Facebook Hesap Silme Kapatma Nasıl Yapılır

Facebook Hesap Silme – Kapatma ve Dondurma:

1- Hesap Silme Kapatma:

Öncelikle, Facebook hesabınızı kapattığınızda birdaha asla eski sayfanıza asla ulaşamazsınız.

Silmek için tek yapmanız gereken, aşağıdaki bağlantıyı açıp kullanıcı adı ve şifenizi girmek. Sonrasında bir uyarı ekranı çıkacak onayla dediğinizde hesabınız tamamiyle silinecektir.
https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account 

2- Hesap Dondurma:

Bu yöntemle hesabınızı dondurabilirsiniz. Yani sayfanızın arkadaşlarınız ve başkaları tarafından görüntülemesini engelleyebilirsiniz. Hesabınızı dondurduğunuzda paylaştığınız herşey kalır fakat paylaşan kişinin kim olduğu Ad ve Resim görünmez. Hesabı dondurduktan sonra istediğiniz bir zamanda facebook’a açıp kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz yeterli. Giriş yaptığınız anda hesabınızın dondurma işlemini kaldırmış olacaksınız.

Hesap Ayarları’na tıklıyoruz.

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

Hesabı Dondur’dan dondur yazısına tıklıyoruz.

Bu ksımdan hesabınızı dondurma nedenizi seçin. Listede yoksa Diğer’i işaretleyerek hemen altındak boşluğa facebook’u dondurma nedenini belirtiniz. Hemen altındaki Facbook’tan gelecek e-postaların alımını dondur’u seçerek facebookdan gelecek bilgilendirme mesajlarını engelleyebilirsiniz. Onayla dediğinizde hesabınız dondurulmuş olacaktır. E-postanıza gelen maili kontrol ediniz. Bu andan itibaren facebook sayfasına kullanıcı adı ve şifrenizi girmediğiniz sürece hesabınız aktif olmayacaktır.

Önemli: Hesabınızı dondurduktan sonra, kontrol etmek için facebook hesabınıza giriş yapmayın. Giriş yaptığınız anda facebook hesabınız tekrar açılır.

2 comments to Facebook Hesap Silme Kapatma Nasıl Yapılır

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.