Vodafone Bedava Hediye İnternet Paketi

Vodafone’dan abonelerine özel bedava hediye internet, dakika ve SMS kampanyaları devam ediyor. Vodafone bedava hediye internet hakları aşağıdaki gibidir. Aşağıdaki kampanyaların bazıları tek kullanımlık, bazıları da belli bir süre sonra tekrar edilebilirdir. Bazı kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir, bu durumun tespit edilmesi durumunda, ilgili yazı güncellenerek duyurulacaktır. Not: Sizinde başka bildiğiniz bedava hediye kampanyalar varsa yorum kısmına yazarak diğer ziyaretçilerle paylaşabilirsiniz.
Vodafone Hediye Bedava İnternet

Vodafone bedava hediye internet paketi kampanyaları 2016

Vodafone bedava hediye internet Güncelleme Tarihi: 29.12.2015

Önemli Not: Eğer internet paketi içeren tarifeleriniz varsa “sürpriz” kampanyası hariç, hiçbir kampanyadan yararlanamazsınız. Paketlerden yararlanabilmek, internet paketi aboneliklerinizi iptal etmeniz gerekmektedir. İptal işleminden sonra Vodafone bedava hediye internet kampanyalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet SMS Konuşma

Bedava 1

Vodafone Hediye İnternet 2 GB (tek seferlik paket, tekrar denenirse ücret alacaktır):
Bu kampanyada ilk ay ücretsiz 2 GB bedava internet vermektedir. 30 gün dolmadan iptal edilmelidir, aksi halde sonraki dönemde 35 TL paket ücretini otomatik olarak kesecektir.

Nasıl yapılır: ABONE SUPER2GB yazıp 3636‘ya kısa SMS göndererek ilk ay ücretsiz paketi satın alabilirsiniz. Dikkat hattınızda 30 TL’den fazla bakiye varsa, bu kampanyayı denemeyin. 35 TL ücret kesme ihtimali olabilir.
Nasıl iptal edilir: IPTAL SUPER2GB yazıp 3636‘ya kısa SMS gönderebilirsiniz. Bazen bir hata nedeniyle iptal olamayabilir, bu durumda Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak paketin iptalini yaptırabilirsiniz.

Bedava 2

Vodafone Hediye İnternet 1 GB (her hafta yenilenebilen paket):
Bu paket ile her hafta tekrarlayabileceğiniz 1 GB bedava internet hakkı yapabilirsiniz.

Nasıl yapılır: Ayrıca aşağıda resimli olarak anlatılmıştır. Öncelikle akıllı telefonlarınızdan Google Play Store, Windows Apps Store veya AppelStore’a girip Vodafone’nin “Vodafone Yanımda” uygulamasını indirmelisiniz. Ardından uygulamaya şifrenizle giriş yaparak “İnternet Paketleri” bölümüne girin. Bu kısımda görülen 0 TL bakiyeli internetler ücretsizdir. 1 GB veya daha yüksek MB, GB içeren 0 TL bakiyeli paketler varsa onları almanız daha yararlı olacaktır.
Nasıl iptal edilir: Bu paketi iptal etmenize gerek yoktur. Süre sonunda otomatik olarak iptal olmaktadır. İptal olduktan sonra tekrar yapabilirsiniz.

Bedava 3

Vodafone Hediye İnternet Paketi Sürpriz MB (zaman zaman tekrarlanabiliyor):
Bu kampanyada abonelik yılınıza göre hediye internet, hediye SMS ve hediye dakikalar verilmektedir. Genellikle 500 MB değerinde hediye internet verilmektedir.

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

Nasıl yapılır: SURPRIZ yazıp 6666‘ya kısa SMS göndererek katılabilirsiniz. Bir süre bekledikten sonra hediyelerinizi içeren SMS bilgisi gönderilecektir. Bu andan itibaren bedava internet kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl iptal edilir: İptal etmenize gerek yok, paketin süresi bittiğinde otomatik olarak yenilenir.

Hattımdaki Tüm Paket Bilgilerini Nasıl Görebilirim?

Hattınızda tanımlı olan paketleri ve kalan internet, dakika ve SMS haklarınızı aşağıdaki sorguyla öğrenebilirsiniz.

Nasıl yapılır: OZET yazıp 7000‘e kısa SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Vodafone hediye bedava internet 1

Vodafone hediye bedava internet 2

Vodafone hediye bedava internet 3

Vodafone hediye bedava internet 4

Bedava İnternet yaparken aşağıdaki uyarıyı alabilirsiniz.
“DEGERLI ABONEMIZ MEVCUT OLAN DATA PAKETINIZ Aylik 2 GB PAKETI ILE AYNI ANDA KULLANILAMAMAKTADIR” Bedava internet hakkını yaparken yukarıdaki gibi bir SMS alırsanız, bu önceki internet aboneliğini iptal etmeniz gerektiğini gösterir. Mevcut internet paketlerini iptal edip tekrar denediğinizde, hediye internetiniz aktif olacaktır.

Vodafone bedava hediye internet haklarıyla ilgili sorularınız varsa, aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

1 comment to Vodafone Bedava Hediye İnternet Paketi

  • seda

    Vodafone yanımda uygulamasını indirdim resimde anlattıklarını yaptım 1 GB bedava hediye internet geldi gerçekten çok şaşırdım çok ihtiyacım vardı çok ama çok teşekkür ederim. Bitince öteki hediyeleride deniycem.

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.