Justin Bieber Biyografi ve Resimleri

Dikkat: Justin Bieber İstanbul’da Konser verecek. Konser hakkında bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Mini Biyografi

Adı: Justin Bieber
Doğum Yeri ve Tarihi : Kanada / 1 Mart 1994
Mesleiği : Kanadalı pop, modern R&B sanatçısı / Şarkıcı

Justin Bieber’ın doğumundan hemen sonra anne ve babası ayrıldı. Annesi Bieber’i tek başına büyüttü ve buna rağmen Justin babasıyla olan bağını hiç kesmedi. Büyürken, Bieber kendi kendine piyano, bateri, gitar ve trompet çalmayı öğrendi. 2007 yılında, daha 12 yaşındayken, Bieber bir yerel şarkı yarışması için Ne-Yo’nun “So Sick” şarkısını söyledi ve yarışmada ikinci oldu. Kariyeri, video paylaşım sitesi Youtube’a koyduğu videoların 2008 yılında büyük bir hayran kitlesine ulaşmasıyla sağladı.

Justin Bieber’ın ilk single’ı “One Time” oldukça iyi bir çıkış yakalamış ve “One Less Lonely Girl” single ile birlikte Kanada Hot 100’de 15’e girmeyi başarmıştır. Bieber’ın ilk albümü “My World” 17 Kasım 2009’da çıkartmıştır. Hemen ardından 2. devam albümü “My World 2” büyük başarı yakalamış, albümden çıkan ilk single “Baby” uluslararası başarı elde etmiştir, Baby klibi ile dünyanın en büyük video paylaşım sitesi YouTube’da en çok izlenen video rekorunu kırmıştır. 2010 yılı Amerikan Müzik Ödülleri’nde “Yılın Sanatçısı”, “Yılın Pop/Rock Albümü”, “Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı” ve “Yılın En İyi Pop/Rock Erkek Sanatçısı”, 2010 yılı MTV Video Müzik Ödülleri’nde “En İyi Yeni Sanatçı” ve 2010 yılı MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde “Yılın Erkek Sanatçısı” ödülünü kazanmıştır.

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası


7 comments to Justin Bieber Biyografi ve Resimleri

 • mira

  Justin bieber başarılı erkektir keşke benim sevgilim olsaydı ne den olursa ben onu seviyorum yaşım 18 ve onu şarkılarını seviyorum selenadan ayrıldı o zaten ona göre değildir.

 • ayla

  Seni çok seviyorum Justin Bieber

 • gülenda severbaş

  Seni seviyorum Justin Bieber lütfen Türkiye’ye gel.

 • leyla

  Super amma selena olmasaydi daha da iyi olardi.

 • belieber

  Selena jerks .. JUSTIN BIEBER I feel sorry for that girl a bitch like Senen .. Taking as a feast of sacrifice you need to cut the beef, but it’s not a sacrifice on your hand, even touching the body of those nasty,,, Justine me a better and more beautiful girls that Worthy, D, you idiot, do not you ashamed of yourself to flirt minors.
  Moron, bitch, bastard, bad hat,
  GOD knows how many more men Olca child, bitch

 • caziiiiii

  artk 5 sene snra 6,7 çock çkp baba derselr hiiiiiiiçç şaşrmayn

 • caziiiiii

  insanlar bu justin de ne buluyorsalar artk çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkk saçma

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.