Turkcell Gizli Numaralara Açma Nasıl Yapılır?

Türkcell Gizli Numaraları Engelleme Servisi

Daha önceden Turkcell hatlı telefonunuzdan yapmış olduğunuz, gizli numaralara kapatma işlemini, aşağıdaki işlemi yaparak tekrar eski haline yani gizli numaralara açık hale getirebilirsiniz. Servisi istediniz zaman tekrar açıp kapatabilirsiniz.

Gizli Numaralara Tekrar Açma Nasıl Yapılır?
Telefonunuzun numara çevirme kısmına girerek #253#‘yi tuşlayarak arama tuşuna basmanız yeterli. Artık gizli numaralar sizi arayabilirler. Bu işlemi bir kez yaptığınızda tekrar aktif etmediğiniz sürece devre dışı kalır. Tekrar açmak isterseniz ayrıntıları yazının devamında bulabilirsiniz.

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

Gizli Numaralara Kapatma Nasıl Yapılır?
Telefonunuzun numara çevirme kısmına girerek *253#‘yi tuşlayarak arama tuşuna basmanız yeterli. Artık gizli numaralar sizi arayamazlar. Bu işlemi bir kez yaptığınızda iptal etmediğiniz sürece aktif kalacaktır.

10 comments to Turkcell Gizli Numaralara Açma Nasıl Yapılır?

 • mikail turam

  ya ben *253# yapiyorum ama yinde gizli numaralar aramiyor ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz

 • ısıl

  Yardım Allah rızası için yardım edin #31# yaptım. Ben öyle de kaldı gizli numaradan nasılsın çıkıcam artık off foff ne olur yardım edin birde benim telefonumda değil başkasının telefonu.

 • musa türkeli

  Gizliliği kaldıramıyorum.

  • tolga

   Telefon kodları ile gizleme yapmadıysan yukarıdaki yöntem işe yaramaz. Telefonun menüsündeki arama ayarlarından yaptıysan, yine oraya girerek açman gerekir. Yine olmuyorsa müşteri hizmetlerini arayarak sorunu çözebilirsin.

 • hasan

  Gizli numaraları açma kodunu girdim ama açılmadı yardım eder misiniz.

 • Alice

  Telefonunuz kendi kendini arayabilir ses açma tuşunun altına basılı tutarak gizli çağrı yapılabiliyor o önemli değil RECEP BEY.

 • Recep sarı

  Belirtmeyi unuttum hattım Turkcell.

  • Alice

   Recep bey telefonunuzun alt tuşuna basılı tutarak telefon gizli çağrı yapıyor.

 • Recep sarı

  Ben hattımı sizinde söylediğiniz gibi yaparak gizli numaradan aramaya kapattım ve diğer hattımdan numarayı gizleyerek aradığımda gizli numaradan çağrı kabul etmiyor cevabını aldım fakat dışarıdan başka kişiler hala gizli numaradan arayıp beni rahatsız etmeye devam ediyor. Bunu nasıl yapıyorlar anlayabilmiş değilim bir açıklama yaparsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

 • aleyna tanır

  Gizli numaraları kabul etme özelliği numarası kaç.

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.