Şans Yaz 5666 Gönder Ev Mercedes veya Vespa Motor Kazan

Akazoo Şans Cept Kampanyası 5666 Ödüller

Önemli Not: Şans Cepte kampanyasıyla hiçbir ilgimiz yoktur. Resmi sayfası için www.sanscept.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Şans Cepte kampanyasıyla hiçbir ilgimiz yoktur. Resmi sayfası ve ayrıntılı bilgiiçin www.sanscept.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yeni Akazoo Şans Cepte Kampanyası:

14 Ağustos 2012 – 13 Kasım 2012 tarihleri arasında devam edecektir. Çekiliş noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacaktır. Ayrıntılar aşağıda anlatılmıştır.

Dağıtılacak Ödüller:

 • 1 talihliye İstanbul Beyzade Konakları’ndan EV
 • 1 talihliye 2012 Model Merecedes C 180K
 • 10 talihliye Vespa LX 150 Motorsiklet

Katılım ücretleri:

TAM yazıp 5666‘ya gönderdiyseniz 1.4 TL, (Mesaj başına 50 Akazoo puanı ve 2 çekiliş hakkı kazanırsınız)

SANS yazıp 5666‘ya göndererek katıldıysanız 2,6TL olarak ücretlendirilmektedir. (Mesaj başına 90 Akazoo puanı ve 5 çekiliş hakkı kazanırsınız)

Kampanyaya katıldığınızda sürekli olarak tekrar tekrar kampanya bilgilendirmesi için mesajlar gelebilir bunu engellemek için yapmanız gerekenler aşağıda anlatılmıştır. Dur ve İptal işlemleri o ana kadarki çekiliş haklarınızı engellemez.

Sürekli Gelen Bilgilendirme Mesajlarını Nasıl Durdurabilirim?

Gün içerisinde gelen mesajlar bilgilendirme amaçlı olup, ücretsizdir. Bu mesajları almak istemiyorsanız kampanyaya katılım sağladığınız cep telefonunuzdan “DUR” yazıp 6934‘e ücretsiz göndererek durdurabilirsiniz.

Toplam çekiliş hakkımı nasıl öğrenebilirim?
Kampanyaya katılım sağladığınız cep telefonunuzdan “PUAN” yazıp 6934’e ücretsiz mesaj gönderek öğrenebilirsiniz diyebiliriz.

AD SOYAD ADRES bilgilerimi nasıl gönderebilirim?
AD SOYAD ADRES bigilerinizi yazarak 6934’e ücretsiz gönderebilirsiniz. Örneğin “AYSE AK GUL SOKAK, AGAC CAD, MASLAK/ISTANBUL”

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

Kampanyaya kimler katılamaz?
Kampanyaya 18 yaşından küçükler, Internetq, Turkcell, Vodafone ve Avea çalışanları katılamaz.

Çekiliş Nerde ve Nezaman Yapılacak?
Çekiliş; 17.11.2012 tarihinde, saat 10:00’da W İstanbul Otel, 3 numaralı Toplantı Salonunda, Süleyman Seba Cad, No:22 Akaretler, Beşiktaş/İstanbul adresinde, Noter huzurunda Milli Piyango tarafından halka açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazananlar nasıl duyurulacak?
Kazanan talihliler, 20.11.2012 tarihinde Star Gazetesi’nde ve www.sanscept.com web adresinde yayınlanacaktır. Ayrıca kazanan kişilere iadeli taahhütlü mektup ile beyan edilecektir.

Kampanyaya sadece hat sahipleri mi katılabilir?
Çekilişe katılmak için AD SOYAD ADRES bilginizi göndermeniz yeterlidir. Hattın kime ait olduğunun bir önemi yoktur. Eğer bilgilerinizi göndermediyseniz hemen AD SOYAD ADRES yazarak 6934’e ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

Akazoo Şans CepT Kampanyası Müşteri Hizmetleri Numaralarımız nedir?
Avea: 0 555 738 52 22
Turkcell: 0 532 755 0 258
Vodafone: 0 212 987 30 07
Ayrıntılı bilgi için buradan resmi sayfasına bakabilirsiniz.
Şans Cept 5666 Ev - Daire
Şans Cept 5666 mini cooper araba LG Led Tv

401 comments to Şans Yaz 5666 Gönder Ev Mercedes veya Vespa Motor Kazan

 • nurdan ay istanbul

  Araba arkadaşıma çıkmış bana da çıksın isterim.

 • gözde çetinkaya

  iyi güler çekiliş sonuçları kesin nasıl öğrenebilirim ki emin olmak istiyorum. :) Kampanya süresi bitti mi? :)

 • nizam

  Ben inanmıştım belki 50 SMS gönderdim şans bizlere gülmedi inşallah bu kez güler.

 • koral

  Ben 3 de çıkabilir mi?

 • asya

  Neyin tribini yaşıyorsunuz arkadaşlar bende sizler gibi inanmamıştım geçen çekilişte mini cooper çıktı sattım ve parayı ihtiyacım olan bir şey için kullandım insanların günahını almayın çıkmıyor olması büyük olasılık çünkü çok düşük şans ile başvuruyoruz o kadar insan arasında 100 de 1 şansımız oluyor.

 • huseyin

  Yazılan mesajları okudum. Biri hariç hepsi saçma. Arkadaş buraya gönderilen mesaj illaki bana çıksın diye gönderiliyor… Birde çıkmasın diye gönderin. Belki çıkar uç kağıt, beş kağıt olduğunu sanmıyorum…

 • (: irem :)

  Arkadaşlar boşuna 15 20 kere göndermeyin 5,6 kere gönderin yeter sonra yetkili servisi arayın onlar sizi yönlendiriyorlar çekilişe katılıyosun. :) BEN katıldım İŞŞALLAH KAZANIRIM…

 • hilal karakaş

  Ben de 2 tane gönderdim umarım çıkar. :)

 • semra

  Çekiliş günü orada olmam mı gerekiyor lütfen cevap.

 • issiz

  Şimdi birçoğumuz çıkmıyor diye dert yanabilir her mesaj atana bu vatandaş ev araba dağıtacak olsa karunun serveti yine yetmez ki bu bir ticaret zorlama yok kandırmaca yok çıkanı da kimse ben bir mesajla ev haketmedim sizin paranızı alamam kolay kazanmıyorsunuz demiyor, koşa koşa hediye almaya, ee şikayet niye… Reddi mesaj yapınca bir daha mesajlarda gelmiyor, binlerce kolon milli piyango ürünleri doldurdum milletçe dolduruyoruz çıkmıyor ama sesimiz de çıkmıyor, eleştirmeye gerek yok yanlışsa yanlış, yada 2 yanlış 1 doğru, herkes işini yapıyor… Herkes de işine baksın. Sağlıcakla herkese.

 • Asi

  Bence hepsi yalan. Ben de daha önce göndermiştim çıkmadı maksat insanları sömürmek.

 • sevda(avukat)

  Arkadaşlar lütfen bu firmaya itibar etmeyin. Zaten haklarında açılmış davalar var. Tamamen geçersiz ne olduğu belirsiz bir firma. Sakın kontürlerinizi harcamayın bu dolandırıcılar için. Ayrıca sizden aldıkları kontürler için de dava açabilirsiniz…

 • sevda

  Arkadaşlar lütfen bu firmaya itibar etmeyin. Zaten haklarında açılmış davalar var. Tamamen geçersiz ne olduğu belirsiz bir firma. Sakın kontürlerinizi harcamayın bu dolandırıcılar için. Ayrıca sizden aldıkları kontürler için de dava açabilirsiniz.

  • musa

   Sevda benim kuzene ev çıktı bir kez göndermiş sadece bende inanmıyordum daha önce.

 • melike

  Ne fırsatcı insanlarsınız siz bırakın artık peşimi sizi müşteri hizmetlerine şikayet edeceğim işiniz gücünüz palavra.

  • ayşe

   Kardeşim bu işin ucu operatörlere bağlı zaten sadece suistimal ediyorlar insanları.

   Not iptal falan etmiyorlar boş yere denemeyin.

 • murat

  Selam arkadaşlar bende sizler gibi bu gelen mesajlara cevap verdim 5 kez mesaj attım ama attığıma pişmanım neden derseniz… Diyelim bana araba çıktı bunda katılan herkesin bir ahı vardır. O yüzden kazanacağımız her ne olursa olsun hayrını göremeyiz. Bırakalım boyle ahlı hediyeleri… İnanıyorum ki herkes farkındadır…

  • zahide

   Kimseyi zorla katıltmıyorlarki. Herkes bile bile katılıyor. Bu durumda bana çıkmadı diye kimse hakkını haram edemez ah olmaz.

 • özlem

  Allahım ne olur bana birşey çıksın çok ihtiyacım var. Gırtlağa kadar boçlandık inşallah allahım inanıyorum.

 • isa öztüfek

  541 numaramdan attım adres ve isim istemedi. İtibar etmeyin. Durmadan da 15 dakika içinde yazarsanız 15 mesaj hakkı falan mesajlar gelip duruyor. Önce bir kerelik isim kaydedin daha neyin ne olduğu belli kiminde kim olduğu belli değil.

 • isa öztüfek

  41 li telefon avea’dır mesaj attım kimlik bilgisi istemedi. Bence ciddiyetli kampanya değil itibar edilmesin.

 • Hamdi

  Birde bu zamazingo sirketi operatorlerle ortak mi calisiyor? Pervasizca mesajlar? 4-5 mesaj? 0.4 tl den 2 tl eder mesaj, 1 milyon kisiye gonderse 2 milyon TL? oyle pervasizca mesaj gonderemez yani? Yanlis miyim?

 • Hamdi

  Gerci imam o…..surursa, cemaat micarmis derler. Basta operatorler yapiyor bunu. 1’e 5, cogalan kampanya. Ben ayda 20 liraya 100 tl istemiyorum. 20 TL ye 20 dakika ama harbi dakika istiyorum. 20×60=1200 saniye istiyorum. 10 saniye konustugumda 60 saniye kesmeyin benden. Tamam amac vatandasa para harcatmakta, boyle olmaz bence, sen bana 20 tl ye haftada 1 milyon dakika da versen ayni, benim konusacagim haftada 5 dakikayi gecmez? Bilmem anlatabildim mi? Saygilar.

 • Hamdi

  Ya kardesim, kumar iste, kumar sirketi atiyorum 5 milyon tl kazaniyorsa; 500 bin tl sini ikramiye olarak dagitiyor, bu kadar basit bir olay.

  • Hamdi

   Bu kisa mesaj olayı da reklamcilarin oyun alani oldu. Telefon operatorlerinin bunlari engellemesi lazim, benim numarami kimseye vermesin operator. Yol gecen hanina dondu ikide bir mesaj, sadece tanidigim yakin insanlardan gelen mesajlari gormek istiyorum. Kumar sans oyunu reklamlari degil.

 • özgün

  Bana bu çekiliş hakkı mesajı avea dan geldi ne reklam dan ne de başka birşeyden haberim var zaten sadece iki mesaj a cevap verdim… Ama ciddi bir kurum tarafından yapıldığına inanmıyorum açıkçası. Kenedi operatörümün mesajı olarak gelmese zaten kesinlikle cevap vermezdim… Ayrı bir kurum olarak yaptığınız bir çekilisi avea adı altında gönderip kendi kurmunuzun ismini vermemeniz cidden düşündürücü olmasının yanı sıra bu bir suç şuan bile sizi şikayet etme hakkına sahibim… Ayrıca evet iki mesaj attım ama 20 tane geri geldi eğer mesajlarda yazan ücretlendirmelerden fazla bir miktarla faturam da karşılaşırsam sizlerle uğraşmaktan zevk duyucağımı bilmenizi isterim…

 • ozlem

  Bu akazoo puanı ne işe yarıyor bilen var mı?

 • AYŞİN

  Benim arkadaşım bu şekilde ev sahibi oldu umudum var ama herşey şans kısmet hayırlısı diyorum.

 • kaan

  Bunlar insanların hayal dünyasını kulanıp insanları kandırıyorlar kimse bunlara inanmasın sakın mesaj gönderip binbir zorluklarla kazandığız paranızı bunlara yedirmeyin.

 • selim özden

  Ben de çok güveniyorum biliyorum ki bir çoğumuzun güveni boşa çıkmayacak.

 • selim özden

  Arkadaşlar ben 5-6 kere gönderdim inşallah allahtan dilegim hangisi olursa olsun birinin çıkmasını istiyorum inşlalah dogrudur kimseyi kötülemeyi istemiyorum sonuçta oçekilişte çıkacagını bilende allah veren de allah ben bu kadar diyorum yetkililer size söylüyorum bizi duyarsanız ne olur bi insaf edin allah zalimi affetmez bunu bilin af ile uslanmayanın hakkı tektir tektir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

 • ali uğur

  6. ayın başında ödüllü çekilişe mesajla bir kaç defa katıldım hatırladığım kadarıyla isim adres bildirmedim bildirmem gerekli mi saygılar.

 • leman

  Gerçekten çıkmıyor mu bırçok kişi yorum yapmış.

 • uyanık

  Bana da çok mesaj geldi ama bir tane bile yollamadım ev araba çıkcakmış palavra aman sizde kanmayın bu oyunlara paranıza yazık.

 • baba

  valla ben size çok ama çok güveniyom o resimdeki insanların hepsi kazandı biz niye kazanmayalım :D

 • Ferda Tanyeri

  Sizler ne kadar nezaketsiz, görgüsüz insanlarsınız ki, saçma mesajlarınızla bizleri taciz etmektesiniz.

 • nil

  Birşey diyeyim mi çıkmıyor. Geçen fazlasıyla mesaj gönderdim… Gönderdim ama çıkmadı… Çıkmaz o kadar çok mesaj gönderipte kazanıcam umudu olmasın kimse de… Maksimum bir kaç tane gönderin para kolay kazanılmılyor… Ben şimdi 1 tane mesaj gönderdim. Çıkarsa çıkar çıkmazsa da fark etmez.

 • moroto

  valla bilmiyorumda insanların parasını toplayım istismar ediyorsunuz allah sonunuzu nasıl eder bilmem yazık değilmi bize eşim habersiz size inanmış o kadar mesaj atmış ne cevap var nede ortda da muhatap arasan bile soru sorayım oda parayla bu dünyada işiniz iş öbür dünyada bunlar sökmez cehenem ateşi merak edin bence kaç sene kaynatılmış

 • seval

  acaba malatyaya çıktımı ben seval

 • çayan

  son beni bi daha asla size inanmam hoş çakalın böyle para kopartıyorsunuz bana mesaj yazıp göndermeyin

 • çayan

  beni kandırdınız u kadar kontorümü aldınız ne ev nede araba çıkmadı bi daha kontörümü harcamam en çok ben mşans yazıp gönderdim banada bişey çıkmadı

 • ozan dönmez

  numaram 0541 469 65 64 ilk başta isim soyad adres belirtmedik şimdi ne olacak nasıl bileceğiz

 • mert

  bırakın bu işleri milleti dolandırıyonuz bi kisi sans yazıp yolluyo yok ev cıkcak yok araba die hergun 10 msj milleti tahrik ediyonuz

 • Gülhan

  Çekiliş kimlere çıktı lütfen açıklarmısınız,star gazetesi markette yoktu

 • Birol Demirci

  Az önce yazdığım olay sanırım bu kampanyanın çekilişi değil çünkü 103 bin tl değerinde mercedes kazandı yazıyor yerel gazetelerde 23000 tl de noter ve masraflar tutuyormuş birde bu kampanyanın verdiği araba bmw kazananları arasında yok düzeltmek için yazıyorum yanlış anlaşılmasın bu tür kampanyalara yine söylüyorum fazla kapılmayın arkadaşlar şansınız varsa tek çekilş hakkıylada kaznabilirsiniz.

 • Birol Demirci

  Bende inanmıyordum arkadaşlar bu şans denen olaya öyle bir dönemde yaşıyoruzki kimin doğru kimin yanlış olduğunu anlamak çok zor ama bu akşam Zonguldakta kanal67 tv de izledim Gökçebeyde 3 dönem muhtarlık yapmış birisine bmw çıkmış adam tvde konuşuyodu arabayı almak için yanlış anlamadıysam 13000 vergi 10000 tl işlemler için para harcayacağım diyordu ilgimi çekti araştırayım dedim burayı buldum bu yarışmanın gerçek olduğunu anlamış oldum fakat burdan arkadaşlara sesleniyorum kendinizi fazla kaptırmayın illada şansınızı denemek istiyorsanız bir kez sms atın yeter bence çıkacaksa zaten öylede çıkar.

 • burcu

  ya baktım çok saçma hepsi para tuzagı 1800 puanım var 67 çekiliş hakkım vardı nasıl olurda çıkmaz resmen kontörlerimi sömürdüler viçdansızlar onlar bu kadar insanın hakkına girdiniz yazıklar olsun yukarda allah var be hiç mi korkmuyosunuz

 • sukru

  acaba cekiliş dogrumu bu nasıl cekilis ailecekmi yapmıslar inanın oyuna geldik bu sans cekilis yeniden ve tvde yapılmalı hemde reklamı yapan fox tvde olmalı benceki bu millet inansın bu millet cünkü inandırıcı deyil inanın eyer ben yanlıssam yazın cünkü bu cekilis iptal edilip tekrar reklamı veren o fox tv vermeli yoksa savcılıga suc duyrusu verelim arkadaşlar sesîmi duyan var ise her kes bu cekilise inanmasın ben inandırıçı olmadı ben hakkımı helal etmiyorum haram olsun cünkü kandırıldık türkîyenin dört bir yanında yolladılar bu insanlar bence ben yaradana havale ettim vede devlete

 • muharrem altınsoy

  3 dönem çekilişleri yapıldı star gazetesinde yayınlanacaktı kazananlar belli oldumu bilen duyan varmı….?

 • murat

  ne sansı ya allahından bulalar ya arkadaşlar bak sonucta sans diolar demi yani bir cekiliş sonucta bizden istedikleri ney sadece bir msj atmamız demi bakın şimdi ben 100 msjda atsam bunlar kura cekmiyormu dmek istedim 1 msj da atsam cekileşe katılmış oluyorum bnm kafam karışık şikayet etcem bunları soyunu kurutcam görcekler ya ben ya bunlar inadına inadına :)

 • hamza

  ben aradım gerçekmiş yarın sonuçlar açıklanacak banada yaklaşık 1.150 tl fatura kesilmiş hayırlısıyla çıksada sevinirim

 • KEREM TÜZER

  arkadaşlar peki bu ne zaman belli olcak valla ben faturamı ödeyemedim bu yüzden benim iki aylık faturam üst üste bindi valla elimde avucumda hiç yok çok zor durumdayım benim evin elektiriğini bile kesmişler bu kışın orasında beş altı battaniye ile yatıyorum kiramda birikmiş ne yapcam bilmiyorum allah celle celaluhu yar ve yardımcımız olsun allah celle celaluhu sonumuzu hyır etin

 • yaprak

  bu çekilişlr çekilmedimi hala ya nie açıklanmıyor çok merak ediyorum bi bilgisi olan yokmu ?

 • nurten

  bana sen delimisin diyorlar kontörleri yiyirlar öyle şeyin aslı yok felan diyorlar hep arkadaşlarım alay konusu oldum lütfen böyle birşeyin aslı varmı benim çocuğum sorunlu çocuk onun için mesaj gönderdim çocuğumun tedavisinde kullanacağım hayırlısı ile inşallah bana çıkarsa.

 • tuğba demir

  kardeş nerden öğreneceğiz bu sonuçları

 • karamsar

  ya arkadaslar bu sacmalıklara ınanmayın hıcbırsey gercek degıl kım kıme bmw ev verecek hadı verdıler karı olmasa bunların nıye ev araba versınler bızlerın sırtından kontorlerınden faturalarından hem kar edıyorlar hemde kendı tanıdıklarına hedıyelerı verıyorlar yoksa reklamlarda cıkan kısıler kagıt okur gıbı konusuyorlar bu saçmalıklara ınanıpda faturalarınızı şişirmeyin bende gonderdım ama çok gondermedım hepimiz çabamızı gosterelım çalışalım rabbımızden herzaman herşeyın hayırlısını ısteyelım rabbımızı başımız sıkıştıgında degıl herzaman dusunelım. herkeze boll şans

 • cengiz

  bir hayalim vadı gerçekleşmedi

  lösemlimi karım için göndermiştim hiçte çıkmayınca isyandayım

  gönderdiğim kontorlar haram olsun…

 • ayça

  bende gönderdim arkadaşlar hemde 150 TL lik ama banada çıkmadı hayırlısın inşlh bir daha kinlere

 • serhat

  çekiliş sonuçları ne zaman açıklaniii ?

 • cerol

  ben iphone4s istiyorum

 • RAHİM

  ben bırcok msj attım ama ad soyad ıstedıklerını hatırlamıyorum ınsallah bosa gıtmez

 • reyhan

  inşallah benim yüzümü güldürür hayırlısıyla ben gerçekten inanıyorum

 • hamza

  eğer bu bir tuzaksa bende adli mercilere başvurcam çok param gitti özülmemek eldedeğil

 • metin

  gerçekmı yoksa? bilmıyorum

 • yasemin

  kaç msj attığımı hatırlamıyorum ama 89 tl faturam bugün elime geçti.ayrıca daha önce yaptığım yorum kaldırılmış.ben sadece tv de gördüm ve msj attım ad soyad adres bilgisi yazın diye bi msj gelmedi ve benim gönderdiğim bütün msjlar boşa gitti.çok savunanlar var ya şans işi falan zorla mı attıyorsunuz msjları falan diye bu nasıl bir sistem halen açıklama yok kazananlar yok doğru düzgün açıklama yok ama böyle bırakmıcam tabii bu olayı

 • hamza

  arkadaşlar bende bir SANS mesajla başladım ve yaklaşık 440 mesaj attım çekilşin son saniyelirine kadar attım buda yaklaşık 1.150 yapıyo hemen 600 tlyi tahsil ettim kalanıda yarın ödücem hata yaptığımı düşünmüyom çünkü bu bir şanstır bence hiç özülmüyelim çıktığında nasıl sevinsek kaybettiğimiz zamanda sevinelim herşeyde bir hayır vardır özülmeye değmez sabırlı birşekilde çekiliş sonucunu bekliyom hayırlısı inşallah

 • melis

  ben iki kere sms gönderdim 100 sms gönderrenler tuzağa düşmüş bence şans seninleylese 1 msja gene çıkar

 • senem

  benim çoçuğum yandı onun şansına katıldım bana dua edin

 • yalan bu

  şans 5666

 • adanalı

  valla 105 çekiliş hakkım var ama çıkmazki şansım hiç bir zaman olmadı bundamı olacak

 • Akif

  Ne aptal yorumlar varya.Çekiliş yapanların numarası belli adresi belli.saçma sapan sorular sormayın.Telefonlarınızı orta yerde bırakırsanız tabi çocuğunuz mesaj gönderir.Halil Bey Allah yardımcınız olsun.İnsan yerine koyup cevap yazmışsınız.Hak edene çıkar inşallah…

 • alperen

  arkadaslarben 1 tane gonderdım yeter ha bır tane gondermıssınız ha 10000 tane degısen bır sey yok zaten senın cep numaran kayıtlı bır cep numarayla 1tane cekılıs hakkı verılıyor gelen mesajlara neden cevap verıyorsunuz anlamadım sorunlarınız varssa musterı hızmetlerını arayın bende oyle yaptım ve netten arama kayıtlarımı kontrollu yapıyorum sorun yok bende sazan olmayın banada dakıka bası mesaj gelıyor ama yanıtlamıyorum kafamdakı sorunlarımı aradım sordum ondan sonra rahatladım UNUTMAYIN BIR CEP NUMARASIYLA BIR CEKILIS HAKKINIZ VARDIR

 • Aylin

  yani şu yazılanları okudum da böle bi saçmalık yok.tamam msj yollarsınız çıkmazsa çıkmaz o ayrı,ama orda msj ücreti yazıyor kaç msj attığınız zaten hangi operatöre bağlıysanız orda ya da faturanızda çıkar.msj sayınız çarpı msj ücretidir .fazlasını ödetmeleri mümkün değil.eğer öyle bir şey varsa kimse durmasın gidip savcılığa suç duyurusunda bulunsun dava açsın çatır çatır alırsınız paranızı.size dava açma hakkı doğar,tv de reklamı dönen bişey bu üstünü örtmeleri mümkün değil.

 • sürücü 42

  kardeş sakın ama sakın göndermeyin derim paranıza yazık olur derim iki dönem gönderdim 2 bin tlm gitti havaya yok 600 çekiliş hakkım yok 700 çekiliş hakkım boş bişey çıkmadı yazık olur bi dost tavsiyesi 2000 tly neler alırdım neler

 • yunus

  valla arkadaşlar okadar şüpeniz varsa tüketici hizmetlrine başvurun çıkınca iyide çıkmayınca ah vah demeye gerek yok adı üstünde şans bu

 • osee

  valla arkadaşlar okadar şüpeniz varsa tükeitci hizmetlerine başvurun çıkkınca iyide çıkmayınca bozulmaya gerek yok.

 • tugba güneş

  haklısın ismail sen samsun lu musun

 • ismailsadık

  arkadaşlar bu şanstır ben hile olduna inanmıyorum ben sayısal lotodan 5 bildim iki kere şans oldumu oluyo işte 6 srıyorum şu an

 • şahin

  ben vanlıyım şu an evimde ço kotu hasarlar var ve bende bu reklamı duydum innşalah bana bir ev çıkar ve ailemin bir evi olur inşallah

 • hss

  yok gelen mesajlarda knt gitmiyor. ama insanın aklı gidiyo bu yalanlara bende 12 msj gönderdim 32 tl heba oldu. üstelik bu kampanyaya msj gönderiyosun ve yok arabaya yaklaştın yok eve yaklaştın gibi msjlar geliyo ama eyer adres bilgilerini bu şans(para tuzağına) bildirmediysen bu olay gerçekse bile kazansan bile boşa gidiyo hediye senın olmuyo. katılım koşullarında eğer ismin ve adresin yoksa koşullara uygun değilsin oluyo..:) bol şanslar arkadaşlar 12 değil 12.000 mesajda göndersenız ancak bir tane hediye alıcaksınız. oda üç taneden bitanesi oluyo..:)

 • volkan güneş

  bizim gönderdiğimiz mesajda 2.6 gidiyor tamamdabize gelendemi de para gidiyor anlamadım

 • nejla

  arkadaşlar bende çok oldu deneyeli bana sürekli mesaj gelio buyuk şans kapında çok şanslısın bu mesaja sans yazıp cewaplarsan BMW kazanacaksn diyorlar artık bilmiyoruz şans…rabbim herkezin gönlüne göre versınnn

 • Edip

  Bunlar istanbulun kurnaz takımlarından sadece bir tanesi bende iki mesaj attım sırf bunlara dava acmak için hakkım yenilirse.tirilyon kazanıyorlar operatör şirketleri de bu dezgenin tamamlayıcısı yazık fakirlerin umudu ile oynayanlara ölmeyecekmisiniz kaybeden sandığınız asıl kazanan olacaklardır.ya siz vay halinize.ödül verirken servet kazandığınızıda mesaj atın hakkımız var buna.tlf operatörleri ile nasıl bir anlaşmadır bildirin vicdanınız size ne söylüyor merak ediyorum

 • necdet

  geçen sene de vardı bu yarışma ben de o zaman saf gibi katıldım hiçbir şey yok nerde nasıl çekiliyor belli değil işleri güçleri sahtekarlık.

 • ahmet

  ben bıktım dayıma telefon kazanacam olmuyor

 • nahit

  diyelim araba kazandınız 15 bin tl vergi verebilir misin cumhuriyet gazetesi reklam
  düzenleme dairesi

 • addiel

  o kadar mesaj atıyoz ama ne zaman nerde yılbasındamı acaba????*

 • 118801

  sevgiyorum slm bende artık sigara paketleri

 • ERKAN

  arkadaşlar herkese bolsanslar bu bir yarışma kabullenmeyen msj atmasın ne milleti üz nede kendini herkese bolsansss.MANİSA 45

 • barış şeker

  merhabalar kac puanla kesın kazanma sansın oluyor acaba benım 287 puanım var 6000 akoza var altın kısıler arasına gırebılırsın dıyorlar sahtekarlık bılmem ben sahtekarlık dıyorsanız neden msj atıyorsunuz arkadaslar ayıp boyle seyler yazmayın sans oyunları bunlar sans topu sayısal super loto oynamıyormusunuz mlyonlarca ınsan oynuyor ama bır kısıye cıkıyor arkadaslar sahtekar demektense arastırın ya katılın ya katılmayın herkesın aklını bullandırmayın neye dayanarak bunları soyluyorsunuz anlamadım resmı ıspatın varmı ben yarısmayı yapanın yerınde olsam hakkınızda dava acarım ispat olmadan kımseye sahtekar dıyemezsınız bence herkese bol sanslar

 • çağrı

  nasıl bi yarışmadır bilmiyorum ama saçma geldi bana 1000 tane atarsın çıkmaz biri bi tane atar araba alır böle bişe bu fazla fazla atmaya gerek yok ne kadar çok sms o kadar zarar …

 • anyela

  bana en şanslı kişisin diolar

 • remzi koyunbakan

  arkadaşlar hem yanılgıya girmeyin sans budur kime cıkacagı belli olmaz ve bu gercek yarıştır bence inamanız gerek yalan dolan bir şey yok her şey gerçektir inanmayan bu yarışmaya katılmaz ben inanıyorum ve kazanacagım

 • tülay

  ya inşallah çıkar çokda ihtiyacımız var şansımız bol olsun

 • umut

  benim telefonumun sms si bozuk atamıyorum lütfen bana bir cep telefonu gönderirmisiniz ben daha lis e ohrencısıyım we hiç telefonum olmadı sızden rıca ediyorum

 • aycan

  kazanıp kazanmamak şans ama eğer bi sahtekarlık söz konusuysa yada söyleninenden fazla gelirse fatura kim kimi mahkemeye vericek görücez

 • aycan

  ben tam 10 tane msj attım bu çekiliş düzenbazlık falan olsa resmen tv de reklamı olmaz diye düşünüyorum ve 1 msj2,6 tl hesap ve fatura ayrıntısı gelen giden msjlar duruyo fatura geldimi görücez bu kampanya yalansa bütün bunlar ve söylediklerinden fazla bi fatura ödemem gerekirse mahkemeye vermek için yeterli nedenler ve vaedler var hayırlısı olur inş herkes için

 • özlem

  bunlar para tuzağı kanmayın

 • serkan

  bizde katıldık hayırlısı bakalım.

 • aDsız Kahraman

  Arkadaşlar sakın kanmayın mesaJ qöndermeyin. Ben gönderdim 1 kere telefon faturam 300 tL .d

 • Oznur kndkci

  Galiba gercekten bizi fena kandırıyorlar hilal hnm diye biri numara bırakmış bu numaradan ulaşabilirsiniz diye ama arama yapıldığı zaman yanlis No diyo ve kapanıyor iptal nosu kayıt nosu hepsi yanlis diyor ya birileri adam gibi çıkıp yardımcı olsun yada servis nosu açık bir No verin bu sayede bizde napicagimizi bilelim biri çıksın yeterrr

 • Oznur kndkci

  Yarışmaya kibristan katılıyorum gunluk msj almak istemiyorum ve dur yazıp 6934 de msj attigim halde cvp hatalı No diyor ayrıca bu gönderilen şifre ve kodu biryere kayıt etmeye gerek varmi ad soyad adres kısmını yazdığım zamanda yanlis numara diyor biri yardımcı olabilirmi ve gelen gunluk msj lara ücret uygulaması yapiliyormu bilgi msji yazarsanız cok sevinirim

 • bilgiz

  bende kazandım dıye mesaj gelıyor ama hıc ıcrat yok nasıl bı ıs bu anlamadım

 • sanane

  kazanmak için en fazla kaç puan weya en fazla kaç cekilş hakkı olmalıdır

 • zafer

  bende katılmak istiyorum

 • zafer

  sans 5666

 • NURTEN YILMAZ

  İyi günler.vermiş olduğunuz.şifre ile siteye giriş yapamıyorum.her seferinde tekrar deneyiniz diyor.

 • emre

  arkadaslar musterı hızmetlerini aradım çekilis 10 ocaktaymıs bunlar para tuzakları hep arkadaslar tutarlı olalım yazık kontorlerınıze

 • kral

  bn onderdin 150 akazoo ve 5 çekiliş hakkı geldi şimdi nolcak

 • meryem

  arkadaşlar bende bu çekilişe sms atanlardanım ve tabiki tek smsle kalmadım telim faturalı ve belkide 100 den fazla sms attım okuduğum sms ler karşısında umarım bende sizler gibi sadece ödemek zorunda kalacağım fatura ile kalmam ama eğer kandırmaca değilse ve herhangi bir ödül alırsam sizlere tekrar sms yayınlarım :(

 • halil

  aslı hanım evet red yazsanız bile 2tl60krş ile ücretlendireleceksiniz iyi günler

 • halil

  ersin bey şuan istesem size tazminat davası açarım yorumunuzu kaldırın

 • halil

  idris bey size gelen mesajlear bildirim mesajları ne kadar şans yazıp 5666ya gönderirseniz o kadar kazanma şansınız arttırır kesinlikle kazandınız siye birşey yoktur yedi ocakta kuralar çekilecek kazanırsanız bir şey sizin telefonunuza 6644den mesaj gelecek 63 tahlihli yarışmacı olazak bunlardan biri ev biri araba 61 kişi ise ıphone 4 kazanacak daha fazla sorular için 05327550258

 • mehmet murat hamidi

  şans 5666

 • ersin

  reklamlardan kaldırın şunu insanlarn hakkına girmetin

 • cihat gül

  bende katıldım bu yarışmaya.benım de hiç işim yok.köyde yaşıyorum….msj attım ınsanın damarından gelen msj gelıyor..ınanın coluk cocuk sahıbıyım..ınsallh sans cıkarda..degerlendırırız.evımız bıle yok..sans bu kıme cıkacagı hıc bellı olmaz..çıkmazsada ben hakkımı helal edıyorum…kımsede dışlamasın…sonucta kendımız msj attık..bıze zorla tehtıtle msj attıran olmadı..kalın sağlıcakla

 • aslı

  ben şans yazıp gönderdim kontür gidiyormuş red yazdım konturüm gider mi???

 • ismail

  sadece cekilşi nasıl yapıyonuz piyango idaresini falan sormuyorum 1 enfazla sms gönderenmi sisteme basılıp götürüyor hediyeyi cekilş bumu 2 cekilişde bugüne kadar tüm sms atanlar cok veya az aynı cekilişe giriyomu bunu ögrenmek istiyorum

 • idris

  ben msj yoladım ama busefer bana bir msj daha geldi
  bmw vs yre içim yeniden msj istedi neden ama

 • halil

  evet yasalmı değilmi diye merak edenler lütfen endişe duymasın kurumumuz kesinlikle yasal ve gerçektir

 • halil

  seyma hanım sizin suçunuz asıl daha önceden araştırmalıydınız suç duyurusunda bulunsanız bile yasal bir kuruma iftira ve boş yere suçlamadan 12 yıl hapis yersiniz

 • halil

  mehmet denli bey arabayı almak için 15 bin lira para ödemelisiniz vergilerle 30.000 tl ye kdr çıkabilior

 • halil

  cihat yetişen bakın ben bunun reklamını yaptım fox ve show tv de 300 msj yollamanız boşa bir kere mesaj yollamakta 300 kere yollamakta aynı her ikisindede kuraya katılmış oluyorsunuz başka sorusu olan lütfen

 • halil

  bu numarayı ararsanız sorularınıza cevep bulacaksınız 05327550258 faydasını görenler lütfen tesekkür ederim yazsın

 • mehmet denli

  arkadaşlar herkese bolşans buyarışma çok gözeloldu bence ama arabada çok tatlı dimi arkadaşlar buyarışmayı çıkartana çok teşekörler

 • nesibe

  yalan arkadaşlar ya dakka başı msj istiyor yolluyoruz bir daha istiyorlar daha faturm gelmedi ama 10 tane msj attım hala msj istiyorlar durumu olan var olmayan var insanları kandırmaya utanmıyormusunuz allah aşkına tutmuşsunuz 3 5 çakal oraya kazandık diye laf yapıyorlar ayıp ayıp yazıklar olsun

 • Cihat YETİŞEN

  0533 027 12 87 : 0541 651 66 17

  300 mesaj yoladım be faturam kapandı ama hetiye kazanmasam fatura başıma kalır biraz zor öderim

 • aytaç

  arkadaşlar http://www.sanscept.com adresinden yeni çekiliş tarihini ve hediyeleri görebilirsiniz.şans işi bu bende gönderdim hayırlısı kazananlarda yine aynı adresten listeleri görebilir bu çekiliş 7 ocak 2012 de bitiyor 3. dömen çekilişi herkese bol şans en çokta bana…

 • seyma

  tarihi.geçmiş.bu.kampanyanın.kasımda.çekiliş.yapılmış.aralıkta.ben.gönderdim.bu.sahtekarlığın.hesabını.vereceksiniz.boşuna.kntrleriyediniz.savcılığa.suç.duyurusunda.bulunucam.utanmaz.insanlar.

 • mehmet denli

  burdan yetkililere sesleni yorum arka daşları nasıl inan dıra bilir siniz ben inanıyorum bu yarışmaya

 • dinçer

  tarihlere bakılırsa bitmiş olması gerekiyo fakat tv de hala reklamı dönüp duruyo birisi çıkıp net bi bilgin versin kardeşim bu kadar insan aldatılıyomu nedir yani herkes bilsin

 • oktay

  yeter kardeşim mesaj gönderdiniz bu kadarda olmaz ya arabanızda evinizde batsın

 • mehmet denli

  arkadaşlar ben inanıyorum bu yarışmaya tabiki şansında olmalı ama bazi arkadaşlar faturam 200 tl geldi diyo yetkililer araj tırma yapmışlar iki mesaj atmış çok ayıpya yazan mehmet denli

 • derya

  bnm lösemili kızım 10 yaşında bunlara inanmış bnm faturalı hattımdan her gelen mj cvp vermiş 760 milyon faturam geldi bnm haberim bile yok kızım süpriz yapmak istemiş bn bunlara dava acacagım ayıp ya bn hastanede deyim ekmek almaya param yok bn bunu nasıl altından kalkacagım anlamadım ….

 • veysel

  slm 5666 çalışanları 86 göndermiş olduğum mesaj var 275 çekiliş hakkımın olduğu 1000 nin üzerinden puanım olduğu telefonuma geldi bu sonuçları nereden göreceyiz ekistra bonus haklarımın olduğu yazıyor ama sonuç yok bilgi verirseniz menmun olurum saygılarımla

 • mustafa kurt

  bana bmv kazandın dıye mesaj geldı ama arıyan olmadı nezaman iade edrsiniz size ulasamıyorum beni telefonlan arasanız sevınırı eskısehır

 • MURAT

  arkadaşlara katılıyorum bende kaç defa yolladım boşa yoladım gibi geliyor bugünde iptal ettim 35çekiliş hakkı ve 1050 akazoo puanın var diyor tek seferde 5 çekiliş kakkı için sans yaz gönder diyor gönderirsem aynı mesajlar geri gelcek daha ne kadar yolucaktım ki onca konturum boşa gitti napayım ki tekrarmı kayıt olsam geç olmadan

 • banapicdemisin

  yeni reklamındaki yaşlı kadın ilk diyorki “aradılar teyzecim ev kazandınız dediler inanmadım” diyor. sonra reklamın sonunda “5666 ya şans yazıp yolladım BMW X3 kazandım” diyor hani reklam yapmayı öğrenin sonra gelin bizi buna inandırın… Bu kadar olmaz sahtekarlık

  • metin

   inanmayın farkettiyseniz reklamda kullandığı kişiler para karşılığı kullanılmış kişiler gerçekten kazanmış kişiler kameraya karşı doğal konuşur orda tuttukları yazıyı okuyorlar inanmayın

 • zeynep

  ben bir araba kazanmak istiyorum bmv

  • yunus

   zeynep arabamarama kazanamassınız kızım bosuna ugrasmaaayın kım kıme bels verıyo verse bıle verdı hedıyenın vergısını odeye bılırmısınız

  • mehmet

   zeynep sana hic cıkmaz hele bana hic senin benim kısmetimiz allah tarafından kapamiş hani insan en cok bişi olsa inan olmazz

 • MEHMET

  Arkadaşlar benim 20 çekiliş hakkı ve 600Akazoo var akazoo ne işe yarıyor.BU 20 ÇEKİLİŞ HANGİ HEDİYE İÇİN ÇEKİLİŞ NUMARASI YOK MU?

 • emine

  bu nasıl iş yah sürekli msj geliyohepsine karsılıkl werdim ama akazo puanınız hiç yoq diyo!!! yetkililere sesleniyom işlerini biraz ciddiye alsınlarlütfen rica ediyorum!! kontürüm bitti bu kampanya yüzünden

 • ersin

  ben de tv de reklamları görüp mesaj attım inşallah zama nı geçmemiştir geçiysede niçin hala reklamda varlar lütfen bilgi verin elefonumada mesaj geliyor bittine dair bilgi vermiyor umarım kontürlerim boşa gitmez

 • deniz koyuncu ( yeniceobali

  ßeniM 5700 çekilişim var
  hayirlisin bakalim… :(((

  • Leyla

   Telefon faturalarınızı öderken, yediğiniz kazıkları anlarsını. Çünkü ben 1500 tl ödedim yediğim kazıktan hiçte memnun değilim. Buna aldanıpta böyle bi hata yapmayın.

 • osman

  Keşke bana araba çıksaaa offfffffff yada motor oda olmazsa iphone

 • yıldıray01

  selam arkadaşlar..2 gündür tv de izledim ve merak ettiğim için yorumlarınızın bi kaçını okudum..inanmak veya inanmamak sizin elinizde ..bu şans oyunu ne kadar doğru onuda çözemedim..ama bi çözülen şey var oda kısmet..kısmetin varsa çıkar ve kullanırsın.kısmetın yoksa çıksada yiyemezsin..fazla yorulmayın ..şans gelecekse kısmetınızde de varsa her yerden gelir..yınede illakı ben para harcayacağım diyorsanız her adım bası şans kuponları satan bayiler var onları deneyın eğer çıkmıyorsa kısmetınız yok demektır..demekki oynamayacaksın ..rızkınızı böle şeylere verıyorsunuz bide milleti suçluyorsunuz ..cin fikirli olmayın..akıllı olun
  Not: bu mesaj takıp edılmeyecektır

 • cerol

  o faturayı ödeyene kadar canım çıktı bence sonunu düşünmek lazım ona göre davranmak lazım yani bir mesaj çek sansını bekle bundan sonra öyle yapacam saygılar

 • cerol

  öncekinde 500 çekiliş hakkım vardı dörtyüz küsür fatura geldi fakat hava aldım 36. yedek oldum sandım ki 36.kişi almazsa ben alacam maaalesef öyle değilmiş 35 kişi almayınca daha sonra 36ıncı yedek yani bana verilecekmiş tamamen saçmalık ve taahhütlü posta geldi yaklaşık 11milyon(11000000) çekiliş varmış yani adamlar trilyonları götürüyor hesapladım 6-7 trilyona denk geliyor bir ayda.yani şans oranı da çook düşük.yook elit katılımcı yok bonus kazandın herkese bu mesajlar gidiyor yok 1000kişi arasındasın gibi mesajlar hepsi aldatma

 • zuhal gonca

  ben okadar mesaj cektım bır tana bıle hedıye cıkmadıben ınanmıyorum

 • mehmet

  cesura katılıyorum

 • cesur

  Hiç ßoşuna ümitlenmeyn

 • HUSEYN

  ßeniM 8250 çekilişim var

 • rumeysa

  ben 3 aralıkta 5666 ya mesaj gönderdim çekiliş tarihini ne zmn öğrenicem lütfen bilgilendirir misiniz??

 • efsun

  ben bu şansı çok istiyorum ama alamıyorum annem babam izin veriyor vermiyor gibi dönüyoruz eminim bu şans bana istesem istemesem gelece ama sadece onu bilipte kendini bu olaya kaptırma ben istedim ama bana gelmedi bu olayı ben yazdım diye kendinizi hemen bana bu şans asla gelmeyecek demeyin banada bu gelecek ama yaşımın büyümesi lağzım :)

 • nuri

  ben 1 aralıkta 5666 ya msj gönderdim. çekiliş tarihini naasıl ögrenecegim…

 • selim

  ben 1 aralık ta 5666 ya msjlar gönderdim acaba çekiliş tarihi nezaman?

 • mehmet denli

  arkadaşlar bu yarışma noter huzurunda çekiliyo tabiki şansın olmalı herkese cıkıcak diye birşeyyok tabiki yılbaşında biıet alıyoruz herkesemi çıkıyo bu bir şans oynu şansı olana cıkar ben mesaja devam ediyorum

 • sinem adaşoğlu

  arkadaşlar balıkesirden kazanan raziye şenkal diye görünüyor.balıklesirde öyle biri yok malesef

 • ilknur

  ben uzun zamandır acaba cıkarmı diye bekliyorum her msj 2 knr gidiyorben 4cocuklu bir anneyim yazık günah zor bela geçini yorum zatengelen her msj da ümit veriyorsunuz cıkacagına inanmıyorum kaçtane çekiliş hakgı kazandım hani bir ümit diye hayatımda ilk defa kadıldım buda son olur ne inanacak nede güvenecek insan kalmış bu dünyada elbet alırım hakkımıöbür dünyada o kontürü nasıl aldıgımıdaa allah bilir ben sizi allaha havale ediyorum

  • ahmet

   bunları hiç ümitlenmeden yapmamız lazımdı

 • Beyhan

  Sayın yetkililer:bu kadar eleştiriye rağmen niye hala bir açıklama yok anlaşılır gibi değil.yaptığınız açıklamadada aynı metni vermişsiniz standart yani!!! bizleri enayi olarak görüp üzerimizden para kazanmak hiç ahlaki değil buna bir son verip gerçek çekiliş sonuçlarının hemen açıklanmasını istiyorum kimse aptal değil çekilen mesajların karşılığı bu olmamalı iş ahlakınızı kanıtlayıp listeyi hemen yayınlayınki güvenilirliğinizi kanıtlayın hemde hemen bizde kimlerin kazandığını görelim sevinelim :)))

 • ÖZEL

  14 kasım 2011 tarihinde açıklanması gereken sonuçlar ne zaman açıklanacak?

 • ibrahim

  çekiliş sonuçları neden açıklanmıyor.. Yoksa bu işte numaramı var..çekilişi olanlar görmüyor neler olduğunu.hayali birileri var çekiliş yapıyor.açıklayın artıkta inanalım. bana çıkarsa kesinlikle yazacağım buraya bana çıktı diye. arkadaşlar bana güvenin..

 • ömer

  kasım ayının sonuçlarını açıklar msınız? artıkkkkk

 • isimsiz

  bugün 14 kasım arkadaşlar sonuçlar neden açıklanmadı dalgamı geçiolar bizimle lütfen bi açıklama yapın

 • isimsiz..

  arkadaşlar bu 14 kasımda olan cekilişş sonucları acıklandımı gazetede bilgisi olan cevap vere bilirmii..

 • isimsiz

  bugün 14 kasım ama sonuçlar halen açıklanmamış yekililerden bi açıklama bekliorum

 • İSA

  cıkarmı bilmiyorum

 • mert can kılıç

  arkadaşlar bu çekiliş ne zaman ve nasıl duyurulacak çekilişin sonucunu asıl öğrenecez.5666 15 i geçik mesaj gönderdim yani 15 altında değil 15 kesin ama 15 i de geçik olabilir o yüzden merak ediyorum bunun sonu sonucu nasıl olacak acaba bir bilgi verebilirmisiniz merak ediyorum.

  saygılarımla……

  mck……..

 • ibrahim

  Arkadaşlar böylesine büyük ödüller parası olanlara çıkar.. Bence ümitlenmeyelim baksanıza nede yüksek puanları olanlar var. Eğer gerçekten paraya ihtiyaçları yoksa neden ihtiyacı olanların önünü kesiyorlar..Saygılar

 • hüseyin

  kimse fazla heveslenmesin BMW benim olacak…..

 • sevgi

  direk dava açarım mesajlar kayıtlı kimse kimsenin umutlarıyla oynayamaz…

 • selcuk

  bugün yapılan çekilişin sonuçlarını yayınlar mısınız lütfen?

 • mahmut

  arkadaşlar benm 40000 tane çekiliş hakkım doğdu eminim ki faturam 1000 tl den aşağısı gelmez :((((

  • Erhan

   Insaallah bana da çıkar;-( lütfen erhan

  • fatura bank

   40000 tanecik madurum da madurum 1000tl neki bmw 3.16i parası yatırmışın sms baronn olmuşsun

 • ergün

  inşallah bana da çıkar :) lütfen

 • Tolga

  08 Eylül – 07 Kasım 2011 tarihleri arasıdır diyo peki 9 kasımda tv reklamlarda gördüm ve msj attım kontörüm gitti ve kampanyaya katıldınız felan diye msj geldi. Benim msj geçersizmi oldu şimdi

 • yüksel

  şans bu bir sefer gönderdim ev benim

 • 1111

  Kaç çekiliş hakkın olduğunu nerden öğreniyosun

 • yusuf

  ister 5000 çekiliş hakınız olsun sans bu

 • cerol

  şans az gönderene ve hiç ilgilenmeyene çıkyor yani hiç merak etmeyene düşünmeyene bilmem bu konularda hiç şansım olmadı

 • seray

  bana mesaj geldi ve havuzlu lüx daire kazandığım yazıyor doğrumu acaba bilmiyorum bilen cevaplasın lütfen

 • sinan

  benım hıc sansım yok ama denedım 150 cekılış hakkım var gercı pekte ınan mıyorum bışe cıkacana

 • Erciysli38

  benim 572 tane çekilişim var

 • yeşim

  slm arkadaşlar cekıliş nezaman cok merakedıyorum benım 135 çekılış hakkım var sabırsızlıkla bekleıyorum

 • kahraman özsümbül

  telefonuma mesaj göndererek gereksiz meşguliyete sebep olmayınız.teşekkürler

 • mehtap

  diyelim bir ödül kazanıldı illaki almak şartmı kazanınca bide çıktığı zaman bir ücret alınıyormu?

 • elif

  kayıt olunca hergün mu kontur gidiyo ?

 • bekir

  bu seferlikte bana bişey çıkmazsa vallah artık cok ayıp ederler. tşklr

 • pınar

  Selamlar.ben mailimin görünmesini istiyorum.başkaları da görsünler.bana ilk mesajadan sonra bir sürü mesaj geldi.yok araba için 50 çekiliş hakkı , yok daire için 50 çekiliş hakkı daha ve bir sürü mesajlar.ve ben bunların hepsine evet diyerek cevap gönderdim.benim bu kadar gönderilerime şans hakkım olması gerekmiyor mu.ve bir sürü cep tel parası verdim.şimdiçekiliş hakkıma bakmak istedim ve mesaj gönderdim.sıfır çekiliş hakkı görünüyor.söylermisiniz benim şu anda ne yapmam gerekiyor.siz benim yerimde olsanız , kendinizin enayi yerine konuldugunu farketseniz ne yapardınız.bana dürüst bir müessese olarak yol gösterirmisiniz.benim bu kadar gönderdiğim çekiliş mesajlarım neden yok oldu.

 • emirhan şahin

  ben ev kazanmak isterim bir kendi evimiz olur yaşarız ailem le beraber mutluca ben emirhan şahin

 • emirhan şahin

  işallah ev kazanırım amin

  • ahmet avcı

   bunlar ne yapmaya çalışıyorlar bu saçma yarışmaya bir son verilsin artık üç aydan beri yüksek fatura ödüyorum

 • 0011

  Arkadaşlar benim 8000 çekiliş hakkım war ama ben awea çalısanıyım . Nolacak Çekişisi kazanma şansım yokmu akoooza da baya yüksek 1 milyona az kaldı :( napabilirim ltf Yrumlar yollayn

  • basit

   düsündügün seye bak kolayıvar akrabanın adına yazdır sende burası ıstanbul

 • ali o7

  Bu kerizler olmasa uyanıklar neyle geçinir acaba? diyen vatandaş doğru söylemiş.

 • pına

  Yorumları okudum kimi sitem etmiş kimi beddua kimi övmüş…Valla ben de 6 gündür msj çekip duruyorum.Fatura geldiğinde nereye kaçacam bende bilmiyorum.Şu yorumları okuyana kadar işin ciddiyetinin farkında diğildim.İnsanlara umut tacirliği yaparak borç altına sokmaktan başka bişey diil.İllaki kazanan vardır gerçi pek eminde diğilim ama eğer fatura yüksek gelir bide kazanmazsam vay halime.

 • sina

  mrb.. arkdslr LUX DAIRE ICIN ALTIN BONUS HAKKI KAZANDIN ne anlama geliyor? ayrica hesabina yuklenecek demisler!!

 • ali alper nacar

  [kontür karşılığı akazoo puanı verilir]arkadaşlar bu reklam kesin ve kesinlikle gercektir fox atv star tv bunlarda defamlı reklamı oluyo banada hergün 100 bilgilendirme geliyo bende çook fazla akazoo puanı var 11555 adet bu puanlar her biri her bir çekiliş hakı demek her bir puan 1 kontür demek nerden biliyorsun derseniz orda çalışan benim öz yeğenim var tamamen gercektir katılan herkese kazanan herkesede allah bol kazanc versin 0539 661 41 31

 • ugur

  kazanan kımse yazmamıs buraya nedense

 • İlknur

  Arkadaşlar ben bu yarışmayı Fox Tv de görmüştüm. Songül Karlı reklamını yapıyordu. Orada yayınlanmış olması bile bana güven veriyor. Güvenilirlik konusunda bir sıkıntı yok, içiniz rahat olsun. Her şey nasip işi. Benim çalışarak böyle bir ev ya da araba almam mümkün değil. Ben de şansımı deniyorum ve firma yetkililerine bizlere böyle bir fırsat verdikleri için teşekkür ederim. Kimin nasibiyse ona çıkacak. Kazanacak talihlilere Allah şimdiden güle güle kullanmayı nasip etsin. Herkese bol şans diliyorum.

 • demet

  merhaba herkese. yorumları okudum, çoğunuza çok güldüm acıkcası. kesin ben kazanırım gözüyle bakıp zibilyon tane çekiliş hakkı kazanıp gözünüz dönmüş. sonra faturam cok geldi, bilmem ne oldu bana cıkmadı biz dolandırıldık diye bık bık etmişsiniz. bu şans meselesi abim. ben de katılcam şimdi. gidicem 3 tl mi kac paraysa bi kerelik katılcam. o kadar paranız varsa gidin arabayı mağzasında, evi emlakcısından alın. hahah. ulan ne alemsiniz. bu arada benim gibi bir öğrenciyim ve ev sahibi olayı her gün diliyorum. ödülünü istiyorum, içimden de geçiyor. tabi hayırlısı olsun. kimin daha cok ihtiyacı varsa ya da şansı varsa ona denk gelsin. :)

 • BAŞAK

  Arkadaşlar o mesajları bende gönderdim şu anda faturam 1 milyar küsur.ve daha da gelecek fatura var mı bilmiyorum.1.580 çekiliş hakkım olmasına rağmen inancım yok.mağdur edildim Türkcell arayınca taksit bile yapmadılar mağdur olursunuz çektiğiniz mesajlar bedava mesaj hakkınız olsa dahi kapsam dışı kalarak farklı ücretlendiriliyor bilginiz olsun.hepimize geçmiş olsun..zaten evinde arabanında parası çıkıyor…telefon operatörlerinde bu rantın içinde ne yazık ki.ara fatura diye adlandırılan faturalar ödemek zorunda kalıyorsunuz….

 • hakan

  benim 15000 çekiliş hakkım var :) umarım bende biter ihale :)

 • emre

  okuyan yada bilen biri varmı kazanan kişiyi

 • emre

  benim anlamadığım bişey var neden hep kazanmak için bekleyenler yazmış kazananlar bir yorum yazmamış anlayamadım ben birtürlü buna cevap versinler bakalım hiç kazananın bi yorumu varmı bu sitede ben okumadım sadece resimlerini göstermişler herkes resim çektirir göstermelik

 • elif

  inşallah bir üçkağıt yoktur varsada hakkımı helal etmem bilesiniz o kadar msj attık …çoluğunuzu çocuğunuzu düşünün aklınızı başınıza alın… tanıdıklarınıza da veriyor olabilirsiniz … hayırlısı bakalım ben ev istiyorum inşallah çıkar.
  yalnız tedirgin olduğum konu daha çok şans daha çok mesaj bu rada bir üç kağıt seziliyor

 • beysim erol

  bahar bişe cıktıy yok bunar uckatcı

 • şahin

  Bu nalet uygulamaya katılan tüm katılımcılara önerim hemen öperatorlerinizi arayıp gelecek olan butür saçmalıklara engel koydurup, ardından BU NALET uygulamaya yani ( IPTAL ) yazıp 5666 gönderin bunu herkesle paylaşın IPTAL büyük harflerle olsın hemen iptal olacaktır , bu insan avcılarına yem verdir meyelim birlik olalım, basın şikayeti , kimse kimseyi izinsiz rahatsız edemez verin mahkemeye sürünsünler :)

 • emre

  Birdaha telefonuma herhangi bir reklam mesajınız gelirse sizi polise sikayet emek zorunda kalıcağımı tarafınıza iletirim. Mail adresim dogru deildir. Bilginize.

 • 05 tayfur

  bu şans oyunlarına yoğunluk olarak kesinlikle kızlar daha yoğundur yerim ben onları bekar olan tabi evli olanlar la işim olmaz öptüm ben onların yanaklarından

 • ercan adak

  bana çıkacak bmv kmse heveslenmesin

 • bahar

  çok merak ediyorum yhaaa beysim sen kazandın mı???

 • hasan

  şuanda 1500 akazoo 50 çekiş hakkı kazandım sanş çıkar yada çıkmaz oglum var 1.5 yaşında onun için aTDIM İSİMİNİ MUHAMMED HALİL OGLUM ÇIKAR İŞALLAH

 • Kamil

  Başla ısınız gücünüz yokmuş kim kime bedava ne veriyor. Yapmayın kardesim kanmayın bu tür seyler 1.6 tl her msj sonra gelecek faturadan haberin varmi. Yandım sarkisi çalarsınız yok çok geldi yok az konuştum şunlara üye olanlara Öyle kiziyorumki. Bunlar insanları faturali hat kullanmaktan bezdiriyolar sürekli msj geliyor hattı iptal edicektim gecende

 • beysim erol

  sistemleri bozuk

 • beysim erol

  BUNAR uckatcı arkadaşlar inanmayn

 • sultan

  slm benim 98 tane cekilis hakkim ve 1100 akazoo puanim var kazanirmiyim acaba

 • gizem

  ben mesaj gondererek cekılıse katıldım adresımı de mesaj attım ama bır kod ya da kısıye ozel numara gıbı bırşey vermıyormusunuz bunu anlayamadım

 • bahar

  Dur ve İptal işlemleri o ana kadarki çekiliş haklarınızı engellemez.

  bu üstteki yazıya iyi bakınn hani engellemezdi bnm 25 çekiliş a bide 450 akazooo puanım wardı iptal ettiktensonra ssoruyorumm 6934e 0 dedi yhhaaaa 0.?????????????

 • bahar

  yaaa asil ve talihli listesi nası oluyo yaaaaaa??? e listeye baktımm 2 bmw kazanan war asil we talihli olmak üzereee…..??????

 • merve

  ya nekadar beleşçi milletiz ya .d bırakın bu ayakları çalışıp alın paranzla nerde beleş oraya yerleş hesabı sizinkisi bencede inanmayın böyle bi çekiliş varsa bile milynlarca insan çekilişe katılıyo şans işi bu işler pek sanmıyorum . kont. yazık . parmaklarınzı bile yormayın bende zten şuana kadar bmwsi yada iphonesi olan birisinin hiç çekilişe katılıpta kazandığını duymadım .. .d.d komik ya gülüyorum sadece

 • bahar

  hele şükür sonuçlar açıklanmışşşşşşşşşşşş

 • hakan

  Kampanyaya katılım için kullanıcının mesaj göndermesi gerekmektedir. Avea, Turkcell ve Vodafone operatörlerinden katılımcı ABONE yazıp gönderdiğinde günlük abonelik bedeli olarak 1,6TL ile ücretlendirilir. Bunun dışında tekli SMS gönderimlerinde ise TAM yazıp gönderdiğinde 1TL, SANS yazıp gönderdiğinde 2,6TL ile ücretlendirilecektir.
  Bu hizmetten Avea, Turkcell ve Vodafone kullanıcıları yararlanabilir. Çekiliş; 10.11.2011 tarihinde, saat 10:00’da W İstanbul Otel, 3 numaralı Toplantı Salonunda, Süleyman Seba Cad, No:22 Akaretler, Beşiktaş/İstanbul adresinde, Noter huzurunda Milli Piyango tarafından halka açık olarak gerçekleştirilecektir.
  Çekiliş sonucunda; 1 adet İstanbul Beyzade Konakları’ndan EV, 1 adet 2012 Model BMW X1, 2000cc otomobil, 5 adet 2011 model Vespa LX 150 ie Motorsiklet ve 61 adet Samsung LCD TV 40 inç talihlileri belirlenecektir.

 • hakan

  valla arkadaslar bende katıldım yarısmaya adı üstnde sans meselesi ama eger ilgili firma yada şirket sırf para kazanmak ve ya ne bilim dolandırıcılık yapıyorsa zannetmiyorum ben pek bişe kaybetmedim üç beş 10 tl ama okunan beddualar görüyorum yani adam gibi yapın işinizi acıklayın detaylı bilgi verin…. herkese bol sans dilerim .saygılar

 • bahar

  yhaa hani yyyaaaaaaaa hani sonuçlaarrrrrrr??????????

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Bahar Hanım,

   08 Temmuz 2011- 07 Eylül 2011 tarihleri arasında gerçekleştirillen Akazoo’dan Cep-T Kampanyasında kazanan asil ve yedek talihli listesi web sitemizden http://www.sanscept.com/img/internetq_2011.jpg kontrol edebilirsiniz.

   Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • bahar

  kesin korkularından açıklama yapmıyorlardırrr….

 • bahar

  ne yani biz kandırıldık mı şimdi…..

  • isimsiz

   malesef evet bahar hanım baksanıza yetkililer bi açıklama bile yapmıyorlar

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba,

   08 Temmuz 2011- 07 Eylül 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen Akazoo’dan Şans Cep-T kampanyası, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 07/07/2011 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-1823-6335 sayılı izni uyarınca düzenlenmektedir. Çekilişimiz; 12.09.2011 tarihinde, saat 10:00’da W İstanbul Otel, 3 numaralı Toplantı Salonunda, Süleyman Seba Cad, No:22 Akaretler, Beşiktaş/İstanbul adresinde; Noter huzurunda Milli Piyango tarafından halka açık olarak gerçekleştirilmiştir.

   Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • isimsiz

  arkadaşlar ben kocaelinde oturuorum 13 eylül gecesi bu çeklişin yapılcağı adrese gittim W istanbul otelin adresine gittim çekiliş için gitmemiştim aslında canım sıkılmıştı eğlence olsun die gitmiştim gece saat 4 civarlarında bu w istnbl otelin güvenliğiyle muhabbet ettik çekilişi falan anlattım öle birşeyin olmadığını söledi yemin ederimki bu söylediğim doğru sorumlulardan bi açıklama bekliorum

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba,

   Belirtmiş olduğunuz iddiaların doğruluğu söz konusu olamaz. 08 Temmuz 2011- 07 Eylül 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen Akazoo’dan Şans Cep-T kampanyası, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 07/07/2011 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-1823-6335 sayılı izni uyarınca düzenlenmektedir.

   Çekilişimiz; 12.09.2011 tarihinde, saat 10:00’da W İstanbul Otel, 3 numaralı Toplantı Salonunda, Süleyman Seba Cad, No:22 Akaretler, Beşiktaş/İstanbul adresinde; Noter huzurunda Milli Piyango tarafından halka açık olarak gerçekleştirilmiştir.

   Tüm sorularınız için http://www.sanscepte.com web adresimizi ziyaret edebilir, müşteri hizmetleri numaralarımız arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numaralarımız: Avea: (555) 7385222 Turkcell: (532) 7550258 Vodafone: (212) 9873007 .

   Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

   Bilginize.

   • ismail

    yarışmanın formatı kim fazla yollarsa omu alıyor bunu ögrenmek istiyorum cekilş deginiz bumu lütfen acıklama bizlerde bilelim yoksa bi adama günde 10 kere sms gelmez nasıl cekiliş oldugunu acıklarmısın toplumu cekiliş enfazla yollayanmı cekilişin adı

 • selim

  arkadaşlar ben şinırnaktan katılmıştım malum bana çok uzak müşteri temsilcileriyle konuştum çekilişin yapıldığı ve 68 talihlin kazandığını söledi bana bende ıspatlamak için çekilişin yapıldığı yer ve kişileri sordum bana verilen cevap: w istanbulotel süleyman seba caddesi no:22 üçnolu toplantı salonu akaretler beşiktaş adresinde milli piyango yetkilileri tarafından yapıldığını sölediler lütfen yakın olan arkadaşlar araştırıp buraya yazsınlar insanlar kandırılmasın doğru değilse mahkeme yolu açılsın.

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Selim Bey,

   08 Temmuz 2011- 07 Eylül 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen Akazoo’dan Şans Cep-T kampanyası, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 07/07/2011 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-1823-6335 sayılı izni uyarınca düzenlenmektedir.

   Çekilişimiz; 12.09.2011 tarihinde, saat 10:00’da W İstanbul Otel, 3 numaralı Toplantı Salonunda, Süleyman Seba Cad, No:22 Akaretler, Beşiktaş/İstanbul adresinde; Noter huzurunda Milli Piyango tarafından halka açık olarak gerçekleştirilmiştir.

   Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • ircan

  sonuclar hala yok vermiş oldugunuz adreste göremedim gazetedede yok hayırlısı bakalım

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba,

   08 Temmuz 2011- 07 Eylül 2011 tarihleri arasında gerçekleştirillen Akazoo’dan Cep-T Kampanyasında kazanan asil ve yedek talihli listesi 14 Eylül 2011 tarihli Star Gazetesi’nde yayınlanmıştır. Ayrıca web sitemizi http://www.sanscept.com/img/internetq_2011.jpg ziyaret ederek kazananlar listesini kontrol edebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • ismail

  bana birdaha göndermeyin istemiyorum

 • şeyma

  arkadaşlar birde kaç para yatırım yaptın felan vs.. sorular soruyosunuz Allah aşkına çekilişle olacaksa ve bu da bir şans ise ne kadar yatırım yaptıgınızın ne önemi olabilir ki.. 1 kere msj atana da çıkabilir şans sonuçta ama inanmıyorum kesinlikle..

 • şeyma

  inanmayın böyle şeylere dolandırıyolar resmen o kadar msj attık kazanan listesi bile gözükmüyor.

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Şeyma Hanım merhaba,

   08 Temmuz 2011- 07 Eylül 2011 tarihleri arasında gerçekleştirillen Akazoo’dan Cep-T Kampanyasında kazanan asil ve yedek talihli listesini http://www.sanscept.com/img/internetq_2011.jpg linkinden inceleyebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • cemal

  bu cekılıs sonucları ne burda nede star gazetesınde yazıyo sonucları nerden bakıcaz

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Cemal Bey,

   08 Temmuz 2011- 07 Eylül 2011 tarihleri arasında gerçekleştirillen Akazoo’dan Cep-T Kampanyasında kazanan asil ve yedek talihli listesini görmek için sitemizi http://www.sanscept.com/img/internetq_2011.jpg ziyaret edebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • fuat

  benim iletileride siliyorlar arkadaş bu ne iş valla mahkemeye veriçem şimdi

 • muhammet

  ya arkadaşlar bugün 14 eylül. sonuçlar niye yok sitede

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Muhammet Bey,

   Kazananların tam listesine bugünkü Star Gazetesi’nden ya da gün içerisinde resmi web sitemizden http://www.sanscept.com ulaşabilirsiniz. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  • ak..sin

   bnm ilk katılışım inşlhh bekledigmiz gibi olur..

 • mutlu maral

  bu cekilişi yapanın inşallah bu tuzağı kuranın ailesinden cıksın inşallah hergün beddua edecem allah belanı versin 650 tl faturan cocuğundan cıksın yeme inşallah

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba,

   Akazoo’dan Şans Cep-T kampanyası dahilinde göndermiş olduğunuz mesaj sayısını öğrenmek için müşteri hizmetleri numaralarımız arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numaralarımız: Avea: (555) 7385222 Turkcell: (532) 7550258 Vodafone: (212) 9873007 . Fatura detayınızı öğrenmek için lütfen GSM operatörünüzle bağlantıya geçiniz. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • armanç

  pardon 2 yerine 2 bin

 • armanç

  14 şubatta açıklanacak çekiliş bide bazı arkadaşlara söylüyorum :
  diyorlarki benim 2çekiliş hakım var 100hakkım var arkadaşla rsaçmalamayım 1.6 tl den teleffon borcunuz kaç tl geldi .bide daha hiçbir şey belli değil şanş 1 çekiliş hakkı olanada çıkabilir sonuçta……………………………… tşk

 • abdulhakım

  benım hıc bır zaman arabam olmadı.hıc bır zaman alacak gucumyok belkııı bu benım ve benım olacak dualarınızla

 • aysel

  benim de ilk katılışım am bazı arkadaşlar giden konörlerin yüksek mevla olarak döndünü yazmışlar inşallah gerçek deyildir bide dolan dırıcılıktan bahsetmişler inşallah gerçek deyildir artık şansımıza birşey çıkarsa oda tesellimiz olur

 • beysim erol

  arkadaşlar benim 2300 cekilişim var bol şans herkese

 • nihat onuk

  şans oyunlarına ilk katılışım… herkese bol şanslar… bu şans oyuna eşimin ve 3 çocuklarımın şansı için katıldım 17 aylık bebeğim araba kelimesinin baba kelimesinden sonra öğrendiği ikinci kelime olup inşallah bana şans getirir…saygılar…

 • ayşe

  arkadslar akazoo puanı ne acaba benım bılgım yok ve bu puanla ne işe yarıyor bılgısı olan bana yazabılırmı

 • kader

  550 çekiliş hakımvar mahmut bey

 • yeliz

  şans kimin kapısını çalar belli olmaz;)

  • zafer

   seninkini çalsın. sonrada ben çalarım senin kapını :)

  • 05 tayfur

   5666 ya mesaj atan arkadaşlar kontörünüz çoksa somalide açlıktan ölen kardeşlerimize para olarak atsanız iyi olmazmı bunlar para tuzağı saygılarımla yelizim

   • Munip

    Arkadaşlar 5666 ya mesaj yoladım kontorüm biti üstelik 18 yaşından küçügüm ben kandırıldım…

 • mahmut kazar

  benim 375 tane çekiliş hakkım var boşuna ümitlenmeyin gençler

  • koray kocabay

   mahmut bey benim 130 çekiliş hakkım var ümidim çoktu ama sizin bu yorumunuzu görünce tüm ümidimi yitirdim bmw sizin şimdiden hayırlı olsun….

  • nil

   benim 5 çekiliş hakkım var sadece …. ama adı üstünde sans bu . sans yazım 5666 ya gönderyoruz… 3567 tane yazım göndersem sans yazmamım ne anlamı kalır ki direk bana çıkar o zaman ……

   • mehmet denli

    arkadaşlar bilmeden iftira atmak doru deyil tabiki kazananlar olmuş araba ev alanlar var vatan şaşmaz ve songül karlı kesinlikle haksıslık yapmazlar onlar zaten koskoca oyuncu ve sanatcı sans oynu dogrudur mesaja devam herkes hakettini alır bence

 • bahar

  yaaa bu ne biçim iş yhaaaa şimdi soruyorum 6934 e o çekiliş hakkım varr ve akazoo puanım da hiç yokk yhhaaaa daha o gün 25 çekiliş hakkı ve 450 akazoo puanın war die msj gelmişşşttiiii buna bi cvp bekliyorumm sayınn yetkililerrr iyiki bi kampanyayı iptal etttimm yaniii

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Bahar Hanım,

   08 Temmuz 2011- 07 Eylül 2011 tarihleri arasında gerçekleştirillen Akazoo’dan Cep-T 07 Eylül 2011 00:00 itibariyle son bulmuştur. Yeni Akazoo’dan Şans Cep-T kampanyamız 08 Eylül 2011 tarihinde başlayıp, 07 Kasım 2011 günü saat gece yarısı 00:00 itibari ile son bulacaktır.

   Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • Merve Çetin

  mesaj yolladım 5 çekiliş hakkı kazandım. puan yazıp 6934e yolladım. çekiliş hakkı ve puanınız yok diyorlar. Anlamadım gitti..

 • beysim erol

  sarp kac para yatırım yaptın ayptır sorması

 • sarp

  slm insanın hayatı allahın bir romanıdır derler zaten insanların hayatıda kurdukları hayellerdir ben olması gerekenı yaptım hem 5326882207 numaramı yazdım hemde şansımı imzaladım gerısını bılemem 1 sans yeterlı bence gerisi hikaye

 • bahar

  ayyyyyyyyyyyynnnnnnnn

 • ismail

  Slmn alykm carlaone 4araban varsa birisini satta somaliye yardım et güzel insanlar aç kalmasın mutlu et hepimize muhtaclar insanlık görevini yapın inşaallah

 • ismail

  slmn alykm güzel insanlar kampanyadan şikayetçi olmayın kampanya yetkilileri sizlerden zorla kampanyaya katilin denmiyor isteyen katılıyor hayırlısı olsun bizde ev araba motosiklet hayalini kuruyoruz hayalde olsa mutlu oluyoruz

 • muğdat yavuz

  habi habakıl bekliyoruz nasipse çıkar eğer ben wodofone ye güveniyorum bakalım şans gönderdiği mesaj gibi şans da varsa çıkar bekliyoruz

 • bahar

  ha ha haa çokk komikk BAY CORLEONE…

 • bahar

  peki deniz 10 2 sms atınca 10 çekiliş hakkı kazandın yhaaa peki iphone için çekilişe katıldığını nerden öğrendinnnn…????

  • deniz

   sanki bana o şekilde mesaj gelmişti öle hatırlıyorum.. mesajlarımı da silmiştim… teyit almak istedim.. ama öle bi şey yokmuş…

 • corleone

  Bahar sen adresini yaz annem buraya BMW değilde belki sana kısmet çıkar bahar kısmetten çıktıysa talip bağdattada olsa seni bulur …
  hahahahaha…..

 • corleone

  Bana bir eğlence medet… hahahhahaa
  Ben mecnunmuyum ki bir BMW için dağları deleyim,
  çıkarsada çıkmazsada leylayada pineyim BMW yede pineyim..
  HAHAHHAHHAAAA…….

 • corleone

  $$$$$$$$$$ Gençler heycanlanmayın günde 40 msj yazıp atıyorum şans diye BMW benim yani rahat olun dünyanında faturası ödüyorum mebla söyliyip moralinizi bozmayayım HAHAHAHAAA Arabalarımın arasına 5. sini ekliycem ilkbaharda kullanmayı düşünüyorum. çıkmasa gider aynısın dan alırım bitane amaaaaaaan. HAHAHAHAHAAA $$$$$$$$$$$$$$

 • bahar

  yha peki ben adresimi göndermeli miyimm???

 • bahar

  ayyyhh maleseeefffff

 • beysim erol

  arkadaşlar saatler kaldı

 • deniz

  sayın yetkililer;
  daha önce 2 sms attım.. sanırım 2 sms atınca 10 çekiliş hakkı kazandım. bu çekiliş hakkıylada i phone çekilişine katılabiliyormuşum .. bmw çekilişi için daha kaç tane msj atmam gerekiyor yani bmw çekilişine katılabilmem için msj atabiliyor muyum ? ad soyad bilgiilerimi de gönderdim…
  bu konu hakkında bilgi vermeniz mümkün müdür?

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba,

   Akazoo’dan Şans Cep-T kampanyasından elde etmiş olduğunuz çekiliş haklarınız ile her ödül için kazanma şansınız bulunmaktadır. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • deniz

  niye ki beysim …. i phone için çekiliş hakkı kazandım ki…
  inş bana çıkar i phone…

 • beysim erol

  ediz cok beklersin

 • edız

  umarim o kisi ben olurum:)

 • edız

  bmw yı bır kısı alacak o kesın de kımın alacagı bellı degıl arkadaslar sans yaz 5666 ya gonder:)

 • edız

  valla cok umıtlıyım ınsaallah cıkar bseler

 • beysim erol

  arkadaşlar merhaba

 • beysim erol

  arkadaşlar son 2 gun

 • beysim erol

  deniz sen katkıda bulunmuşsun

 • deniz

  2 sms attım.. sanırım 2 sms atınca 10 çekiliş hakkı kazandım. bu çekiliş hakkıylada i phone çekilişine katılabiliyormuşum .. bmw çekilişi için daha kaç tane msj atmam gerekiyor?ad soyad bilgiilerini gönderdim…

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba,

   Akazoo’dan Şans Cep-T kampanyasından elde etmiş olduğunuz çekiliş haklarınız ile her ödül için kazanma şansınız bulunmaktadır. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • bahar

  yhaaa benim sorum şuu.; şimdi bu çekilişle ilgili bilgi almak istiyorum nasıl olacak…? nerde olacakk…???

 • kazım kocaman

  çekiliş sonucu kazanırsak diyelim ki unuttuk bilgilendirme mesajı alacakmıyız

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Kazım Bey,

   Yapılacak çekiliş ile kazananlar, 14 Eylül 2011 tarihli Star Gazetesi’nde ve http://www.sanscept.com web adresinde yayınlanacaktır. Ayrıca kazanan kişilere iadeli taahhütlü mektup ile beyan edilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • koray kocabay

  sabırsızlıkla 12 eylül gününü bekliorum 70 tl fatura ödedim ne zorluklarla inşl bmw benim olur…

 • koray kocabay

  arkadaşlar 100 üzeri çekiliş hakkı olan yok mu?

 • beysim erol

  arkadaşlar hade gayret 4 gun kaldı

 • engin sağlam

  ya buşans oyunu nasılsa hergun mj gelıyo ama sonucu bellı deyıl

 • beysim erol

  sinan 05353240789 ara
  caldır kapat

 • beysim erol

  bordaym sinan

 • sinan

  yav beysim abi nerdesin ben sana ısınmıştım yav

 • sinan

  yav benim 20 çekiliş hakkım yokmu ne dersiniz hem araba hem motor hemde telefon çıkmasın çok mu ütopik oldu ne

 • sinan

  bugün hiç mesaj yayınlanmamış bence bu kampanyaya katılan az onun için ümitlenmiyo değilim hani sanki bi şeyler çıkacak gibi araba olmazsa bi motor yada telefon olabilir ama herzaman en iyisini istemek lazım bmw ve sinan yan yana nasıl da güzel durdu geçen bir çekiliş yapıldı dedim ki şu anda çekilişteki isim benim ve o çekilişteki çıkan isim bendim yok yok araba benim yav

 • sedat

  Bende hakkımı aricam kendi kendine kontur gidiyor iptal ettiğim halde.. yuklediğim kontur yuklediğim gibi gidiyor…

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Sedat Bey,

   SANS yazarak 5666’ya gönderdiğiniz her mesaj başına 2,6TL olarak ücretlendirilirsiniz. Sadece ABONE olarak içerik satın aldığınızda ücret günlük olarak 1,67 TL olarak otomatik yenilenir.

   Eğer abone iseniz, ve aboneliğinize son vermek istiyorsanız; lütfen abone olduğunuz cep telefonunuzdan 5666’ya “IPTAL” yazıp göndererek aboneliğinizi iptal edebilisiniz. Aboneliğinizi iptal ettiğinizde, toplam çekiliş hakkınızla yapılacak çekilişe dahil edilirsiniz. Yardım için müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

 • SerhatKaan

  Ben bayaaa bi mesaj attım ama 450 puan ve 20 çekiliş hakkı görünüyor… Baya bi attım hemde… Bu işte bişeyler var gibi görünüyor… Kandık bi kere umud etmekten başka çaremiz yok…

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Serhat Bey,

   Kampanyaya katılım sağladığınız cep telefonunuzdan “PUAN” yazıp 6934’e ücretsiz göndererek mesaj yoluyla toplam çekiliş haklarınızı öğrenebilirsiniz. Yardım için müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

   Müşteri Hizmetleri numaralarımız şöyledir:
   Avea: 0 555 738 52 22
   Turkcell: 0 532 755 0 258
   Vodafone: 0 212 987 30 07

   Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • beysim erol

  sinan kazanman icin bi yatırım yapman lazım

 • sinan

  turkcell abi ne olur ya bi araba bana verin otobüse binmekten bıktım artık bmw de gözüm yok bi araba olsun yeter çalışıyorum ama en aşşa bi iki sene araba alamam gibi

 • sinan

  neymiş bu kazanmanın yolları tiyo bize de verin de biz de bilelim mesela benim acilen araba sahibi olmam lazım

 • beysim erol

  kazanmanın yoları

 • bahar

  ne gibi tiyolar meselaaaa….???

 • sinan

  zaten bi şey çıkacağından değil maksat geyik olsun kampanyaya heyecan gelsin tabi ki kendi çapımızda bu kampanyanın fazla reklamı olmadı acaba kaç kişi bu kampanyaya katılmıştır ona göre ümitlenelim acaba ne kadar katılım var öğrenmek mümkün mü dicem ama galiba yok

 • beysim erol

  bu işler reklam kokan işler

 • beysim erol

  sinan 130 lan 20 olcak iş deyl bu işler

 • beysim erol

  soy adımda erol

 • beysim erol

  bu benim ismim

 • sinan

  koray kocabay beyin 130 çekiliş hakkı varmış o zaman araba senin gözüküyo benim 20 tane neyse artık motosiklette olur ne yapalım araba artık başka bahara kaldı bu arada beysim ne demek

 • beysim erol

  aferin sinan sende altıncı hıs var

 • sinan

  yav arkadaşlar turkcell çok büyük firma tabi ki verecektir zaten çekilen mesaj o kadar çok oluyor ki bunun ücreti zaten çıkıyo ha şunu da söylim araba benim artık siz başka hediyelere göz dikin 12 eylül günü yapılacak çekilişte araba trabzona gelecek

 • beysim erol

  bahar benim adım beysim istersen birkac tiyo verebilirim

 • bahar

  oooofff yhaaa 7 gün kaldı bu kampanyanın bitmesine yhaa ve benim hala bi iphonemm YOOOKKK

 • bahar

  benim 20 çekiliş hakkımm, 150 de akazoo puanım warr ..ama boşuna gibi görünüyoooo…..

 • bahar

  sanada iyi bayramlarrr erol:)

 • koray kocabay

  benim 130 çekiliş hakkım war inşl bmw çıkar 70 tl fatura geldi eğer bişey çıkmazsa sinir krizleri geçiririm arkadaşlar herkes kaç tane çekiliş hakkının olduğunu yazsın

 • melih

  arkadaşlar nolur doğru söyleyin bunlar tuzak mı.sonra fatura mı geliyo bilgi..lütfen

 • beysim erol

  bahar iy bayramlar

 • beysim erol

  tabiki cekiliş sonunda gorecez nekadar sanslı olduyumu

 • beysim erol

  şanslı bir adamım

 • bahar

  saol her kimsenn…???!!!!!

 • beysim erol

  bahar dualarım senin icin

 • MEHMET

  ARKADAŞLAR HİC BOŞUNA TL HARCAMAYIN kesinlikleçıkmaz 2010 da da yapılmıştı buna benzer birşey ben katıldın baya bir kotörüm gitti ama hiçbirşey çıkmadı yanı paralarım boşa gitti. Size tavsiyem katılayın ben kaesinlikle katılmıyorum. Benimkisi sizlere sadece tavsiye kararı kendiniz verceksiniz ama uyarılarımı dikkate alırsanız siz yararlı cıkarsınız…

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Mehmet Bey,

   Geçmiş kampanya dönemlerinde ödül kazananlar ile ilgili web sitemizi ( http://www.sanscept.com/winners.html ) ziyaret edebilir, her türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi bizlere iletebilirsiniz.Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • mert

  arkadaşlar niye kafanızı yoruyorsunuz.ki çekilişte birilerine çıkmazsa eğer gider hep beraber savcılığa suç duyursunda bulunuruz
  olur biter.

 • banu

  bence boşuna gönderiyorsunuz hiç birşey çıkmaz.dolandırıcı bunlar paranıza yazık:(

 • Ahmet BORAN

  5436405744 çok kolay para kazanmak servisten iptal yazısı geldi fakat insanları kandırmak ne kadar kolay fakat tüketici haklarına dava açacm fox tw yide sans yaz dediler ücreti 2.6 tl dediler bi bak ta ne fatura 2 günde 200 tl olmuş paramı geri iade etmeniz rica olunur yoksa dava açacağım

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Ahmet Bey,

   Sizinle yaptığımız görüşmede de belirttiğimiz gibi, Akazoo’dan Şans Cep-T kampanyası dahilinde tarafınızdan SANS yazarak 5666’ya gönderilmiş 2 adet mesaj mevcut. 2 mesaj karşılığında 5,2 TL olarak ücretlendirilmiş bulunmaktasınız. GSM operatörünüzle bağlantıya geçip, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • bahar

  hade canımmmmmmmmmmm………..
  ayy dua et çıksındaaaaaaaa…

 • beysim erol

  bahar sen istersen cıkar

 • bahar

  yaaa bana akazoo puanı da geldi çekiliş hakkım da war hem de 20 çekiliş hakkıı ama hiçbi işe yaramioooo yhaaaa bn iphone istioruuummmmmmmmmmm

 • batuhan

  pardon sorun yok şimdi geldi mesaj

 • batuhan

  bu nasıl bir şey böyle ben sans yazıp 5666 ya yolladım tl gitti ama akazoo puanı ve çekiliş hakkı gelmedi

 • bahar

  gene bennn::))))
  yaa bişi sorcamda benim 20 çekiliş hakkım war a bide 450 akazoo puanım warrr warda neye warrrr….??? lütfen beni bilgilendirinnnnn…. noluurrrr

 • huseyın 51

  ya arkadaslar durmadan msj gelıyor msj ustune msj artık kına geldı telefonumu parcaladım ya gondermeyın artık mesaj 05317806703

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Hüseyin Bey,

   Gün içerisinde size iletilen mesajlar bilgilendirme amaçlı olup, ücretsizdir. Eğer bu mesajları almak istemiyorsanız kampanyaya katılım sağladığınız cep telefonunuzdan “DUR” yazıp 6934’e ücretsiz göndererek durdurabilirsiniz.

   Akazoo’dan Şans Cep-T kampanyasıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için;
   resmi web sitemizi ( http://www.sanscept.com ),
   resmi blog adresimizi ( http://blog.sanscept.com/ ),
   resmi Facebook sayfamızı (http://www.facebook.com/SansCepT ),
   resmi Twitter hesabımızı ( http://www.twitter.com/SansCepT_5666 )takip edebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • bahar

  ayyyy nolur bana bir İphone çıksın yeter vallaa o kadar da msj attım 5666ya yhaaaa… değsin artık dimiii…

 • ircan

  ben inanıyorum hem sunucusu güvendiğimiz programcı hemde verdiği hediyeler öyle uçuk kaçık değil bu çekiliş geliriyle elde edilebilecek şeyler. Bana İphone cıkısın yeterli :) Durmadan mesaj alan arkadaşlarımızda yukarıdaki bilgileri okuyorak onlara bir son verebilir. İyi günler

 • devran

  ben iphone istiyorum

 • furkan

  arkadaslar bende gonderdim ama ben bu cekilisi fox kanalında gordum su gibideki kadin söylüyordu ??bence dogru

 • pınar

  insanları kandırıp para almak çok kolay artık

 • ayhan

  eger dogruise güzel birşey sonucu ögrenmekzor olucakgibi herkese bolşans dilegiyle

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Ayhan Bey,

   Yapılacak çekiliş ile kazananlar, 14 Eylül 2011 tarihli Star Gazetesi’nde ve http://www.sanscept.com web adresinde yayınlanacaktır. Ayrıca kazanan kişilere iadeli taahhütlü mektup ile beyan edilecektir. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • oktay okay

  malesef halkımız ınsalarımız okadar zor durmdalarkı boyle şeylere mecburen gelmıycekse dahı umıt baglıyorlar kı sonucta herkes aynı seyı ve aynı hayali paylasıyor ısterım kı herkesın dıleyı ısteyı gercek olsun ama bende cok mj attım sonunda anladım kı olan benım cebımdekı paraya yansıyor fatura kabarıyor……..:)

 • ahmet

  işallah çıkar

 • gamze

  ne olur allahım ne çıkarsa razıyım….

 • Mehmet

  Cekilise bir tek mesaj atarak katildim. Bin pisman oldum. Adamlar verecekleri hediyenin parasini cikarmak istiyorlar. Asla inanmayın.Gunde 8-10 mesaj geliyor.Ve resmen taciz ediyorlar.Eminim bana gelen mesaj gibi herkes elit kullanıcılar arasına girdi. Durmadan “sans” yazıp mesaj atmamızı istiyorlar. insanların parasını almayı hedefliyorlar. Lutfen lutfen hicbirine mesaj yazmayın ve inanmayın.

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Mehmet Bey,

   Gün içerisinde size iletilen mesajlar bilgilendirme amaçlı olup, ücretsizdir. Eğer bu mesajları almak istemiyorsanız kampanyaya katılım sağladığınız cep telefonunuzdan “DUR” yazıp 6934’e ücretsiz göndererek durdurabilirsiniz.

   Akazoo’dan Şans Cep-T kampanyasıyla ilgili daha detaylı bilgi almak için;
   resmi web sitemizi ( http://www.sanscept.com ),
   resmi blog adresimizi ( http://blog.sanscept.com/ ),
   resmi Facebook sayfamızı (http://www.facebook.com/SansCepT ),
   resmi Twitter hesabımızı ( http://www.twitter.com/SansCepT_5666 )takip edebilirsiniz. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

 • ziya

  erhan saten milletin attığı mesajlarla bu verecekleri hediyelerin kac katı parasını cıkarırlar sen merak etme :)

 • erhan

  ya boyle sacma seylere ınanmayın.bedava kım kıme verir kardesim.giden kontrlerinize yazık

 • beysim erol

  unutmayalım ki en cok cekiliş gonderen ta ha cok şansı olur

 • beysim erol

  arkadaşlar bu bir ortak kubaradır herkese katılana bol şans

 • ozan korkmaz

  Israrla istemekteyim bakalım olacak gibi içimden bi ses öyle diyor

 • güven ÇELİK

  inanmıyorum

 • mücahit

  bmw cıksa hicde fena olmaz yani bekleyip görecegiz

 • mehmet

  dua ediyorum çok istiyorum bi arabam olsun allah kimsenin yüzünü kara çıkarmasın inşallah emeği geçen her sorumludan allah razı olsun…adana mehmet

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Göstermiş olduğunuz ilgi için biz de size teşekkür ederiz Mehmet Bey…

 • şaban

  giriş nerden yapılıyor 0537 331 15 49

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Şaban Bey,

   08 Temmuz – 07 Eylül 2011 tarihleri arasında sürecek olan Akazoo Şans CepT kampanyasında SANS yaz 5666’ya göndererek, 150 Akazoo puanı ve 5 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

 • sibel

  3 gündür durmadan mesaj yolluyorum çok yolladım ama çekiliş hakkım neden 3 ve akazoo puanım hiç yok niye böyle anlamadım kimi kandırıyorsunuz

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Sibel Hanım,

   Kampanyaya katılım sağladığınız cep telefonunuzdan “PUAN” yazıp 6934’e ücretsiz göndererek toplam çekiliş haklarınızı ve Akazoo puanlarınızı öğrenebilirsiniz. Yardım için müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.

 • önder

  ben bmw bana çıksın isterdim

 • şevket

  ya çıkarsa

 • abdullah ayaydın

  sans cepte cekiliş hah-kına katılmaktayım

 • ŞEVKET

  çekiliş tarihi nezaman haber verir seniz sevinirim 0507 434 16 06

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba Şevket Bey,

   Çekiliş; 12.09.2011 tarihinde, saat 10:00’da W İstanbul Otel, 3 numaralı Toplantı Salonunda, Süleyman Seba Cad, No:22 Akaretler, Beşiktaş/İstanbul adresinde yapılacaktır.

 • irfan inanoğlu

  çekiliş tarihi nezaman?

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba İrfan Bey,

   Çekiliş; 12.09.2011 tarihinde, saat 10:00’da W İstanbul Otel, 3 numaralı Toplantı Salonunda, Süleyman Seba Cad, No:22 Akaretler, Beşiktaş/İstanbul adresinde yapılacaktır.

 • mawigözz

  çok güzel bir kampanya ya çıkarsa hesabııı dd çıksa hiç fena olmazzzzzzzzzz da nasıl öğreneceğiz bunun sonucunu..

  • Akazoo'dan Şans Cep-T

   Merhaba,

   Çekiliş; 12.09.2011 tarihinde, saat 10:00’da W İstanbul Otel, 3 numaralı Toplantı Salonunda, Süleyman Seba Cad, No:22 Akaretler, Beşiktaş/İstanbul adresinde yapılacaktır.

   Çekiliş, Noter huzurunda Milli Piyango tarafından halka açık olarak gerçekleştirilecektir.

   Yapılacak çekiliş ile kazananlar, 14 Eylül 2011 tarihli Star Gazetesi’nde ve http://www.sanscept.com web adresinde yayınlanacaktır. Ayrıca kazanan kişilere iadeli taahhütlü mektup ile beyan edilecektir.

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.