Facebook Arşiv Mesajlarını Silme (Toplu Mesaj Silme)

Facebook’da arşivlenmiş mesajları toplu silme yöntemi:

Facebook’da sildiğinizi sandığınız mesajlar aslında silinmeden başka bir bölümde arşivlenmektedir. Arşivlenmiş mesajların nasıl silindiğini sayfamızda ayrıntılı olarak anlatılmıştır.

Resim 1: Öncelikle mesajlara yani Gelen Kutusu‘na giriniz. Sol üst köşedeki menü çubuğundan Diğerleri’ne tıklayın. Açılır menüden Arşiv‘i seçin.

Facebook Arşiv Mesajlarını Silme 1

Resim 2: İşte silindiği sanılan mesajların hepsi burada toplanmış durumda. Fare ile silmek istediğiniz konuşmayı seçin. Sağ üst köşede çark simgesi olan İşlemler menüsüne tıklayın. Karşınıza resimdeki gibi bir menü çıkacak. Konuşmayı Sil… seçeneğini seçtiğinizde o konuşmadaki tüm mesajlar toplu olarak silinecektir. Eğer toplu olarak değilde içerisinden bir kaç tane mesajı silmek istiyorsanız bu durumda, o konuşmadaki mesajlardan birkaç tanesini seçip, menüden Mesajları Sil yazan yeri seçmeniz gerekecek.

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

Facebook Arşiv Mesajlarını Silme 2

Resim 3: Karşınıza aşağıdaki gibi bir uyarı gelecektir. Konuşmayı Sil dedikten sonra arşivlenen konuşma mesajlarınız silinmiş olur. Bu işlemi yaptıktan sonra silinen mesajları geri getirme şansınız yoktur.

Facebook Arşiv Mesajlarını Silme 3

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.