Rojda Demirer Biyografi ve Resimleri

Rojda Demirer Biyografi :

Doğum Yeri : Ankara
Doğum Tarihi : 12 Ağustos 1980
Eğitim : Koservatuar

1988 yılında sekiz yaşındayken TRT Ankara Radyosu Çocuk Saati sınavlarını kazanarak radyoda ilk tiyatrosunu yapmaya başladı. Sonrasında, çocuk dizileri, program sunuculukları ve dizi, film ve çizgi film dublajları takip etti. 1997’de H.Ü. Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne gitti ve 2001 yılında mezun oldu. 2003-2008 yılları arasında da Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda kadrolu sanatçı olarak görev yapmıştır.

Rojda Demirer hakkında en çok merak edilen internette sık sık aranan,  Kürt Müdür? sorusu. Bu konuda Rojda Demirer tarafından yapılmış bir açıklama yok ama internetteki çeşitli sayfalarda Kürt olduğu iddaa ediliyor. Ancak kendinden Kürt olduğuna dair veya babasının doğum yeri hakkında hiçbir açıklama yapılmamıştır.

Rol Aldığı Oyunlardan Bazıları
Kanuni Sultan Süleyman
Onikinci Gece
Ayyar Hamza
Küçük Kara Balık
Gönderilmiş Mektuplar
Rol Aldığı Diziler
Hisarbuselik
Ağa Kızı
Tadımız Kaçmasın
Yaşanmış Şehir Hikayeleri
Canım Benim
Aşk Olsun
Candan Öte
Sevgili Dünürüm

 

 

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

 

     

18 comments to Rojda Demirer Biyografi ve Resimleri

 • süleyman

  Rojda senin bambi yüzüne hastayım çok güzel bir yüzün var.

 • Reşat

  Rojda seni seviyoruz özellikle gülüşlerine hayranım.

 • Seyda

  Tam 5 yıldır rojdayla Demir’de fanatiyim geniş aileden aurilinca fanati deyilim artık

 • ufuk

  diziden çıkma benim bambi yüzlüm

 • sinem

  rojda abla bana ms adresini verirmisin nolur

 • sinem

  rojda abla seni çok seviyorumm bilme neden diziden ayrıldın ama ben olsam ayrılmam bence geri dön derim ben olsam benim seven iki kişi olsa hem cevahir ve bilal dizide olsa gerçek sevvmiyorlar ama ben olsam çıkmam seni seviyorum çok güzelsin diziye geri dön………….

 • beyza

  rojda çıkma.sen çıkarsan deli olurum.buradan yönetmene sesleniyorum.rojda çıkarsa dizi izlenmez.elimden gelirse geniş aile setini kaçırır filmi ben çeker seni diziye getiririm.cücünün cevahirin çocuğu olmadığını ispat ederim cevahir ve seni evlendiririm.berrakı cehenemin dibine yolarım.bilalide ikinci zeynepe aşık ederim.ve yeni maceralar ortaya çıkarırım.zekayiyi pırıla nişanlandırırım.ve zeynep ve cevahirin ikiz çocuklarını ortaya çıkarırı .ezaneyi geri açarım.sevimi diziye getirir allah izin verirse çocuklarınıda görürüz.ve türkiyede rekor kupasını alırız.diziyi bütün türküye izler.işalah gitmesin..!

 • beyza

  çıkma benim bambi yüzlüm.

 • beyza

  çıkma her gün sen aklımdasın içimde bir sıkıntı oluyor o sıkıntı sen diziye dönmedikçe devam edecek. yakında seni düşünerek deliye dönücem. seni her kes ekranda görmek ister.sen bu dizinin prensesisin cevahir ise prensi.yakışıklı prens sen olmayınca bir hiç.prens olmayınca sen bir hiç.sizin evlenmenizi beklerken bir anda ayrıldınız.dün seni dizide görmeyince yüreyim sızladı. sana bu yorumu yazarken içimden ağlamak geliyor.kendimi zor tutuyorum.senin diziye dönmeni 4 gözle bekliyorum.bu cümleleri saklıycam ama ağzımdan senin gibi uçup gidiyor.seni burdan öpüyoruuuuuuuuuuuummmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • melek

  beyza sana katılıyorum. rojda çıkmasın.ne olur

 • beyza

  rojda çıkmasın o çıkarsa dizinin tadı kalmaz.ne oluur çıkma.

 • Kerem

  Bilmem neden ayrıldı Rojda Demirer ama şunu sorucam insanlar Zeynep ile Cevahir karekterinin birleşmesini beklerken son bölümde Rojda Demirer’in adı da görüntüleri de yayınlanmadı konu ise Cevahir ve Bilal’in onu araması.Bir insanın o bölümü izlemesi için Ulvi olması lazım…Ortada bulamıcaksınız ki.Yada haftaya yayınlanacak bölümü izlemesi için yine Ulvi olması lazım.İnsanlar senin çocuğu kurtarmanı beklemiyor ki dizi de biri yorum yazmış demiş ki Cevahir o çocuk senin değil DNA testi yaptırsana diye. O karekterlerin gitmesini istiyorlar.. Şimdi sence insanlar haftaya yayınlanacak bölümü izlemek için can atıyorlar mıdır… Zirvedeyken bitircektiniz.Her sezon başka kıza aşık olan karakter değil karaktersizdir.. Halk deyişiyle yalama adamdır.Diziden ayrılığının nedeni kendisi olabilir.Dizi yapımcıları sizler haklı da olabilirsiniz hatta bizde buna hak verebiliriz ama dizi başka gerçek başka.. Şu anda ki izlenme oranını yakalayamayacaksınız..Güzel yerinde bitirin ki güzel anılsın dizi de oyuncularda çok seviyorduk desin insanlar..Gelecekte oynayacağınız dizi ya da rolleri insanlar izlemek istesinler… Açıkcası ben Bilal Cevahir kavgasından sıkıldım.İzlemek istemiyorum.Barrağa görmek dahi istemiyorum.İtici bir karakter ki Avrupa Yakasında da öyleydi. Ne kaldı geriye ne kaldı Zekai ile Davşak yari onlarda dizi de meze zaten..Diziyi bitirin bence mutlu sonla.Yada mutsuz sonla.O sonda zeynep biryerlerde olsun…Ben pekçok kişiye artık izlememesini önericem… Ve kendimde izlemicem…Sonun senaryosunu yazıyorum sana.Çok uzun yıllar sonra Cevahir ve Bilal yaşlanmış kahvede mesela vay be ne günlerdi diyorlar. Zenep’İ anıyorlar. Artık dostlar. işte budur ve insanlarda bundan mutlu olurlar.

  Ve bunu destekleyen yorumlar.

  “Dnz Brn yaw dizi bi ise yaramadı dün izlemek bile istemedım zeynep çıkınca diziden”

  “Mehmet Göksu Înşallah 96.bôlûmde zeynep dôner ;) şu an zeynep yok diye üzülûyorum;(;(”

  “Oğuzhan Keskin zeynep diziden giderse dizi biter bu sefer”

  “Serkan Elmasoğlu sevdiğim dizilerden biri daha benim için bitti sanırım”

  “Omaykan Seyitoğlu rojda gider geniş aile biter”

  • Havva

   bende sana 100% katiliyorum.Zeynep giderse bu dizi batar ve zaten zynep gitti o zaman su andan ittibaren Genis aile bitti.Ben bu dizi ilk boulumunden beri izledim bir bolum bile kacirmadan ama zeynep gittiginden beri izlemiyorum sadece fragmanlarini goruyorum ve canim hicc izlemek istemiyor.

 • ozkan

  rojda ablacevo ile isler ne olacak tamam mı devam mı

 • TAHA

  TANIYORMUSUN ROJDAYI

 • TAHA

  AMİNNNN

 • elif

  rojda abla senin resimlerinin hepsi msn ye koydun çok güzelsin allah korusun nazar deydirmeyelim…

 • elif

  rojda abla seni çok seviyorummmmmmmmmmmmm…

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.