Kız Kulesi Karakalem Çizimi Çalışmaları

Aşağıdaki Kız Kulesi resimleri, bilgisayar ortamında, dijital olarak karakalem çalışmasına çevrilmiştir. Karakalem çalışmalarından size en uygun olanı seçtikten sonra, kolaylıkla resim kağıdına çizebilirsiniz.

karakalem kiz kulesi çizimi

karakalem kız kulesi 2

karakalem kız kulesi çizimi örnek

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

kız kulesi karakalem çizimi

kız kulesi karakalem çalışması

kız kulesi karakalem çizimi

6 comments to Kız Kulesi Karakalem Çizimi Çalışmaları

 • asdfg

  Resimler çok güzel.Çok zora benziyor.Çok emek vermişler.Bende emek vererek birini çizmeye çalışacağım :) çok beğendim.Ellerine sağlık :)

 • Melissa

  Gerçekten kara kalem çalışmaları çok zor ama benim gibi bir usta nacak her şeyi çizebilir he bu arada bütün kara kalem çizimleri süper bayıldım valla

 • Okay Ayyar

  Tek kelimeyle muhteşem.

 • seda

  Benimde 1. ve 3. resimler hoşuma gitti aslında 2. resimde çok güzel onu yapsam karar veremedim :) bugün başlayacaktım ama şimdi karakalem felan uğraşamam geç oldu artık yarına kaldı.

 • nevhan

  Bende şimdi ilk resimdeki kız kulesini karakalemle çizicem atık kaç saatimi alır bilmem :) ama keyifli oluyor bir yandan çayımı kahvemi içiyorum, bir yandan müzik, bir yandan tv, bir yandanda çizim. :)

 • yasemin

  Üçüncü resimdeki kız kulesini karakalemle çizdim yaklaşık 2 saatimi aldı oldukça güzel oldu. Yarın sabah da son düzeltmeleri yaptım mı tamamdır.

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.