Samsugn Galaxy S 3 Kullanıcı Yorumları

Samsung Galaxy S 3 Kutu İçeriği:

Samsung Galaxy kullanıcılarının merakla beklediği Samsugn Galaxy I9300 S3 Mayıs 2012 itibariyle satışa sunuldu.

Samsung Galaxy S3 Fiyatları

Sorunlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazarak, diğer ziyaretçilerimizin tarafından sorunlarınızın çözümü sağlanabilir.

Aşağıdaki sorunların büyük bir bölümü güncelleme yapılarak düzelmektedir. Hataların düzelmesi için tüm telefon firmaları sık sık güncelleştirmeler çıkartmaktadırlar.

Samsung Galaxy S3 I9300 Sorunları:

1- Gelen aramalarda telefonun zilinin çalmaması ve gelen aramayla ilgili ekranda hiçbir belirti olmaması. Düzelmesi için telefonu kapatıp açmak gerekiyor. Bu sorun güncellemeler ile düzelmektedir.

2- Gelen arama cevaplandığında karşı tarafın sesi gelmesine rağmen sizin sesiniz hiç gitmiyor. Düzelmesi için telefonu kapatıp açmanız gerekiyor. Bu sorun güncellemeler ile düzelmektedir.

3- Tüm seslerin aniden kesilmesi, hopörler ve kulaklıklardan ses çıkmaması. Düzelmesi için telefonu kapatıp açmak gerekiyor. Bu sorun güncelleme ile düzeltilmektedir.

7- Telefonun ilk alındığında dahi ram belleğin %80 kadarını kullanması. Kalan Ram miktarı fazlasıyla yeterli. Bir sorun değildir.

8– Telefonun arka kapağının çok ince olması ve sağlamlık hissi vermemesi. Hafiflik açısından önemlidir ve bir çok telefon için aynı durum geçerli.

9– Video kalitesi; 1080P 30 Fsp kayıt yapabilen telefonun örnek videosu aşağıdadır.

Aynı kamera donanımını kullanan Samsung Galaxy S3 ve Iphone 4S’in video çekim karşılaştırması.

Samsung Galaxy S3 ile HTC X One video çekim karşılaştırması.

Kaynak

10– Yüksekten düşme testi.

Uluslararası sitelerden yaptığımız araştırmalara göre telefonu kullananların otrak sorunları.

Sizde yaşadığınız sorunları, çözümleri veya memnunlukları yorum olarak yazabilirsiniz. Bu sayede sizden sonraki ziyaretçilere yardımcı olabilirsiniz.

Samsung Galaxy S3 Fiyatları

Samsung Galaxy S2 Özellikleri

Samsugn Galaxy S2 Yorumları

Samsung Galaxy S2 Fiyatları

Arıza yapmış bir telefon. Samsung telefonun sahibine yeni bir telefon vermiş ve problemin ne olduğunu araştırmıştır.448 comments to Samsugn Galaxy S 3 Kullanıcı Yorumları

 • Enes

  Öncelikle merhaba. S3 kullanan arkadaşlar telefonumun bataryasi şişti acaba neden olmuş olabilir. Ve telefonum şarjı %20 nin altina düştüğünde ekranda bir titreme ardından telefon donuyor bu durumu yaşayan var mi acaba. Telefonun garantisi devam ediyor yollasam yardimci olurlar mi. Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler ;-)

 • gül

  S3 mini kullanıyorum sahip bilgisi kısmına yazdığımız yazı nasıl buyuyo ?

 • fırat

  Merhabalar ben S3 kullanıcısıyım rahatsız eden bir ses alıyorum tuş kilidi sesleri tamamen kapalı ancak bu ses tuş kilidi açarken video izlerken telefonla konuşurken sürekli geliyor şarja takıldığında gelen bir ses var o sese benzer bir ses gerçekten rahatsız ediyor bilen varsa yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ve saygılar.

  • eda

   bendede s4 var, ekran kilidini açınca şarja takarken çıkan sesin benzeri duyuluyor. Bazen sadece açıldığında bazende ekran açıkken devamlı birkaç saniyede bir çıkıyor bu ses. Araştırıyorum ama bir şey bulamadım. Siz çözüme ulaştınız mı ne yaptınız bilgi verirseniz sevinirim.

Yorum Yazabilirsiniz

  

  


DMCA.com Protection Status
Bumerang - Yazarkafe