Peugeot 208’in Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

Ünlü Fransız otomobil devi Peugeot’un merakla beklenen 200 serisi modeli, Peugeot 208 2011’in son çeyreğinde çıkması bekleniyor.

YENİDEN DOĞUŞ:
Peugeot, yeni 208’in tasarımıyla cesaret ve tutkuyu bir arada sergiliyor. Yeni marka tasarım kodlarını yeniden yaratma amacı taşıyan Peugeot, son derece iddialı özellikler sunmakta hiç tereddüt etmiyor. Peugeot 208 mimari, dış tasarım stili, iç mekan ergonomisi ve çevreye saygı olmak üzere otomobil tasarımının her aşamasında gerçek bir “yeniden doğuşu” temsil ediyor.

DIŞ TASARIM:
Stilde yeniden doğuş, Peugeot 208 markanın yeni estetik kodları tanımlıyor ve bu kodları daha da ileriye taşıyor. Bağımsız havalandırma ızgarası, özel tasarım led gündüz farları, bumerang şekilli arka lambalar, kısacası her ayrıntı otomobilin geri kalanıyla uyum içinde tasarlandı. Heykelsi, atletik ve aynı zamanda kusursuz ve seçkin tasarımı markayı yeni ve baştan çıkartıcı bir modernlik düzeyine taşıyarak tutku, dinamizm, dinginlik ve aynı zamanda muzipçe çağrışımlar yaratıyor. Otomobilin beş ve üç kapılı iki farklı göde tipi özellikle işlenirken üç kapılı modelin arka kelebek cam hareketi akla modelin görkemli atalarını getiriyor.

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

CESARET:
Mevcut modellerden gerçek anlamda farklılaşmayı simgeleyen ve alışılagelmiş teknik ve kültürel sınırların ötesine geçen sürücü mahali, tümüyle sezgisel, sade ve kolay anlaşılır şekilde tepeden tırnağa yeniden tasarlandı. Daha küçük bir direksiyon simidi, göz seviyesinde yer alan göstergeler ve büyük bir dokunmatik ekran gibi doğal ve mantıksal bir kombinasyonla yapılandırılıyor. Yolcularıyla “bağlantılı” ekipmanlar, iç mekanının pratikliğine, güvenliğine, kalitesine, saflığına ve aynı zamanda sürüş keyfine katkıda bulunuyor.

İÇ TASARIM GÖRÜNÜŞÜ:

FİYATI:
Peugeot 208’in güncel fiyatlarını öğrenmek için buraya tıklayınız.

VİDEO TANITIM:

5 comments to Peugeot 208’in Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu

 • Lee-on!

  Tasarım olarak fena değil özellikle kokpit gerçekten alışılmışın dışında. Değişiklik iyidir. Ancak tek kapı olan spor versiyonu hem pahalı hem de spor araç olarak tabir edilen 80 küsür bin liralık RCZ ile aynı motora sahip. 1.6 156 HP. RCZ için yetersizdi. Keza 208 için de öyle. Ibiza Cupra Polo GTI gibi araçlar 1.4’ten 180hp çıkarırken bu motor hala yetersiz ve fiyat çok uçuk.

 • ÖMER ERDEM

  İyi gezilir ha…

 • Erdeniz şenol

  Güzel olmuş. Ama Acces grubundan çok çalmışlar. 2 hoparlör, 2 tweter ve bir kol dayamayı koysalardı inanın alacaktım. Toplan 250 TL eder birde elektrikli ayna farkı el insaf koca Peugeot bunları düşünmez mi.

 • murat

  Fiyatı çok pahalı.

 • bekir damar

  Bir cimbom bir de peugeot ikisi de aslan.

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.