Justin Bieber Röportajları 2012

Justin Bieber Röportajı 2012 – Videoda justin Bieber’ın meşhur olmadan önceki çocukluk videoları da vardır.

Justin Bieber ile Yapılan Röportaj:

Dikkat: Justin Bieber İstanbul’da Konser verecek. Konser hakkında bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Saç rengin:
Koyu sarı

Göz rengin:
Ela

En sevdiğin renk:
En çok mor rengi seviyorum. Mor renkli giysiler giymeyi seviyorum.

Uğurlu sayın:
6 benim şanslı numaram.

En sevdiğin yiyecekler:
Spaghetti ve pizza yemeyi çok seviyorum. Sık sık McDonald’s a da giderim.

En iyi arkadaşın:
Ryan Butler

Sevdiğin ve oynadığın spor dalları:
Fırsat buldukça hockey, basketbol ve futbol oynamayı seviyorum.

Arkadaşlarının tarafından takılmış bir lakabın var mı?
Evet, aslında bir kaç tane var JB, JBiebs, Bieber Cash, J-cutie ve JustinBiebs

En sevdiğin romantik film:
A Walk to Remember (Türkçe adı: Uzaktaki Anılar)

En sevdiğin içecek:
Sprite’ın sodasını çok seviyorum.

Ayakkabı numaran:
9 numara ayakkabı giyiyorum. (Türkiye’de 40 numaraya denk gelmektedir.)

Senin için bir kızda olması gereken özellikler nelerdir:
Doğal bir güzelliği olmalı, makyajsız olmalı veya çok az makyaj yapmalı. Bir bayana yakışır şekilde giyinmeli. Güzel bir gülümsemesi, güzel gözleri ve muhteşem kişiliği olan biri olmalı. Ukala, kendini beğenmiş, erkek gibi davranan kızlar bana hep itici gelmiştir.

Bir kız arkadaşın var mı?
:) Yok desem kimse inanmaz herhalde. Selena ile uzun bir süredir beraberliğimiz var. Birbirimizi çok seviyoruz. Her fırsatta görüşüyoruz, konuşuyoruz, mesajlaşıyoruz.

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

En sevdiğin Tv programı hangisi:
“So You Think Yu Can Dance” ve en sevdiği dizi ise “Smallville”

“Down to Earth” adlı şarkının hikayesi var mı?
Evet. Anne ve babamın ayrıkları üzerine yazdım.

Fobilerin (korkuların) var mı:
Evet. Küçük dar yerlerde kalkmaktan korkuyorum.

En sevdiği aşk şarkısı:
Ne-Yo’nun So Sick adlı şarkısını çok seviyorum.

En anlamlı unutamadığı şarkı:
İlk öpüşmemde “How to Save a Life” adlı şarkı çalıyordu. Henüz 12 yaşımdayken okuldaki dans esnasında oldu. Bu yüzden benim için önem taşıyor.

Çaldığın bir müzik aleti var mı:
Evet bir kaç müzik aletini çalıyorum. Sık sık gitar, piyano ve bateri çalıyorum. Bunları çalmak için özel bir ders almadım kendi kendime öğrendim.

Justin, YouTube’da Scott Braun adlı ve “Scooter” lakaplı biri tarafından keşfedilir. Scooter, videoları Usher’a gösterir ve Usher, Justin’in sesini çok beğenir. Böylece Justin, albüm sözleşmesini yapmış olur.

Justin Bieber’ın En Son Şarkısı – Boyfriend 2012 Video

Justin Bieber

48 comments to Justin Bieber Röportajları 2012

 • melek

  justin bieber senin en sevdiğin spor.

 • melek

  justin bieber sen ne zaman Selena gomezle evleneceksin.

 • Belieber

  Justin seni çok seviyorum! Seni görmeden ölmicem!

 • Melisssssa

  Bu arda İstanbul konserine gelemedim gelmem imkansızdı çünkü çekindiğim için aileme söyleyemedim jerneyse justin İstanbul geldiği gün ben sinirden ağladım onu göremediğim için her şeyi yıktım ama oyuncu olursam inşallah justini ve mileyi görmeden ölmek istemiyorum bnm hayallerim bunlar justin miley sizi çok seviyorum justin nabzın mileyde oksijenim gibi beni yaşama bağlıyorlar.

 • aşkım_justın

  Seni çok seviyorum seni anlatmaya kelimelerim yetmez inşallah bir gün görebilirim seni çok seviyorum justin Bieber Türk hayranlarını unutma çünkü biz seni hiç unutmayacağız. :)

 • cansel bieber

  justın seni çok seviyorum sana aşığım bazıları belieberslerle dalga geçiyolar ama ben onlara bedensel olarak cevap veriyorum senin konserine gidemedim diye çok ağladın ama lütfen antalyaya gel nolur biz Türklerin sesinide duy sana aşığım senin için herşeyi göze alırım.

 • şevval koyuncu

  justin seni çok seviyorum bütün şarkılarını türk olsam dahil rap yeri dahil hepsini biliyorum senin sayende ingilizcem beş oldu lütfen ya ankara ya antalya yada hiç olmasa istanbula gel seni çok ama çok seviyorum kardeşimde aynı şekilde seni hep rüyamda görüyorum ben bir beliebers olsam dahil selena ile çk yakışıyosunuz o kızın değrini bil kızlar özür dilerim ama yakışıyolar sonsuzadek belieber olucam seni çok seviyorum justin bieber nolur türk hayranların için birdaha türkiyeye gel bu arada sana biraz ter olayımdan darılmıştım ama yalan olduğunu öğrendim umarım yalandır çünkü sana ömür boyu küserim affedirmek içi yalvarım bir daha gel lütfen bay bay

 • busebieberbjb

  justin sen türkiyeye geldin ama malesef senin konseine gelemedik biz bu durumlara alışıgız seni her zamanda seviyoruz ama justin ollg kızı ‘nı sevdin mi sevmedin mi dogru sole nolur ama o kız gercek beliber deigil

 • dilara

  Bence Justin yakışıklı olabilir güzel bir sesi de olabilir fakat oda sıradan bir insan hayellerinin peşinden koştu ve başardı abartmaya gerek yok bence (ama sevmiyor değilim büyük bir hayranıyım :)) ve lütfen onu çok büyük bir insan gibi görmeyin :))
  (ayrıca justin terazi burçlu galiba çünkü bende teraziyim =D

 • revan

  Ben ve arkadaşlarım senin hayranın ama erkek reliçin bunu söyleyemem çünkü sen çok yakışıklısın.

 • naz

  Justin Bieber harika insan ve iyi bir şarkıcı… İnanılmaz birisi… Onu çok seven bir Bieber…

 • edanur

  Justin Bieber’ı çok ama çok seviyorum.

  • revan

   Bende çok seviyorum inşallah Türkiye’ye de gelir.

 • Caitlin

  Yes! You come to Turkey-Istanbul I think Turkey love you so much and I Love You Turkey I’m Caitlin Nice to meet you Turkey, And We Love You Too… Ecem I don’t understand, I don’t know this is very silly and Translate is not good…

 • Mitchi

  Hi guys !! And Justin Please come to Turkey, I’m from Sweden but I’m Turkish, why? We love you, Turkey love you Justin Please come. I Love You- We Love You-Turkey Love You Justin. Okay! You don’t understand We Love You…!!!!

 • Ecem

  I Love You Love Love You I am you will die I’m looking forward to my girl baby saving up for my cousin to come to Istanbul from.

 • isimsiz

  Justin’e aşığım onun için ölürüm o kesinlikle benim olmalı.

 • selen

  Lütfen ben senin en büyük hayranınım şaka yapmıyorum. Lütfen benim ve bizim için Tekirdağ’a gel.

 • zeynep

  Beyoce’de ne buluyor anlamadım… Ve Justin seni seviyorum.

 • sedanur

  One Direction senden milyonlarca yakışıklı ve iyi sen yanlarında sönük kalırsın.

 • tuçe

  Sevgili Justin seni gerçekten çok seviyorum bu hayranlık mı yoksa başka bir şey mi bilemem sadece hayranlık diyelim geçelim ben bunları yazıyorum ama sen okuya bilecek misin bakalım olsun başkaları okur belki sende bunları görürsün biliyor musun en büyük hayalim oyuncu olmak zaten herkes bunu istiyor benden evet oyunculuğu becerebilirim eyer olamasam bile bir gün yanına gelirim kim bilir gelemesem bile lütfen Türkiye’ye gel yalvarıyorum İstanbul Ümraniye seni çok seven hayranın bir gün görüşmek üzere TUÇE.

 • esra

  Justin Bieber bende seni çok seviyorum Bartın küçük bir yer ama gezilecek turistlik yerleri çok var sen Türkiye’ye gelsen bile benim seni görme şansım yok. Onca hayranın varken bizi görmezsin bile… Of ya. =( bize MSN adresini versen sevinirim. =)

 • sevda

  Justin Bieber’ın gerçekten de çok duygusal biri olduğu her şeyinden belli bence 15 17 yaşındayken daha çılgındı ama o hala benim gönlümün biricik şampiyonu 12 yaşındayım ve seni abim gibi görüyorum bu arada justin Bieber’a t*p diyen kişilere çok güzel lafımız var siz ona bu lafı söylemeye devam edin “40 milyon ona aşk diyor” deyin cevap bekliyorum.

 • ilayda

  Ben Justin Bieberin hayranı değilim alınma ama çok sevmiyorumda… Sadece sesini kişiliğini ve zevklerini seviyorum. Sadece isteğim eğer Türkiye’ye geleceginde 1 şehire gelme her şehri gez. Her hayranını gör ama benim fikrim bu. Ve arkadaş olabilisek sevinirim

 • merve özdinç

  Justin’e bayılıyorum hakkındaki her şeyi biliyorum en büyük hayranıyım tek hayalim Justin’e sarılmak Türkiye’ye gelirsen Konya’ya bekliyorum. :) Seni çok seviyorum Justin. :) <3

 • ryan butler

  Justin sana aşığım ben de 19 yaşındayım hatta senin konserine geldim çok tatlısın ya her gün seni rüyamda görüyorum odamı senin fotoğraflarınla doldurum.

 • justinci

  Nedense Justin Bieber’e takmış bir durumdayım Türkiye’ye gelsin yeter keşke Kanada’da yaşasaydım onu göremezsem Türkiye’ye geldiğimde kendimi zehirleyebilirim.

 • alice

  Justin ben senin hayranınım seni çok seviyorum gayet iyi İngilizce biliyorum inşallah Türkiye’ye gelirsen konserine gelicem inşallah senle arkadaş oluruz ben sadece seni canlı görmek istiyorum senin Türkçe bildiğini biliyorum bende 6 sayısını seviyorum ama sen benden büyüksün olsun seni görsem yeter rüyalarında hep seni görüyorum aşkım benim bende Kanada da doğdum inşallah tatilde geldiğimizde seninde görücem annemde seni çok seviyor bende Kanada da doğdum annem şarkıcı seni de tanıyor ama sen tanımıyorsun olsun senden ayrılmak istemiyorum aşkım.

 • ayşe

  Ben bu yaz Kanada’ya gideceğim. Ve inşallah göreceğim.

  • Melisssssa

   Merhaba bende justin bieber hayranıyım be bide miley cyrusun ikisini de çok seviyorum siz çok karamsarsınız justin hayranı olmak pes etmemektir justin de miley de hep pes etmemezi hayallerimizin peşinden koşmamızı istiyor.Sizde öyle yapın bence bende bu hayyalerinin peşinden koş cümlesine pek inanmıyordum ama yaklaşıkı hafta önce gerçek oldu ben bu hayatta justini ve mileyi görmeyi çok istiyorum.ama sevdiğim bir şey daha var oyuncu olmak ben rol yapmayı çok seviyorum ben 13 yaşındayım yaklaşık3 yıldıır rol yapma merakı doldu içime rol yapınca huzur buluyorum ama ailemden çekindiğim için oyuncu olmak istediğimi yıldır saklıyordum pes etmedim hayallerimin peşinden koştum ve aileme söyledim oyuncu olabilicem bu olay olduktan sonra bir şey fark ettim. Gece yatıyordum yıldızlara baktım ve ne kadar uzakta olduklarını düşündüm ama onlar hala parlamayı başarıyorlardı bizim hayallerimiz ortak justinle tanışmak, justine sarılmak vs. Bizim hayallerimiz gibi çok uzakta görünebilir ancak yıldızların parıldaması gibi belki hayallerimiz gerçek olabilir umarım hepimizin hayali gerçek olur.

 • aysun

  Seni çok seviyorum İstanbul’a gelmeni dört gözle bekliyorum.

 • isimsiz

  Justin you are my life. I am your number one fan. I love you… :)

 • merym

  Seni çok seviyorum Türkiye’ye gelmeni çok istiyorum inşallah bir gün Kanada’ya gelebilirim.

 • ayşenur

  Justin Biebir seni çok seviyorum seni görmeyi o kadar çok isterim ki inşallah Türkiye’ye Kayseri’ye gelirsin seni seviyorum yazan Ayşenur Yılsırım Kayseri inşallah bunu okursun Justin JB.

 • Kate

  Justin you are my life. I am your number one fan. I love you… :)

 • İsimsiz :)

  Arkadaşlar, tamam bende Justin Bieber’ı çok seviyorum. Ama, Ankara’ya oraya buraya gel yazınca anlamıyor farkında mısınız?

 • SeDa

  justin ben sana aşık oldum bu sana hayranlıktanda öte dyduğum his justin ne olursa olsun kanadaya gelicem zaten en byük hayalimde bu zaten ama şunu hiç unutma ben sana aşık oldum keşke Türkiye’ye gelebilsen seni çok seviyorum jasin. :) <3

 • jb_justinbuse

  Justin’i niye seviyorum bilmiyorum ama gerçekten çok seviyorum onun için ölebilirim bile çok aşırı derecede tatlı ve yakışıklı odamda posterleri var ben Kanada’daki kızlar kadar şanslı değilim göremiyorum ama posterleriyle şarkılarıyla avunuyorum ona gerçekten aşığım onu Justin Bieber olduğu için değil kendisi olduğu için seviyorum ünlü olmasının benim için iç bir önemi yok onu görmeyi herşeyden çok istiyorum bir kere olsun görmek lütfen Justin lütfen Anakara’ya gel lütfen.

  • selen

   Bence Ankara ya değil de İstanbul’a gelsin I love you justin bieber 11 yaşındayım ama sana ağşıgım seni seviyorum ve çok hayranım table timde bütün şarkıların var bütün posterlerin var sana çok hayranım bilgisayarımda da resimlerin var telefonumda da sana gerçekten çok hayranım her zaman rüyamda görüyorum seni I love you justin keşke ingilizce çok iyi anlayıp konuşsam sana gerçekten çok hayranım her zaman şarkılarını dinliyorum lütfen İstanbul’a gel gelirsen İstanbul’da sana hayran olanlar ve ben çok mutlu oluruz I love you lütfen İstanbul’a gel 11 yaşındayım ama senin sevip sevmediğin her şeyi biliyorum I love you lütfen İstanbul’a gel lütfen :) I love you.

  • qizem belieber

   Evet ya Ankara’ya gelsin.

 • sedanur

  Ben sadece justin’le arkadaş olmak istiyorum. Ama olmayacağınıda biliyorum. justin hem ingiliz hem ünlü ben ise Türk üm. Ne olursa olsun 18 yaşıma gelince kanadaya gelicem justin için… Her zaman yanındayım justin. Bir gün Türkiye’ye gelmeni bekleyicem eğer Türkiye’ye gelirsen hataya gel… En büyük hayranın seni çok ama çok seviyorum sedanur…

 • gizli hayran

  Justen Bieber Türkçe biliyor mu?

  • aslı

   Bir buçuk aydır Türkiyedeki hayranları için Türkçe öğreniyormuş.

   • dhytlb

    Gerçekten mi ay çok güzel.

   • Kidrauhl Forever Belieber

    Hayır Türkçe bilmiyor ve öğrenmiyor çok saçma bir haber ayrıca en büyük hayranın benim diyorsunuz ama Justin belieber’larındır sizin değil biz belieber’larındır Belieber Forever Siz gerçek belieber olsaydınız bu haberin gerçek olmadığını bilirdiniz .Bu arada Justin bu yazdıklarınızı okumuyor heveslenmeyin.

  • qizem belieber

   Mesela ilk sözcüğü merhaba ve seni seviyorum muş canım bak gelmeyi o da istiyormuş.

 • havva

  Justin bieber çok yakışıklı ama tam olarak onu beğenebiliriz insanız sonuçta.

 • melissa

  Ben sadece justin’le arkadaş olmak istiyorum. Ama olmayacağınıda biliyorum. justin hem ingiliz hem ünlü ben ise Türk ve ingilizceyi bilmez malın biriyim. Ne olursa olsun 18 yaşıma gelince kanadaya gelicem justin için… Her zaman yanındayım justin. Bir gün Türkiye’ye gelmeni bekleyicem eğer Türkiye’ye gelirsen muğlaya gel… En büyük hayranın melisa…

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.