Windows Media Player 12 XP veya Vista’da Çalışır Mı?

Windows Media Player 12 - Windows 7

Windows‘un yeni işletim sistemleri için geliştirdiği yeni “Windows Media Player 12” yalnızca Windows 7 işletim sistemine sahip bilgisayarlarda çalışmaktadır. Windows XP ve Windows Vista gibi işletim sistemlerinde çalışmamaktadır. Yinede piyasada çeşitli bilgisayar korsanları tarafından XP ve Vista’da çalışan versiyonları yapılmıştır. Bu tür uygulamalar genellikle virüs içerir ve özel bilgilerinizi çalmak için kullanılır.

Dikkat: Windows Media Player 12 yalnızca Windows 7 işletim sistemine özgüdür. Windows XP ve Windows Vista’da kesinlikle çalışmaz. Media Player 12’nin ayrıca indirme linki yoktur. Yalnızca işletim sistemi ile birlikte otomatik yüklenir.

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

Windows Media Player 12 Oynattığı Formatlar:
3GP, AAC, AVCHD, MPEG-4, WMV, WMA, AVI, DivX, MOV ve Xvid formatlarını destekler.

Yeni kayıttan yürütme modları:
Windows Media Player 12 deki şimdi yürütülüyor modunda, sadece ihtiyaç duyulan tuşları gösterir, böylece sizinle müziğiniz veya videonuz arasına hiçbir şey girediği gibi büyük bir kullanım kolaylığı sağlar. Kayıttan yürütme denetimlerinin bulunduğu yeni görev çubuğu küçük resmi, önizlemeyi kolaylaştırır ve eğlenceli hale getirir.

Daha kolay, daha eğlenceli
Daha akıllı ve daha fazla DVD oynatma seçeneği, 15 saniyelik şarkı önizlemeleri ve sevdiğiniz medyalara hızlı erişim için Sıçrama Listeleri’nin tadını çıkarın. Üstelik bu yalnızca başlangıç.

Windows 7 aşağıdaki işletim sistemlerinde çalışır.
Windos 7 Starter
Windos 7 Home Basic
Windos 7 Home Premium
Windos 7 Professional
Windos 7 Ultimate
Windos 7 Enterprise

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.