Facebook Hesabım Kapatıldı Geçici Bir Süre Durduruldu

Faceobook hesabınıza girdiğinizde, Hesabın Geçici Bir Süre İçin Durduruldu veya benzeri bir uyarı alıyorsanız bunun bir kaç nedeni olabilir.

 • Tanımadığınız kişilere arkadaşlık isteği gönderdiğinizde bir kaç şikayet sonucu hesabınız süreli veya süresiz olarak kapatılabilir.
 • Listenizde olmayan kişilere sık sık mesaj gönderdiğinizde facebook spam olarak algılar ve hesabınız süreli veya süresiz olarak kapatılabilir.
 • Sahte bir profil açarak başkası gibi davranmak facebook kural ihlalidir ve hesabınız süreli veya süresiz olarak kapatılabilir.
 • Uygunsuz profil resmi, ırkçı, kin ve nefret uyandıran, bir grubu yada kuruluşu hedef alan profiller süreli veya süresiz olarak kapatılabilir.
 • Facebook’tan bir veya daha fazla uyarı alınmasına karşın yasaklı davranışın sürdürülmesi.
 • Diğer kişilerle taciz, reklam, tanıtım veya flört amaçlarıyla istenmeyen iletişim kurmak veya uygunsuz diğer davranışlar

Dikkat: Tüm geçici ve süresiz kapatmalarla ilgili e-postanıza mutlaka facebook tarafından niye kapatıldığına dair mail gönderilir. Bu maili cevapladığınızda facebook yöneticileri hesabınızı inceler ve uygunsuz bir durum yok ise hesabınız açılır. Sayfanın en altında koyu renk ile yazılmış metni okuyarak ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hesabım Geçici Bir Süre Kapatıldı Ne Yapmam Lazım:

Hesabınız geçici bir süre için kapatıldıysa gelen maili cevapladığınızda 1-7 gün kadar bekleyiniz, hesabınız mutlaka açılacaktır.

Bir Özelliği Kullanmam Engellendi. Ne Yapmam Lazım:

Kullandığınız bir özellik örneğin mesaj gönderme, arkadaşlık isteği, video paylaşımı, duvara yazı yazma gibi özellikleri kullanmanız engellendiyse, kesinlikle 24 saat boyunca engellenen özelliği kullanmayınız aksi halde engelleme süreniz sürekli uzayacaktır.

Hesabım Kapatıldı Ne Yapmam Lazım:

Hesabınız kapatıldıysa gelen maili cevaplayınız, facebook yöneticiler hesabınızda uygunsuz bir durum tespit etmezler ise hesabınızı açacaklardar. Bu işlem 1-7 gün kadar sürebilir.

Mesaj Göndermem Engellendi Ne Yapmam Lazım:

Mesaj göndermenizin engellenme nedeni, kısa sürede birden çok kişi ard arda mesaj göndermenizdir. Eğer mesaj göndermeniz engellendiyse 24 saat kadar mesaj gönderme işlemi yapmaya çalışmayın, aksi halde engelleme süreniz uzayacaktır.

Arkadaşlık İsteği Gönderemiyorum / Engellendi Ne Yapabilirim:

Bunun nedeni tanımadığınız kişilere çok sayıda arkadaşlık isteği göndermenizdir. Yapmanız gereken 1 – 7 gün arası beklemek ve bu sürede hiçbir arkadaşlık isteği göndermemeniz gerekmektir, aksi halde engellenme süreniz uzayacaktır.

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

Hesabın geçici bir süre için durduruldu.

İletişim bilgilerindeki bir değişikliği iptal ettin. İptal edilen istekler genellikle spam gönderen birinin, Facebook hesabına eriştiğini gösterir. Hesabın, Facebook gibi görünecek şekilde tasarlanmış bir internet sitesine şifreni girmen sonucunda ele geçirilmiş olabilir. Bu tür e-dolandırıcılık saldırıları phishing (“oltalama”) olarak biliniyor.

Güvenlik önlemi olarak hesabın geçici bir süre için durduruldu. Aşağıdaki adımları izleyerek hesabına yeniden erişim kazanabilirsin

1.Adım
Hesabı Doğrula

Başlığının Altında;

Hesabın Geçici Olarak Kilitlendi

Hesabını geri alma işlemine devam etmek için destek ekibimizle iletişime geç (Gelen maili cevaplayınız).
Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Güvenlik ilkemizi anlayışla karşıladığın için teşekkür ederiz.

Hesabızın size ait olduğunu doğrulamak için kapatılan hesabınaza ait e-posta adresiyle işlem yapabilirsiniz. Gerekli açıklama zaten bu mail adresinize gönderilmektedir. Gelen örnek mail aşağıdadır.

Merhaba,Destek almak için, talebinizde değindiğiniz Facebook hesabının sahibi
olduğunuzu doğrulamak üzere bu e-postayı yanıtlamanız gerekmektedir. Facebook’un
sorunuza yanıt verebilmesi için önce bu güvenlik adımının tamamlanması
gerekmektedir.
Ayrıca, Facebook’un sadece, kapatılmış olan Facebook profilinize giriş
için kullandığınız e-posta adresinden yazdığınızda size yardımcı olabileceğini
unutmayın. Kapatılan profiliniz farklı bir e-posta adresi altında kayıtlıysa,
doğrudan o e-posta adresinden yanıtlamanız gerekmektedir. Bunu yapmak için,
aşağıdaki adımları gerçekleştirin:
• Bu e-postanın “Gönderen” alanındaki e-posta adresini
(@support.facebook.com ile biten) eksiksiz kopyalayın.

• Kapatılan
Facebook profilinizin altında kayıtlı olduğu e-posta hesabına giriş yapın.

Yeni e-posta oluşturun. Kopyaladığınız adresi (@support.facebook.com ile biten)
“Alıcı” alanına yapıştırın, mesaj metninde bize kapatılan e-posta adresinizden
yanıt verdiğinizi belirtin ve “Gönder”e tıklayın.
Bu bilgiler bize ulaştığında size daha fazla yardımcı olabileceğiz.
Birden fazla e-posta göndermenin, daha hızlı bir yanıt sağlamayacağını
unutmayın. İlk isteğinizi gönderdikten sonra, sıraya alınırsınız ve isteğinize
uygun şekilde yanıt verilir.

Son olarak, yanıt beklerken farklı bir e-posta adresi kullanarak başka
bir hesap oluşturmamalısınız. Birden fazla Facebook hesabı oluşturmak Hak ve
Sorumluluklar Bildirimimizi ihlal eder ve bu kuralın ihlali tüm hesaplarınızın
kalıcı olarak silinmesiyle sonuçlanabilir.

Teşekkürler,
Facebook Ekibi

702 comments to Facebook Hesabım Kapatıldı Geçici Bir Süre Durduruldu

 • SeLman Özer

  Bu konuyla ilgili olarak yakında bizden bir e-posta alacaksınız. Gösterdiğiniz sabır için size teşekkür ederiz. Kaç gündür öyle ve hala açılmadı Allah aşkına bir kişi yardım etsin bana ya kafayı yemek üzereyim. O kadar Sahte Ad olarak Facebook var bula bula beni mi buldu ya! Hem Kimlik fotosunu da yolladım. Hala neden açılmıyor.

 • Hatip

  Facebook’a Girdiğimde 40 Karekterden Kısa Bir Makina Adı Gir
  40 Karekterden Kısa Bir Ad Gİr .
  Diyor Ne Yapmalıyım Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin.. 6 Yıldır Böyle Bir Engel Görmedim..

 • can

  Bu konuyla ilgili olarak yakında bizden bir e-posta alacaksınız. Gösterdiğiniz sabır için size teşekkür ederiz. Lütfen yardım edin ya sabah girebiliyordum dun akşam girecektim bunu diyor ne zaman açılır.. veya neden geldi bu yardım istiyorum.

 • Eyüp

  Faceme giriş yaptığım da: Teşekkürler,
  Bu konuyla ilgili olarak yakında bizden bir e-posta alacaksınız. Gösterdiğiniz sabır için size teşekkür ederiz. Yazıyor facem yine açılır mı lütfen yardımcı olun…

 • ENES

  Sa benim hesabıma baska birisi girip 50 tane felan sayfa begenmişti. bende onları farkettim begenmekten vazgeçtim. dün yine böyle olay oldu.. sonra bende hesabımı güvenli duvar diye bir siteden birşey gördüm onu uyguladım ..
  şimdi face hesabıma giremiyorum hemen bir yazı çıkıp ana sayfaya geliyor.. lütfen yardımcı olur musunuz..

 • fırat111

  Görünüşe göre hesabın fotoğraflarda insanları çok sık etiketliyor.

  Genellikle, bu tür aşırı kullanım etiketleme özelliğini kullanmanın geçici olarak engellenmesine neden olur, ancak bunun bazen yanlışlıkla olduğunun farkındayız. Güvenlik kontrolünü tamamlayabilirsen, etiketlemen engellenmeyecektir.

  Dilersen güvenlik kontrolünü atlayabilirsin, ancak fotoğrafları etiketlemen 14 günlüğüne engellenecektir. Diyor bide güvenlik kontrolünü başlat seçeneği ile engellemeyi kabul et seçeneği var ne yapmam lazım?

 • elif

  Bu konuyla ilgili olarak yakında bizden bir e-posta alacaksınız. Gösterdiğiniz sabır için size teşekkür ederiz. Dedi e posta geldi isim değiştirdim off hala açılmadı ne yapıcam ben :(

 • Habibe Nur

  İyi günler. Hiç bir şey yokken faceye yeniden giriş yapmamı söylediler yaptım daha sonra hesabınız geçici olarak engellendi dedi ne zaman açılır? Neden böyle bişey dedi? Hiç kimsenin fotoğrafını beğenemiyorum? Ama facem açılıyor lütfen yardım ederseniz sevinirim.

 • POYRAZ

  Yok arkadaşlar çözümü kendinizi parçalamayın diyorki hesabınız geçici olarak engellendi başka bilgisayardan giriş yapıldığı için yapan da benim nasıl kilitler anlamadım. Ne kadar uğraştıysam olmadı yeni hesap açın.

 • Damla

  Ya ben girdiğimde faceme şifreniz şu şu saatte değiştirilmiş diyor oysa ben o saatte facemdeydim. 1 haftadır bekliyorum açılır diye tık yok msn şifremide unuttum mesaj gönderilsede girip bakamıyorum ama 5 senedir faceme böyle birşey olmadı şimdi neden böyle birşey oldu bilmiyorum.Şifremi unuttum kısmına tıklayıp bunlara artık erişimim yok?< yerine tıklıyorum devam ediyorum en sonda şu yazı çıkıyor ''Hesabına geçici olarak ulaşılamıyor. Bir internet tarayıcısından giriş yaparak hesabına yeniden erişebilirsin.'' < Bu sorunu nasıl halledicem bilmiyorum yardımcı olurmusunuz.

 • açelya

  meraba;
  kuzenimin hesabı geçici olarak durduruldu diyo , http://www.facebook.com a girin diyo neden bu çıkıyo yardımcı olurmusunuz . Kıza dedim ben açarım diye açamadım yardımcı olurmusunuz.

 • TUĞBA

  selam hiç birsey anlamadim ben bu facebooktan kod gelmez actin face kapanir domndurulmus face onay kodu ister tl.onay kodu yanlısı olur. 1.gun once actim face tekrar kapandi valla hiç birsey anlamadim tl.onay kodu geldi 4haneli faceye girdim profilimi doldurdum 1saat sonra tekrar girdim onay kodu istedi valla facebook beni bitirdi başta guzeldide sonra bozdu kendini facebook.

 • nursan ünal

  Nedenini bilmediğim hatayı nasıl düzeltebilirim ki .Lütfen açıklama yapar mısınız. Çeşitli yerlerde okuduğum davranışların hiç biri benimle, ilgili değil. Oğlumun dersleri bakımından gerekli oluyor. Ne nasıl ne zaman gibi sorularımın cevabını rica ediyorum. Teşekkürler.

 • yüksel

  Güvenlik nedenleriyle hesabın geçici olarak kilitlendi telefondan girebiliyorum ama bilgisayardan giremiyorum peki yardımcı olabilir misin?
  Şimdiden teşekkürler.

 • cemal

  Fecebook hesabımı açamıyorum birileri şifremi değiştirmiş galiba şifremi girdiğim halde açılmıyor bana yardımcı olursanız çok memnun olurum teşekkürler.

 • poyraz kaptan

  Hesabım geçici bir süre durduruldu bunun sebebe bini nedir bir daha yanlış yapmam.

 • hazal

  Arkadaşlar merhaba benimde facem kilitlendi kaç gündür giriyorum açılmıyor herhangi yanlış bir şey yapmadığıma eminim güvenlik nedeni ile kilitlendiği söyleniyor birisi başka bir cihazdan ve yerden girmeye çalıştı falan diyor daha önce girdiğin cihazdan gir diyor zaten ondan giriyorum deli oldum peki bu kilitlenen hesaplar başkaları tarafından görünüyor mu ben arıyorum bulamıyorum bir bilginiz var mı lütfen yardım. :(

  • sibel

   Benimde güvenlik engeli nedeniyle hesabı geçici olarak kitlendi uyarısı var şuanda. 3 gündür kimlik vesaire göndermeme rağmen hala açılmadı bu nasıl bir yanlıştır facebooktan insanlara hangi hakla kimlik isterler internet ortamında bizden bu engel ne zaman ve nasıl kalkar bilen yok mu?

 • mikail

  Merhaba ben Mikail. Hesabınız geçici bir süreliğine donduruldu yazıyor bu ne anlama geliyor.Bir daha açılmayacak mı? Hesabım lütfen yardım edin teşekkür ediyorum kolay gelsin.

  • ibrahim

   Hesabım bir süre durduruldu diyor bunun sebebi nedir lütfen yardımcı olun.

 • zafer

  slm facebook kum 1 hafta geçti açılmadı istenen kimli doğrulamayı ettim halen facem açılmadı lütfen yardımcı olurmusunuz :(((

 • neşe

  Merhaba… Facebook hesabım sahte addan dolayı kapandı ama adım kimliğimdekiyle aynı MSN de mail attık 4 gündür bekliyorum hesabım durdurulmuş sizce açılır mı bilgisi olan ulaşsın.

  • umut

   Ben de bende facebook’un açılmasını bekliyorum ama nafile.

   • turan

    Kimler tarafından kapatıldıysam fecebook bildirmesi gerekiyor acı ama gerçek açılsındiye o kadar uğraştım bir bilgi verin açılacak mı?

 • harun cengiz

  Hesabımın açılmasını istiyorum.

 • sibel

  8 Nisandan beri Facebook adresim geçici olarak kilitlendi ne yaptıysam açılmadı lütfen yardım eder misiniz?

 • aysun

  Merhaba ben aysun bir kaç gun once face gıremiyorduk kardesım vırus bulasmış dedı ve format attı ve gırebılıyordum ama benm yerıme bı cok sey begılmıştı kaldırmaya ugrastım ama o kadar coktukı yarın kaldrırım dedım işten geldıgımde ıse faceboka gırdgımde hesabınız gecıcı olarak engellendı yazısını gördm suan gıremıyrm ne yapmam lazım. Herhangı ahlaksz kufurlu seyler hayatta hıc paylasmadm paylaşmam da lütfen yardımınzı beklıyrm… Tessekkürler iyi gunler.i

 • Elmas altin

  Merhaba facebook hesabım küfür, şikayet ve rahatsızlık vermediğim halde kapatıldı lütfen hesabımı geri alabilmem için yardımcı olmanızı rica ediyorum.

 • buse

  Faceye girdiğimde lütfen kimliğini doğrula diyor telefonuma da onay kodunu göndermiyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olun.

 • eyup

  Güvenlik nedenleriyle hesabın geçici olarak kilitlendi

 • yıldızlarda kayar

  Facemi açarsanız sevinirim.

 • arjin

  Face mi açar mısınız saygılarımla

 • sedef

  Ya bana yardım edin ya iki hesabımda bir süreliğine durduruldu diyor devam tıklıyorum orada soruyu yanıtla çıkıyor tıklıyorum kendini tanımla ve güvenlik sorusu diyor yapıyorum olmuyor ne olur yardım edin bana.

  • dudu

   Benim de aynı hatayı veriyorum yapmadığım şey kalmadı telefondan bağlanıyorum face ama bilgisayardan giremiyorum kafayı yedim kaç gündür aynı hatayı veriyor.

 • toros

  Hesabım iki gündür geçici olarak kitlendi bildirisiyle kitlenmiş durumda, saygı duyuyorum ama neden ve ne zaman açılacağına dair bir bilgi açıklama yok beklemekteyim,üyelerinizi bu şekilde bekletmeniz ne kadar doğru olduğu düşündürücü, lütfen kısa zamanda tarafıma bilgi verirseniz mutlu kılarsınız teşekkürler.

 • arda cem

  Lütfen yardımcı olur musunuz? Devam tuşuna basıyorum veya basmadan Google açılıyor. Ne yapmam gerekir?

 • mert

  Ya ben Faceye giriyorum durduruldu diyor direk Google’a atıyor yardım edin lütfen. :[

 • burak

  Hesabımı gelen bir mail yok yardım ederseniz sevinirim!

 • betül dedde

  Arkadaşım hesap etiketlenmiş resim soruyor. Yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz?

 • zübeyde

  Merhaba benimde Facebook geçici olarak kilitlendi diyor devam diyorum sonra açılmıyor. Ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim. Kolay gelsin.

 • zübeyde tan

  Merhaba benim Facebook geçici olarak kilitlendi yazıyor. Ne yapmam gerekir? Yardımcı olur musunuz? Kimlik doğrulama nasıl yapmam gerekiyor? Kolay gelsin.

 • ŞAHİN

  Facebook adresim bir uygunsuz video beğendikten sonra geçici olarak engellendi ve kaç gün geçmesine rağmen açılmadı yardımcı olursanız sevinirim ayrıca yaptığım kuralsızlıktan dolayı özür dilerim.

 • Hilal

  Ya arkadaşlar Facebook hesabıma girdiğimde hesap kapatıldı yazısıyla karşılaşıyorum ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun :( ayrıca küfür argo davranışlarda bulunmadım lütfen yardımcı olun! Teşekkür Ediyorum.

 • nhl

  Bu özelliği kullanman geçici olarak engellendi. Bundan dolayı özür dileriz.

  Bu sırada, lütfen Topluluk Standartlarımızı gözden geçir veya bize görüşlerini ilet hatası geliyor ve hiçbir özelliği kullanmama izin verilmiyor. Ayrıca kendi adımla başka Facebook adresi alamıyorum gerçek kimlik adımla almamı şart koşuyor. Zaten kimlik adımı yazıyorum kat olmuyor. Yardım lütfen…

 • sinan ceylan

  Neden feysim durduruldu anlamadım ben askerim ama feysimi kız kardeşimde kullanıyor acaba o mu bir şey yaptı.

 • ayşe

  Facebook hesabım 1 hafta önce durduruldu henüz açılmadı ehliyetinin son 5 karakterini yazın diyor ama benim güvenlik sorumun cevabını bilmiyorum zaten ehliyetim de yok.

 • hakan

  Facebook hesabım geçici olarak kilitlenmiş yaklaşık 5 gündür aynı açılmadı daha hiç bir şey yapmadığım halde kapandı yardımcı olursanız sevinirim.

 • gizem kaya

  Bu Kişisel Hesabı Bir Sayfaya Dönüştür
  bunu diyor ya sorunu nedir bunu arkadaşlar :S lüften.

 • Seray

  hesabıma girdiğim zaman Hesabın geçici olarak kilitlendi. diyor devam diyorum
  hesabına yeniden erişmek için lütfen daha önce kullanmış olduğun bir bilgisayardan giriş yap.

  Bu bilgisayarlardan hiçbirine erişimin yoksa, kimliğini gönder diyor
  ben sürekli aynı bilgisayarı kullanıyorum zaten. Kimliğimi bile gönderdim daha ne yapabilirim. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

 • Omer

  Hesabıma giremiyorum… Pasaport, ehliyet istiyor. :(

 • Ayşegül GÖRGEL

  Ya Facebook’um durduk yere kilitlendi lütfen bana yardım edin.

 • berfin

  Arkadaşlar facebooku açtığımda geçici olarak kitlenmiştir diyor ve sizin dediğiniz gibi, hiç bir aşama göstermiyor ne yapmam gerek yardım edin ya. :(

 • mustafa yüksel

  Arkadaşlar hiç bir şey yapmadığım halde hesabım geçici olarak kilitlenmiş arkadaş bile eklemedim sadece 1 tane ya suçumuz ne biri o nu dese bari ulaşamıyorum bilgi veren de yok nasıl açıcaz bunu.

 • mence

  Hesaba giriyorum hesabın kapatıldı diyorlar yardımcı olur musunuz?

 • yusuf karaman

  Hello Madam / Sir,

  I made a big mistake. i wanted to my friends say something about me and i forgot to change the message. so you deleted my account.

  i am very very sorry because of it. Can you active my account again please?

  That is the warning “Your account has been disabled by an administrator. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page here.”

  What can i do to be activated my account again?

  Regards…

 • melek

  Hesabım durduruldu ne zaman açılır mesaj yollar mısınız rica etsem.

  • arda cem

   Aynısı bende oldu lütfen yardımcı olun.

 • safiye yayla

  Faceme giremiyorum geçici bir durum mu bilmiyorum ama şifren yanlış diyor sürekli. Yardımcı olursanız sevinirim.

 • rabia kara

  Hesabım kapandı. Henüz listemde ekli kimse yoktu. Güvenlik için tel numarası gir diyor. Girdiğim halde açılmadı. Nüfus bilgilerimi girdim hala açılmadı ve bilgilendirilmedim üç gündür… Adresim ve şifremi girdikten sonra telefon numarası istiyor ama defalarca denememe rağmen açılmadı. Lütfen yardımınıza ihtiyacım var…

 • betül

  Teşekkürler ama kesin 1 haftadan açılır demi açılsında 1 haftadan açılsın allah razı olsun sağ olun.

 • şeyda

  Arkadaşlar; benim birden bire facebookum kapandı ve hesabımı doğrulamak içinde bir şey bulunmuyormuş. Sizce neden kapandı ve ne zaman açılır?

 • ahmet

  Mark Sukerbek iyiki face bulmuş ya.

 • nurullahövet

  Hesabım niye kitlendi.

 • ibrahim tıraş

  Form gönderildi bu bilgileri verdiğin için teşekkür ederiz. Birazdan bizden bir e-posta alacaksın. Anlayışın için teşekkürler.

 • Selen

  Benim facebook hesabım kitlendi fakat e posta adresimi ve şifremi kilitli olduğu halde değiştirebiliyorum ama hala kilitli tekrar geri nasıl alabilirim?

 • yusuf

  Face hesabım geçici olarak kapanmıştır diyor ama 2 aydır açılmadı yardımcı olur musunuz?

 • beyza

  Arkadaşlar birine istek gönderdim ondan sonra hesabıma giremez oldum. Hesabıma girmeye çalışıyorum arkadaşlarımın resmi çıkıyor bu hangi arkadaşın diye soruyor. Hepsini yanıtladıktan sonra hiç birşey olmuyor ne yapabilirim lütfen bilen varsa söylesin.

  • yusuf

   Boşluk alanları işaretle ve geç durumuna bas açılır.

 • kbra

  Benim hesabıma biri girmeye çalışmış o yüzden hesabım geçici olarak kilitlenmiş nasıl açabilirim hesabımı geri lütfen yardımcı olur musunuz?

 • feyzanur

  Arkadaşlar facebook’um kitlendi nasıl açabilirim yaklaşık 3 hafta oldu bilen varsa lütfen söylesin.

 • elif

  Facebook hesabım geçici olarak kilitlendi ne olur biri bana yardım etsin. :(

 • serrana.

  Benimde facem kilitlenmiş güvenlik nedeniyle geçici olarak kilitlenmiştir diyor. Altında da bilgisayarınıza zararlı virüs bılaşmıştır falan diyor. Tıklanıcak hiçbir şey yok mesaj falanda gelmedi ne yapmalıyım açılır mı ya. Lütfen yardım edin nereyle irtibata geçmeliyim.

 • ismail

  Facebook’umda şüpheli hareketler görülmüş ve güvenlik için kapatılmış. Kaç gün geçti açılmıyor. Güvenlik sorusu çıkıyor. İlkokul öğretmenin soyadı, ben ozaman alakası olmadık bir şey yani attım yazdım. Onu hatırlamıyorum ve facebook’um açılmıyor. Nasıl açılacak. Telefon numaram vardı. Facede onu bir hafta önce kaldırmıştım. Telefon numaramı versem de tekrar açılsa nasıl olacaksa olsun. Mağdur oldum yani.

 • melek

  Kahretsin ya faceme giremiyorum böyle bir kaç fotoğraf çıkıyor şüphelendiğinden emin misin falan filan sinir oldum.

 • gülşen

  Hesabım geçici olarak kitlendi virüs bulaşmış olabilir o sebeple kitlendi diyor 3 hafta oldu ne yapabilirim.

 • gulten

  Ya ben yapamadım çok zor oluyor nasıl yaptığınız bana anlatır mısın lütfen sizden rica ettim lütfen bizim tanıdı akrabalar çok acile lazım.

 • toprak

  Merhaba ben toprak hesabım kilitlenmişti 3 hafta sonra dün açıldı ama gene kilitlendi tel numarama güvenlik kodu atacaklarını söylüyorlar ama gelmiyor.

 • gözde

  Benim hesabım bir hafta önce kilitlendi, mail adresime herhangi bir bildiri gelmedi lütfen yardımcı olusanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 • ciddi

  Profilimnen ne isteyirsiniz, yene baqlandi. Tanimadiqim adama dostluq gonderdim baqlandi. Ne vaxt acilacaq?

 • ahmetCHik

  Kardeşler rica ederim facem… Adresimle… şifremi vereyim size hesabıma ne olmuş… Lütfen yardımçı olun. :'(

  • buse

   Verirsen bakarım ben iki üç kez kapatılan faceyi açtım belki seninkini de açabilirim.

 • gamze

  Benim hesabım birinci kez kilitlendiğinde açtım ikinci kez kilitlendi açılır mı?

  • salih

   Geçici olarak kilitlendi diyorsa açılır. Ama ne zaman açılır bilemem.

   • ahmetCHik

    Kardeşim facem adresimle şifremi verim sana sende bak rica ne olur. :'(

 • emrah

  Facebook fazla rakadaşlık isteği gönderdiğimden dolay kilitlendi başta kilitlidir yazıyordu 4 gün sonra geçici olarak kilitlendi yazdı neredeyse 15 gün oldu daha halen kilitli nüfus cüzdanı istiyor güvenemediğimden gönderemiyorum yardımcı olursanız sevinirim…

 • betül

  Benim sevgilim hesabıma girmeye çalışmış şifreyi bilmediği halde ve 1 aydır facebookum kitli. Kimliğimi gönderdim ama hala açılmıyor…

 • daniel

  Ya benim hesabım kapatıldı girerken yazıyor ki bu fotoğrafta etkilenen arkadaşını işaretle ben ne bileyim kim o? Lütfen yardım edin.

  • buse

   Keşke biz de öyle olsa ben öyle iki kere açtım kapatılan faceyi ama o fotoğraf doğrulama ben de çıkmıyo sen nasıl çıkarttın öğrenebilir miyim.

 • kübra

  Ya yeni face açtım akrabalarımdan biri face şifresini bulup sürekli face giriyordu bande şifreyi değiştirdim bir gün sonra girdiğimde face kilitlendi dedi bir kere daha olmuştu ablam numarısını girdi açılmış ama şimdi ne yapmam lazım akrabam sürekli girmeye çalıştı yada birşeyler yaptı diye şüpheleniyorum.

 • Eren Baser

  Merhaba arkaslar facebookum kapandı yanı gecıcı olarak kıtlenmıs nasıl acabılırım bılen varsa ne olur soylesın?

 • ferhat

  Cüneyt kardeş bizde dediğin gibi indirme yok sadece hesabın kapatıldı.

  Herhangi bir sorun veya kaygın varsa, bununla ilgili SSS sayfamızı buradan ziyaret edebilirsin. Diyor ne yapmalıyım arkadaşlar yardımcı olun.

 • öznur

  Facebook hesabım geçici olarak kitlendi diyor. Msn adresimi kullanmadığım içinde msn adresim şifremi kabul etmiyor şifresini de değiştiremiyorum mail geldi mi faceden onu da bilmiyorum 2 haftadır facebook hesabıma giremiyorum lütfen yardımcı olun lütfen.

 • betül

  Ya arkadaşlar benim de sizin gibi oldu facem gündüz girdim akşam tekrar açtığımda hesabımı kilitlenmiş olarak gördüm ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardım edin…

 • mucize

  Facebook hesabım kapatıldı nasıl açıcam girmeyi deneyince hesabın kapatıldı. Herhangi bir sorun veya kaygın varsa, bununla ilgili SSS sayfamızı buradan ziyaret edebilirsin. Bu yazı çıkıyor sayfaya giriyorum saçma şeyler çıkıyor ama tekrar nasıl alaçağım yazmıyor lütfen yardımcı olun.

 • mehmet soysal

  Hesabım neden kapatılmış.

 • erdogan

  Benim facebook geçici olarak kilitlendi.

 • seda

  Benim facebook hesabıma biri erişmek istemiş hesap kilitlendi yaklaşık 2 haftadır giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim…

 • şevket kardeş

  Sitem neden kilitlendi ne yapmalıyım?

 • alican

  Adamım sağ ol.

 • ayhan çakıroğlu

  Facem neden açılmıyor 2 gün oldu ana sayfama giremiyorum mesajlara giremiyorum kuralları ihlal edici bir durum olmadı bana yardımcı olun lütfen.

 • Ercan güldüz

  Ben ercan güldüz face book adresim kitlenmiş ne olur açın ben bir yerlere girmedim.

 • Ercan güldüz

  Lütfen neden kilitlendiğini bilmiyorum ne olur açın kimseyi rahatsız etmedim etmemde bir an önce açarsanız sevinirim.

 • kemal arıkan

  Hesabım kilitlendi ve sadece kimlik gönderme yöntemi açık… 20 gün oldu hala açılmadı ne yapabilirim lütfen bir bilen yok mu?

  • seher

   Benim de sadece kimlik gönderme bölümü açık senin ki açıldı mı acaba sonradan.

   • toprak

    Bende sadece mail alıyor ama giremiyorum.

 • ömer

  cüneyt sağ olasın.

 • gamze öz

  Hesabım kilitlendi :( neden olduğunu bilmiyorum. :(

 • gizem

  Arkadaşlar benim hesabım çalındı birisi e-postamı değiştirmiş giriş yapamadım. Sorunu gidermeye çalışırken de hesabımı kitleye bastım şuanda hesabım kapalı görünüyor fakat daha sonra açılır mı bilemiyorum napabilirim? Kimliğimi face yüklemekte istemiyorum. Şimdiden teşekkürler…

  • seda

   Bende de aynısı oldu merak ettimde geri açabildiniz mi hesabınızı ve nasıl açtınız?

 • neriman

  Hesabım sürekli reklam yapıyor engel olamıyorum bıktım artık.

 • büşra

  Benim hesabım geçici olarak kitlendi tel numara istiyor tel girdim ama kod istiyor msn kod gelmedi nasıl facemi geri alabilirim lütfen yardım edin.

 • reyhan

  Merhabalar bugün hesabım geçici olarak kitlendi nasıl yapmam gerktiğini burda açıklamışsınız uyguladım ve açıldı teşekler şifremide yeniledim bu neden olur anlayamadım birkaç tane facebookta ekli oyun var onlardan mı kaynaklanıyor acaba birde slingo zgyna var onu oynuyodum malesef onu yüklemiyo bunla ilgili bir yardımınız olabilir mi teşekkürler.

 • meryem

  Facem geçici olarak kilitlendi telefon numarası istiyor ama telefonum yok ki numaram olsun. :(

 • ser

  Facem kilitlendi açamıyorum lütfen yardımcı olun.

 • nazan

  Email adresim var sifreme giremedim sifreni degistirdiyor degistirdim defalarca giremedim resimlerimi dogru kendi profilim çıkıyor geçici olarak kapalı diyor hiçbir yanıt gelmedi ne de ne zaman açılır rica ediyorum lütfe yapın bilgilendirin yalnız virüs vardı çok bekliyordum giremiyordum ondan mı acaba tesekkürler.

 • nına dündarıs

  Güvenlik kodum yanlış telefona gönderildi.

 • nına dündarıs

  Güvenlık kodum 98 ** *** telefonuna gönderıldı.
  Benım telefon numaram 00 90 212 *** ** ** yanlıs numaraya
  gönderıldıden facebooka gıremıyorum.
  Tesekkürler
  nına dundarıs

 • yaren

  Ya arkadaşlar benim hotmailime facebook umun neden kapatıldığına dair bir mesaj gelmedi lütfen yardım edin facebook u nasıl açabilirim lütfen.

 • melike

  Benim facebook hesabımda garip bir problem var. Facebookun anasayfasına emailimi ve şifremi girdikten sonra karşıma çıkan sayfada güvenlk kontrolünük tamamla yazıyor. Hesabımı doprulamak için telefon numaramı girmeliymişim. Kabul ediyorum sonra aynı sayfada ülke kodu nu seçiyorum numaramı yazıyorum devam diyorum onay kodu gönderilcek diyor ama satlerdir gelmedi ve facebookuma giremiyorum lütfen yardımcı olun.

 • mert inanoglu

  bu fecebooku anlamıyorum kım sıkayet etse kapatıyor bu meilımi hıc kullanmadıgım halde kapatıldı nedenıni anlamadım.

 • EREN

  Arkadaşlar hesabım güvenlik nedeniyle geçici olarak kilitlenmiş. Devam tuşuna basıyorum fakat telefon numaramı girmemi istiyor. Yukarıda yazılan gibi devam sonra bi daha devam gibi seçenekleri görmüyorum. Telefonumada 1 haftadır kod gelmiyor. Mailde almıyorum. Yardım edin lütfen…

 • yusuf kaya

  İyi günler benim hesabımı biri acmaya calış ve şuan hesabım kilitli benim e posta adresimi kendisine yönlendirmiş ve facebook adresim kilitlenmiş bunu nasıl acabilirim neyapmam gerekiyor tlf onay kodu geliyor bende tlf numaramı değiştirdim ve yeni tlf numaramı facebook adresimde değiştirmedim neyapmam lazım lütfen bana yardım edermisiniz msj bekliyorum teşekkürler.

 • Esengül

  Arkadaşlar panik yapmayın benimde kapatıldı geçici olrak diyordu baya bisiler gönderdim kabul etmiş ama benm kimligimi filan istedi vermedim e-okuldakı bilgilerimi gönderdim 3 günde actılar.

 • Gülse

  Hesabım ve şifrem doğru ancak daha önce hesabım çalındığı için güvenli olsun diye giriş kodu onayını açtım. Şu an giriş onay kodu alamıyorum. 5 gündür hesabıma giremiyorum. Dün akşam bir onay kodu geldi onu girdim fakat yanlış diyerek kabul etmedi. Nasıl girebilirim hesabıma?

 • fatih

  Hesabım geçici olarak kilitlenmiş. Msn adresime gelmedi birşey bende kod falan da istemiyor 3 gun oldu ne yapayım yardımcı olun lütfen.

 • Berkay

  Arkadaşlar Faceme 1 Haftadan beri giremiyordum ama bu facede çıkan devam butonunua bastım sonra indirme yazısı geldi indire bastım. Ardından virüs sorusu geldi hayır virüs bulunamadı butonuna bastım faceme giriş yapıldı.

 • esma

  Hesabım kitlendi sebebi de şifremle alakalı fakat kod gönderip şifremi aldım kitlendi şimdi de.

  Lütfen yeni e-posta adresin ve şifrenle giriş yap.
  Yakınlarda birisi senin hesabına erişmek amacıyla güvenlik sorunu doğru cevapladı.
  Bunu yapan sen değilsen, şimdi yeni e-posta adresin (logo_1997@hotmail.com) ve Dün, 10:32 seçtiğin şifreyle giriş yapabilirsin. Lütfen devam etmek için “Tamam” düğmesine tıkla.
  Bunu yapan sen değilsen, hesabını güvene almak için “Bu ben değildim” düğmesine tıkla.

  Bu aptal şey çıkıyor tamam diyorum çıkış yapıyo ne yapmalıyım?

 • Zeynep

  Cüneyt. Ayrtıntılı bir şekilde anlatır mısın.

 • Zeynep

  Selam. Lütfen bana yardım edin. Facebook hesabınız geçici olarak kilitlkendi yazıyor ve adımlar var geçmemiz gereken yapıyorum yapıyorum olmuyor ve şifre yenileme kodu istiyor onuda giriyorum daha sonra kimlik istiyor fakat güvenipte kimliğimi göndermedim. Hesabımda açılmadı. Yardım edin lütfen.

 • ahmed

  cüneyt kardeş dediklerini başka pc den yaptım yine aynı hatayı yaptı o pc de ben benim pc ye format attım face ye giriş yaparken güvenlik kodu istiyor o kod tele gelmiyor ne yapacam bilemedim yardım et.

 • Niko

  Acımız büyük :) 120 bin aboneli hesabım facebookun derinliklerine gömüldü. :S Mark amca Sağ olsun gömdü bizi ama elbet açarım o profili. :)

  Dönüşüm muhteşem olacak. :D

 • umut

  indiriğim şeyi napıcam?

 • umut

  Çok sağ olun.

 • umut

  Hesabın geçici olarak kilitlendi.
  Unfortunately, your computer may be infected with a virus.
  Don’t worry. We’ll help you find and remove any infected files right away.

  Nası alıcam.

 • selcuk

  Selam kac gündür facebook daki hesabim gecici olarak kilitlendi ne bi uyari nede baska bir sey geldi ne yapsam acilmiyor. Orada söylenen vürüs programinida indirip tarama yaptim ama gene ayni. Sadece benim degil esimin hesabida kitlendi. Lütfen yardim edin.

 • mubosh

  Hesabın cuma günü geçici olarak kitlendi hesabıma virüz bulaştığı içi geçici olarak kitlenmiş verilen adımları yapıyorum en sonunda indir taramaya başla var ama hata veriyor.

  Hesabına virüs bulaştıgı için şikayette bulundum ve 4 kere şifremi değiştirdim hesabınız açıldı dedi ama sonraki adıma geldiğimde hesabınız geçici olarak kitlendi diyor lütfen yardım edin.

 • tekin

  Bende giriş yapamıyorum arkadaşımda ertesi gin giriş yapamadı anlamadık gitti, karşımıza gecici olarak kilitlenmiştir yazısı çıkıyor çok tuhaf… Program yüklememi yönlendirdi yükledim gine olmadı… Başka bilgsayardan girdin durum gine aynı… Bir kaç akrabamdan başkada kimseye arkadaşlık istegi göndermedimde…

 • Tugay

  Dun durduk yere hesabım gecıcı olarak engellendı dıyor ve kımlık bılgılerı ıstıyr ama o from bıle acılmıyor neden br anda boyle oluyr bıde e postama bıldırım bıle gelmedı bu nasıl oluyr bu kadar ınsanın bir anda facebook dıyor bunu duzeltmesnızı ıstıyorum freestyle_dancer2@hotmail.com bıldırım yollayın.

 • göksel soytutan

  Selam sayın facebook yetkilileri açmış olduğum nevşehirliler burada adlı sayfam gerekçesinin ne olduğunu bilemediğim bir nedenle kapatıldı lütfen yeniden açılmasını sizlerden rica ederim bir hatalı işlemde bulunduysam ki bildiğim kadar facebook kurallarını rencide edecek şekilde herhangi bir kusurumun olduğunu sanmasada özür diler saygılar sunarım.

  • Niko

   Kardeşim Facebokta müthiş bi sorun war ne yaptığı belli olmuyo üzülme belki Sayfanı çaldılar senin haberin yoktur çalıp yayından kaldırdılarsa ruhun bile duymaz. Sağlık olsun diyelim.

 • plin

  Sağ ol cüneyt deniycem.

 • plin

  Arkadaşlar burda e-mail adresinize gelnleri cevaplayın diyor bnmde hesabım kilitlendi e-maile girdim buna dair hiçbir mesaj yollanmamış ne yapmam lazım? Lütfen yardım edin. :(

 • ayşegül

  Benimde hesabım kilitlendi. Yazdığınız bütün adımları uyguladım en son hesabınız güvene alındı dedi fakat hala açılmadı.

  • cüneyt

   Yalnızca güvene alındı yazmaması lazım. Başka uyarılarda veriyordur. Ve ya yapmanız gerekenleri anlatan e-posta gönderilmiştir.

 • Nazlı

  Söylediklerinizin hepsini uyguladım fakat en sonunda bitire bastığımda tekrar en başa dönüyor ve devam butonu çıkıyor. Bu nedemek oluyor peki, ne yapmam gerekiyor cüneyt bey?

  • cüneyt

   Dönmemesi lazım. 7-8 arkadaşımın hesabını bu şekilde düzelttim. Hiç birinde bittiye bastıktan sonra başa dönmedi direkt facebooka giriş yapıyor. Başka ne yapılabilir bilemiyorum. Virüs programını indirip öyle deneyin madem.

 • esra

  Merhaba. Dün facebook hesabıma girmeye çalıştığımda ‘Hesabın geçici olarak kilitlendi’ diye bi uyarıyla karılaştım. ‘mseinstall.exe’ diye bir tarayıcı program indirmemi öneryo indrmeye çalışıyorum fakat her defasında tamamlanamadı diyor. Ne yapmam lazım neden durup dururken kilitlenmiş olabilir? Yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

  • cüneyt

   Programı indirmene gerek yok. İndir dedikten sonra facebook sayfasındaki, alttaki devam yazan yere bas bitti dediğinde sayfana girebilirsin.

 • Büşra

  Dün hesabım kilitlendi. Telefon numarası istiyor giriyorum ama kod gelmiyor. Bir arkadaşımda sadece vodafone hattına kod gelir diyor. Bilgi verin bana lütfen nasıl açabilirim hasabımı?

 • sevki

  Facem kilitlendi telefon numarası girmemi istiyor kod göndereceklermiş giriyorum fakat kod gelmiyor yardimci olun lutfen.

 • özgül

  4 gün geçti hala acılmadı facem şifreyide değiştirdim ama yine açılmıo ne yapmam gerekiyo yardım edin lütfen. :(

  • cüneyt

   Tam olarak nasıl bir hata verdiğini söylersen bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.

 • Peria Kayra

  Merhaba,

  Peria Kayra adına açılmış olan face hesabım dün saat 10.30 dan bu yana hesabınız geçici olarak kilitlenmiştir mesajı veriyor. Devam ve devam tuşları beni microsoftun virüs tarama programını indirmeye çıkarıyor. Bunun bir hak olabileceği düşüncesiyle söz konusu programı indirmedim. Face den maileme gelen bir bilgi yok neden kilitlendiğine dair. Yardımcı olabilir misiniz lütfen. Teşekkürler.

  • cüneyt

   H*ck olma imkanı yok. Çünkü indireceğin virüs programı Microsoft Security Essantial.

   Hata almanın nedenine gelince. Bilgisayarına bulaşan bir virüs şifreni başka birilerine göndermiş olabilir diyor. Virüs temizleme programı indirip taratmanı istiyor. Şart değil tabi ama yapman senin yararına olacaktır.

   Kısacası birisi senin şifrenle sık sık hesabına giriş yapmış veya yapmaya devam ediyor demek diyebiliriz.

   Buradaki işlemleri yap açılacaktır. Virüs programını indir de sonra iptal edip devam ettiğinde hesabın açılacak. Ama indirip kurmanda fayda var.

   Hesabına gir. Yazının altındaki Devam tuşuna tıkla. Sonra yine devam tuşuna bas. Sonraki sayfada İndir ve taramayı başlat de. Sonra tekrar devama bas. Sonraki sayfadan Bitir e bastığında facebook profilin açılmış olacaktır.

   • oğuz

    cüneyt saol artık girebiliyorum teşekkür ederimm…

   • esra

    Yahu delirmek uzereyim bende devam devam devama tıklıyorum kimlik gönder diyor kimliğimide gönderdim hala açılmadı.

 • kadir

  Hesabım 1 ay önce kitlendi daha açılmadı adımı msn mi yazıp gırıom tel numarası istiyor yazıyorum kod gelmedi 1 aydır beklıyom bi yardım edin şmdiden tşk. <3

 • deniz eksi

  hesabım geçici olarak kilitlendi diyor ne yapmalıyım

  • cüneyt

   Bu işlemleri eksiksiz yap. Hesabına gir. Yazının altındaki Devam tuşuna tıkla. Sonra yine devam tuşuna bas. Sonraki sayfada İndir ve taramayı başlat de. Sonra tekrar devama bas. Sonraki sayfadan Bitir e bastığında facebook profilin açılmış olacaktır. Profiline girince facebook şifreni değiştir.

   • ahmet akarş

    Ya ben indir bastım öyle bekliyor uzun sürüyor mu bu kadar yada niye olmuyor?

   • nilay

    Hesabın geçici bir süre için durduruldu
    Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi ve hesabın bir güvenlik önlemi olarak geçici bir süre için durduruldu. Facebook gibi görünmesi tasarlanan bir internet sitesine şifreni girmen sonucunda hesabının ele geçirilmiş olabilir. Bu tür e-dolandırıcılık saldırılarına şifre tuzakları denmektedir.

    Diyor devama basıyorum güvelik kontrolü için olan yazıları giriyorum ilk önce güvenlik açısından etiketlenen arkadaşlarını seç dedi doğru seçtim ama açılmadı üst üste tekrarladım bir daha açılmadı şu çıkıyor güvenlik yazısını yazınca lütfen kimliğini onayla.
    Şu anda kullanabileceğin hiçbir doğrulama yöntemi bulunmuyor. Lütfen daha sonra geri gel. Dediğinizi yapacağım ama bana indir falan çıkmıyor.

 • ayşe

  Bu sabah hesabımın kılıtlendıgıyle alakalı bır yazı gördüm ilerledim bir virus programı ındır dedı ındırdım fakat taramada hıc bır vırus cıkmadı. baska bı arkadasın facesınden kendımı gorebılıyorum hala acık yanı kapanmamıs. Fakat teldende gırıs yapamadım. bırde maillerime baktımda faceme cumartesi aksamı baskasının giris yaptıgıyla ılgılı maıl gelmıs ardarda.

  • cüneyt

   Bilgisayarında virüs olabilir demesinin sebebi. Şifrenin başkaları tarafından kullanıldığının tespit olması nedeniyledir. Bu işlemleri yap açılır. Eksik yapmışsın. Hesabına gir. Yazının altındaki Devam tuşuna tıkla. Sonra yine devam tuşuna bas. Sonraki sayfada İndir ve taramayı başlat de. Sonra tekrar devama bas. Sonraki sayfadan Bitir e bastığında facebook profilin açılmış olacaktır.

 • mesut

  Güvenlik nedenleriyle hesabın geçici olarak kilitlendi
  Unfortunately, your computer may be infected with a virus.
  Don’t worry. We’ll help you find and remove any infected files right away. 7 gündür açılmadı ne yapmam gerekiyor. :-(

  • cüneyt

   Bu işlemleri yap, açılır. Hesabına gir. Yazının altındaki Devam tuşuna tıkla. Sonra yine devam tuşuna bas. Sonraki sayfada İndir ve taramayı başlat de. Sonra tekrar devama bas. Sonraki sayfadan Bitir e bastığında facebook profilin açılmış olacaktır.

 • yaren

  irem Aynısı benim de başıma geldi arkadaslar. Biraz önce düzelttim bende. Karsınıza cıkan kutunun devam yazan yerine tıklayın baska bi kutu açılıyo onada devam diyin. bi kutu daha açılıyo indir ve taramayı başlat yazıyo onada tıklıyosunuz baska bi kutu açılıyo devam diyosunuz ve en son bi kutu daha çıkıyo bitir yazıyo ona tıklıyosunuz ve direk facenize giriyosunuz. Hepsi bu kadr çok basit bir sey bende biraz önce kendim deneye deneye buldum arkadaslar.
  .. yazmış fakat ben yaptım olmuyor 24 saat sonra olur mu facemi açmam gerekiyor çalıntı ihtimali var mıdır spam alacak bir şey yapmadım nerdeyse hiç arkadaşlık isteği göndermedim bile hiç bir şey anlamadım yardımcı olursanız çok sevineceğim

 • hilal kolağası

  hesabıma giriş yaptığımda geçici olarak kilitlendi diyor ve bilgisayardan http://www.facebook.com adresine girmem gerekip adımları takip etmem söyleniyor sizce yapmalımıyım ? ve mail adresimde böyle bir mail geldi alakalıdır bilemiyorum ama yardımcı olursanız çok sevinirim.
  BABE… i guess your not getting any of my email huh? ive been tryign to email u so many times but this dam laptop is such a piece of garbage and keeps freezing.. anyways how u been? In case u dont know who this is its ME TORI.. we used to chat a bit on facebook and then I think u deleted me :( haha.. anyways guess what… I got 2 things to tell u.. both good news.. 1) im single now.. yup me and my bf broke up about 3 months ago… and 2) guess where im moving? RIGHT EFFING NEAR U.. lol… ur actually the only person im gonna know there.. well 3 cousins too but i cant chill with them lol..I remember when we chatted u told me u thought i was cute and u wanted to chill so now we finally can HAHA! im kinda scared to move.. im hoping this email addy is still the one you use and u can chat with me ebfore i get there.. maybe even help me move my shit in…are u still on facebook? i cudnt find ui was soo confused… anyways im gonna need someone to show me the town and take me out so u better be around bebe…we only chatted a couple times but i remember thinking to myself i wanted to get ot know u better when i was single..a nd i thoguth u were cute too but cudnt tell u cause i wasnt single lol…ok so more info about me.. well im 23.. virgo.. love the outdoors and love to socialize, go out for drinks, restaurants, movies etc.. travel.. i have a lil kitty named BOO and i luv her to death… uhhh oh im a super horny gurl too but every gurl is they just wont admit it. so ilove watching p0rn and all that.. love sex etc blah blah blah…who doesnt..I really hope we get a chance to chat for a bit either online or on the fone before i get there enxt week.. i hope u remmeber me and still wanna chill and arent married yet lol.. OH YA also.. i need to find a job when i get there.. do u have any hookups or know anybody hiring? id LOVE to work in a bar or osmehting like that…really anythgin cause my current job is fun and all.. and technically i CUD keep doign it but i want a change.. i currently work from home and well thats cool but i need ot be out meeting people.. oh wait. i dont think i ever actually told u what i did? hmm shud i……???? ok WELLLL… and dont get all weirded out on me.. i work on a webcam chat community site and i get paid to chat with people and get naked HHAHA… BOMB right :)? I KNOW.. like i figure iim horny anyways why not get paid to chat with people and play with myself heheh…anyways i hope u dont look down on that and NO THATS NOT WHY IM CONTACTING U RELAX URSELF lol… i actually need help once i move and i remembered u live there so im reaching out….like i said before this computer is a complete piece of CRAP and freezes NON STOP.. ive tried ot send this email to u maybe 3 times already and im hopign this time i can hit SEND before i run into trouble lol.. ANYWAYS.. heres the deal….every month natalie (my boss) gives each of us 3 VIP codes to give out to whoever we want.. so with this code u can lgoin to watch me at work for free and dont have to pay like everyone else… the only way i can give u one of the codes (so we can chat) is if you absolutey DO NOT give it out to anyone else and u ONLY USE IT FOR URSELF… i only get 3 a month and she gets pissed if more than 3 people use them so DONT SHARE IT MISTER… i figured u cud always email me back instead but my email account doesnt even let me login half the time.. so the bets palce ot chat me is my chat room… if theres anyone else logged in when u sign in ill boot them out.. but remember DONT SHARE THIS PASSWORD PLEASE BABE IM BEGGING U.. I TRUST U… im online most of the day now to try and save money for my move.. also since im in such a huge debt already form my student loan :( I really thingk we need to chat before i get there and make sure u evern remember me hahha.. anyways ive rambled on and on now and ur probably soooo annnoyed with me so ill stop now.. im gonna go start work.. i really hope u come chat me. it wud make my day and releive a lot of my stress about the move… REALLY i mean that….anyways once i see u in insdie ill shoot u myc ell number and u can gimme yours.. if u dont wanna come chat i understand but its really the only palce to find me now days.. if u email me abck ill probably get it once i get there after my internet is setup so about 2-3 weeks fomr now.. but im hopign to see u in my chat room.. rmemeber its 100% free with this code im gonna give u.. just DONT GIVE IT OUT OR ILL KICK U IN THE BALLS INSTEAD OF LICK U IN THE BALLS WHEN IS EE U hahahahha…k babe im out for now… chat ya soon.. kisses xoxo

  • cüneyt

   Bu mail facebook tarafından gönderilmemiş.

 • Yüksel

  Yardımcı olun lütfen. :(

  • cüneyt

   Hesabına gir. Yazının altındaki Devam tuşuna tıkla. Sonra yine devam tuşuna bas. Sonraki sayfada İndir ve taramayı başlat de. Sonra tekrar devama bas. Sonraki sayfadan Bitir e bastığında facebook profilin açılmış olacaktır.

   • oquzhan

    cüneyt allah razı olsun kardeşim sağ olasın…

   • Ercan güldüz

    Çok teşekkür ederim sağ ol arkadaş senin sisteminle yaptım teşekkürler tekrar.

   • esra

    2 facemde arda arda kitlendi ve ne yaptım aniden oldu şimdi faceme ulaşamıyorum nedenini anlamadım.

   • öznur

    Ya Cüneyt devam tuşuna bastıktan sonra kimlik fotoğrafımı istiyor sorunda orda kimlik fotomuzu göndermemiz sakıncalı değil mi?

   • ahmetCHik

    Kardeşim lütfen yardımcı ol bana. :'(

   • Zeynep Tuncel

    Cüneyt
    09 Haziran 2012 at 22:39 · Cevapla
    Hesabına gir. Yazının altındaki Devam tuşuna tıkla. Sonra yine devam tuşuna bas. Sonraki sayfada İndir ve taramayı başlat de. Sonra tekrar devama bas. Sonraki sayfadan Bitir e bastığında facebook profilin açılmış olacaktır.

    Bunu nasıl yapacağım yardımcı olamaz mısınız?

   • Seray

    Cüneyt facebook hesabım haklendiğini anladığım için üst üste şifre değiştirmeye başladım karşı tarafta aynı şekilde değiştirmiş, e-postayı ve şifreyi dğeiştim şimdide hesabınız geçici olarak kilitlenmiştir diyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

   • ayşe

    Kusura bakma rahatsız ediyorum. Rica etsem bana yardımcı olabilir misin? Facebook hesabıma giremiyorum geçici süreliğine dondurulduğu söyleniyor ama kimlik istiyor ne yapmam gerek lütfen yardım et.

 • Onur

  Chrome kullanıyodum aynı şey başıma geldi virüs programı indir felan filan az önce cevaplarınızı okudum firefox ile girdim olmadı explorerla girdim yine olmadı napmam lazım.

 • ayse

  Benim de kilitlendi lütfen yardımcı olun.

 • emel genç

  Ben face hesabıma, girdiğimde hesabınız geçici olarak kilitlendi yazıyor. Neden acaba bilen varsa bana lütfen ulaşsın rica ediyorum.

  • cüneyt

   24 saat bekle hesabına giriş yaptığında ilk işin şifreni değiştirmek olsun.

 • aslıhan

  Facebook şifremi o kadar çok değiştirdimki msn min şifresini unuttum faceye girdiğim zaman hesabınız geçici olarak kilitlenmiştir diyor bunu açmak için msn ye gelen maili cevaplayın diyor bundan kurtulmanın başka çaresi yok mu lütfen yardım edin.

  • cüneyt

   MSN şifreni unuttuysan, MSN ye girerken “Parolanızı mı unuttunuz?” yazan yere tıkla. Gerekli bilgileri doldur şifreni yenile. Ancak kayıt olurken bilgilerini yanlış girdiysen ve hangi bilgilerini girdiğini hatırlayamazsan yapabileceğin pek fazla birşey yok.

   • esra

    Facebook şifremi buldum hala olmuyor hesabınız kitlendi diyor ne yapmam lazım.

  • Niko

   Msn şifrenin bulman için Sıfırlama bilgileri gerekli misal annen hangi şehirde doğdu bunun cevabı sıfırlama kodudur. Yapabilirsen kolay gelsin hata veriyorsa hiçbirini hatırlamıyosan o zaman sana büyük geçmiş olun. :)

 • irem

  Aynısı benim de başıma geldi arkadaslar. Biraz önce düzelttim bende. Karsınıza cıkan kutunun devam yazan yerine tıklayın baska bi kutu açılıyo onada devam diyin. bi kutu daha açılıyo indir ve taramayı başlat yazıyo onada tıklıyosunuz baska bi kutu açılıyo devam diyosunuz ve en son bi kutu daha çıkıyo bitir yazıyo ona tıklıyosunuz ve direk facenize giriyosunuz. Hepsi bu kadr çok basit bir sey bende biraz önce kendim deneye deneye buldum arkadaslar.

  • yonca

   İrem teşekkür ederim çok kolay oldu.

  • pınar ulusoy

   İndir ve taramayı başlata tıkladıktan sonra ne kadar bekledin acaba? Ben neredeyse yarım saattir bekliyorumda daha o aşamayı geçmedi.

 • mazlum

  Hesabım bugün kitlendi neden bilmiyorum.
  Unfortunately, your computer may be infected with a virus. Don’t worry. We’ll help you find and remove any infected files right away
  yhazıyo msn şifremi de bilmiyorum yardım lütfen…

  • cüneyt

   Aynı şeyler senin içinde geçerli. Bir üst kısımdaki yorumumu oku.

 • gizem solak

  Faceme girince bu yazıyı gördüm napmam lazım.
  Unfortunately, your computer may be infected with a virus. Don’t worry. We’ll help you find and remove any infected files right away napmam lazım bilen söylesin. Veya facem açılacak mı?

  • cüneyt

   Hesabına Google Chrome ile mi girmeyi deniyorsun. Eğer öyleyse internet explorer, Firefox veya Opera ile giriş yapmayı dene.

 • serkan korca

  Hesabım gecıcı olarak kitlendı ve mail falanda gelmedı bana gırıste yapamıyorum sebeb nedır acaba.

  • cüneyt

   Mail gelmediyse facebook kuralları ihlaline neden olan bir durum olmamış demektir. Hesabın senin güvenliğin nedeniyle 24 saat koruma altına alınmıştır. Çünkü başka biri şifrenle sık sık hesabına girmiş olabilir. Bunu fark eden facebook hesabı korumaya alır. 24 saat sonra hesabına yeniden giriş yapabilirsin. Giriş yapınca hemen şifreni değiştir.

 • fatoş

  Merhabalar benim facebookum geçiçi olarak kapatıldı ben yanlış olan bişey yaptığımı düşünmüyorum sadece şunu hatırlıyorum bi tane bi müzik vardı asef in bi şarkısı onu beğendim ondan sonra açtığımda kilitlenmişti yardımı olursanız ve beni bilgilendirirseniz sevinirim.

  • cüneyt

   Müzik beğenmekle hesabın kilitlenmiş olamaz. Şifren başkasının eline geçmiş olabilir 24 saat kadar bir sürede açılır. Hesabına giriş yapınca hemen şifreni değiştir.

 • şükran

  Hesabım geçici olarak kilitlenmiş hesabımın açılasını istiyorum nasıl açabilirim iki telefon numarası vardı ama yine kilitlenmiş sayın facebook yetkilileri lütfen yardım edin.

  • cüneyt

   Sık sık kilitleniyorsa facebook şifrenle başka biri hesabına girdiği için olabilir. Hesabın 24 saat kadar geçici olarak kilitlenmiştir. Hesabını açtığın anda hemen şifreni değiştir.

 • nermin

  Bu sabah 7:30 itibarı ile facebook adresime giremiyorum. Ne yapmalıyım?

  • cüneyt

   Giriş yapmaya çalıştığında bir uyarı veriyor mu? Bir de e-posta geldi mi?

 • selin

  Hiçbir uyarı gelmediği halde hesabım geçici olarak kilitlendi ne yapmam gerekir? Ne zaman açılır? Ve neden geçici olarak kilitlenmiştir?

  • cüneyt

   Hesabın geçici olarak kapatılmışsa 24 saat kadar beklemen gerekir. Mail gelmediyse hesabınla ilgili bir kapanma yok demekktir. Başka biri şifrenle başka bir bilgisayardan girmeye kalkarsa hesabının korunması için facebook hesabınıza erişimi bir süreliğine engeller. Hesabına eriştiğin anda hemen şifreni değiştir.

   • burcu

    Tamam benim hesap aynen dediğiniz gibi kilitlendi farklı iki pcden aynı anda giriş yapıldığı için bnden kimlik göndermemi istedi gönderdim iki gün oldu cevap yok forumlarda 1 senedir bekleyenleri de görünce korkmaya başladım işin açıkçası bu işin başka bir çözümü yok mu?

 • berk Günel

  S.a kardeşimlerim facebook kilitlendi kilitlenmeden bir gün önce giriyorum ama bugün girmedim geciçi olara diyor ne kadar geciçi? Bilginiz varsa yardımcı olabilir misin bana telefona güvenlik kodu gelmedi gönderdim gelmedi gizli yanttın cevabını da unuttum lütfen yardım edin bana.

  • salih

   24 saat bekleme süresi olması lazım. Hesabına giriş yaptıktan sonra şifreni değiştir.

 • levent

  Hesabım geçici olarak engellendi ne yapmam lazım.

 • esra çetin

  Hesabım geçiçi olarak kilitlendi nasıl açılacak msn adresimin şifresinide unuttum. :(

 • güney

  Ya bu sabah kalkınca faceme girmek istedim ve bu yazıyı gördüm
  Unfortunately, your computer may be infected with a virus. Don’t worry. We’ll help you find and remove any infected files right away napmam lazım bilen söylesin.

  • zuhal

   Aynı durum bende de oldu siz yapabildiniz mi lütfen yardımcı olun.

 • büşra

  Arkaaşlar benim face hesabıma girdiğimde hesabınız geçici olarak kilitlendi yazıyo neden acaba bilen varsa bana lütfen ulaşsın rica ediyorum.

  • selim

   Başka biri şifrenle giriş yaptığından hesabına erişim güvenlik nedeniyle geçici olarak kilitlenmiştir. 24 saat sonra açılması lazım. Açılır açılmaz giriş yaptığın e-posta adresinin şifresini, güvenlik sorusunu, ve kurtarma e-postanı değiştir. Sonra facebook sayfana girdiğinde. Facebook şifreni de değiştir ki başka birileri izinsiz girip tekrar kapanmasın.

 • Esmanur

  Ama bende 1. adım 2. adım diye çıkmıyor.

 • avea

  bolatiletisim@hotmail.com adresine bağlı olan hesabım geçici olarak kitlendi ancak nedenini bilmiyorum ve hiç bir bildiri gelmeden bunu yaptılar.

  • selim

   Hesabınız kapatılmamış. Sayfanız aktif.

 • mec96

  merhaba arkadaşlar sabahtan beri ”Unfortunately, your computer may be infected with a virus.Don’t worry. We’ll help you find and remove any infected files right away.” hatası alıyordum ve çözümü buldum şu şekilde : Google chrome kullanıcı iseniz google web store’den Magazada aramay yap kısmına ua spoofer yazıyorsunuz ilk eklentiyi indiriyorsunuz daha sonra adres çubugunun yanında gelen simgeye tıklayıp androidi ardından motorola Xoom’u şeçiyorsunuz daha sonra fcebooka giriş yapabilirsiniz ben denedim oldu …..

 • tolunay

  Merhaba ben Tolunay bugün saat 1:30 gibi facebook hesabıma giriş yaptım fakat hesabın geçici olarak kilitlendi diyor ne yapmam gerekli lütfen bana yardım edin. Şimdiden teşekkürler.

  • MUSTAFA

   Merhaba. Bende de aynı sorun vardı ama çözdüm. Sürekli devam tuşuna basın. Virüs proğramını indir ve tara tuşuna basın. Daha indirmeden hemen “devam” tuşuna basın. Sonra “virüs bulunmadı” şıkkını işaretleyin. Hemen sayfanız açılacaktır. Bu çözümü bizlere bildiren tüm arkadaşlardan Allah razı olsun, çok teşekkürler.

 • yasinceran

  slm hesabim kilitlnemis allah rizasi icin yardim edin guvenlik sorusu diyor yapamadım ya.

 • Sevgi şener

  Hesabım 1 haftadır kitli ve açılmıyor ne yapmam gerekiyor. :(

 • öznur sarı

  Hesabım geçici olarak kilitlen di yazıyor açamıyorum ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun.

 • caner

  Merhaba;

  Facebook hesabıma ulaşamıyorum adımı şifremi girdiğim zaman hesabın geçici olarak kilitlendi uyarısı vermektedir. Yardımlarınızı rica ediyorum teşekkürler.

 • Kenan ATEŞ

  Benim hesabım geçici olarak durduruldu diyor neden acaba ve açılmasını istiyorum şimdiden teşekkürler.

 • Recep Keskin

  Güvenlik nedenleriyle hesabın geçici olarak kilitlendi. Böyle bir uyarı karşıma çıkıyor. Sebebini bilmem hakkım sanırım herhangi bir mailde almadım. Nerden geldiğini bilmediğim bir reklam saldırısı vardı onları tek tek sildim ve şikayet ettim. Bu yüzden kapatılmış olabilirmi? Lütfen facebook yetkilileri hesabımı kontrol edin ve açın. Veya sebebi neyse bir yanıt göndermenizi rica ediyorum.

 • yağmur

  Hesabım geçici olarak kilitlendi yardım lütfen ya.

 • esra

  Hesabım güvenlik nedeniyle geçici olarak kapatıldı diyor mail mutlaka gelir diyorsunuz ama öyle bi mai gelmedi! 6 gün oldu hala açılmadı hesabım ne yapmam gerek lütffen yardımcı olurmusunz kafayı yiycem artık kaç gündür uğrasıyorum!

 • gamze

  Yardım edin bana lütfen. Facemi açtığımda güvenlik nedeni ile geçici bir süreliğine kapatılmıştır diyor ne yapmam lazım?

 • krizantem eflatun

  durup dururken 28/05/2012 p.tesi öğleden sonra facebok’a giremedim yanlış şifre dedi mailimden yeni şifre istedim şifrem geldiği halde gönderdiğim halde hesabınız geçici bir süre kilitlendi diyor 2 gündür faceye giremiyorum bana herhangi bir uyarı v.s.ire gelmedi lütfen sorunun ne olduğunu öğrenmek istiyorum bana mailimden sorunun kaynağı hakkında bilgi verirmisiniz.

  teşekkürler
  krizantem eflatun

 • kadir

  bana mail gelmedi :@

 • erol koç

  ya hiçbir şey yapmadan giriş yap dedi giriş yaptım,hesabınız güvenlik nedeni ile geçici olarak kilitlendi yazısı geldi giriş yapamıyorum 5 -6 gün oldu yardım edin lütfen…

 • sema serin

  facemin acil açılması lazım hayatımın en önemli mesajını bekliyodum :( ya lütfen bana ulaşın nedenini bile bilmiyorum.

 • esra

  dün aksam hesapım kılıtlendı aynn su yazı cıktı hesapbınız guvenlıgınız nedenıyle gecıcı olarak kılıtlendı..ne yapabılırım. profılım gorunüyo resimlerım gorunyo ama hesapıma gıremıyom lutfen yardımcı olun.

 • hasan hüseyin çelitj

  2 yıl önce bilinmeyen bir neden le hesabım kapatıldı. Ben hiç bir şekilde kural ihlali yapmadım ama kapatıldı. Neden kapatıldığı konusunda hiç bir bilgi vermediler. Sonuçta yeni adres aldım ama o adresim benim için önemliydi. Facebook ekibi beni hiç bir şekilde bilgilen dir miyor. Ben 2 yıldır bekliyor ve dava açmak için bir yol arıyorum. Bulacağıma da inanıyorum. Haksızlğa tahammül edemiyorum. Facebook ekibi beni üzdü

 • Emre

  Güvenlik nedenleriyle hesabın geçici olarak kilitlendi

  Unfortunately, your computer may be infected with a virus.
  Don’t worry. We’ll help you find and remove any infected files right away.

  hesabım kapandı boyle bı uyarı verıyo ne yapmam gerekiyor? mail gelir yazmıssınız ama mail gelmedi facebookdan. bu tarz bi uyarı alıp facebook hesabı kapanan ve daha sonra acılan arkadaslar varsa yazarlarsa memnun olurum

 • mesut gülkanat

  selam hesabıma şifre sorunları nedeni iele giemiyordum arkadaşlarım aracılıgı ile kodları aldım kodları girdim ve hesabım geçiibir süre kulanılmıyoroy her hangi bir mesajda almadım saygılar

 • mehmet özten

  Geçici olarak kilitlendi diyor facebook ne yapmam lazım.

 • ömer

  Güvenlik nedenleriyle hesabın geçici olarak kilitlendi diyiyor 10 oldu düzelmedi

 • ömer

  hesapınız gecici olarak kilitlendi dior 10 gündür acılmadı yardım lütfen

 • ayşegül

  slm aysegul_emir@hotmail.com adresine bagrı facebok ve mail adresim başkası şiflerini değiştirmiş ne yapıysam çözüm yolu bulamadım.hem facebok ve mail adresimi nasıl geri alabilicem,facebok ekramını Üzgünüz, hesabın geçici olarak kullanılamıyor.veriyor ne buradaki mail adresini değiştiremiyorum.bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.mail değilde facebok önemli benim için yardımlarınız bekliyorum tşk ederim

 • metin 5333035350

  Benim facem niye durdurulmasını öğrenmek istiyorum.

 • gülsüm

  Geçici olarak kapandı sizin üstte adım adım yaptığınız işlemler benim kitlendi yazan yazının altında farklı bir şey yazıyor sizin uygulamanızla aynı değil lütfen acil yardımınıza ihtiyacım var!

 • ayşegül

  Facebook hesabım kilitlendi. Neden?
  Ayrıca hesabıma tekrar nasıl erişebilirim?
  Lütfen bilgi veriniz.

 • can

  Baba şu konuya bir el atın 1 aydır kitli adresim yardımcı olun artık!

 • nezat

  Geçici kapatılmış nedenini bilmiyorum yardım edin lütfen.

 • Ecem

  Ben yeni bir facebook hesabı açtım ne yaptıysam da zaman tüneline geçiremedim 1 ay oldu neredeyse facebookum birden uyarı verdi ve kilitlendi güvenlik nedeniyle diyor ama ben bunu gerektiricek hiçbirşey yapmadım benim ablamında var facebook hesabı o zaman tünelinde birçok arkadaşımın 5 ay olacak neradeyse acaba zaman tüneline geçmediğim için olabilir mi yoksa başka nedenleri varmı? :(

 • ebru

  Uzun zamandır kullandığım facebook hesabım kilitlendi. Yanlış girilen şifre yüzünden ne kadar uğraşsamda bir netice alamadım telefon numaram değiştiği için kodu alamıyorum attığım mesajlarıma da cevap alamadım lütfen yardım edin.

 • beyza

  Facebook hesabım kilitlendi yaklaşık 1 aydır açılmadı msn adresime de neden kapandığı hakkında herhangi bir bilgi gönderilmedi lütfen yardımcı olur musunuz?

 • vildan

  Hesabım kitlendi ayrıca uyarı da gelmedi ama neden kitlediğini bilmiyorum bile ayrıca sürekli mi geçi mi onuda bilmiyorum.

 • halil

  Facebook hesabım geçici olarak kilitlendi nasıl açılır.

 • beyza petek

  Neden hesabım kilitlendi arkadaşlarını tanı diyor tanıyorum olmuyor.

 • harun

  Ben harun bulut harunbulut_2727@hotmail.com adresiyle giriş yaptığım facebook hesambım geçici olarak kilitlendi hesabım hakkında yardımcı olmanızı arz ederim benim hesabımda ekli olan alara yılmaz adlı arkadaşım beni sildi bende geri ekleyince hesabım kilitlendi ne bir uyarı geldi ne de ikaz ardından faceden çıkış yaptı ben yeniden girmeyi deneyince facebook hesabınız geçici olarak kilitlendi yazdı en kısa zamanda facebook hesabımın açılmasını arz ederim.

 • Kaan dere

  Ben kaan dere, arolimbera@hotmail.com, adresiyle giriş yaptığım face hesabıma güvenlik kontrolü isteği geldi, az sayıda arkadaşımın bulunduğu hesabımda fotoğraf seçim testi ekrana geldi ,fakat mobilden girdiğim için bazı fotoğrafları açmadı, açılan fotoğrafların çoğuda portre olmayıp çiçek böcek resmi olduğundan resimin hangi arkadaşıma ait olduğunu doğal olarak bilemedim, daha sonra telefon nunamarıs denemesi yapmak için numaramı yazdım çokça denememe rağmen güvenlik kodu mesajı gelmedi. Sorunu çözmenizi tarafınıza arz ederim.

  kaan dere

 • didem

  Bugün 3. gün hala açılmadı.

 • didem

  Form Gönderildi.

  Teşekkürler; isteğin gönderildi!

  Kimliğini bize birden fazla kez göndermenin, daha hızlı yanıt almanı sağlamayacağını lütfen unutma. İsteğin bize ilk ulaştığında sıraya konur ve sırası geldiğinde yanıtlanır.

  Anlayışın için teşekkür ederiz ve bu durumun neden olabileceği rahatsızlık için özür dileriz. böle yazıor kimlik bilgileri gönderdim ama hala açılmadı sizce ne zaman açılır arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz? :(

 • burcu

  Hesabım durdurulmuş geçici bir süre. Kimlik tanımı için fotoğraflar çıkıyor etiketlenen ama tanımıyorum. O kadar çok kişi var ki arkadaş listemde ne bileyim hepsini. Sadece tek bir fotoğraftan emindim o da yeterli gelmedi. Bu durumu saçma buluyorum. Devam ederse kullanmayacağım bir daha. Zaten are sıra müzik dinleyip paylaşım yapıyordum onu da yapmıycam. Hiç bir şey yapmam her saçmalık beni bulur. Güvenlik sorusunu saçma ve yetersiz buluyorum. Bini aşkın arkadaş listemden düşünsenize kaç bin tane fotoğraf tanımam beklenecek. Nereden bileyim saçma saçma. Ne bileyim en çok iletişim kurduğum kişiler kayıtlı akraba çocuk varsa onu sor gizli kimlik bilgisi sor çok saçma.

 • savas

  Hesabımın neden geçici bir süre için durdurulduğunu öğrenmek istiyorum.

 • aliye

  Hesabım ta 6 ay önce kilitlendi hala kilitli lütfen yardım edin.

 • ezgi

  Ya hesabım geçici olarak kilitlendi ne olur yardımcı olun ne zaman açılacak lütfen yardım edin.

 • naz

  Bana e-mail gelmedi ama 3 aydır kullanamıyorum.

 • murat

  Ya benim facem kilitlendi msn adresimi felan şifremi hep değiştirdim ama yine açılmıyor ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun.

 • elif

  Hesabım durduruldu bunun sebebini öğrenmek istiyorum.

 • sümeyye ezgi ezgi

  Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi ve hesabın bir güvenlik önlemi olarak geçici bir süre için durduruldu. Facebook gibi görünmesi tasarlanan bir internet sitesine şifreni girmen sonucunda hesabının ele geçirilmiş olabilir. Bu tür e-dolandırıcılık saldırılarına şifre tuzakları denmektedir. Hesabımın açılmasını rica ediyorum.

 • kader

  Güvenlik kontrolü nedeniyle cep numarası istiyor yazıyorum kod gelmiyor çıldıracağım ya bir daha açılır mı acaba?

 • hakan öğütücü

  hesabımın güvenlik nedenleriyle kapalı olduğu uyarısı alıyorum.
  bu durumun kısa sürede incelenip düzeltilmesini ve hesabımın açılmasını rica ediyorum. şimdiden teşekkürler.

 • zehra

  lanet olsun ya 45 gün oldu hala açılmadı hesabıma ulaşmam lazım çok önemli o hesap benim için offff

 • yasemin

  facebook geçici olarak kilitlendi diyor napmalıyım geri alabilmek için

 • Yasemin Yilmaz

  Su Saatlerde 19.45 Aynen Su saate Kapatildi Ve Bidaha Giremedim Girmeye Calisdigimda Bu Yaziyor Güvenlik nedenleriyle hesabın geçici olarak kilitlendi

  Napmam Lagzim Lütfen Yardimci olabilirmisiniz simdiden Tesekür Ediyorum Gecici Olarak diyo ama 1-7 aradan gecmesi Münkünati varmi?? lütfen benim diger facebookda Kilitlenmisdi Buda Yenisi Oldugu icin Kilitlendi yardimci olun lütfenn tesekürler

 • eyüp

  mrb.hesabımı bir şekilde çpoker aldılar ben bu hasabı sadece poker oynamak için açtım badylerden sıkıldığım için açtığım facebook sayfam hasmit277@hotmail.com ben şuan face sayfama gire biliyorum fakat poker teksas holdeme giremiyorum.texsas holdem şifre yolladım diyor ama bilmediğim benim olmayan bir mail adresine yolluyor uyuz oldum alyagun yahoo.com kimliği altında ben inat ettim bunun peşini bırakmıyacağım bana nasıl yardımcı olursun.gerekli yelere mail attım.acayip uyuz oldum hesaba giren kişi endenozyadan sağlam heklemişler boğasım geliyor haksızlığa.teşekkürler

 • Nihal

  bana yardım edebilir misiniz lütfen? hesabım kilitlendi yaklaşık 1 haftadır böyle hesabın geçici olarak kilitlendi diyo ve resimlerle onayla yok. yeni bir tane açtım o da açtığım anda kilitlendi. bana yardım edin lütfen.

 • EsMerin EsMer

  hesabim neden kilitlen miş ben bişi yapmadım geçici olarak diyor ama 3 gün geçiyor hala açılmadı lütfen hesabimi açın

 • zehra

  federal 45 günde açılır diye yazmışsında güvenlik kontrolüyle kapanan hesaplar içinmi geçerli bu çünkü benim hesapta güvenlik kontrolü yüzünden kapanmış bi cevap yazarsan iyi olur

 • zehra

  benim facemde kapandı 42 gün oldu telefon istiyo yazıyorum kod gelmiyoor sinir oldum ya facemi açmam lazım acaba tekrar açılırmı yoksa tamamenmi kapandı anlamadım gitti ya federal bi cevap yazarsan sevinirim

 • Hyoyeon

  ya benimde kitlendi telefon numaramı istiyo veriyorum kod gönderiyo ama gelmiyo kod :( bir yardım edin lütfen

 • yeşim

  ben anlamıyorum ki hiçbir gerekçe yokken böyle olması saçma oldu…biri benim faceme girmeye çelışmış fakat ben arkadaşlar kısmını cevaplayarak doğruladım fakat bugün güvenlik sebebiyle geçici engellendi diyor ve zaten çok denemeeme rağmen açılmadı kod da gelmedi….sonuçta fotoğraflarımız içindeydi başkasının elne geçerse ne olacak !!!binbir türlü soru var kafamda sabır…yorumları okudum çoğunun açılmamış….ve çözümsüz görünüyor moralim çok bozuk

 • derman

  aynen mail gelir dysnz ama glmyo bşka yolu yokmu açmanın ya

 • cemil dursun

  off facem açılsın ya nolursun açın

 • eylul

  E-mail adresime mesaj gelmemiiş !

 • kübra

  Benim hesabım geçivi olarak kilitlendi.Hesabımı açmam için gelem maile cevap yazmam lazımmış ama e-postama facebooktan mail gelmedi .Ne yapabilirim ?

 • oruc

  bnim hesabımda kapatıldı yardım edin lüütfen

 • ozan akkus

  bu ne saçma bişiy yha durduk yere hesabı kılıtlıolar cvlerım herseyım fotolarım facedeydı hersey gttı ı kadar ugrastımm 1 ay oldu hala gerı gelmedı yanı anlıyacagınız face bnm tum gecmısımı hayatımı kililitledi ah mark ahhh yaktın beni :)

 • irem çalışkan

  ya bnim e-mailime hiç mjş gelmedi :( neden

 • esra

  hesabım 12 gündür kilitli kimlik fotomuda gönderdim geri dönmediler mailde attm fakat bi faydası olmadı ne yapmam gerek yardmcı olurmusunuz

 • Mehmet

  3 haftadır facebooka giremiyrm giriş yapıyrum ama açılmıyor şöyle diyor

  Form Gönderildi
  Teşekkürler; isteğin gönderildi!

  Kimliğini bize birden fazla kez göndermenin, daha hızlı yanıt almanı sağlamayacağını lütfen unutma. İsteğin bize ilk ulaştığında sıraya konur ve sırası geldiğinde yanıtlanır.

  Anlayışın için teşekkür ederiz ve bu durumun neden olabileceği rahatsızlık için özür dileriz. ne yapmam gerekir lütfen yardım ettt

 • elif

  lütfen yardım edinnnnnnnnnnnnn 2 aydır açılmıyor

 • eda

  facebook sayfam geçici olarak kitlenmiş hiç açamıyorum nasıl açabilirim facebook umu lütfen yardım edin……?????????

 • fatma çelik

  hesabım bilmediğim bir nedenden dolayı kilitlendi kimlik bilgilerimi gönderdiğim halde açılmıyor 20 gün oldu yardımcı olurmusunuz

 • yasemin

  aynı durumdayım 3 haftadır sebepsizce hesabımı kilitlediler çözümü yokmu lütfen yadım

 • Adnan

  Arkadaş yaklaşık 3 hafta once facebook hesabım geçici olarak kilitlendi ama msn me mesaj falan gelmedi napmam gerekiyor 3 hafta oldu kimligimin fotoğrafınıda cekip yolladim :@

 • ece

  facebook hesabim ele geçirildi ve bir telefon numarasi yapıldı ve şifremin doğru olmasina ramen facebook a girerken onay kodu istiyor ama telefn bende olmadiği için onay kodunu yazamiyorum

 • fikri

  bede sanalikaya 280 tl nakit çektim şifrey
  unutum 5 6 kere yanlış girdim esabımı kapatılar

 • gamze

  hesabım kilitlendi açamıyorum :( lütfen yardım edin :(

 • Ümit BAYIR

  Sifrenizi unuttuysanız onu almak kolay elif hanım

 • seda

  ya ne olur biri bana yardımcı olsun artık hesabıma ulaşamıyorum.bilen biri varsa bana ulaşsın lütfen ya muhur_gozlu_1982@hotmail.com

 • elif

  ya neolur bana yardım edin ben e posta şifremi unuttum msn giremiyorum face kendi düzelmezmii :'((

 • esra

  hesabım geçici olarak kilitlendi yazıyor açarmısınız

  • Ejderus

   Esra Burdan Kimse yardımcı oLamaz Sana, Bak Yukarda Ne Yapman Gerektiğini Arkadaşlar Anlayacağın 1 Şekilde Açıklamış!.. Zahmet Edip Okursan Daha İyi Anlarsın..

 • isa

  arkadaşlar bakın benim yazdıklarıma :benim hesabım kapatıldı oyun oynarken.küfür veya başka bişi yazmadım halbuki.oynadığınız oyunlarda birkaç pislik denilecek insanlar var o kişiler diğer insanlarla dalga geçi,yorlar.bu insanlar bence adminle ortaklar bu insanlar her türlü hileyi yapar küfür ederler şikayet etdeniz yinede kapanmazlar
  . bu kişilerin çok hesabi bardır .istediklei kadar nik üretirler.puan oyunlarında nikleri çok ya
  diğer oyuncular puanı yükseltttiğinde bu insanlar niklerini oraya oturturlar tabbii diğer oyuncuları atarlarda çyle otururlar. ondan sonra o puanı kendisi alır. diğer oyuncularda oyun oynadıklarını sanarlar.yada sistem bozuk sanırlar.aslında bu tür hilelere başvuranyani adminle ortak olaninsanlar istedikleri her şeyi yaparlar .sakının. birşey daha hesapların kapatılmasına sebeb olan larda bu insanlardır.bu insanlar oyun sitelerinin işi,ne gelie.yoksa kapatılmazlarmı?(o kadar çok küfür ve oyunlara müdahaleden)

 • DeliSiLah

  ya arkdaslar hesabım gecici olarak kilitlendi ama bnm kimlik bilgileri yanlıstı simdi de kimlik bilgisi istiyo ben bunu nasıl acabilirim yardımcı olun lütfen

 • ibrahim

  ya banada yardımcı olun facem çalındı ve her giriş yaptıgımda msn me kod geliyor kodu giriyorum fakat bu sefer hesabım kilitleniyor yaklasık 15 gündür ugrasıyorum.lütfen yardımcı olabilecek biri varsa ulassın ibrahim_elagoz@hotmail.com

 • guler.r

  yardımcı olabilecek birisi varsa srgk_85@hotmail.com

 • guler.r

  facebook hesabımı dondurdum. geri açmak istediğimde 24 saat bekleme süresi veriyor. arkadaşlarım hesaplarında böyle bir şeyle karşılaşmamalarına rağmen neden benim hesabımda böyle bir sorun çıkıyor olabilır. ne yapabilirim? teşekkürler.

 • seher kılıç

  hesabım başka biri tarafından kapatılmış. e mail adresim olan gitarist.com@windowslive.comu geri aldım. facebook adresimide geri almak istiyorum. gereğinin yapılması mümkünse saygılarımla rica ederim.

 • kader

  fesbuk cok oldu gecici olarak kapatıldı ama nedense acılmadı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşkler

 • Özgür

  Hesabım Kilitlendi facebookum’a giremiyorum arkadaşlar napabilirim bana yardamıcı olabilirmisiniz ?

  • kübra

   Geçici diyor ama ömürlük bence adamı hasta ediyorlar.

 • aysun

  merhaba
  benim face hesabımda geçici olarak kiilitlendi 30 saat oldu açılmadı mailde gelmedi böyle geçmi gelir
  teşekkürler

  • kübra

   Bana sorarsan aysuncum bir daha açılmaz öyle oyalıyorlar adamı yeni açmama karşılık iki gün sonra kilitlendi önce şifreyi çaldılar sonra değişitirdik şifreyi bir gün sonra face kilitlendi saçmalığa bak sorun bizde değil bizim face ile oynayanlara millet dört ay bekledi açılmadı şimdi bizde açılmasını bekleyicez.

 • Öncelikle merhaba

  Hesabıma girip yaptığım zaman fotoğraftaki etiketlenen kişileri kim olduğunu belirt diyor belirtiyorum sonunda yine belirt diyor yardımcı olursanız sevinirim… Bana bu adresten ulaşabilirsiniz. Sevdam21.23@hotmail.com

 • ömer

  hesabım kilitlendi ama şimdi de face acıyorum her hesabı kilitliyor neden

 • kamil

  kitlenen heabımı geri aldım fakat texas holdem poker oynayamıyorum güvenlik uyarısı geliyor ve açmaya yönelik mail tanımadığım bi hesaba gönderildi diyor ne yapabilirim…

 • murat

  bnmde aynı facem kilitlendi geçici olarak 1ve 7 gün arasından açılır diye yazdı 4 gün oldu kilitleneni bnde telefon numarası girmemiştim faceme isim kardeşimin ismi doğum tarihimde bnm doğum tarihim di o yüzden kimlikte doğrulayamıyorum ne yapmam gerekiyo yardımcı olabilirmisiniz acilllll .@

 • esat parlak

  Benim sorunum.Facem güvenlik gerekçe gösterilerek,iki gün önce geçici olarak kiltlendi,diye uyarı geldi.Bilgileri doğrula denen tabloda yazılan rakam ve yazılar eşleştikten sonra,telefon numaramı istedi ve kısa mesajla açmak için numara verileceği yazılıydı,ama telefonuma kısa mesaj gelmedi.Birkaç defa daha telefonu doğrulama işlemi yaptım ama,hiçbirşekilde ne kısa mesaj geliyor,nede faceme giremiyom.
  lütfen ne yapmam gerektiğini,bana yardımcı olursanız şimdiden çok teşekkür ederim.Hla aynı kilitleme işlemi devam ediyor hiç açılmayacak diye endişe ediyorum.Telefon numaram facemde kayıtlı değildi,bundan kaynaklanmış olabilirmi,lütfen yardımcı olursanız.

 • aslan

  hesabım 1 ayı gecti hala acılmıyor yardımcı olursanız cok sewinirim

 • mehmet

  benım hesabım kitlendi 1 ay oldu hala acılmadı ne zaman acılır bıde yenı güvenlık kodu alacagım yardım edermisiniz

 • gzm

  merhaba.facebook hesabımı dondurmuştum.tekrar açmak istedim şifremi ve mail adresimi doğru yazdıgım halde 24 saatlık bekleme süresi cıktı 2 gün hiç giriş yapmadım bekledım fakat sürede azalma olmadı ..aylardır facebook hesabıma giremiyorum sürekli 24 saatlik bekleme süresi cıkıyo yardımcı olursanız sevinirim.

 • hayri

  yeni face açıyorum telefon numarası isdiyor ne yapmam lazım yardımcı olursanız sewinirim arkadaşlar

 • yusuf

  kafayı yecem yaa eskiden böyle bişey yoktu
  şifremi yeniliyorum aynı
  yaa öfffffffffffffffff
  telefona mesaj diyor mesaj gelmyor tekrarr denediğimdeyse çok deneme yaptığın için sonra tekarr dene diyor üç gün oldu ne buyaa yokmu bir telefon numarası iletişime geçelmm:(((( kanser olduk ya:(

 • ecenur

  ya benimde kapandi hesabim deli olcam ha 4 gun olcak cvp fellan yok neolcak simdi ya

 • ayşegül

  nişanlım facesini bana werdi kapat diye bende şifreyi degiştirdim geri girmesin diye ama yaptım ekran gitti tetrar giriyorum ama acılmıyor çok girincede kilitlendi ne yamam lazım

 • büşra

  ama bn o mesajı yanlışlıkla sildim hiç bir şekilde de açamıyorum

  • tan

   Yanlışlıkla silsen bile çöp kutusunu gider. 2 kerede yanlışlıkla silinmez ki.

   • büşra

    yha tüm mesajları sildim öyle face nin mesaj qöndereceqini bilmiyordum yani ordanda sildim malesef :(

 • yuzlukdelikanli

  mrb

  faceme bırını ekledım ne yaptı bılmıyorum iletismim kesildi. cok fazla kisi ile arkadaslik kurmaya calisiyon fiulan uyarrisi geldi sonradan hersey gitti. facemı aciyorum ama kimse ila yazisamiyorum arkadaslarim cevrim icimi degilmi onu goremiyorum.
  bana yardimci olur musunuz

  • FederaL

   Hesap doğrulamada bu mesajı alanlar en az 8 gün beklesinler…↴

   Our systems are currently overloaded. Please try again in a few minutes.

   Bu mesajı gördüğünüz halde her gün giriş denemesi yaparsanız her seferinde bu 8 günlük bekleyiş yeniden start alır. Sabırlı olmanızda fayda var arkadaşlar.

   Önemli bir diğer konu ise “HotSpot Shield” isimli bir program var. Programın güncelleme için bağlantılı olduğu server’lar 1 aydan fazla zaman oldu ele geçirildi. Server sunucu ve hizmet çıkış portunu birbirine adapte eden SQL tablosu kodlamalarına SQL Injection ile saldırı yapan kişi ya da kişiler FaceBook üzerinde kullanıcısından habersiz sayfa açan boot ve biteviye kişi eklemesi yapan bir spider bot koydular. Bunları nereden bildiğimi ya da kim olduğumu sormayın ancak bizimde apps.facebook üzerinde binlerce dolar yatırarak ürettiğimiz ara sayfalarımız var ve büyük zarar çekiyoruz. Ancak bu program artık FaceBook’un Türkiye portallarınada bulaştığından son bir kaç haftadır özellikle ülkemizde profil erişimleri artarak kesilmeye devam ediyor. FaceBook Security Team’s adı verilen bir çok görevli grup bununla ilgileniyorlar ama Türkiye portallarına nedense hiç bakmıyorlar. Bunu karamsarlıktan söylemiyorum sadece bilginiz olsun ve dikkat edin. Özellikle bu “HotSpot Shield” isimli program kullanıcıları HDD üzerinde bu program varken tarayıcınız ne olursa olsun profillerinize girmeyin ya da giriş denemesi yapmayın.

   Giriş yaptığınız zaman kullanıcı e-posta adresiniz ve şifreleriniz “HotSpot Shield” güncelleme server’larına bir POP-3 E-Posta şeklinde iletiliyor. Güvenlik açısından dikkat edin. Hala sıkıntılı olan varsa yukarıdaki yorumlardada söyledigim gibi bana e-posta ya da Messenger yolu ile ulasabilirler. ==> federal.network@hotmail.com.tr

 • aynur

  facemı bırını ekledım ne yaptı bılmıyorum ama facemı acamıyorım tlfn numarası ıstıyor gırdıgım tlfon numarasınada onaylama kodu gelmıyor lütfen yardımmmm lütfennnnnn

 • FederaL

  Ama bilgimanya.com site admini arkadaşımızında verdiği örnek en açıklayıcı olandır. Bu duruma düşmemek için bu kurallara mutlaka dikkat etmek gerekmekte.
  Faceobook hesabınıza girdiğinizde, Hesabın Geçici Bir Süre İçin Durduruldu veya benzeri bir uyarı alıyorsanız bunun bir kaç nedeni olabilir.

  ★ Tanımadığınız kişilere arkadaşlık isteği gönderdiğinizde bir kaç şikayet sonucu hesabınız süreli veya süresiz olarak kapatılabilir.

  ★ Listenizde olmayan kişilere sık sık mesaj gönderdiğinizde facebook spam olarak algılar ve hesabınız süreli veya süresiz olarak kapatılabilir.

  ★ Sahte bir profil açarak başkası gibi davranmak facebook kural ihlalidir ve hesabınız süreli veya süresiz olarak kapatılabilir.

  ★ Uygunsuz profil resmi, ırkçı, kin ve nefret uyandıran, bir grubu yada kuruluşu hedef alan profiller süreli veya süresiz olarak kapatılabilir.

  ★ Facebook’tan bir veya daha fazla uyarı alınmasına karşın yasaklı davranışın sürdürülmesi.

  ★ Diğer kişilerle taciz, reklam, tanıtım veya flört amaçlarıyla istenmeyen iletişim kurmak veya uygunsuz diğer davranışlar.

  Umarım Profillerinize en kısa zamanda kavuşursunuz …

 • FederaL

  Arkadaşlar bir çok arkadaşımıza tek tek cevap vermeye çalıştım olmadı. Yapılabileceği kadar destek vermek isterim size. Sorunlarınız ile ilgili görüşmek isteyenler federal.network@hotmail.com.tr adresine e-posta atsınlar ya da online olarak Messenger ‘dan ulaşabilirler.

  • seher

   Benim herhangi bir şey çıkmıyor sadece kimlik gönderme var başka şekilde açabilir miyim?

 • ercan

  ya arkadaslar hesabimi caldilar samsunlucanan55@hotmail.com adam hergun hesaba giriyor acik gorukuyor hesap nolur yardim

  • cüneyt

   kendi hesabına gir. sağ üst köşede şikayet et – engelle yazıyo oraya tıkla, orada bu benim eski hesabım yazıyor ona tıkla, 2 seçenek çıkacak bu hesabı geri almak istiyorum veya bu hesabı kapatmak istiyorum uygun olanı seç devam de.

 • osman

  facebook um 4 gündür kilitli kimlik bilgilerimi foto çekerek facebook ekibine yoladım msn adresime mail geleceği söylendi ve gelmedi bekliorum açılır mı acaba msn adresime yazarsanız sevinirim intahar_04@hot

 • ege

  ismail nasıl yaptnda teline msj geldi kodu ben yapamadım bana yardım edermisin

 • ismail

  ya 5 gündürr face mi açamıyrm telefona msj geldi bikre yazdım açıldı sildm bnde o msjdaki kod ları şmdi o kodları istyoo yardmcıı olunn lütfen yaa :(

 • Ercan

  karşıma direk yönettiğim sayfalar cıkıyor hiçbirşetde yapamıyorum yardım edermisiniz lütfen yeniden etkinleştirebilirmiyim?

 • buket

  hesabım geçici olarak kilitlenmiş ne yapmam gerek ne zaman açılır yardımcı olursanız sevinrim şimdiden tşkrler (hayat_devam_ediyor_44@hotmail.com) bu adresim kitlendi :((

 • su

  bende dondurdm facemı acamıyorm guvenlık kontrolunu tamamlayn dıyo kımlık felen ıstıyo anlamadmya yardmcı oln

 • dangerous

  ya bende 1. adım diye hiç bişe çıkmıyor direk revam var ve telefonn numarası var sonrada tl no yolla var yolluyorum ama açılmıyor ne yapacam bilmiyorum.

 • dangerous

  hesabım geçici olarak kilitlenmiş nedense bilmiyorum zaten ayda bir faceye giriyorum mesaj falanda gelmedi

 • elif

  hesabıma erişemiyorum tel no yazıyorum mesaj gelicek deniyo fakat oda gelmiyo ne yapmalıyım 4 gün oldu yardımcı olursanız sevinirim.

  • FederaL

   FaceBook global paylaşım üzerindeki sunucu adminleri ülkeler üzerindeki portlara göre tasnif ediliyor. Türkiye çıkışı portlara bakan admin ekibi sadece 109 kişi. Size cep telefonuna gelen mesajı yazın diye gönderilen pop-up ekranında bahsedilen SMS Turkcell üzerindeyse manuel olarak gerçekleştiriliyor Avea ‘da da durum farklı degil. Size ait olmayan bir Vodafone numarasına da aynı sekilde yazarak SMS isteyebilirsiniz. Bu daha hızlı gelecektir. SMS gelmeden işlem yapmanız süreyi bir gün daha uzatır. Adamlar geç ilgileniyorlar. Doymuşlar çünkü… Sabretmek gerekiyor…

 • ege

  yha gerçekten benimda bugün kilitlendi yardım edermisiniz lütfen ne zaman açılır

 • rabia

  arkadaşlar feysim geçici olarak kilitlendi nası açıcam konusunda hiçbi bilgim yok bana yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen???:(

 • AHMET

  size mail gönderilecek diyo ama gönderilmedii :(

 • AHMET

  Teşekür edrim bilgi için.Ama hala açılmadı :( :'(

 • alev

  size mail gönderilecek diyo ama gönderilmedii :(

 • zekeriya

  face hesabima erisimim engellendi.
  dogumgünü dogrulamasi istiyor bense cogu bilgimi yanlis verdigim icin dogrulayamiyorum ne yapip hesabi geri alabilir yada tamamen kapatabilirim
  saygilar

  • FederaL

   FaceBook hesabınıza direkt olarak bu sekilde yazı yazılmışsa “Erişim Engellendi” diye. Spam veya bir çok şikayet nedeni ile kapatılmıştır. Geçici olarak kapatılan hesaplar max. 45 günde açılabiliyor ama Erişim Engellendi ibaresi taşıyan profil hesapları kapatılır.

   • fulya

    sevgili ferdal,
    bende face book hesabımda isim değişikligi yapınca “güvenlik nedeni ile geçici olarak kilitlendi yazıyor.bura da ki bilgiler sana aitse lütfen bize yardımcı ol yazıyor.devam diyin ce telefon numarasını girmemi yazıyor.tel nomu da girince sms ile kod gelecek miş o kodu girersem açılacak fakat neredeyse 100 kere denedim hiç bir şekilde sms le kod yollamadılar..ayrıca mail adresime hiç bir bildirim de yollamadılar..sorunu bildirince cevap gelmiyor..benim sorum kendiliğinden açılırmı..yada bu süre ne kadarla sınırlı … çok teşekkürederim..

   • fulya

    pardon federal adını yanlış yazmışım üzgünüm..

 • selim

  Maalesef benim’kide kilitlendi giris yapıyorum facebook’a kilitlendi yazıyor sonra devam diyorum fotoğraf seç yazıyor ee fotoğrafı’da yüklüyorüm fotoğraf seçin kısmının altında devlete ilgili bir şey’ler yazıyor ordaki kutucuğu da tıklıyorum bilgileriniz alınmıştır. Yazıyor ve çıkıs yap yazısı çıkıyor geri’si yok aylar oldu giremiyorum lütfen yardım edin ooff

 • selim

  Aynı sorun’u ben’de yasıyorum facebook’a girerken ‘hesabınız geçici olarak kilitlendi’ yazıyor bir türlü giremiyorum facebook lütfen yardım edin msn’ye de facebook.ile ilgili bir e posta’da gelmiyor bir türlü giremiyorum facebook’a yardım edin

  • rabia

   benimki de öyle eğer sen yapabilirsen lütfen banada yardımcı olurmusun ya lütfeeen????:(

  • OsmanK

   Bir gelişme var mı? Hesabınıza ulaşabildiniz mi? Bende de aynı durum var.

 • ugur

  Güvenlik nedenleriyle hesabın geçici olarak kilitlendi. diye uyarı geliyor ne yapmam lazım hesabım açılır mı yoksa tamamen mi kapandı yardımcı olursanız sevinirim…

  • FederaL

   FaceBook sistem yöneticilerinin çalışma hızına göre bu süre 45 güne kadar çıkabilir. Çünkü bu kapatmalar sistem üzerinde otomatik olarak düzenleniyor. Ama açılmalar SMS kodu dışında sistem kaynaklı değil. Operatörlerin manuel müdahalesi gerekiyor. Umarım kısa zamanda hesabınıza kavuşursunuz.

 • ahmet

  bu ikin ci hesap doğrulamak için hesabım donduruluyor feyse ggiriş yapamıyorum

 • hayat

  facemde hç bir ktü kullnm olmadı ama 2 hafta oldu hala açlmıor kafyı yicem kimlik fln istioo ne bu byle yaa ..!

 • ceLaLettın

  iyi günler .. benim bu adresime kayıtlı facebook hesabım kımlık dogrulaması ıcın dosya istedi bende tc no , telefon no ve hesabtakı adımı ve soyadımı yazarak gonderdım 3 hafta oldu ama daha acılmadı hesabıma gırdıgımde ıse form gonderıldı dıyor yardımcı olurmusunuz

  simdiden tesekkur ederım

  • kaan

   aynı problem bende oluşt hep kapalı kalırmı senin ki açıldımı 7 gündür hala kapalı

 • RAHİM

  facebook hesabımGüvenlik nedenleriyle hesabın geçici olarak kilitlendi daha önce çalınmıştı şifreyi kırdım bu seferde Güvenlik nedenleriyle hesabın geçici olarak kilitlendi bildirisi alıyorum ya 15 gündür faceme ulaşamıyorum benim adıma çalanlar arkadaşlarıma küfürler yazmışlar sanırım bundan

 • zeynep

  facebook hesabım kilitlendi kimlik bilgileri isdiyo gönderiyorum ama olmuyo lütfen yardımcı olurmusunuzz ?? :(((((((((((

  • ipek

   evt aynı seyler bendede oldu yaklasık 4 aydır hala aynı durumda gereklı olan seylerı gonderdıgım halde hala olmadı

   • zrrn

    ipek 4 aydı kapalı demişsin benimde 1 ay oldu senin adresini açtılarmı?

 • emre

  hesabım geçiçici olarak kilitlendi ne yapmam gerek ya başkasının adına sayfa açmaya çalıştımda açılırmı

 • deniz

  Hesabın geçici olarak kilitlendi.facebook

 • muhammet

  Facemi açtığımda karşıma direk yönettiğim sayfalar çıkıyor.Ayarlar ve çıkış başka bişey gelmiyor karşıma anasayfa felan yok yani ne olmus olabilir hesabım elimden aldılar ama ben tekrar geri aldım dediğim gibi sadece yönettiğim sayfalar ayarlar çıkış seçeneğinden başka bişey gelmiyor önüme bunun hakkında bilgi verirseniz sevinirim çok teşekkür ederim şimdidden –ich_liebe_dich_sari@hotmail.com — bana burdan ulaşabilirsiniz..!

  • elif

   aynen bnimkide aynı ve 5 gün oldu hala açılmıyor arada arama butonu açılıyor okadar :/

   • melek

    ama 1 veya 7 gün arasında açılır diyor.daha 2 gün daha baklesen iyi olyr bence…

 • ramazan

  FACEbook hesabım qeçiçi olarak kitLendi napabilirim

  • şirin

   ya benim facem acık ama nedense telefonumma kod gelmiyo

 • sebla buqdaycı

  hesbım kitlendi 15 qundur aclmıyr. uyqnsuz bse ypmadm. normal kullnıyrdm . kımlık blqlerı ıstyrlr hesabma ynden erişeblmek için. beceremıyorum ypblcqm baska işlm yok mu? ltfn yrdmcı oln bna :( parlak.29@hotmail.com dan bna ulsablrsnz ltfn ltfn

 • lemisa

  merhaba .kesinlikle uygunsuz bi işlem yapılmadıgına eminim amma hesabım kecici olarak kilitlenmiş ne yapmam lazım ? lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 • abdurrezzak

  Dun Sifreyi mobilden yanlıs girdim sanırım bu mallarda facebooku kitledi tel numarası yaz dıyo yazıyorum msj fln gelmiyo napıcaz facebook acık mudahale edemiyorum yardımcı olursanız sevnirim

  • FederaL

   Yeniden aktivite edilmek üzere size verilen şifrenin kullanım hakkı ve şifreyi kullanacağınız Pop-Up modüler bağlantıdaki şifre deneme hakkı sadece 1 dir. Siz yanlış kullanarak geçici olarakda korumaya alınan hesabınızı tamamen kilitleyerek spam box ‘a atmışsınızdır profilinizi. Destek ekibine açıklayıcı bir elektronik posta göndererek izahta bulunun. Size bir E-Posta gönderilir ve kamera üzerinden online olarak yüz tanılama uygulaması yapmanız istenir. Aksi takdirde başka şekilde hesabınızı açamazsınız.

 • serhat

  ya benim facebook um geci ci olarak kitlendi ama telefon numarsı istyo ve ben yapıyorum diyor ki size kod yoluyaçağız ozamn girebilirsiniz facnize ama bana sms yolanmadı hala lütfen yardımıcı olun

 • erkan

  merhaba arkdaşlar bu sorunu bende yaşamıştım ama artık kurtuldum ilk başta bu sorun neden olur ondan bahsedeyim bu sorun
  1=) birini tanımdan eklersenizi
  2=) 1 satte duvarınızdan fazla şey paylaşırsanız
  3=) arkdaş veya abone sayısını artırmak için deişik hack numarası yaparasınız
  otomatik facbook hesabını kendini korumak amacıyla yeni bir hesap açamıyacığına göre reklam hesabı olur bazılar derki yok facbook’a mail at düzlsin flan hayır arkadaşlar facbok genelikle çalıntı facbook hesaplarıyla daha çok ilgleniyor ewed şimdi çözüme gelelim
  ===)) ilk başta facbok’a girelim ve hesbımızı girelim sonrasında reklam sayfası gelince en alta mevcut reklamınızı yöneti war tıklayalım sonrasında diktörgen bir boş sayfa gelecektirr sol tarafta tablo olcak böyle
  sayfalar
  raporlar
  ayarlar(== buna tıklayalım sonrasında yeniden facbook şifremizi isteyecek girin sonra böyle bişey gelcek
  hesap no :1549876548=) mesela
  rekalam hesabı kapat war =) buna tıklayalım we bukadar engeç facbook hesabınız 3 güne açılayacaktır umarım yardımcı olmuşumdur

 • mustafa

  faceboka giremiyorum. reklam çıkıyor sadece ayarlar ve çıkış tuşları var neden aceba ?

 • selvi

  Facebook’uma giriyorum reklamlar çıkıyo bunu nasıl düzeltebilirim bana yardımcı olurmusunuz lütfen şimdiden teşekkürler.

  • mustafa

   aynı sorun bendede war neden aceba oldu ?

 • yusuf

  ya yanlıs şifre girdim ama sonra şifre istedim bir hafta oldu aciılmıyır

 • yusuf

  hesabım kapatıldı acamıyorum ne yapmam gerekiyor

 • yunus

  Slm
  Arkadaşlar benim facebook’um bi anda reklam sayfasına dönüştü bunu nasıl düzelte bilirim yhaa biriniz yardımcı olursanız sevinirim

 • abdullatif şen

  arkadaşlar aynı sorun bendede vardı.giriş yaptığınızda mevcüt reklamnızı yönetin var aşaığda,oraya tıklayın sol tarafta ayarlar var ve orda reklam hesabını kapata tıklayın muhtelemen 3 güne eski hesabınız gelir…….kopyalayıp yapıştırdım umarım yardımımolur saygılar…

 • süleyman çavuş

  mrb benim facebook ta iki aydır geçici olarak kilitlenmiş bi türlü giriş yapamıyorum lütfen yardımcı olun tşk

  • ezqi

   aynen bnde 1.5 aydır giremiyorum ne yaptıysam olmadı ya ufff :(

 • emre gökşen

  facebook’um kilitlendi 3 hafta oldu daha açılmadı lütfen biri birşeyler söylesin yha :(

 • i.halil

  merhaba arkadaşlar öncelikle yeni yılınızı kutluyorum benimde hesabımı geçici bir süre kapatmışlar hiç bir şekilde giriş yapamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim saygılar

 • Batuhan

  Merhaba Arkadaşlar, Benimde Hesabım Çalınmıştı Geri Aldım Fakat Ana Sayfa Ve Profil Gözükmüor İsmim Yok Sadece Yönetici Oludgum Sayfaya Girebiliorum Ne Yapmam Lazım Yardım Ederseniz Sevinirim…

 • zeynep

  gamzee katılıyorum :( yardım edin yya yardımm !

 • alican

  kolay gelsin ben facebook adresimi kötüye kullandığımı sanmıyorum ve pc facebook adresine girmiyorum bununda facebook hesabımla ilgisi olabilir mi…

 • necrin

  arkadaşlar bende de aynı durum var iki hafta oldu facebook reklamlarından kurtulamadım ne yapacağım bilmiyorum neden olduğunuda anlamış değilim

 • esra

  benim de 2aydır kapalı lütfen yardımcı olun

 • esra

  benim facem yaklaşık 2ayddır kilitlendi açılmıyo ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun

 • bünyamin

  birde devam diyince 8 yaşındayken hangi sokakta yaşıyodun diye soru çıkıyo karşıma

 • bünyamin

  bendede aynı sorun var griyorum face karşıma hesabınız geçici olarak kilitlendi diyo şöyle=Hesabına senin dışında kimsenin girememesi için hesabını geçici olarak kilitledik. Hesabına yeniden erişebilmek için lütfen bu hızlı güvenlik kontrolünü tamamla.
  Bir başkasının hesabına erişmeye çalışmanın Facebook’un koşullarına aykırı olduğuna dikkat et. Bu aynı zamanda yasadışı da olabilir. Haber Ar değilsen, lütfen aşağıdaki “İptal” düğmesine bas.diyo ne yapmam gerekiyo

  • ezqi

   aynısı bndede yazıyor acabildin mi peki?

 • ali

  ben hesabımı açıyorum reklamlar diye bir yer çıkıyor ve normal facebook sayfasına baglanılmıyor bunun bi çözumu warmı yaa

 • haluk

  bu arada HaLiL kardeşim verdiğin linkler için saoL senin sayende fotoLarımı geri buLdum .d

 • haluk

  arkadaşLar aynı sorun bendede var facebook hesabım reklam sayfası oldu ve 3 aydır bundan kurtulmanın yolunu arıyorum ne yazıkki bir sonuç alamadadım tüm yetkili yerlere başvurdum ama sonuç yok bende yeni bir facebook hesabı açtım :'(

 • özge

  kimliği nasıl yükleyicez resmini çektim yükleniyo diyor ama oyle duruyo 15 dakkadır yardım edinn ?

  • demet

   arkadaşım boyutu büyüktür.boyutunu küçültmen gerek

 • Kaan Kaan

  Hala aynı ya hesabıma giriyorum karşıma “facebook reklamları” çıkıyor. sadece ayarlar ve çıkış var. görüntüm aktif değil. 6 gün oldu. bu düzelir mi. aynı sorunu yaşayan var mı..

  • sabrican

   benimde 4 gün falan oldu hala aynı mail falan attım bi 10 dk önce bakalım nolcak cevap gelirse senide bilgilendiririm

 • mustafaa

  Hesabım geçici olarak kitlenmiş ne yapmam gerek bı bılen warsa falan yardımcı olur mu ?

 • irem

  Meraba …
  Arkadaşlar facebook hesabıma girdiğimde gereksiz bir reklam oluşturun yazısı çıkıyor. Bu neden meydna gelir pek anlamış değilim. İnsanlar 6binlik 7binlik arkadş listesi yabıolar biz bin tane yapınca neymiş efendim kilitlendi Offf yeter artık ya :( hesabıma girebilmek istiyorum Lütfen yardımcı olurmusunuz ? Emailime bildiirm gelmemiş 15 gün bekleyecekmiyim off laned olsun :/ /: .

 • sümeyye

  arkadaşlar yardım edinn :( kimlik nasıl gönderiliyor

 • Kaan Kaan

  Benim umudum yok giriş yapıyorum Facebook reklamları diye birşey çıkıyor ayarlar ve çıkış var bir de..bence düzelmez bu yaa :(

 • edayıldız

  Selam ..
  Facebook hesabıma giremiyorum. Girdiğim zaman reklamlar çıkıyo. Tamı tamına 5 gün oldu ve ben artık iyice delirmeye başladım. Ne yapmam lazım geri almak için?
  Artık daralmaya başladım..
  Biri yardımcı olursa çok sevinirim..
  Nasıl bi email atabilirim ?
  Ne yapabilirim ?
  Yapmadığım şey kalmadı resmen..

  • Metin

   Hesabınızın durumu ile ilgili mail adresinize e-posta göndermişlerdir. Orada yapmanız gerekenler yazar.

   Genelde hiçbirşey yapmadan beklemek gerekiyor. Açılması 7 ila 15 gün kadar sürebilir.

 • Kaan Kaan

  Arkadaşlar ya bende de facebook reklamları diye birşey çıkıyor sadece ayarlar ve çıkış var hiçbirşey yapamıyorum bi kişiyle arkadaş olduğumu gösteriyor ama o kişinin duvarına giremiyorum beğeni yapamıyorum bu durum düzelirmi düzelen oldu mu içinizde ne yapmam lazımm..içinizde bu durumu yaşayıp tekrar facesi düzelen varmı? :(:(

 • Şeyma

  kaç gundur beklıyorum Arkadaşlık İsteği Göndermen 7 Günlüğüne Engellendi dıye brısey cıkıyor
  Facebook’ta tanımadığım kişilere arkadaşlık isteği gönderme izin verilmediğini anlıyorum. yazısına tıklıyorum ılerı dıyorum
  Bekleyen tüm arkadaşlık isteklerimi iptal et yaısına tıklıyorum tekrar ılerı dıyorum
  en sonda topluluk stnadrtlara gıt dıyorum tekrar aynı seyler karşıma cıkıyorr … ne yapmam lazımm maılıme face kapatılmış ıe ılgıı bır yazıda gelmedı yardımcı olursanız sevınırım

 • Büşra

  Hesabınız geçici olarak kit-lenmiştir diyor ve kimlik bilgilerimi istiyor :'( Ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz çok önemli :( hesabıma geri ulaşmam gerekiyor.

 • selin

  cevabı msn adresimi gönderirseniz sevinirim

 • selin

  ya bnm fac biri patlatmış msn degiştirmiş adımı degiştirmiş bide dondurmuş bn bu fac geri almak için napmalıyım lütfen yardım edin yaaa bn ulşamk için

 • arzu

  bnde 24 saat bekle yazıyo inş. yarn açılır yaww.

 • YUSUF BEY

  ya he men açın facebooku’mu lütfen

 • cesur

  nasıltekrar acabilirım

 • cesur

  slm benim facebook herhalde fazla arkadaşlık istegi gnderdıgım için kapatıldı .gerçek bu bana nasıl yardımcı olursunuz şimdiden tesekurler

  • zafer.çetin

   Aleyküm Selam.

   Çok sayıda arkadaşlık isteği gönderdiğinde o özelliği bir süre kullanman engelleniyor, tekrar etmen durumunda hesabın 1-7 gün arasında devre dışı kalıyor.

   Ancak bu aralar facebook çok yoğun olduğu için bu süre 3 hafta veya daha fazla sürebilir. Beklemekten başka yapabileceğin hiçbir şey yok. Tabi e-mail adresine yapman gerekenler hakkında birşey gelmediyse.

 • kadir dinçer

  hesabım gecıcı dyrduruldu ne yapmam lazım sayfa gorullmuyor

 • baran botan

  hesabım gecıcı olarak durduruldu gırıyorum sayfa görultulenmıyorne yapmam lazım

 • yılmaz demirpençe

  arkadaslar benim facebook telefon numarama onay mesajı göndermiş ama ben telefonumu çaldırdım hatta benim ismime degil onay mesajı alamadım ve faceme giremiyorum bana yardım edebilirmisiniz

 • gamze

  Hesabın geçici olarak kilitlendi.
  Hesabına senin dışında kimsenin girememesi için hesabını geçici olarak kilitledik. Hesabına yeniden erişebilmek için lütfen bu hızlı güvenlik kontrolünü tamamla.
  Bir başkasının hesabına erişmeye çalışmanın Facebook’un koşullarına aykırı olduğuna dikkat et. Bu aynı zamanda yasadışı da olabilir. Gamze Karakaş değilsen, lütfen aşağıdaki “İptal” düğmesine bas.

  banada böle dediler verdikleri erişimleri yaptım ama 3 gün olu hala açılmadı hotmaile msjda gelmedi ne yapacam bilmiyorum lütfen yardım edinn

 • Ali Karaaslan

  yedi günlük sürem doldu facebook umu açarmısınız

 • KÜRŞAT

  Kodunu henüz almadın mı? Bazen SMS mesajlarının gelmesi 12 saat kadar gecikebilir.
  Bu giriş onaylamak için tanınan bir cihazdan giriş de yapabilirsin.
  Çok sık gevenlik kodu girmen isteniyor. Bunun nedeni tarayıcının çerezlerin silinecek şekilde ayarlanmış olması olabilir. Şuradaki talimatları izleyerek tarayıcında “özel tarama” özelliğini kapatabilir veya tarayıcının ayarlarını değiştirebilirsin: bura.
  Üzgünüz, kullanmakta olduğun bilgisayarı veya cihazı tanımıyoruz.
  Şu anda hesabında kayıtlı bir telefon yok. Hesabına yeniden erişim kazanmak için lütfen tanınan bir cihazdan giriş yap.
  Tekrar erişim kazandığında, yeni bir telefon eklemeni veya giriş onayları özelliğini devre dışı bırakmanı tavsiye ederiz.BU YAZI ÇIKIYOR FACE ME NASIL TEKRAR GİREBİLİRİM BİLGİSAYARA FORTMAT ATIM FACE ACMAYA KALKTIM AÇILMADI BU UYARIYI ALIYORUM BANA YARDIMCI OL ADMIN ACİL

 • sabriye

  arkadaşlar benim hesabım kilitlendi 2 kere kimlik gönderdim ne zaman aılır bilgilendirirsenz sevinirim 3 gün oluyor.

 • hasan güngör

  face ye giremiyorum yaa girdiğim zaman sadece sayfa olarak gözüküyorum ana sayfa ve profil arkadaşlarıma giremiyorum ne olur yardım edin (((

 • muhsin

  face m ne için geçici olarak kilitlendi öğrenebilirmiyim?

 • ufuk serdar

  ben hesaba giriyom ondansonra geçici olarak kilitlendi diyo.Bi keresinde bunuda yaptı ama bana resim gösterdi ve kişilerin ismini bul dedi öle açtım ama şimdi açılmıyor

  HELP ME !!!!!!!

  • zeynep

   ufuk serdar . aynısını bnde yaşadımm . bnmde aynı sorunum var yardım eder misinizz

 • fatih fidan

  bana herhangi mesaj gelmedi geçici olarak ulaşılamıyor diyoır başka bi hesaptan bile bakamıyorum kendi profilime neden olabilir yardımcı olursanız sevinirim

 • fatih

  fecbokta arkadaşlık eklyemiyorum acil cözüm

 • erdal

  Halil kardeşim mail attım inşallah hayırlı bir sonuç alırım. Çok teşekkür ederim yardımın için sonuç ne olursa olsun zahmet edip yazmöan bile çok mutlu etti

 • eecee

  Merhaba arkadaşlar
  Benimde 4gündür hesabım kitlenmiş durumda, bende mailimi ve şifremi yazınca böyle bir sayfayla karşılaşıyorum…

  Tanınan bir bilgisayardan giriş yap.


  Kodunu henüz almadın mı? Bazen SMS mesajlarının gelmesi 12 saat kadar gecikebilir.
  Bu giriş onaylamak için tanınan bir cihazdan giriş de yapabilirsin.


  You are being asked to enter a security code frequently — this may be because your cookies are being erased by your browser settings. You can turn off ‘private browsing’ or change your browser settings by following the instructions bura.

  Şu anda hesabında kayıtlı bir telefon yok. Hesabına yeniden erişim kazanmak için lütfen tanınan bir cihazdan giriş yap.

  Tekrar erişim kazandığında, yeni bir telefon eklemeni veya giriş onayları özelliğini devre dışı bırakmanı tavsiye ederiz.

  …………………………….

  hesabımı telefonuma yönlendirmiştim ve her girişte telefonuma giriş kodum geliyordu. son zamanlarda gelmemeye başladı ve şimdide hiç gelmediği için giriş yapamıyorum.tamamen kitli durumda. mail geldi, bende dediğiniz gibi kimliğimde sadece foto ve adım kalacak şekilde yolladım, kaç gündür günde 10 kere mail atıyorum ama hiç cevap gelmiyor… ne yapabilirim acaba????

 • betül

  yaw bnm arkadaslarım reasimlerim duruyo gecici surel,g,ne mi kapandı tumdenmi kapandı hangisiteye mesaj gondericem yaa lutfeennn cvpp yazınnn

 • makbule

  face yetkilileri lütfen benim hesabım neden kapatıldı bütün resimlrim arkadaşlarım yok oldu lütfen yardımmmmmmm:(

 • nermin.

  ya hiç bişey yapamıyorum elimden hiç bişey gelmiyoo. :( ne yapmam gerek net bi bilgi istiyorum.

 • yasin

  benim facesım kıtlendı acılrımı veya kac gune acılır arkadaslar ust sute sıfremı gırmısler de ama dogum tarıhım yanlıs acılrmı ?

 • ali

  iyi günler aynı sorun bende de geçerli ayrıa bir e-mail falanda almadımm feceme giriyorum ve reklamlar çokıyor hesabım açılacakmı bunun hakkında bir bilgisi olan lütfen paylaşsınn!

 • mustafa şahin

  arkadşlar bendede aynı sorun var hesabınız geçici olarak kilitlendi diyo kimliğimi düzenliyerek gonderdim ama hala bi cevap alamadım ha bu arada benim msn mi de çalmışlar

 • mehmet ali aksoy

  facebook hesabımı açtığım zaman profil ve anasayfa gözükmüyor. İlk açılışta facebook reklamları açılıyor ve sağ başta sadece ayarlar ile çıkış var. Sorunu nasıl çözebilirim? Reklamlardan kurtulmak istiyorum Lütfen yardım edin…

  • halil

   arkadaşım açıklayıcı bir mail atarsan yardım ediyolar aynı durum bende vardı bugün 3. gün açıldı mail adresini veriyorum info+epcp66x.aeazyyasqw4pc@support.facebook.com

   • edayıldız

    nasıl bi mail atabiliriz peki? benim 5. gün ve hala sayfamda reklam lar var. artık kurtulmak istiyorum şu reklamlardan..

   • sabrican

    halil abi teşekkür ederim verdiğin linkte yazdım sorunumu en kısa sürede cevap verilecektir diyo sendedemi aynısı olmuştu

 • uğur

  facee sayfamda reklam cıkıyor devamlı bırde dsayfam kılıtlenmıs nasıl bunu halledecegız bılen varsa cevap yazsın…

  • halil

   kardeş üst tarafı onu bende senin durumundayım cvp bekliyorum

 • hasan

  Merhaba,

  Hesabınız gerçek doğum tarihinizi belirtmediğiniz için geçici olarak dondurulmuştur. Yanlış bilgi vermek Facebook’un Hak ve Sorumluluklar Bildirgesi’ne aykırıdır.

  Hesabınızı geri almak için lütfen bu e-postaya gerçek adınız ve doğum tarihinizle (gün/ay/yıl) cevap veriniz.

  Eğer gizliliğinizle ilgili kaygılarınız varsa, doğum tarihinizi hesabınızda göstermek zorunda değilsiniz. Hangi bilginizin gösterileciğini bilgiler sekmesinin ‘düzenle’ kısmından değiştirebilirsiniz.

  Unutmayınız ki, eğer doğum tarihinizi tamamiyle gizlerseniz arkadaşlarınıza doğum günü hatırlatması gelmez. Eğer arkadaşlarınıza hatırlatmanın gitmesini istiyorsanız, en azından doğum tarihinizin gün ve ayını gösterebilecek üzere ayarlamalısınız.

  Anlayışınız için teşekkürler,
  Facebook Ekibi
  böyle yazıyo hesabınız geçiçi olarak kapnmıştır dio ne anlama gelior

 • hasan

  ya arkadaşlar hesabınız kapatıldı diyor nie kapatıldı 1 haftadır giremiyorum kim dosya eki ne

 • halil

  arkadaşlar şuanlık bulduklarım bu kadar ama olumlu bi yol sizde deneyin ümidinizi yitirmeyin kiminki açılırsa haber verirse sevinirim şimdiden kolay gelsin

 • halil

  http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=ads_hc1058 bu sayfadaki formu doldurup kaygılarınızı sade bi dille anlatın gönderdikten sonra verdiğini e-maile bi e-posta gelicek aynı kaygılarınızı bi word belgesine kaydedin ve mailinize ekleyin çıkan reklam sayfasınıda resim olarak göndermek için hata verilen sayfayı açın print screen tuşuna basın ve bir paint dosyası açıp ctrl+v yapın ve kaydedin ve bu resmide e-mailinize ekleyin ve gönderin ve facebook reklam yardımı sayfasından gelen e-maili bu şekilde cevaplayın.

 • halil

  Arkadaşlar gelen posta yardım sayfalarında doldurduğum bir şikayet formuna cevap olarak yollanmış. Yazmış olduğum şikayetin ingilizce başlıklarından çıkartabildiğim kadarıyla bana cevap verilen şikayet linki bu:

  https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=ad_report

  Burda bir reklamı şikayet ediyorsunuz:

  Konu : Hesabım ve reklamlar
  Reklamı Tanımlayın:https://www.facebook.com/advertising/
  Kaygılarınızı Açıklayın: “BURAYA BAŞINIZDAN GEÇENLERİ NASIL BU HALE GELDİĞİNİ VE BİLGİLERİNİZİ AYRINTILI BİR ŞEKİLDE YAZIN”
  Reklamı nerde gördün: Diğer
  Diğer: Kendi Hesabımın Her yerinde

  Ben bu şekilde yollamıştım. “Kaygılarınızı açıklayın” kısmında hesabınızın bağlı olduğu e-posta adresinizi ve telefon numaranızı muhakkak belirtiniz ve düzgün bir ifadeyle derdinizi anlatınız… (ama bir hafta beklemelisinz)

 • halil

  arkadaşlar reklam sayfası çıkan kişiler şu yolu deniyerek resimlerine ulaşabilirler

  Eğer facenizde önemli resimleriniz varsa
  https://www.facebook.com/media/albums/
  burdan kurtarabilirsiniz .

  https://www.facebook.com/notifications —–> ve burda bütün bildirimleriniz duruyor .

  ben uğraşıyorum araşdırıyorum benimde bugün oldu sadece çıkış ve ayarlar var benden önce çözüm bulan olursa lütfen bana mail atsın together_25@hotmail.com

 • mevlüt

  hesabım 2 gündür geçici olarak kilitlendi lütfen yardımcı olunuz çok acil

 • asdasfg

  Benim sürekli şifre değiştirildiğinden kilitlendi sanırım.Ne yapmam gerek ? TCyi gönderiyorum kabul etmiyor ?

 • BornThisWay

  eski sevgilim facebook hesabımı kilitledi.
  Eski şifreyi girince “üzgünüz eski bir şifre girdiniz” yazıyor. Orda kırmızı kutunun içinde “yeni şifre iste yazısı” var. Ona tıklayınca “Benim hesabım değil” yazısına tıklayıp hesabını kilitleyebiliyor. Belki size de öyle bişey olmuştur. Ya da Freezer programı ile istediğiniz face i kilitleyebiliyorsunuz.
  Benim 8 gün oldu hala açılmıyor. Lütfen yardım edin.

 • OqByee

  10 Gün Oldu Arkadaş Hala Açılmadı. Hesabınız Geçici Olarak Kilitlendi Diyor Ama Hala Aynı. Bi Yardımcı Olun Lütfeen Benim Bu Hesaba Geri Dönmem Gerekiyor Offf :( :( :(

 • yeliz

  ya anlamadıgım bıse sayfam ndn kılıtlenır kı kendılıgınden hayret ya

 • fearless

  arkadaşlar bugun tam 1 ay oldu facebook hesabımda reklam sayfası sorunu vardı ve mutlu son sonunda bugun açıldı…

  • artı

   slm fearles.. bende de aynı sorun çıktı 3 gündür hesabıma ulaşamıom..reklam sayfası var..açılması için birşey yaptın mı?

   • halil

    aşağı oku arkadaşım mail verdim oraya açıklayıcı mail at yardım ediyorlar

 • aty

  arkdaşlar benim facebook açıldı hemen hemen 1 ay üstüne ….

  • mustafa şahin

   peki bunun için neler yaptın anlatırmısın lütfen…

 • aty

  yaaa bir şey duydum emin değilim ama bu reklam sayfası gelen facebooklar hacliyorlarmış profil bilgileri felan hep gidiyormuş bilgisi olan var mı ??

 • yusuf

  arkadaşlar benim facebookum geçicik olarara kilitlendi ve 1 buçuk aydır açılmadı ne yapmam gerekiyo lütfen söylermisniz

 • aty

  evet ardkaşlar yaaa nasıl kimlik yolluyorsunuz …. tc felan mi yoksa kimliğiniz çekipte mi yolluyornusuz bana çok saçma geliyor kimlik bilgilwerimiz niye isitoyrlar bunlar ne yapacaklar sonra bir i ş gelmesin ???

 • güveennn

  Arkadaşlar ben kimliğimi yolladım ve mynet hesabıma bir mail geldi o mailide kimliğimle ve görüşümle cevapladım görüşüme(facebook hesabıma ulaşamıyorum)yazdım ve 24 saat içerisinde açıldığına dair bir link geldi tıkladım yine kilitliydi gelen maili mynet üzerinden (hesabıma hala ulaşamıyorum) yazdım ve sabah açtığımda facebookum açıktı

  • Halil

   aga yardımcı olda bizde açalım yahu

  • Emre boz

   arkadaşlar kimlik bilgilerimizi nasıl ve nereden gönderiyoruz yardım edebilicek olan var mı?

  • nermin.

   ewt kimlik bilgilerimizi nasıl gönderiyoruz üstelik benm mynet im yok hotmaile gelebilir ancak kimliği nasıl göndercz acil cvp istiyorum

 • Halil

  Ya hesabım kilitlendi hemde durduk yere :s ne salaklar 4 kere kimlik yolladım üstünü bile çizmedim direk yolladım bi korkum yok .s niye acılmaz bu arkadas

  • güveennn

   ben açtım kardeş

   • yusuf

    kardeş sen nasıl açtı facebookunu

   • mustafaa

    kardesım hayırlı aksamlar nasıl acıldı bu gecıcı oalrak kıtlendı dıyo o kadar kımlık gonderdım bısey olmadı sen nasıl actın

    ?

 • gülsüm kutun

  4 gün oldu facebook hesabım kilitlendi geçici bir süre diyor ama 4 gün olmasına ragmen hala açılmadı ne zaman açılacak??????

  • güveennn

   kendiliğinden çok geç açılır fakat kimli gönderirsen hemen açılıor

 • aylin

  meraba 2 gün önce gece facebooka girdim şifremi yazdım.şifreniz değiştirlmiştir yazdıeğer siz değiştrmedysenin şuraya tıklayın yazıodu.tıkladım hata verdi.hotmaile girdim şöyle bir mesaj gelmiş.
  Merhaba,
  Facebook arkadaşlarınız, akrabalarınız ve şahsen tanıdığınız diğer kişilerle iletişim kurduğunuz bir yerdir. Facebook’ta arkadaş eklemeniz engellendiyse, bu büyük olasılıkla son zamanlarda gönderdiğiniz arkadaşlık isteklerinin birçoğunun yanıtlanmamış olmasından kaynaklanıyordur. Bunun nedeni, tanımadığınız kişilere arkadaşlık isteği göndermiş olmanız veya Facebook üyelerinin şikayet ettiği diğer davranışlarda bulunmuş olmanız olabilir.
  Facebook’un güvenlik sistemleri davranışlarınızın kötü amaçlı olabileceğini saptadığı için hesabınız geçici olarak durdurulmuştur. Hesabınıza yeniden erişebilmek için giriş yapmanız ve ekrandaki talimatları izlemeniz gerekmektedir.
  Facebook’ta izin verilmeyen davranışlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen herhangi bir Facebook sayfasının altındaki “Koşullar” bağlantısına tıklayarak erişebileceğiniz Hak ve Sorumluluklar Bildirimimizi okuyun.
  Teşekkürler,
  Facebook Ekibi
  sizce aaçrlarmı? çok fazla kişide ekelememiştim oysaki…
  sonra yeni bir hesap aaçtım.ertesi gün girdim. bugün saat 8 de birisi facenize girdi falan yazdı bende talimatlarda yazdığı gibi şifremi değiştrdim.
  sizce birisi benlemi uğraşıyor yoksa facemmi kapatmış

  • aylin

   eskisinde şifremi yenile diyorum ”’Sorry, something went wrong.

   We’re working on getting this fixed as soon as we can.”’
   diyor.

   birisimi çaldıda kappattı yoksa facebook mu yaptı anlamadm.çünkü facemede durduruldu mesajı geldi

   • güveennn

    birisi çalmış faceni cnm ne yazık ki çalmış ve sayfaya çewirmiş :(

  • suat

   gelen e postayı cevapladıysan 1 hafta içinde muhakkak açılır.

   Bu arada şifren değiştirildi uyarısı veriyorsa değiştirilmiştir. Bunu sadece virüsler yardımıyla yapabilirler.

   Bence tanıdığın birileri seninle uğraşıyor. sana msnden bir resim veya müzikle birlikte virüs göndermiş olabilirler.

   Tavsiyem bilgisayarına format attır. Sonra kaspersky virüs koruma programını kurdur. ve sonrasında kullandığın tüm şifreleri değiştir.

   • aylin

    eğer açılmassa.. :(

   • aylin

    ama hem şifreniz değiştrldi dio hemde faceden mail geliyor geçici olarak durdurulmuştur die

   • aylin

    ve kimlik falanda istemedii neden?

 • aylin

  Merhaba,

  Facebook arkadaşlarınız, akrabalarınız ve şahsen tanıdığınız diğer kişilerle iletişim kurduğunuz bir yerdir. Facebook’ta arkadaş eklemeniz engellendiyse, bu büyük olasılıkla son zamanlarda gönderdiğiniz arkadaşlık isteklerinin birçoğunun yanıtlanmamış olmasından kaynaklanıyordur. Bunun nedeni, tanımadığınız kişilere arkadaşlık isteği göndermiş olmanız veya Facebook üyelerinin şikayet ettiği diğer davranışlarda bulunmuş olmanız olabilir.

  Facebook’un güvenlik sistemleri davranışlarınızın kötü amaçlı olabileceğini saptadığı için hesabınız geçici olarak durdurulmuştur. Hesabınıza yeniden erişebilmek için giriş yapmanız ve ekrandaki talimatları izlemeniz gerekmektedir.

  Facebook’ta izin verilmeyen davranışlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen herhangi bir Facebook sayfasının altındaki “Koşullar” bağlantısına tıklayarak erişebileceğiniz Hak ve Sorumluluklar Bildirimimizi okuyun.

  Teşekkürler,
  Facebook Ekibi

  şimdi ne yapmam lazım kimlik falan istemio yardım edin

 • güveennn

  yha facebook kilitimin açıldığına dair link verdiler fakat hala kapalı lütfen yardddıııımmmm :(

 • güveennn

  Arkadaşlar benimde facebook hesabım hacklenmeyi engellemek için bi süreliğine kapatıldı her ne kadar kimlik vs. gönderip dediklerini yapsamda 2 olmasına karşın hala ne bir yanıt ne de bir gelişme var ama aldığım duyumlara ve araştırmalara göre bu sorun tüm dünya ülkelerinde varmış ve fazla yoğunluktan dolayı ilgililerin müdahalesi gecikebilirmiş… :( :'(

 • caner

  bnm facebook hesabım daha önceden açdığım bir sayfa dönüşdü yukarı kısmında sağdece ayarlar ve cıkış war ltfn yardım edın ..(

  • güveennn

   bende de aynısı kardeş yaaaaaaaaaa

 • aty

  sessiz gemi bunları yapıyoruz zaten ama bunları geri dönüşü olmuyor… standart herkesi o mej yolluyorlar o kadar… mailleri bile okuduklarını bile sanmıyorum ama denemeye değer!!!

 • sessiz gemi

  Ben şimdi tekrardan mail attım cevap olarak şu geldi ;

  > Date: Mon, 12 Sep 2011 02:59:19 -0700
  > To:
  > From: noreply@support.facebook.com
  > Subject: Re: My Facebook Account !!!

  > Merhaba,
  >
  > E-postanız için teşekkürler. Sizlere daha iyi yardımcı olabilmek için geri bildirim alma yöntemlerimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak sorununuzu çözmenize veya bildirmenize yardımcı olacak bilgilere ulaşabilirsiniz.
  >
  > Sık karşılaşılan sorunlar
  >
  > • Uyarılar ve kapatılmış hesaplar: https://www.facebook.com/help/?topic=warnings
  > Aldığınız uyarılar, özelliklerin engellenmesi, kapatılan kişisel hesaplar ve kapatılan işletme Sayfaları hakkında bilgi alın.
  >
  > • Güvenlik: https://www.facebook.com/help/?topic=security
  > Başkalarının eline geçmiş hesaplarla ilgili gerekli adımları atın, kötüye kullanımı şikayet edin ve hesabınızın güvenliğini nasıl sağlayabileceğinizi öğrenin.
  >
  > • Hesabınıza erişim sorunları: https://www.facebook.com/help/?topic=login_and_password
  > Giriş yapmak, kayıt olmak ve şifrenizi yenilemek hakkına yardım alın.
  >
  > Diğer sorunlar ve bilgiler
  >
  > Sorununuz yukarıda yazmıyorsa veya daha spesifik bir iletişim kanalına ihtiyacınız varsa, lütfen Yardım Merkezi’nde aramayı kullanın: https://www.facebook.com/help
  >
  > Lütfen bunun otomatik gönderilen bir e-posta olduğunu ve bu e-postaya verilen yanıtların okunmayacağını aklınızda bulundurun.
  >
  > Teşekkürler,
  > Facebook Ekibi

  • aylin

   banada bu geldi ama kimlik istemedi napıcam yardım edin

 • aty

  hayır kimlik bilgilerimizi niye istiyorular sebep neee ??? vede ne için kullacaklar ??? kimlik yollayacak ne yaptık onu da anlamadım aranan suçlumuyuz da bizi kayıt altına alalcaklar ??
  kimlik istemelerinde ki amaç ne onu çok merak ediyorum ….

 • aty

  yok ben kimlik yollamadım …

 • aty

  Beklemekten başka çare yok benim 15 gün oldu ….
  server hatası ise sadece bizimkilerde mi sorun var peki ???

  • neslihan

   kimlik yolladıktan sonra mı 15 gün oldu?

   • sessiz gemi

    kimlik bilgileri yollamak ne kadar sağlıklı şüpheli !!! Ben Facebook destek ekibine bulduğum öğrendiğim her adresine mail atıyorum boş veya bu durumu anlatan atmayada devam edeceğim-öyle yok direk kimlik bilgilerini istemek ki bunun yapacaklarıda meçhul yani !!!!

 • sessiz gemi

  Cüneyt, sana da mı yukarıda yazmış olduğum uyarı çıkıyor karşına ??? her giriş yaptığımda hesabınız geçici olarak kilitlendi
  (Hesabın geçici olarak kilitlendi..We’ve temporarily locked your account so no one else can log in as you. To regain access, please complete this quick security check.)

  ben çok mail yolladım face. destek ekibine bana cevap olarak şunu yolladılar;

  Merhaba, E-postanız için teşekkürler. Sizlere daha iyi yardımcı olabilmek için geri bildirim alma yöntemlerimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak sorununuzu çözmenize veya bildirmenize yardımcı olacak bilgilere ulaşabilirsiniz. Sık karşılaşılan sorunlar • Uyarılar ve kapatılmış hesaplar: https://www.facebook.com/help/?topic=warnings Aldığınız uyarılar, özelliklerin engellenmesi, kapatılan kişisel hesaplar ve kapatılan işletme Sayfaları hakkında bilgi alın. • Güvenlik: https://www.facebook.com/help/?topic=security Başkalarının eline geçmiş hesaplarla ilgili gerekli adımları atın, kötüye kullanımı şikayet edin ve hesabınızın güvenliğini nasıl sağlayabileceğinizi öğrenin. • Hesabınıza erişim sorunları:https://www.facebook.com/help/?topic=login_and_password Giriş yapmak, kayıt olmak ve şifrenizi yenilemek hakkına yardım alın. Diğer sorunlar ve bilgiler Sorununuz yukarıda yazmıyorsa veya daha spesifik bir iletişim kanalına ihtiyacınız varsa, lütfen Yardım Merkezi’nde aramayı kullanın: https://www.facebook.com/help Lütfen bunun otomatik gönderilen bir e-posta olduğunu ve bu e-postaya verilen yanıtların okunmayacağını aklınızda bulundurun. Teşekkürler,Facebook Ekibi

  Senin ne zaman oldu böyle? Bir hafta geçti mi ? Benim gelecek Pzt tam 1 hafta olacak-dur belki açılır-bekleyelim bakalım!!! ;)

  • sabrican

   bendede aynı cevabı yolladılar ama geçici olarak kilitlendi yazmıyor hesabıma girince reklamlar sayfası çıkıyor ne kadar beklememiz lazım bilen varmı arkadaşlar

 • cüneyt

  Arkadaşlar benim hesabım da 2 gün önce aynı oldu. Hala açılmadı.

  Yabancı sitelerden de yaptığım araştırmaya göre bu sorun dünya genelinde bir sorunmuş bazı facebook servarları çökmüş bunların tekrar onarılması gerekiyormuş..

  Ve beklemekten başka yapacak hiçbir çare yokmuş.

  Onarılan servarda olan hesabı açılan varsa söylesin ki bizde umutlanalım.

 • sessiz gemi

  Bende de giriş yaptığımda tıpkı şu basamaklar çıkıyor arkadaşlar;

  1)Hesabın geçici olarak kilitlendi..We’ve temporarily locked your account so no one else can log in as you. To regain access, please complete this quick security check.

  2)Hesabın geçici olarak kilitlendi..Mümkünse, lütfen daha önce kullandığın bir bilgisayardan giriş yapmayı dene.
  Aksi takdirde,hesabına yeniden erişebilmek için kimliğini gönder ebilirsin.

  bu şekilde olupta bir sonuç alan var mı_???

  • neslihan

   ben de aynı şeyi merak ediyorum… kimlik yollarsanız heryeri kapatmayı unutmayın isim, resim doğum tarihi hariç.. hatta ben siyah bantlı halini print alıp, tarayıp öyle yollayacağım…

   • emre

    gerçekten çok zekice düşünüyosn. bende bugün aynı şeyleri düşündüm ama yine de verdim resmimi ve ne zaman dönecekleri belli değil. niye benim bilgilerim abd hükümetince kullanılıyor. sadece bktn bi net sayfası için kimlik bilgilerimize kadar öğrenmeleri masum bi istek değil bence.

  • aylin

   bana kilitlendide yazmıo.biri hacklemiş belli.şifrenizi değiştdiniz yazıoyr.,hatırlamıyorsanız şuraya tıklayın diyor.tıklıyorum hata veriyor.ama arkadşlarımda falan hiç kimse hiç birşeyim görünmüyor.!!!msnmde geçici olarak durduruldu mesajı geldi.birdolu mesaj attım cevap geldi.linlkere tıkladım yine aynı hata verildi

 • fearless

  arkadaşlar bu facebook reklam sayfası sorunu olanlardan hesabı açılan varmı 10 gün oldu hala tık yok …

 • fatoş

  gelen maili cevapladığınızda 1-7 gün kadar bekleyiniz, hesabınız mutlaka açılacaktır deniliyor fakat benim mailime hiç yazı gelmedi napmam gerekiyo lütfen cevap verirmisiniz ?

 • gamze

  yha ben fazla msj ve tanımadığım kişileri eklemedimki yha 1 hafta oldu ama ne olursunuz cözüm buln

 • gülşah

  nalet olsun okadar denedim ama olmadı bn sizin gibi yetkilerin.. onca sapık insanlar varken bizim gibi temiz insanların facebook kapatıyorsunuz…. nalet olasıcılar.

 • merve

  of şu reklam sayfasına kımse çözüm bulamadımı kapandımı yanı şimdi kesın :(

 • Aytunç

  Ben kendime bi facebook açtım tümüyle oyunla ilgili(Ninja Saga) sonra ad soyad Hiroshi Daichi yapmıştım sonra 1 hafta fln oynadım ettim 1-1.5 haftadan sonra şu yazı geldi:

  Hesabın geçici olarak kilitlendi.

  We’ve temporarily locked your account so no one else can log in as you. To regain access, please complete this quick security check.

  Hesabımın güvende olduğundan eminim fakat…

 • samet anlar

  ya benım faebook adı degıstır yasklanmıs ne yapmalıyım bunu

 • neslihan

  Selam arkadaşlar, facebook hesabım başka bilgisayardan giriş yapılmaya çalışıldı gerekçesi ile geçici olarak kilitlendi. Benden nüfus cüzdanımı tarayıp ya da fotoğrafını çekerek açılan pencereden yükleyerek yollanmam isteniyor. ben bunu çok yanlış buluyorum. kimlik açıkça yollandığı takdirde başınıza gelmeyecek iş yok. ve ben niye bunu paylaşayım ki? ha isminiz, doğum tarihi ve resim net olsun deniyor. diğer yerler kapatıldıktan sonra bunun gerçek olduğunu nerden bilecekler burada çok büyük bir mantık çelişkisi var. bir üçüncüsü bunu kaç kişi arasında inceleyecekler sittin senede sıra gelir facebook benim ben olduğuma kani olmak için iyi niyetle istiyorsa? yoksa data base de bulunsun ben kullanırım mı kötü amaçla diyor? ne için kullanacak? diyorki facehazretleri sen olmadığına baktıktan sonra serverdan hemen sileceğiz.. iyi de sen benim ben olmadığıma güvenmiyorsun ben sana neden güveneyim? mail üzerinden konfirme ve aktive ve/ya gizli cevabını benim bildiğim soru heryerde yapılan en sağlıklı güvenli kullanıcı kontrolü değil mi? neyine yetmiyor? FBIa ajan olarak mı başvuruyorum yoksa dünyanın en geniş sosyal iletişim ağını mı kullanacağım. 3-4 senedir oaradayım, bilgilerimde değişiklik mevcut değil ve hiçbir kötü kullanımım yok. söyleyin bana ben bu durumu nasıl aşacağım. küllüyen herşey bana mantıksız geliyor. güvenlik şartlarını okursanız en sondabilgileriniz abd hükümeyi atrafından gerekirse kullanılır yazıyor.. bunlar kefal mi arıyor rastgele? başına bu iş gelen var mı? açabildiler mi? ne yapabilirimmmmmmmmm???? profil görünüyor.. mesajlar mailime geliyor. fakat ben müdahale edemiyorum. her şey çelişki ve saçmalık. aynı isime sahip bir sürü insan var yahuuu. isim, soy isim be şuanki halimle alakasız kimlik fotomla mı sağlama yapacaklar daha güvenli binbir yol varken?

 • neslihan

  Selam arkadaşlar, facebook hesabım başka bilgisayardan giriş yapılmaya çalışıldı gerekçesi ile geçici olarak kilitlendi. Benden nüfus cüzdanımı tarayıp ya da fotoğrafını çekerek açılan pencereden yükleyerek yollanmam isteniyor. ben bunu çok yanlış buluyorum. kimlik açıkça yollandığı takdirde başınıza gelmeyecek iş yok. ve ben niye bunu paylaşayım ki? ha isminiz, doğum tarihi ve resim net olsun deniyor. diğer yerler kapatıldıktan sonra bunun gerçek olduğunu nerden bilecekler burada çok büyük bir mantık çelişkisi var. bir üçüncüsü bunu kaç kişi arasında inceleyecekler sittin senede sıra gelir facebook benim ben olduğuma kani olmak için iyi niyetle istiyorsa? yoksa data base de bulunsun ben kullanırım mı kötü amaçla diyor? ne için kullanacak? diyorki facehazretleri sen olmadığına baktıktan sonra serverdan hemen sileceğiz.. iyi de sen benim ben olmadığıma güvenmiyorsun ben sana neden güveneyim? mail üzerinden konfirme ve aktive ve/ya gizli cevabını benim bildiğim soru heryerde yapılan en sağlıklı güvenli kullanıcı kontrolü değil mi? neyine yetmiyor? FBIa ajan olarak mı başvuruyorum yoksa dünyanın en geniş sosyal iletişim ağını mı kullanacağım. 3-4 senedir oaradayım, bilgilerimde değişiklik mevcut değil ve hiçbir kötü kullanımım yok. söyleyin bana ben bu durumu nasıl aşacağım. küllüyen herşey bana mantıksız geliyor. güvenlik şartlarını okursanız en sondabilgileriniz abd hükümeyi atrafından gerekirse kullanılır yazıyor.. bunlar kefal mi arıyor rastgele? başına bu iş gelen var mı? açabildiler mi? ne yapabilirimmmmmmmmm????

 • ayşe

  Faceme girdiğimce reklam panoları çıkıyor sağ üst köşede ise sadece çıkış ve ayarlar bölümü var biri yardım edebilirmi ?

 • ayşe

  bende de aynı sorun var bende gıremıyorum ayarlar ve cıkıs bolumu var gırınce reklam falan yazıyo ana sayfama girmiyor ne yapmam gerekiyor…

 • aslı

  bndede aynısı oldu bugün amk napcam bn ya kimse bulamadımı bişi

 • enes faruk

  bu face in bi yetkilisi yok mu hacı ya…

 • merve

  Hackerlarla faln konuştunuzmu nolcak 5senedır var içinde önmli şeyler var ya yardım edın lütfen

 • süleyman

  arkadaslar bendede aynı sorun var bende gıremıyorum ayarla ve cıkıs bolumu var gırınce reklam falan yazıyo anasayfamı gırmıyo msjda attm facebooka ama bı sonuc yok hala bugun 2. gun nsl duzelır acılırmı hesaplarımız ?

 • süleyman

  ya arkadaslar benımde aynı ayarlar ve çıkış facebooka msj attım ama daha acılmadı nasıl duzelır bu acılırmı hesaplarımız genelde herkesın boyle =

 • aty

  Kimse ne olduğunu bilmiyor arkadaşlar nasıl açılacak onuda kimse bilmiyor… facebook mail attığımız zaman da standart mailleri geliyor… benim reklam sayfası 1 hafta oluyor açılacağını da artık sanmıyorum :(

 • merve

  benımde de reklam çıkoyo açtıgımda yanındada ayarlar ve çıkış var facem kapandı dıcem kapanacak hiç bişey yapmadım hanı tamamkapansa bile bı bildirim faln gelırdı facenın kapndı dıye ne yapmalıyım hiç bilmiyorum

 • serkan

  benim biri facebookumu şikayat etmiş onu çaliştirabilirmi sin acaba

 • serkan

  benim biri şikayet etmiş facebookumu çalıştırmak için ne yapa bilirim

 • kemal

  yeni bir şifre aldım onuda dorulamıyor bana kimniyimin fotarafını çekib göndermemi istiyor sizce bu doru bişeymidir bana yardım edermisiniz

 • kemal

  merhaba benim fesbuk hesabım kiritlendi bana yardımcı olabilirmisiniz lütfen

 • enes faruk

  evet lütfen biri bişey bulduysa hemen söylesin !!!

 • anita

  Benimde aynı şu “reklam” sorunum var. Bu olay işleri o kadar kötüleştirdi ki. Çok fazla mesaj bekliyordum.Tam zamanında gitti face im. Gerçekten beklemekle düzelicek mi dersiniz çünkü 1400 arkadaşın soyadını hatırlamıyorum :S yani yeni bir adres açmam imkansız :S Tam 5 yıldır o adres bendeydi :S Morallerim çok bozuk. Lütfen birisi bişey bulduysa yada ne zman biticeğini adreslerimize geri kavuşucağımızı biliyorsa hemen söylesinn :S şimdiden teşekkürler ..

 • Eda

  Gece aynısı bnde de oldu.
  Umarım onlardan kaynaklıdır.
  Çünkü engellenmeyi gerektirecek hiç bir şey yapmadım:(((

 • Esra

  Of bende yanlız değilim sanırım. Facebook’a girdiğimde sadece çıkış ve ayarlar var , reklam çıkıyor sinirden çıldırıcam yardııım edin artık yukarda m.facebook.com ‘ dan deneyin demişsiniz denedim olmuyor. Lütfen yardımcı olun :(

 • çiko

  sorunu çözülen var mı varsa cevap yazsın da bizde bi bilgi sahibi olalım….

 • uqur

  evet şeyma benimde oo ing yazı cıkıo ve çevrisinde Bir sorun oluşmuş ve facebook ekibi bu sorunu çözmek için uğraşıyorlarmış inş oledir.inş onLarda bir sorun wrdır. :((

 • fear

  benim de daha önce belirğim gibi sorunun facebook sunucularından kaynaklandığını düşünüyorum çünkü hiç bir uyarı mesajı gelmeden bu hale gelmiştir hesaplarımız insallah en kısa sürede sorunu giderirler…Tek çare bek-le-mek…

 • çağdaş

  arkadaşlar face heasbıma giriş yapabiliyorum fakat anasayfaya ve profil sayfama ulaşamıyorum sadece facebook reklamları reklam oluştur diye bir sayfa çıkıyor faceten engelleme veya kısıtlama mesajı almadım sizce ne olmuş olabilir ne yapmam gerekir? acil cevap yazarsanız sevinirim…

 • ugur

  denidim oLmadı :(

 • şeyma

  yalnız değilmişim bendede sadece çıkış ve ayarlar var reklam çıkıyor sinirden çıldırıcam . yardm edin nasıl açıcam yaa.

 • ugur

  inş gecicidir.yoksa facemize yazık olur.

  Lutfen biri bi çözüm buLdugunda Lutfen soLesin. .s

 • hamdi

  kardeşler bi yardım lütfen.. facebook u acar acmaz bir reklam oluştur diyor.. ve hiç bir yere tıklamıyor başka .. sağda üstede sadece ayarlar ve cıkıs var.. anasayfaya tıklıyorum yınede reklam olustur dıyor ne yapmam lazım ????????????????

 • furkan

  arkadaşlar yapabilen varmı? lütfen çok acil bendede o sorun var

 • Elifus

  facebook ilk önce şifremi kabul etmedi bende değiştirdim fakat girdiğimde facebook reklamlar sayfası çıkıyor hiçbirşey yoook bunu nasıl düzelticeeem yardım helpppp

 • ugur

  bencede cunku facebook’umuz kapatıLsaydı HESABINIZ KAPATILDI derdi sanmıorum inş gecicidir. :((

 • aty

  kimsenin bir bilgisi yok ki … ingilizcesi iyi olan facebooka mail yazsın durumu özetlesin işte… gerçi okuduklarını sanmıyorum ama yinede bir denemekte fayda var belki bir sonuç alrız… diğer forum sayfalarındada gördüm çok kişinin olmuş aynı sorun… bu face kapatma ise yazı gelmiyor mu sayfanız kapandı yada durduruldu diye… ben oyle biliyorum….

  • buse

   Hayır gelmiyor ben facedeyken birden kendi çıktı giriş yapmalısın dedi yaptım lütfen kimliğini doğrula çıktı bütün facelerim kapanıyor nasıl açacağımı bilen varsa yardım etsin lütfen telefona onay kodu da göndermiyor zaten delirmek üzereyim bütün hesaplarım kapandı ve yeni açmak istemiyorum eski hesabımı istiyorum ben.

 • fear

  problemin facebook sunucularından kaynaklandığını sanıyorum…

 • hayal aslanoğlu

  vala yeni facebook kurmuştum bilmem neden kapandı ama hemen açılmasını istiyom

 • aty

  valla ben yeni facebook açtım ama eskisini istiyorum her şey ondaydı.. 3 senedir aynı adresi kullanıyorum… normal kapattıkları zaman ekranan yazı düşüyormuş sanırım hesabınız kapatıldı diye bizdeki geçiçi bir durum sanırım ama ne zman açacaklarsa…

 • aty

  valla arkdaşlar ben bir iki defa mail attım… otomatik sayfa ayarlamışlar o geliyor… arkadaşlarımı ekledim bu kişiyi tanıyormusun diyor arkadaşla 40 50 tane ortak arkadaşımız var daha ne kadar tanıyacağım…. internette ing mail buldum onu attım türkçe yazdım onu attım…. bekliyorum işte … bir yolunu bulan varsa yazsın lütfen…

 • aslıııı

  son gönderilen yorumlar. çoğunlukla olmuş. geneli böyle. bende de aynı sorun var. 4 gündür bekliyorum açılmadı. Reklamlar vaka çalışmaları, ayarlar çıkış. Facebook a mesaj attım cevap gelmedi. açılcağını sanmıyorum..

  • yakamoz

   aynı sorun bendede var aslı yorumlara baktım herkezın aynı sıkayet

 • kadir

  evett ben hesaba girdiğim zamn reklam sayfası çıkıyor fakat arama alanından arkadaşlarıın duvarını görüyorum profillerini fakat başka bşe yok bu nasıl iştir anlamdım

 • ugur

  ya arkadaslar yardımcı olun!!!!!

  benim facebookuma girdigimde bir reklam oluşturun dior ne yapmam lazım yda facebookum kapandımı :( ??

  • ezgi

   aynı sorun ben de var.face in açıldı mı bilmiorum ama kafayı yemek üzereyim lütfen birileri yardımcı olsun :(

 • doğuş

  arkadaşlar bunlara neden olan şeyler belli.

  1- tanımadığınız kişilere mesaj atmak, sık sık arkadaşlık isteklerinizin red edilmesi vb şeyler.

  2- etkileştirdiğiniz bazı uygulamaların sizin haberiniz olmadan arkadaşlarınızın duvarlarında reklam veya kötü amaçlı pornografik paylaşımlar dahi oluyor. bu paylaşımlar geldiğinde arkadaşlarınız spam olarak işaretliyor veya şikayet ediyor her iki durumdada hesabınız geçici veya süresiz kapatılır.

  Facebook bunların farkında yinede hesaplarınızı tam olarak kapatmıyor ancak tekrar ederse süresiz olarak kapatılır.

  Hesabınıza eriştiğinizde öncelikle güvenmediğiniz tüm uygulamaları kaldırın.

  facebook internet tarayıcınızın adres kısmına m,facebook.com sayfasını yazıp giriş yapın bu mobil sayfadır bide ordan deneyin.

  Eğer yine giriş olmazsa 1 hafta kadar bekleyip facebook hesabınıza giriş yapın şifrenizi değiştirin.

 • aty

  yaaa bana mail de gelmedi… dün gece 3 felandı bir anda reklam sayfası geldi işte … birde para felan var orada 100000 dolarlardan başlıyor gönder diyor… yani açacaklarsa sorun değil… ama kimsede olmadımı aynı sorun sadece bizde mi var ??*

 • kadir

  Facebook’un güvenlik sistemleri davranışlarınızın kötü amaçlı olabileceğini saptadığı için hesabınız geçici olarak durdurulmuştur. Hesabınıza yeniden erişebilmek için giriş yapmanız ve ekrandaki talimatları izlemeniz gerekmektedir.
  bana gelen msj da bı yazıyo fakat hesabıma girince sadece ayar ve çıkış butonu var ve face reklamları diyo ne yapmam gerek arkadaşlar yardımcı olabilecek varmı

 • aty

  çok kişi aynı sorunu yaşıyor… face donduruldumu kapatıldımı yada başka bir osrun mu onu da bilmiyorum… faceye mail attım otamatik bilgi sayfası geliyor i şte şu şu diye bende başka face açtım ama yine eski face mi istiyorum… ya arkadaşlar bilgisi olan yardım etsin ….

 • kadir

  aynenn kardeşimm benmde sorunum aynı ayar ve çıkış tuşları birde facebook reklamları var başkada bişe yok biri yokmu anlıyan bize yardımcı olabilecek lütfen arkadaşlar

 • aty

  arkdaşlar benim sorunum isim ve şifremi yazıyorum sayfaya giriyor sayfada sadece ayar ve çıkış tuşları var birde reklam ver diyor ne yapamam gerekiyor… ana sayfamı profilimi göremiyor lütfen birisi yardım etsin …

 • kadir

  e- postama face tarafından gönderilen mesajda facemin geçici olarak durdurulduğu yazıyor hesabını aktif hale getirmek için giriş yap ve verilen talimatları yerine getir diyor ama faceme giriş yapmak için açtımda facebook reklam alanı çıkıyor başkada bişe çıkmıyor talimat falan yok yani bana yardımcı olursanız çok seviinirm açılınca facebook reklamları bir reklam oluşturun diyo ulütfen bana yardımcı olunn

  • aty

   kardeş benimde sayfamda reklam ver diyor çözebildin mi sorunu…
   ayar ve çıkış tuşlarıvar sadece ne yapacaz yaaaa

 • samet cambaz

  arkadaşlık isteklerini tanıdıqın kişilere gönderdiğin takdirde kabul edilme olasılıkları artar.

  facebook’u tanımadığın insanlarla iletişime geçmek için kullanırsan, gönderdiğin arkadaşlık istekleri SPAM olarak işaretlenebilir. Bunun sürekli tekrarlanması durumunda, facebook’un hak ve sorumluluklar bildirimi’ni ihlal etmiş olursun! hesabım açılır mı ne yapabilirim ?

  • tolga

   Aynısı benimde başıma gelmişti fakat benim hesabım kapatılmadı sadece 1 hafta boyunca arkadaşlık isteği göndermem engellendi sonra tekrar eski haline geldi.

   Hesabının durumuyla ilgili e-posta gelmiştir onu oku geçici kapatma mı ona bak. muhtemelen geçici kapatmadır 1 haftaya kadar açılır.

 • halil ibrahim şahin

  hesamım iki tane idi ikiside bir anda ne olduğunu bilmeden kilitlendi ne olur yardım edin hesabım açılacakmı

 • burak

  ayrıca tam olarak olay şöyle oldu: yaklaşık 5-6 gün önce cepten 0.facebook’ta dolaşırken bir bağlantıya tıklayınca önce giriş yapmalısın diye yazı geldi.her zaman giriş yaptığım e-posta ve şifreyle giriş yapmaya çalışınca da yanlış e-posta veya şifre dedi ayrıca onlarca kez bunu denedim sonra yeni şifre istedim ama bu sefer de msn’ye giriş yapamadım hata verdi tabi bu arada 7-8 defa yeni şifre istemişim neyse sonra yeni e posta açıp eski msn hesabımı kurtardım sonra facebook şifremi değiştirdim ve giriş yapmaya çalıştım ancak bu seferde şöyle bir yazıyla karşılaştım:
  Hesabın geçici olarak kilitlendi..
  Birisi yakınlarda hesabına erişmek için Facebook’un hesap kurtarma işlemini kullanındı.
  Bunu yapan sen miydin? Öyleyse, “Tamam” düğmesine tıkla. 24 saat içerisinde seçtiğin yeni e-posta ve şifreyle hesabına giriş yapabileceksin.
  Bunu yapan sen değilsen, hesabını güvene almak için “Bu ben değildim” düğmesine tıkla.

  Sonra da 4-5 günden beri beklemeye başladım ilk iki gün sürekli giriş yapmaya çalıştım ancak sonra 24 saat boyunca hiç giriş yapılamamalı diye görünce internette 43 saat bekledim ama sonra girince yine aynı yazıyla karşılaştım bu arada atmadığım e-posta kalmadı facebook’a lütfen yardım edin

 • Saffet kır

  Arkadaşlar hesabıma en son ögle saatlerinde girdim çıkış yaptım akşam üstüne dogru tekrar girmeye calıstıgım zaman hic bir ceza yada uyarı mejası gelmedi.Sadece ayarlar ve cıkıs sekmeleri var. ana sayfa profil arkadaslar gönderileri gibi sekmeler yok bu sorunu nasıl cozerim

  • Kerem

   Eğer eposta gelmemişse hesabınla ilgili bir problem yoktur. İnternet geçmişisi silip facebook’a girmeyi tekrar dene. O da olmazsa m.facebook.com‘dan giriş yapmayı dene bakalım ne olacak.

 • cansu cansu sevcan

  fecem geçici olarak kapatıldı acil açılması lazm lütfen veya ne zaman açılıcak cevap lütfen

  • Kerem

   Kapatılma nedeniyle ilgili facebook sana eposta göndermiştir. Orda ne yazıyor. sonra yukarıda konuda anlatılanı yap 1 haftaya kadar açılır.

 • burak

  arkadaşlar benim hesap da geçici olarak kilitlendi.facebook’a girmeye çalıştığımda bu uyarıyla karşılaşıyorum ve diyor ki yakın zamanlarda biri hesap kurtarma işlemini kullandığı için hesabınız kilitlendi bunu yapan sen miydin eğer sensen evet’e tıkla 24 saat içinde yeni e-posta ve şifrenle giriş yapabileceksin diyor.bende 24 saatten daha uzun bir süre beklemek gerektiği için 43 saat bekledim ama sonra denediğimde yine aynı uyarıyla karşılaştım lütfen yardım edin bu durum ne zaman çözülür ?

  • Kerem

   şifremi unuttum kısmından şifremi unuttum işlemini yap. şifreni değiştirebiliyorsan değiştir. Sonra giriş yap 24 saat bekleme çıkınca hiç girmeden 26 saat felan bekle öyle giriş yap açılması lazım.

   • burak

    kerem ben dediğin şeyleri hep uyguladım 4-5 gündür bu sorunla karşı karşıyayım atmadığım e-posta kalmadı facebook’a boş e-posta bile attım hesabı kontrol etsinler diye ayrıca dediğin gibi 24 saat de bekledim hatta 43 saat bekledim hemen açılmamıştır belki diye şu an da hala beklemekteyim 1 saat oldu 2-3 gün girmemeyi deneyeceğim inşallah o zaman açılır bir de acaba kesin olarak açılır mı yani hep kilitli kalmasından korkuyorum yardım lütfen internetteki her şeyi takip ettim ama yine de başarılı olamadım.

 • buket

  cep telefonuma bir arkadaşımın beni face de arkadaş olarak eklemek istediği talebi geldi fakat facemde bu talebi göremiyorum eklemek için ne yapmam gerek?ve telefona böyle bir msj gelmesi mümkün mü?

 • selçuk

  arkadaşlar benim hesabım geçici olarak kitlendi adımları söyledikleri gibi yerine getirdim ama yukarıdaki yazıda başkasının eline geçmiş hesap yazıyor ne yapmalıyım

 • ömer

  arkadaşlar benim face kapandı ama mail falan gelmedi kapanalı 7 gün oldu hala acılmadı nası acabilirim

 • hakkı

  herhangi bir uyarı gelmeksizin E posta hesabımla facebook girişi yapamadım

 • kevser

  Sayenizde benimkide açıldı. Teşekkür ederim.

 • nil

  benimkide düzeldi arkadaşlar :))) demek ki mesaj atıp beklemek ve devamlı girmemek tek çare imiş :)) paylaşımlar için herkese teşekkürlerr

  • Tugce

   RİCA EDERİM :) yararlı olduysa mutlu olduk facefook a girememek çok kötü

 • mrv

  Benim problem çözüldü ama herhangi birşey yapmadım. Sadece benim yerime bugün farklı serverdan bir arkadaşım denedi ve açıldı. Hİç giriş yapmadığınız bir bilgisayardan deneyin isterseniz. Bilemiyorum çözüm olur mu sizin için :S

  • Tugce

   (bende açmak için bütün yolu denedim açılmadı)sonunda vazgeçtim yeni face açıyordum ki facem açıldı :) internette yazanlara aldanmayın. tek sorun facebookun yoğun olması. en fazla 1 hafta falan geçer ama ne yapar eder açarlar.. sadece sürekli girmeye çalışmayın ve şifre değiştirip durmayın :) (ve yedek profil açın) girer girmez şifre ve maili değiştirin aksi taktirde yine 24 saat der. korkmaya gerek yok :)

 • nil

  hepimiz bekliyoruz valla. benim şu an 24 saat bekleme çıkmıyor. Sorun üzerinde çalışıyoruz gibi bişiler yazıyor. bakalım nolcak

 • merve bülbül

  arkdslar lütgen yardm edn yha arkdslr 2 ayda aclir dyo bazilarida 1 hafta dyo napcm bn yardm edn lütfennn! :'(

 • nil

  tuğça nasıl yaptın ben bir saat bile kala açsam 24 saat bekle diyor ya

  • Tugce

   Nil, öncelikle facene 2 kere girmeye çalış (yine 24 saat diyecek) sonra 1 gün hiç girme ama mailleri kontrol et. sonra 1 saat önce girmeye çalış. ben bu şekilde yaptım. ama bütün sorun şu; sürekli girmek istediğinde şifre değiştirdiğinde süreyi uzatır. sonuçta facebook bu konuda çok yoğun. hemen 24 saat dolduğunda açamaz. beklemelisin. girmeye çalışma. ve girer girmez şifreni ve mailini değiştr aksi kaktirde yine 24 saat der :) umarım açabilirsin

 • Tugce

  tamam arkadaşlar sorun çözüldü 24 saat bekledim son 1 saat kalasında o sayfayı açık tuttum ve girdi. girer gizmez mail adresinizi değiştirin. görüşürüz :)

 • Tugce

  artık 3 kodda alamıyorum şunu diyor..

  E-posta Erişimi Yok

  E-posta adresini geri almakta zorluk yaşadığını öğrendiğimiz için üzgünüz. Bu durumda senin kim olduğunu ne yazık ki doğrulayamıyoruz veya sana giriş yapmaya çalıştığın Facebook hesabına erişim hakkı veremiyoruz. Facebook hesabına yeniden erişim kazanamayacağını saptarsak hesabındaki bilgileri gizleyebiliriz.

  Facebook hesabına nasıl erişebileceğin hakkında daha fazla bilgi için lütfen Giriş Sorunları Yardım Sayfasına bak. :@ offfff

 • mrv

  facebookun hangi mail adresine yazı yazıldığına emin olan birisi varmı aranızda çünkü hepsine otomatik dönüyorlar sanki doğru cevaplar veriliyorda

  • numan

   Amaç cevap vermeleri değil zaten sadece otomatik mesajlar geliyor. Hesabınla ilgili bir problem olduğunda facebook’a kayıt olduğun e-posta adresinden onlara e-posta göndermen gerekiyor. Bu sayede senin hesabını kontrol ettiğini biliyorlar onlarda hesabı kontrol ediyorlar bu süre 24 saat sürmesi gerekiyor onun için 24 saat bekleyin uyarısı çıkıyor ancak yoğun oldukları için 1 haftayı bulabiliyor.

  • numan

   bu arada @support.facebook.com adresi ile biten bir e posta gelmesi lazım bu e-posta adresine boş e-mail gönder hiçbirşey yazma.

 • nil

  of of nasıl çözcez bunu ya?? bizim sorunumuz güvenlik kaynaklı değil işte dondurmaktan hesabı.

 • mrv

  56 saat geçti yine ayni uyariyı verdi

 • nil

  ben güvenlik sorusu seçmemiştim ondan öyle bişey istemiyor açmayalım bakalım 2 gün ne olacak :(

 • mrv

  Sanırım bu 24 saat genel bir sorun diğer hesaplarımda süre dolduğu halde bu uyarıyı veriyor sadece denemek için bozmaya çalıştım onlarda açılmıyor :)

 • Tugce

  3 arkadaştan kod istedim yanlış kod dedi. bu nasıl iş ya :( ama doğru kodlar

 • Tugce

  ya arkadaşlar bendede 24 saat bekleme sorunu var. şifremi falan değiştirdim değişti ama hala 24 saat bekle diyor. 24 saatte geçti ama tekrar girdiğimde yine bekle dedi. facem açık ama ben erişemiyorum bu nekadar sürecek ya :(

  • soner

   Facebook mail göndermiş miydi? Gönderdiyse gelen e-postayı cevapladın mı? Boş e-posta göndermen gerekiyordu.

   Bence güvenlik sorusunu yanıtla sonra yukardaki ertan arkadaşın dediği gibi 2 gün boyunca facebook hesabına kullanıcı adı ve şifrenle girmeye çalışma her giriş yapmaya çalıştığında bu süre baştan başlıyor.

   • Tugce

    evet mail gönderdi. oradan faceye girdim şifre değişti. ama yine 24 saat dedi.. kullanıcı adıyla nasıl giriliyor. anlamadım.. ben maille giriyorum?

 • Merve

  Merhaba Ertan,
  Bende 2 gün beklemeyi düşünüyorum açmak istiyorum hesabı içim gidiyor ama yarın akşam üzerine kadar bekleyeceğim sonra yazarım burada sonucu

 • ertan

  Arkadaşlar 2 gün önce benimde 24 saat bekleme çıkmıştı. Bu sayfada anlatılanları uyguladım http://www.bilgimanya.com/facebook-24-saat-bekleme-nedir-nasil-kalkar/5436 Güvenlik sorusunu yanıtladım ve 2 gün bekledim garanti olsun diye fazladan 1 gün bekledim az önce hesabıma girdim teşekkürler :)

 • nil

  napıcaz ya neden böyle ve nasıl çözülcek artık sinirlerim bozuluyor

 • nil

  1 hafta oluyor ya ve olmadı :((((((((((((((((((((((

  • Tugce

   boşuna bekleme ya :/ şifreni değiştrmeyi dene olmadı burda denilenleri yap. bende öyle yapıcam

 • Merve

  disabled@facebook.com
  appeals@facebook.com
  info@facebook.com bu adreslere durumu anlatan ingilizce mail yazdım oradan da otomatik cevap geliyor saçma sapan yardım bölümünde yazan cümlelerin linkleri
  Nil en son kaç saattir hesabını açmadın şu ana kadar?

 • nil

  çok teşekkürler mutlaka paylaşalım. çünkü çok sinir bozucubir durum resmen hesabımız açık, arkadaşşlarımız herşeyi görüyor ama biz hesabımıza erişemiyruz.Müdahale etme hakkımız yok hesaplarımıza şu an

 • mrv

  Tamam sen dene düzelirse söyle bende birşeyler yapmaya çalışıyorum düzelirse bilgi paylaşırım. Teşekkürler ilgine.

 • nil

  yani düzelirmi bilmiyorum, ama bir yol deniyim dedim :)

 • nil

  hesabım sanki hacklenmiş gibi o kilitli hotmail adresime ulaşamadığımı söyleyerek yeni bir mail adresi girdim. şifremi unuttumu tıklayınca, mail adresime erişimim yoku tıklarsan 3 arkadaşından yardım istiyosun onlara facebook kod yolluyo, o kodları girdiğinde de mail adresini değiştiriyorsun. Bende senle aynı sorunu yaşıyorum. 24 saat hep baştan alıyor. Belki bir güvenlik sorunudur diye mail adresimi değiştirmeye çalışıyorum işte bakalım düzelir belki akşam görcez

 • mrv

  Merhaba Nil,
  3 arkadaşından kod nasıl aldın anlayamadım..

  Tırmık22
  açılmıyor bekle 24 saat ne olacak

  2 hesabıma da 24 saat kotası getirdim 2side geri sayıyor süreyi fakat özel asıl problem yaşatan hesabım 24 saat kilitlenme sürecini geri saymıyor her girişimde 24 saat uyarısı veriyor. 24 saat doluyor yine aktivasyon mesajı geliyor problem yine aynı yine etkinleşme zaman dilimi 24 saati baştan alıyor.

 • nil

  ben şimdi, 3 arkadaşımdan kod alarak face şifrem sanki kırılmış gibi mail adresimi değiştirdim. bakalım ne olacak şu an kilitleme sürecinde :D inşallah ulaşabilirim kapatıcam ve birdaha açmıycam şu feysi

 • mrv

  bana bu adresten mail geliyor mail döndüm ama çözüm yok
  root+o_9az=9c@facebookmail.com

  • tirmik22

   AYNI ŞEYİ YAŞIYORUZ :(((((((((
   ve çözüm yok ama ben 24 saat hiç açmamayı deniycem yarın düzelip dzelmediğini haber veririm. sende düzelirse mutlaka haber ver ya da bir yol bulursan

  • FederaL

   root+o_9az=9c ve root+o_9az=9fcdbn adreslerinden gelen elektronik postalar “KALICI KAPATMA” bildirimi için kullanılır. Hesabınız kapatılmış.

 • mrv

  Aynı problem bende de var.
  mail adresine ait kullanıcı profilim var ve hesabım 24 saat uyarısı veriyor 24 saat dolduğunda yine aynı uyarıyı alıyorum. Arkadaşlarıma hesap açık. Başka hesaplar 24 saat uyarısından sonra geriye doğru saat sayımı yapıyor bu mail hesabına ait mail adresi 24 saati baştan alıyor. Hiçbir şekilde mailime erişemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz lütfen…

 • tirmik22

  ya benim bekleme hesabımı devamlı dondurduğum için şifremi değiştirdim de ama yine 24 saat baştan başlıyor. Hesabım normalde açık arkadaşlarım görüyo, yorum yapıyo ama ben erişemiyorum. 24 saat bekle diyo ama 2 saat sonra deniyim yine 24 saat diyo. ve güvenlik kaynaklı bir uyarı da almadım. ama hiç açmamayı deniyim bakalım.çok teşekkürler yinde. başka bir şeye ulaşırsanız lütfen paylaşın devamlı takip ediyorum.

 • nil

  hesabımı devamlı dondurduğum için 24 saat bekleme çıkıyordu. Şimdi ise hesabımı hiç etkinleştiremiyorum. Hesabım şu an açık olmasına rağmen, debamlı 24 saat bekleme baştan başlıyor. vE HESABIMI AÇAMIYORUM. Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

 • selll

  ya benım hesabımı dondurdum actım bıkackez sımdı 24 saat bekleyın dıor bekledım yıne aynısını dıyorrrr nolucakk sımdı yaaaa 3 gun oldu buru bana yardımcı olsunnnn…

  • nil

   aynı şeyi, bende yaşıyorum n apılcak bilemedim

  • nil

   çözüldümü senin ???ben hala bekliyorum ya

 • özem

  facebook hesabım kilitlendi .Bna yardım edin .kimlik bilgilerimi doğrumak için her hangi bişy çıkmıyor.

 • yeliz

  Benim facebook adresim engellendi herşeyi yaptım ama Yaşımdan dolayı açmadılar Profilimide iptal etmediler hale engelli bir şekilde duruyor.Bu seferde üyeliğimi iptal etmek istiyorum fakat facebook açılmadığından iptal edemiyorum.Nasıl iptal edebilirim.

 • tamer

  arkadaşlar hesabı kapatılan bi kişinin hesabı kapatılınca adı ve soyadı koyu renkli olup resmi görünmüyormu(bu hesabının kapandığığının göstergesimidir?)? ayrıca o kişiye faceden mesaj gönderilebilirmi. yada gönderiliyosa face i açıldığında gönderdiğim mesajı görebilirmi?

 • melda

  acılırmı acaba..daha oncekı sonucları sız bılırsınız..acılmazsa kredı kartımdan cekılen para var o ne olur sence

  • tolga

   Büyük ihtimalle açılır. Bence poker için ödediğin para orada kalır yapacak birşey yok. Facebook hesabının açılmasını bekle.

   Bir de buna neden olan yani kapanmaya, uygulamalar oluyor bazı uyduruk uygulamalar senden habersiz, sanki sen paylaşım yapmışcasına sürekli reklam yayınlıyor bu reklamlar nedeniyle hesaplar kapanıyor, facebook hesabın açılınca reklam yayınlayan uygulamaları kaldır yoksa bir daha kapanırsa açılması çok zor olur. Benim hesabımda o şekilde kapanmıştı 5 günde açtılar.

 • melda

  bu işlermi yapamadım ıste tolga :((• Bu e-postanın “Gönderen” alanındaki e-posta adresini (@support.facebook.com ile biten) eksiksiz kopyalayın.
  • Kapatılan Facebook profilinizin altında kayıtlı olduğu e-posta hesabına giriş yapın.
  • Yeni e-posta oluşturun. Kopyaladığınız adresi (@support.facebook.com ile biten) “Alıcı” alanına yapıştırın, mesaj metninde bize kapatılan e-posta adresinizden yanıt verdiğinizi belirtin ve “Gönder”e tıklayın.

  • tolga

   Çok basit. Sana gelen mail deki gönderen kişinin e-posta adresini kopyala sonra yeni e-posya gönderme sayfası aç. gönderilecek kişi kısmına facebookdan gelen mailin adresini yaz. Sonra hiçbirşey yazmadan gönder de. Hepsi bu kadar.

 • melda

  Merhaba,

  Facebook desteği talebinizde değindiğiniz hesabın sahibi olduğunuzu doğrulamak için lütfen bu e-postayı yanıtlayın. Facebook’un sorunuza yanıt verebilmesi için önce bu güvenlik adımının tamamlanması gerekmektedir. Verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz.

  Bu e-posta adresi hesabınızla ilişkili değilse, lütfen bu e-postayı yanıtınıza ekleyerek (e-posta istemciniz bu e-postayı yanıtınızdan kaldırıyorsa, bunun için bu metni kopyalayıp yapıştırmanız gerekebilir), Facebook hesabınızla ilişkili bir e-posta adresinden bu e-postayı yanıtlayın.

  Teşekkürler,
  Facebook Ekibi..boyle bir mesaj geldı bana ne yapmam lazım

  • FederaL

   Bu mesajın Merhaba yazan bölümünün üzerindeki satırda bir URL (Sayfa Linki) bulunur.. Onu tıklamalısınız. Sayfa otomatik olarak size yeniden aktif edilmiştir diyerek bir cevap verir. Bu kadar.

 • melda

  neyı nereye kopyalacagım ınan yapamadım:((

  • özge

   melda benim facemde kapandı birşeyde yapmadım açıldımı seninli lütfen yardım et

 • melda

  tolga ınan gelen maıle cevap veremedı..lutfen yardımcı olurmusun

 • melda

  poker cıpı aldım..yuklenecek yazısı cıktı..odeme kredı kartımdan yapıldı parasını cektıler yani..10 dakıka sonra hesabınız gecıcı olarak kapatıldı yazısı cıktı..ne yapmam lazım..tşk ederım sımdıden

  • tolga

   Hesabın kapatıldıysa. Kapatılma nedeniyle ilgili e-posta mail adresine gönderilir. O mesejı yanıtladığında senin hesabını kontor ediyorlar uygunsuz bir durum yoksa hesabını açarlar. Ancak sabırlı olman gerekir bazen 1 hatfayı buluyor açılması.

   Bu sayfanın en altında koyu renkli yazı var orada yapman gerekenler yazıyo. Ayrıntıları oradan oku.

 • Yasin

  ya arkdaslar biri bana yardımcı olsun lütfen hesabım kilitlendi acamiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim bana kısaca nasıl acabilecegimi söylermisiniz

 • ezgi

  Hesabım geçici olarak kilitlendi. Kimlik fotokopimi göndermezsem olurmu acaba? (1 hafta içinde açılırmı) Ama eğer göndermem gerekirse hangi adrese göndermem lazım?? :S

 • burak

  ya ben böyle bir şey görmedim be mal face madem zorluyosun nie mal mal girişte Hesabın geçici bir süre için durduruldu böyle yazıyon gerizekalı herifler ya kardeşler ben böyle malca bi sosyal ag görmedim
  ve dikkatimi çekti bu kod olayı telefona nasıl oluyor yardımcı olurmusun

 • mustafa

  hesabın geçici bi süre için kilitlendi diyor. 1 ay kadar oldu halen giremiyorum ne zaman açılır ya da nasıl açabilirim. destek ekibimzile iletişime geç bağlantısına girdim kimlik fotokopimi gönderdim. ama halen açılmadı bana yardımcı olun lütfenn

 • buğulu gözler

  facebook hesabım ı telefonuma yönlendırdım fakat kodlar 5 hanelı geldı daha sonra iptal ettım ama hesabıma gıremedım bu seferde kilitlendı bana yaaardımcı olun lütfen hesabıma gıremıyorum

  • FederaL

   SMS ile gelen kodu deneme hakkınız 1’dir. Maalesef hesabınız bloke olmuş. Yüz tanılama ile hesap kurtarmayı seçmek için destek ekibini durumunuzu açıklayan bir elektronik posta gönderin.

 • orhan çiftçi

  Hesabın kapatıldıysa. Mutlaka kapatılma nedeniyle ilgili e-posta mail adresine gönderilir. O mesejı yanıtladığında senin hesabını kontor ediyorlar uygunsuz bir durum yoksa hesabını açarlar. Ancak sabırlı olman gerekir bazen 1 hatfayı buluyor açılması.

  Bu sayfanın en altında koyu renkli yazı var orada yapman gerekenler yazıyo. Ayrıntıları oradan oku.

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.