Electrolux Zusanimal+ UltraSilence İnceleme

Size bir hafta kadar önce aldığım Electrolux Zusanimal+ UltraSilence modeliyle ilgili incelemelerimi ve görüşlerimi aktaracağım.

Philips’in FC9192 modelini almak için gittiğim mağazada ürünü yakından incelediğimde, plastik malzeme ve boruların kalitelerini beğenmedim. Hemen yanı başında duran Electrolux‘ün yeni modeli Zussanimal+, adeta ben buradayım diye bağırıyordu. Görsel olarak çok şık, malzeme kalitesi olarak en üst sınıf bir süpürgeydi. Açıkçası hala bu malzeme kalitesine sahip başka bir süpürgeye rastlamadım. Hemen ikisini de çalıştırtıp test etmeye başladım. Philips çok güçlü emiş gücü ve aşırı sese sahip, Elektrolux de çok güçlü emiş gücüne sahip olmasına karşın, sesi inanılmaz derecede az çıkıyordu. Diğer marka süpürgelere de göz gezdirdikten hemen sonra çok mutlu bir şekilde Elektrolux’ü alıp çıktım.

Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence Artıları + :

 • AAA sınıfı enerji tüketimi.
 • Çok sessiz. Çalışırken bebeğinizi uyandırmayacak seviyede sessiz.
 • Çok güçlü emiş gücü. 2200 Watt süpürgelerin emiş gücüne sahip.
 • Malzeme kalitesi mükemmel ötesi.
 • Allergy Plus filtre (yıkanabilir). Hepa13 filtrenin farklı adı.
 • Hepa filtre fiyatı emsallerine göre çok ucuz. 30 TL civarında.
 • 1 ile 5 arasında ayarlanabilen elektronik kademeli güç ayarı.
 • Koltuklar için turbo başlık.
 • Parkeler için ayrı bir başlık.
 • Oldukça uzun boru ve tutmayı kolaylaştıran sap.
 • Kablosu oldukça uzun, borusuyla birlikte 12 metre uzağa yetişiyor.
 • 3 yıl süpürge, 10 yıl motor garantisi.

Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence Eksileri – :

 • Alt kısmındaki 3. tekerlek çok küçük ve zemine deyişi çok az. Bu nedenle halı üzerinde zorlanarak kayıyor.
 • Kablo sarma düğmesi oldukça sert, hafif bastırınca sarmıyor, kuvvetli basmak gerekiyor.
 • Boru yapısı tam yuvarlak olmadığından universal turbo başlıklar veya başka başlıklar uymuyor.
  Şu an için başka bir eksisini görmedim.

Makinenin sesi inanılmaz derecede az çıkıyor. Bu sessizliğin sırrı motor, boru ve başlık teknolojisindeki birleşmeyle elde ediyor. Sesinin az çıkışı nedeniyle günün her saati komşularınızı rahatsız etmeden evinizi süpürebilirsiniz. İlk çalıştırdığınızda standart olarak 3 kademede çalışıyor. İnverter özelliği de cabası. Bu nedenle elektrik çekişini kademe kademe artırdığından hem enerji tasarrufu sağlıyor, hem elektrik tesisatını koruyor, hem de cihazın motor ömrünü uzatıyor. Zaten bu nedenle 10 yıl boyunca motor garantisine sahip.

Süpürge arayanlara kesinlikle tavsiye ederim. Hem fiyat olarak çok uygun, hem malzeme, hem de teknoloji olarak en üst seviyede bir cihaz. Şu an için bu modelin sadece beyaz rengi var. Beyaz renk oldukça şık duruyor ve görenlerin beğenisini topluyor.

Not: Konu sürekli güncel tutulacaktır. Her hangi bir olumlu veya olumsuz durumda yazı güncellenecektir.

Ben ürünle ilgili yorumlarımı yaptım, umarım işinize yarar. Dilerseniz sizde görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak diğer ziyaretçilerin yararlanmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 2 Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 3 Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 4 Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 5 Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 6 Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 7 Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 9 Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 8 Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 11 Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 10 Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 12 Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 14 Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 13 Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 15 Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 16 Elektrolux Zusanimal+ UltraSilence 17

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.