Banka Kredi Dosya Masrafı İadesi Dilekçe Örneği 2012

Banka Kredi Dosya Masrafı İadesi Dilekçe Örneği 2012

Yukarıdaki banka kredi dosya masrafı iadesi dilekçe örneğine tıklayarak belgeyi tam boyutlu olarak görüntüleyebilirsiniz. Gerekli boşlukları doldurarak krediyi aldığınız banka şubesi müdürlüğüne PTT yoluyla “iadeli Taahhütlü” olarak postalayınız.
11 Yorum Var Banka Kredi Dosya Masrafı İadesi Dilekçe Örneği 2012

 • Kenan tiryaki

  Benim kullandığım kredi yılı 2004 de ve daha sonraki yıllarda var ve kaç yıl önceki kredi dosya masraflarını alabiliyoruz yardımcı olursanız sevinirim!

 • müslüm çoban

  Özel bankalar ödeme yaptı da devlet bankası halen daha herhangi bir ödeme yapmamış bulunmakta bankadan ödeme tablosu istedim Ziraat Bankası müdürü bana 40 TL para vezneye yatır ödeme tablonu alırsın diyor soyduğu yetmiyormuş gibi yine para ver almaktan başka bir şey bilmiyorlar…

 • burak

  İnternet bankacılığı vasıtasıyla kredi bilgilerim menüsüne girdim fakat orda sadece çektiğim kredi miktarı ve kalan ana para taksit sayısı vs. var başkada bir şey yok dosya masrafına ait hiç bir şey yok.

 • rıfkı

  Ben 3 defa kredi kullandım ve dökümanlarım elimde yok ne yapmam gerekiyor.

 • ÖMER

  Peki ben TOKİ için borcumu kapatmak için kredi kullandım. Benden 500 TL civarında dosya masrafı alındı. Bu parayıda gere alabilir miyim?

  • Mustafa

   Kredi dosya masrafını geri isteyebilirsiniz. Dilekçeyi doldurup bankaya postalayın. Gelecek cevabı bekleyin. Ödemeye yanaşmazsa tüketici hakları hakem heyetlerine gidin. Yardımcı olacaklardır.

 • mustafa ESEN

  Herkese merhabalar. Arkadaşlar eğer çektiğiniz kredinin bilgilerine ulaşamıyorsanız bankanızdan dosya masrafı iadesi dilekçesi dolduruyorsunuz ama bunun için bile kendim şahit olmasam yazmazdım banka sizden 62 tl kusur sadece dosya masrafı dökümanı ücreti istiyor. eğer kendiniz becerebilecekseniz kredi çektiğiniz bankadada hesabınız varsa bu ücretide ödemezsiniz düşüncesindeyim. Nasıl mı. Bankanızdan internet şubeciliğini kullanacağım deyin ve bankanızdan alacağınız internet şifrenizle bankanızın internet şubeciliğine giriş yapın.Oradanda kredi bilgilerim menüsünden tüm gerekli bilgilerinize erişebilirsiniz. Herkese kolay gelsin. :)) Bundan sonrada belge ve dilekçenizle bulunduğunuz yerdeki kaymakamlık veya valilikteki tüketici hakları heyetine müracat ediniz. Hepsi bu kadar.

 • cuma

  Kredi çektiginiz bankadan çektiginiz kredinin dökümanının çıktısını alabilirsiniz. Dosya masrafı iadesi dilekçesini doldurup, bulunduğunuz yerin tüketici hakem heyetine veya kesilen dosya masrafı tutarına göre tüketici mahkemelerine başvurabilirsiniz. Denemekte fayda var düşüncesindeyim.

 • ali kılınç

  3 ay önce 45.000 TL kredi çektim 2.500 TL dosya masrafı kesintim oldu bu parayı geri alabilir miyim? Eğer alabilirsem yapmam gerekenler nelerdir. Bilgi verirseniz teşekkür ederim.

 • ali altunsoy

  Şubemi biliyorum ama evrağımı bulamadım nasıl yapabirim fikri olan varsa yardımcı olabilir mi valla sevap olur…

 • Mehmet ÖZKURT

  Kredi alış tarihim, miktarı ve banka şubemi biliyorum. İade alabilmem için yeterli olur mu?

Yorum Yazabilirsiniz

  

  


Genel