picjoke.com Türkçe – Resimlere Efekt Yapma

ÖNEMLİ NOT: Resimlerinizle yukarıdaki gibi efekt oluşturduğunuzda efektin olduğu sayfada önceki efekt yaptığınız resimler otomatik olarak çıkar. Bunun faydası resimleri tekrar tekrar yüklemek yerine bir tıkla anında resimlerinizi denemeniz içindir. Bu yüklü resimler sadece sizin bilgisayarınızdan görünür. Başka bilgisayar ve efekt yapanlar sizin resimlerinizi kesinlikle göremez. Bu dünyaca ünlü ve günlük 75.000 kişinin efekt yaptığı bir sitedir. Resimlerinizin başkaları tarafından görülebileceğini düşünüyorsanız test etmek için sayfanın adresini başka bir arkadaşınıza gönderin, sizin resminizi göremeyecektir. Ya da efektin olduğu sayfada sizden önce efekt yapan binlerce kişinin resimlerini görürdünüz.

Yinede silmek isterseniz. Google’da İnternet explorer, Firefox veya Chrome tarayıcıları için internet geçmişini silme veya gözatma geçmişini silme kelimelerini aratarak konuda anlatılan silme işlemini yapabilirsiniz.

Picjoke.com sitesi sayesinde resimlerinize kolayca efektler yapabilir ve bunları sosyal paylaşım ağlarında facebook, twitter, myspace, vb. gibi sitelerde paylaşabilirsiniz. Sitede yüzlerce resim efekti var ve sürekli yeni resim efektleri ekleniyor. Site Türkçe dahil bir çok dilde yayın yapıyor.

Aşağıdaki beğendiğiniz efektin üzerine tıklayarak efekt yapmaya başlayabilirsiniz.

 

DAHA FAZLA EFEKT İÇİN BU SAYFAMIZA BAKABİLİRSİNİZ.

101 comments to picjoke.com Türkçe – Resimlere Efekt Yapma

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

Genel