Firefox 2014 Türkçe Son Sürüm

Firefox son sürüm 2014 Türkçe Üst düzey kullanıcıların hız, güvenlik ve kullanışlı arayüzü nedeniyle tercih etiği Mozilla Firefox 14.0.1 Türkçe sürümünü yayınladı.

Firefox’un son sürümünü indirmek için buraya tıklayınız.

Yeni sürümler hatalar, hız, güvenlik, görünüş ve kullanılabilirliği iyileştirmek amacıyla ara ara yayınlanmaktadır.

Yeni sürümle getirilen bazı özellikler şöyle, Google aramaları HTTPS üzerinden yapılacak, OS X …Devamı

Acoustica Mixcraft 7 Ses ve Video Mix Programı

Acoustica Mixcraft 6

Programı ücretsiz denemek için aşağıdaki indir linkine tıklamanız yeterlidir.

Program Adı: Acoustica Mixcraft 7 Sürüm: 7.5 build 292 Dosya Boyutu: 160 MB Yapımcı: Acoustica Inc Lisans: 14 Gün ücretsiz full sürüm deneme İşletim Sistemi: Windows Tümü (32 ve 64 Bit) Editör Yorumu: Ses ve videolar üzerinde oynamalar, mixler yapabileceğiniz güzel bir programdır.

Acoustica Mixcraft programının …Devamı

Realtek ac97 Windows 7 Ses Kartı Driver

Realtek AC97 windows 7 programı görsel

Realtek ac97 windows 7 ses kartı olan bilgisayarlarınıza bu driverı (sürücü) yükleyerek ses kartınızın çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ya da bazı oyunlarda yaşadığınız ses sorunlarını çözmek için ses kartı driverınızı güncellemeniz gerekebilir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Realtek ac97 ses kartı driverının en son, en güncel sürümünü indirebilirsiniz.

Driver hem Windows 7 32 bit hem de windows 7 …Devamı

Kaspersky 2015 Türkçe – 30 Günlük Deneme Sürümü

Kaspersky 2012 - 30 Günlük Deneme Sürümü

Kaspersky 2015 indir, Anti Virüs programı, Kaspersky İnternet Security 2015 Türkçe, en iyi virüs temizleme programı.

Kaspersky İnternet Security 2015 yılının en son sürümüdür. 30 günlük deneme sürümünü, 30 gün doluncaya kadar sınırsız ve kısıtlamasız olarak kullanabilirsiniz.

Virüslere karşı korumada dünyanın en iyisi olan Kaspersky İnternet Security bilgisayarınızı %99.9 oranında virüslere karşı korur.

Kaspersky …Devamı

Adobe Photoshop CS6 Beta Deneme Sürümü!

Adobe Photoshop CS6 yeni arayüz

Adobe Photoshop CS5’den sonra CS6 versiyonuna ait beta sürümü yayınladı.

Adobe Photoshop CS6 Beta sürümünü indirmek için buraya tıklayınız.

Adobe Photoshop resimlerinize ve videolarınıza efektler yapabilirsiniz. Bu efektler arasında sivilce yok etme, nesne yok etme, giysi rengini değiştirme, resme yazı ekleme, fotoğraf çerçevesi ekleme, fotoğraf kırpma, vesikalık yapma bulunur. Daha profesyonel kullanıcıların yapabilecekleri hayal güçleriyle …Devamı

Google Earth 6 Uydu Görüntüsü İzleme Programı

Google Earth 6 Sürümüyle yapabilecekleriniz uzaydan çekilmiş uydu görüntüleri ile evinizi, arabanızı, cadenizi, sokağınıza yakınlaşarak bakabilirsiniz. Ülke haritalarını, araziyi yapısını ve yüksekliğini, 3 boyutlu yapıları, okyanusları hatta denizin derinliklerini görebilirsiniz. Dünya’da istediğiniz yere ülkeye, şehire ve hatta dünya dışına, aya gidebilir, uzayın derinliklerindeki galaksilere bile gidebilirsiniz. Google Eart 6 2011 yılın en son sürümüdür.

Zengin …Devamı