Migros Kurbanlık Fiyatları 2011

Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle sektöründe lider olan hiper market zincirleri müşterine kolaylık sağlamak için kurbanlık satışlarına başladılar. Kurbanlarınızı ister migros kessin, isterseniz kendiniz kesin. Hem de tüm hizmetler adresinize teslim. Satın aldığınız kurbanlıklarınızı bayramın 1. ve 2. günleri noter huzurunda ve islami şartlara uygun olarak kesildikten sonra bayramın 2. ve 3. günü elinizde olacak şekilde adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi aşağıda mevcuttur.

Migros Kurbanlık Fiyatları:

 • Tüm kurbanlıklarda Money Vısa kart ile yapılan ödemelerde anında 100 TL indirim.
 • Kredi kartlarına vade farksız 12 taksit imkanı.

  Koç Fiyatı    : 575 TL (canlı ağırlığı 30-35 kg)

  Koç Fiyatı    : 675 TL  (canlı ağırlığı 40-45 kg)

  Dana Fiyatı  : 695 TL (1/7 Hisse  16-18 kg kemiksiz et)

  Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

  Migrosun resmi internet satış sitesinden kurbanlık almak için buraya tıklayınız.

  Kurbanlık olarak seçilen bir yaşını tamamlamış erkek koçlar sizin vekaletinizle İzmir’deki Tanet Entegre Tesisimizde bayramın birinci veya ikinci günü noter huzurunda ve İslami kurallara uygun olarak kesilecektir.

  Kurbanınızın kesildikten sonra kafası, derisi ve iç organları ayrıldığında geriye kalan etler gerekli şartlarda paketlenir. Soğutulmuş olan koç karkas 2 but, 2 kol, 2 kafes, 1 gerdan ve 1 böbrek yatağı şeklinde parçalanacak, hijyen ve gıda güvenliği standartlarına uygun şekilde poşetlendikten sonra kolilenecektir.

  İnternetten ve telefonla vereceğiniz siparişlerde faturanız adresinize ayrıca postalanacaktır. Kesilen kurbanlık koçların derileri, bağırsakları, kelleleri, paçaları ve yağları, kurbanlık danaların derileri, kelleleri, dilleri, karaciğerleri, işkembeleri, bağırsakları, billurları, kuyrukları, yürekleri, paçaları ve yağları noter huzurunda Türk Hava Kurumu’na teslim edilecektir.

  2011 Kurbanlık Fiyatları Büyükbaş Hayvanlar

  Adrese teslim edilmesini istediğiniz kurbanınız 12-14 Kiloluk koç ise bayramın ikinci günü olan 7 Kasım 2011’de ya da bayramın üçüncü günü olan 8 Kasım 2011’de tercih ettiğiniz 14:00-18:00 / 18:00-22:00 saat dilimlerinden birinde Kangurum dağıtım ekipleri tarafından belirteceğiniz adrese teslim edilecektir. Adrese teslimatlar yalnızca İstanbul, Ankara, İzmir Büyükşehir Belediyesi sınırları içinde geçerlidir. Kurban satışında diğer kampanya, promosyon ve indirimler geçerli değildir. Hizmetimiz belirli sayıda kurbanla sınırlıdır.Sipariş verdiğiniz kurban, sizin vekaletinizle bayramın birinci gününe denk gelen 6 Kasım 2011 ya da bayramın ikinci gününe denk gelen 7 Kasım 2011 tarihinde, noter huzurunda ve islami koşullara uygun olarak, uzman veteriner hekimler kontrolünde kesilecek, hijyen ve gıda standartlarına uygun şekilde poşetlendikten sonra kolilenecektir.

 • Yorum Yazabilirsiniz

    

    

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.