Axen 43 49 İnç Ilgaz Led TV İnceleme ve Fiyatları

Merhaba, size yeni aldığım Axen 49 İnç Ilgaz Led TV hakkındaki görüşlerimi ileteceğim.

Öncelikle Neden Ucuz TV: Led TV’ler eski tüplü TV ve plazma TV’lerden çok daha hassas elektronik cihazlardır. Havanın sıcaklığından, nem oranından, voltaj değişikliklerinden, ekrana dokunma, sarsılma ve üretim hataları gibi pek çok sebeple kolayca bozulabilmektedirler. Diğer TV’ler gibi uzun yıllar …Devamı

Electrolux Zusanimal+ UltraSilence İnceleme

Size bir hafta kadar önce aldığım Electrolux Zusanimal+ UltraSilence modeliyle ilgili incelemelerimi ve görüşlerimi aktaracağım.

Philips’in FC9192 modelini almak için gittiğim mağazada ürünü yakından incelediğimde, plastik malzeme ve boruların kalitelerini beğenmedim. Hemen yanı başında duran Electrolux‘ün yeni modeli Zussanimal+, adeta ben buradayım diye bağırıyordu. Görsel olarak çok şık, malzeme kalitesi olarak en üst sınıf bir …Devamı

Redline TS 180 HD Plus İnceleme

Merhaba. Size hepsiburada.com’dan yeni aldığım Redline TS 180 HD Plus uydu alıcısıyla ilgili olumlu ve olumsuz görüşlerimi aktaracağım.

Resim 1: Bazı sitelerde yalnızca Redline TS 180 HD yazmakta, bazı satış sitelerinde de TS 180 HD Plus ibaresi yer almaktadır. Bu modellerin hepsi Plus olarak çıkıyor ve tümümün üzerinde plus ibaresi yer alıyor.

Resim 2: …Devamı

Jeotermal Isı Pompası Nedir? Nasıl Çalışır?

Yeryüzünün 1 ila 180 metre kadar derinliğinden elde edilen ısının, yüksek basınçlarla devirdaim edilerek iç ortamlara aktarılmasıyla çalışan sisteme “jeotermal ısı pompası” denir. Kışın ısıtmada kullanılan sistem, yazın tersine çalıştırılarak soğutmada kullanılır.

Jeotermal ısı pompası döşenmiş bir ev şeması.

Bilindiği gibi hava ve yer tabakasının sıcaklığı aynı değildir. Magma tabakasından gelen ısı ve …Devamı

Beidou Nedir? BDS Uydu Konumlandırma Sistemi

Beidou Navigasyon Uydu Sistemi, Çin Hükumeti tarafından geliştirilmeye başlanan uluslararası navigasyon sistemidir. 35 uydu ile hizmet verecek Çin, sektörün lideri konumuna gelecek, çok daha hassas konum ve yükseklik ölçebilecek. Amerika ve Avrupa’nın GPS, GLONASS, GALILEO isimleriyle bilinen konumlandırma sistemlerine rakip sisteme verilen ad ise BDS olarak belirlendi. Günümüzdeki mevcut uyduların sağladığı konumlandırma hizmeti en az …Devamı

Samsung UE55HU8200 UE65HU8200 İnceleme

Samsung UE55HU8200 ve UE65HU8200 TV dış tasarım

Dış Tasarım: Televizyonun kavisli ekranı, çerçevesi ve ayak kısmı oldukça şık bir görünüme sahip. Kullanılan malzeme kalitesi yüksek olduğundan, televizyonun daha havalı bir görünüme sahip olmasını sağlamış.

Samsung UE55HU8200 UE65HU8200 arka panel bağlantıları

Bağlantılar: 4 HDMI, 2 USB 2.0 – 1 USB 3.0, ve …Devamı