Çıplak Gösteren Gözlük Gerçekten Yapıldı

Çıplak gösteren gözlük mümkün mü? 

Yıllar önce 2000’li yılların başında Sony firmasının çıkartığı video kameralara “Gece Görüşü” denen özellikler eklendi. O tarihte video kameralarda ilk kez denenmiş bir teknolojiydi. Bu kameralardaki gece görüş özelliği o kadar güçlüydü ki karanlık ortamda tutulan kişinin iç çamaşırlarını belli edebilecek güçteydi.

Karanlıkta görmeyi sağlayan kızıl özetisi ışınlar siyah renk giyisilerden geçerek insan tenine ulaşıyor ve açık renk iç çamaşırlarını çok hafif bir şekilde belli ediyordu. Bu durum sonradan fark edilmiş olacak ki sonraki üretilen kameralarda gece görüş özelliği 10 metre ile sınırlanmış ve bu sorun ortadan kalkmıştır.

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

* Çıplak gösteren gözlüğün dünya genelinde yasal olarak üretilmesi ve satılması mümkün değildir.
* X-Ray ışınıyla çalıştığını idda edenlere inanmayınız. X-Ray ışınlarına bir kaç dakika maruz kalmak bile son derece tehlikeli ve ölümcüldür.
* Çıplak gösteren gözlük diye Mp3 çalarlı güneş gözlükleri satılmaktadır.
* Çıplak gösteren gözlük alıp gerçekten gösterdiğini idda edenlere itibar etmeyiniz.

Şunu bilmekte fayda var. Tamamen kıyafetsiz ve net bir şekilde çıplak gösteren kamera, gözlük, vb. cihazların yapılması teknolojik olarak mümkün değildir. Bu tarz gözlük, kamera vb. cihaz satanlara itibar etmeyiniz.

Piyasada çıplak gösteren gözlük diye satılan çin malı bir güneş gözlüğü ve mp3 çalardan oluşan cihaz alttaki resim.
Bu da yurtdışında mp3 çalar ve güneş gözlüğü diye 12 dolara satılan internet sayfası.

Çıplak Gösteren Gözlük

Çıplak gösteren gözlük diye satılan MP3 çalarlı güneş gözlüğü.

107 comments to Çıplak Gösteren Gözlük Gerçekten Yapıldı

 • Emir Küçükçoban

  Çok güzel bir uygulama.

 • emrah kayar

  Çıplak gösteren gözlük gerçekten yapıldı.

 • emrah kayar

  Merhaba çıplak gösteren gözlük.

 • Selin Güder

  Çok ama çok güzel görünüyor.

 • leon

  Çıplak gösteren gözlük çok güzel.

 • leon

  Bakili oglan

 • naz

  Almak istemiyorum sahtekarlar.

 • Yılmaz

  Arkadaşlar telden operatör yardımıyla adresleri buluruz dedi savcılık şikayet başı 1 yıl hapis var şikayette bulunun.

 • Yılmaz

  Cep numaralarını savcılıkta bugün yarın bulurlar.

 • Yılmaz

  İnanmayın bunlar dolandıcı adli makama gittim şikayetimi yaptım.

 • egemenege

  Arkadaşlar sakın inanmayın sahtekarlar.

 • hakan

  Hepsi yalan sakın almayın koliden de gözlük çıkmıyor.

 • ululardanbirulu

  Tabi tabi. Önünde eğilen insanları taharet yönünden de sınıflandırabilirsin. Yakında maymunları insan olarak gösteren gözlükler de piyasaya çıkacak. Ya bu abazalar her şeye atlıyorlar. Umut dünyası. Çavuşu tokatla rahatla. Ne yapıcan insanların orasını burasını.

 • ahmetkara

  Ya arkadaşlar böyle bir gözlüğün yapılmış olmasına gerek bile yok olsada farketmez saçma ve kimse alma gereği duymaz çünkü günümüzde zaten herkes çıplak geziyor bence giyinik gösteren gözlük çıkarsalar bu daha dikkat çeker…

 • murat2222

  Halen bazı ahmaklar acaba var mı diyorlar yani olsa alacaklar bu şerefsizlerle başa çıkılmaz be kardeşim.

 • babac0nda

  Demek sadece satanlar şerefsiz… Vay arkadaş :))

 • yusuf

  ben kandırıldım 240 tl param gitti bunlar bir şebekedir milleti kandırıyorlar. öyle bir gözlük deyil dünyada imal bile edilmemiş mümkün deyil çünkü.ben başta internet reklamlarında görünce hoşuma gitti açıkçası sipariş verdim haykıllar hemen aradılar beni adres falan istediler. kapalı bir kutuyla daha çok ptt kargosuna gönderiliyor bu tür şeyler. 2 gün geçtikten sonra beni pttden aradılar gittim bana sizin adınıza kargo gelmiş dediler. ben merak ettim ve bir yandan şüpheliydim alayımmı almıyımmı tereddütüne girmiştim. memur bana dediki hayde alıyonmu yıksa geri iade edeyimmi diye bana söledi bende şeytana uydum imzalayıp parayı verdikten sonra pttden çıkıp hemen aceleyle kutuyu açtım kağıtta el yazısıyla bana küfür edilmişti. dersimi aldım 1 musibet 1000 nasihattan iyidir diyorlar bundan sonra öyle birşeye kalkışmıyacam.bana ders oldu.

 • mahir

  peki bayanlarda merak ediyor olamaz mı.sırf erkek tarafını düşünmeyelim bence.

 • alican

  arkadaşlar aranizda bu işin tekniğini bilmeyen çoktur yinede bir tane alıp buna karşı nasıl bir çalıma yaplımki bu bakışları boşa çıkartalım biz bakmak için değil çözüm bulmak için alalım bu gerçekten yapılmışsa ne konuşsak boş çare karşı çözüm bulaktır bu bilgin yoksa alma arkadaş

 • huseyın

  sakın ıstemeyın onu satan tıravıstedır dıyorlar

 • mahsum

  işeyarasabile kimse almazki herkesin annesi bacısıvar bunu üretenler aylesinin özerinde denedimi acaba

 • bombaci

  arkadaşlar bende nefisime yenik düşüp bir sipariş verdim ama şimdi vazgeçtim almaktan onu ne yapmam gerek tel.bilgilerimi ve açık adresimi verdim nasıl olacak bu durum ne yapacagım bide benm adıma baska biri imza atma yetkisi yoktur degilmi gönderdikleri her neyse işte ama şuandan itibaren nasıl iptal yapacagımı bilmiyorum açık adresemi geliyo ptt yemi geliyo anlamadım açık adrese gelirse yerime imza atacak olan var ama yerime imza atma olayı olmaz herhalde dimi arkadaşlar..cevaplarınızı bekliyorumm…

  • Şemsi

   İş adresini verdiysen postacı getirdiğinde son orada yoksan orada çalışan başka bir arkadaşına teslim edebilir. Ancak yukarıdaki okuduğum kadarıyla ptt ödemeli gönderiliyor bu durumda sen yokken başkası ödemeyi vermeyi kabul etmezse geri gider sipariş iptal olur. Zaten satılan şey yasal değil içinede 5 TL değerinde gözlük koymuşlardır. Hukiki yönden haklısın. Ayrıca ürün yasal olsa bile sipariş etsen bile ürünü aldıktan sonra da 30 gün içinde iade edersin. Almazsan da sipariş iptal olur.

 • ahmet

  hepsiyalan benimdayı oğlu aldı ama kutunun icinden oyuncak gözlük cıktı oda savcılığa verdi sakın inanmayın

 • cleyn

  yani gerçekte olsa alacaksınız helal size yani ya bacınıza bakacak olursanız şu insanlara inanamıyorum

 • izmirim

  ya o gözlükleri takınca ailenden biriyle karşılaşırsan nolcak??? arkadaşlarına onları çıplak gördüğünü mü anlatıcaklar???bu hiç adil değil.saçma sapan iş yapmayın

 • ferit

  bende istiyorum araklı otagara 1 tane gönderin

 • yakup

  slm arkadaşlar ben vandan bir cobanım hiç okumam yazmam pek yok ama kafalı siz olun sisiz bir aylenin terbiyesini almişsanız asla gözluk almayın ve olsa bile yasaklanır cıkaranıda kafasını koprmak lazım sakın inan mayin dostlarım sis tasıli insanlarsınız hatam olmuşsada özur dilerim tşk ederim bizim halkımız tertemiz iyi niyetlidir böyle şeylere kanmayin

 • şükrü

  bende bir sipariş verdim ptt ye kargomu almaya gittim parasın yatırdım ve kargoyu bir açtım içinde hepsi kiyat var bunlar üçkaçı lar inan mayın arkadaşlar paramda gitti

 • Nusret

  Bende buna inandım sipariş verdim be bi boş paket geldi bana ama parasını postada vermiştim ama tlf numaraları var bende savcılığa şikayet başvurusunda bulunacak şimdi

 • Yusuf

  İnanın, kafam allak bullak oldu. Beş yüzden fazla insan, savcılığa baş vurmuş. bunlar nasıl insan? insanlarla hayvanları, bir birinden ayıran, ahlaki değerleridir. bu değerleri bilmeyenlere, diyecek laf bulamıyorum.

  savcının karşıısna gittikleri zaman, savcının içinden geçmedimi acaba, “ulan, bu gözlük gerçek olsaydı, bu karşımda duran hayvan, benim, karımı, kızımı, kızkardeşimi, hatta şu yan masada duran sekreterimi, anadan doğma görecekti.

  Polise gidenlerde olmuş. Polis bunlara demedimi acaba, “ulan şerefsiz, bu gözlük gerçek olsaydı, sen şimdi benim, karımı, kızımı, kızkardeşimi çıplak görmüş olacakmıydın?” şikayeti alan, kadın polisse, eh artık.

  savcılığa gidenlerin sayısının beş yüzden fazla olması, korkunç bir olay. dolandırıldım diye, bu kadar kişi yasal yollara baş vurduğuna göre, böyle bir gözlüğü edinmek isteyen kişi sayısı, inanılmaz boyutlardadır.

  • atakan demir

   Ben bu güzlüğü beğendim almak istiyorum ve bu güzlüğü alma isterim. :D

 • Yusuf

  Bu konuda, “ben dolandırıldım, aldığım gözlük çıplak göstermiyor” diye, yüzlerce kişinin, savcılıklara koştuğunu haberlerden öğrendik. 500’ün üzerinde kişi, yaptıklarından utanmayıp, savcılıklara gidebildiyse, eminimki, binlerce kişide utandığından gidememiştir.
  Hiçbir zaman, dolandırıcılara helal olsun demedim ve dememde fakat, dolandırılanlara, beter olsunlar diyorum. Diyelimki bu gözlük gerçek olsaydı, alıp takacaklardı Böyle bir gözlük olsa, satanında, alanında, takanında, azı dişini sökerler.

 • oh olsunnn

  :) :) hahahahahahahhaaa ohhhhhhhh olmus kazıklananlara sız kaşınmıssınız bır bayan olarak cok sevındım haketmıssınız hem elınıze ne gecıcek cıplak bayan görünce anlamıyorum ıkı gun sonra evlenınce karınızada bakarlar aynı gozlukle ıstermısınız ? yada karınız alıp erkeklere bakmasını……. valla cooookkkkkkkk sevındımmm bos kolı yollanana :) kazıklanana :) gece gece cokkkk guldummm erkeklerı anlamak mumkun degıllll :)

 • arda

  almayın kandırılylar alayı üçkağıtcı bunların

 • mustafa

  Bende bir ilandan gördüm ve tabii ki tedbirli yapım olduğundan inanmadım, inansam da sapık olmadığımdan alacak da değilim zaten.Sadece bazıları dikkatimi çekti siparişi vermişler kazıklandıklarını anlayınca “VATANDAŞLIK GÖREVİ” diye buraya yalan inanmayın diye yorum yazmışlar. Eğer o şahısların “VATANDAŞLIK GÖREVİ” umurlarında ise niye sipariş verdiler gerçek “VATANDAŞLIK GÖREVİ” SİPARİŞ VERMEDEN DİREKT İHBAR ETMEKLE OLMAZ MI? Bide utanmadan ALLAH razı olsun deyip durmuş rızası umrunda olsa siparişi vermezdi! Diyelim ki gerçek çıktı o zaman o “VATANDAŞLIK GÖREVİ” diyenlerin aklına bu görevleri gelecek miydi yoksa sapıklık mı yapacaklardı? Buna inananların kazıklanmayı hak ettiklerini düşünüyorum. Buna para vereceğinize yardım kuruluşlarına para verin benim durumum iyi olmamasına rağmen çok para verdim.Hem bu sahtekarların bu siteye de girip lehte yorum yazdıklarını görüyorum sakın ola inanmayın. Sormak istiyorum acaba bunların ALLAH ı yok mu? Utanç verici bi durum aklı başında insan sayısı ne kadar da az! İnsan en gizli bir günahı işlerken bile Yaradanı düşünür de utanır, aman insanlar bilirse ne olur diye düşünmeden önce. İnsan her defasında aman aynı şey benim başıma gelseydi hoşuma gitmezdi diye düşünüpte vazgeçenler zayıf düşünüyorlar ne yani! aynı şey senin ananın bacının başına gelmicekse bu günahı işlemekte hürmüsün!!!! birazcık akıl edin yahuuu!!!!

 • SİCİLYALI

  Bende bu ilanlardan sitelerde çok sıkça görmeye başladım.tabiki bu konu beni rahatsız ediyor bunlar çıplak gösteren gözlük icat edildi diyorlar acaba kendi anasının bacısın kızının karısının üzerindemi denemişlerde böyle kesin konuşuyor bu şarlatanlar.yok böyle birşey zaten olmuş olsa bu ürünü satan sapıklar kimsenin almasına müsade etmeden kendileri aralarında paylaşırlar.ama yinede iddia eden varsa ki böyle gözlük icat edildi ve bende var diyen den ben o gözlüğü deneyerek alırım[ann.bac.kzkrdşi.vede kars.üzerinde test edip onayladıktan sonra kabul eden varsa hodri meydan ulannnnnnnnnnn.

 • HAKAN B.

  Arkadaşlar siz ne yaptığınızın farkında mısınız ? Ya bir düşünün bazen bir ekmek dahi alacak paramız olmuyor kalkmışız ne olduğu belli olmayan internet farelerinin kurmuş olduğu tuzaklara mı heves ediyorsunuz Ben almadım almamda tesadüf eseri bir ilanını gördüm buraya sürükledi beni ben de okuduğum yorumlara istinaden bu yorumu yapıyorum Şunu hiç bir zaman unutmayalım ki arkadaşlar tv lerde radyolarda shop tv lerde ve internette “tanıtıcı reklam” vasıtasıyla satılan hiç bir ürünün bizlere faydası yok bildiğiniz sıradan bir iğneyi bile yağlayıp ballayıp satmaya kalkışıyorlar kaldı ki bu kadar ahlaksızca bir şeyi satmak o da böyle bir şey varsa tabii çok ciddi bir suçtur tabnii almak ta etiğe aykırı dır bence bu tür şeyleri almayı düşünmektense polise haber verilip bu ahlaksız dolandırıcıların gereken cezayı almasını sağlamak bir vatandaşlık görevi dir

 • ismail

  insan nefsi istiyor ama sakın nefsinize aldanmayın arkadaşlar, hadi doğru diyelim gözlüğü her takan cezaevine girerdi sapıklıktan yasa var nizam var yaaa

 • hasan

  Arkadaşlar böyle şeylere itibar etmeyin piyasada üçkağıtcılarda artış görülmektedir bana göre gözlükle olcak bir şey olması mümkün deyil ama kamerayla olabilir aldanmayın paranızı kaptırmayın

 • nasuh

  arkadaşlar yorumlarınızla beni kazıklanmaktan kurtardınız çok teşekkür ederim

 • mahmut akif

  Arkadaşlar bende sipariş verip aldım 10 tl lik piyasa gözlüyü çıktı inanmayın

 • halil

  arkadaşlar bişey dikkatimi çekti. bu gözlüğü satan firmaların web sitelerinde kullanıcı yorumları diye bişey var. hadi diyelim bende o gözlüğün kullanıcısıyım ama bi türlü yorum yazamıyorum :D. demekki hepsi palavra kendileri yazıyor aslında gerçek kullanıcı yazısı değil onlar.

 • murat bey

  arkadaşlar hepınız aldınız kıminiz sordunuz kımınız ıse yalanladınız bende sızlerın yazdıklarını okudum bi deneyeyım dedım nede olsa acar olmadı almam iade ederım dıye postaneye gelmişti orda bi tanıdık vardı once actım kolıyı taktım ve gercekten de gösterıyordu herseyi elbiseleriniz hafıften görünüyor ama herseyıde gösterıyor

  • ercan

   murat beymisin nesin hadi ordan yaz bakem kaça aldın
   utanmadan yalan atıyon

 • seveceen:))

  nasıl bir gözlükse iç çamaşırlarını aşamıyor :D safsataaaaaa

 • necmi can

  arkadaşım internette böyle bir gözlüğün var olduğunu görmüş.sipariş vermek istediğini bu kadar parasının olmadığını söyledi.benden borç istedi yalan olabileceğini söyledim.çok inanmıştı sipariş vermek istiyordu.beraber yorum araştırması yaptık değişik siteleri takip ettik yalan olduğu kanısına vardık.doğru bilgileri paylaşanlara tşkr ederiz.

 • özgür

  arkadaşlar öyle bir gözlük çıksa dünyadaki bütün herkes alır ama sabıklık yapmaya alır

 • recep

  yaaa akıl var mantık var öyle bir gözlük çıksa zaten onu yapan adam fabrikasını kurur bütün dünyanın markası olur paraya para demez arkadaşlar öyle bir gözlük olsa bile satılmaz neden çünkü bunu internetten sipariş veriyorsun küçük çocuklar da var onlar da sipariş vermeye kalkar ayrıca bunu yapan adamı devlet göz altına alır bu resmen p0rno çekmek gibi birşey yani aklınızı böyle şeylere yormayin

 • ıssız

  boş şeylerle uğraşmayın başka işiniz yokmu.

 • ayşe piknik

  Ben de akılsızlık edip alacaktım yorumları okudum meğer sahteymiş Allah razı olsun yorum yapan kişilerden çünkü yorumları okumasaydım bende alacaktım. O sahtekarları Allah’a şikayet ediyorum sitelerini biliyorum sitede bayağa inandım ama Allah’tan sipariş vermedim yoksa eyvayı yiyecektim. Annem babam bir ton fırça atacaktılar sağolun bilgiler için

 • ahmet yılmaz

  arkadaşlar sakın inanmayın sizi kazıklarlar çünkü ben sipariş verdim ve boş koli geldi sonuçta ben kazıklandım sizler kazıklanmayın ve inanmayın.

 • Gökhan Çelik

  Boyle bir gözlük cıkartan olursa kim icat ettiyse vururum o kişiyi

 • volkan

  Beyler sakın almayın bunlar dümenci alıp imzaladığınız zaman ürünü kabül etmiş oluyosunuz ve istanbul civarı olanlara yok diyolar nerde hangi kırsal bölge varsa ordakilere itiliyo enayiler hadi gelsinler ben alcam göriyim gözlüğü gercek olsun 5000 ytl vercem ama bi şartla önce satan firmanın anası veya bacısını bu gözlüğü bana getirip teslim etmesini istiyom ozaman alırım denemesini yaparak yoksa enayiler kolinin içine seks hapları koyup gönderiyo yermiyiz lan biz biz türk oğlu türküz enayiler

 • osman dilek

  arkadaşlar ben aldım bi baktım hakkatende şey gösteriyo sonra başka birine baktım aynı resim

 • hüseyin

  arkadaşlar bensiparişetim yagrın postaneden almasam geri ret etsem olur mu

 • maceram

  Arkadaşlar kazıklanmayayım diye verilen telefonu aradım çıkan şahıs internetten sipariş vermemi söyledi.Bende kndisine dükkanları nerede ise gelebileceğimi cazip olması içinde toptan alacağımı söyledim.Adreste pendik cevizli yazıyordu verilen adrese gittim öyle bir adres yoktu.Cevizli kartala ait.Pendikte cevizli diye bir yer olmadığını söylediler.Adres çakma bir daha aradım açan olmadı.Sakın dolandırılmayın.Benim amacım almak değildi.Sahtekarları ortaya çıkarmaktı ama adamların tezgah sağlam.Siz siz olun bu işlere girmeyin.Yazık paranıza.

 • emre

  evet arkadaşlar sakın kanmayın..gökhan arkadaşım sana gelince ellerinde böyle bir hakları yok sen tüketici olarak satın aldıgın ürünü aldıkdan sonra bile iade etme hakkına sahitsin kaldıki sen onları dolandırıcılıkdan sahtekarlıkdan dava edersin..netde yalan haber yapmak insanları kandırmak vs..dan korkma birşey yapamazlar..onların kanun önünde hiçbir hakları yok çünkü paravan şirket olarak kuruluyorlar..resmi birşeyleri yok… dava açarlarsa kedilerini ihbar etmiş olurlar ki bunuda yapmazlar sadece sana blöf yapmışlar korkutmak için…

 • gökhan

  dikkatle dinleyin ben aradım bunları sipariş verdim postaneye geldi sonrea vaz geçtim almadım beni aradılar git al dediler bende vaz geçtim almicam param çıkışmıyo dedim adam dediki sana dava açıcaz tazminat davası açıcaz sipariş ettiğin ürünü almadın diye dava açıyoruz dediler bende açamazsınızki elinizde böylr bi hakkınız yok dedim sonra bana dedilerki elimizde telefonla kunuştugumuzu kayıt altına almıştık kayıt altında sipariş alıyoruz dediler seni mahkemeye vericez dediler bende verin lan dedim artık ne kadar doğru bilemem mahkemeye vere bilirlermi bilmezlermni onu bilmiyorum ben sizce vere bilirlermi varmı böyle hakları

  • volkan

   Kanka seni mahkemeye veremezler çünkü bu onun bunun çocukları bikere yaptıkları iş yasal değil hemde öle gözlük yok gelsinler beni mahkemeye versinler benim bacaklarımın arasındaki sopayı dava etsinler seni korkutuyo bu onun bunun cami avlusunda bıraktığı tıravesti yavrusu hiç bi türlü sana bişey yapamaz yolladığı ürünü alıcak annesine geri götürcek bilader korkma

 • efecim

  HERKEZ BİR DURSUN LÜTFEN..arkadaşlar bakın merak ettim heweslendim kapıda ödeme war diye siteden tel numaramı werdim ertesi gün aradılar böyle bir spariş istermisiniz diye bende olur dedim 225 tl istedim kayıt cihazı dahil okledim.sonra aradan 4,5 gün sonra yine aradılar adres istediler bende salak gibi werdim ödemeyi kapıda yaparım eger dediğiniz gibiyse neden olmasın dedim we postaneye gelmiş bende postaneye gidip koli içersine koymuşlar sahtekarlar koli içersinde 5tl gözlük we mp3 müzik çalar koymuşlar bende koşa koşa postaneye gidip iade etmek isterken iadesi yok demezmi hemen onların cep numarasına aradım tl hattını kapatmışlar we her hafta hat değiştiyolarmış yakalarındayım arkadaşlar ben dolandırıldım kimse kanmasın benden söylemesi bunu yazmamın sebebi watandaşlık görevim..

 • mehmet

  Arkadaş; o kadar merak eden varsa sanal olarak değil bilakis yerleri her nerede ise oraya gidip gezip görerek, deneyerek , dokanarak alsınlar, neymiş posta …görmeden bilmeden almak adamlar içice padılcan koysa ne yapacaksın. vay be o kadar aptalmı yoksa gerçekten abazamıyız anlayamadım.

 • ercan

  Gerçekten çok merak ediyorum ya gerçkise alırm

 • mustafa yılmaz

  o gözlüğü yapan adam gözlüğü evde taksın anasına bacısına baksın bakar yani o gözlüğü yapan şerefsiz bunuda yapar aqa beklerim doğrusu

 • istersen dene de gör

  bu bir araştırma konusu ,sipariş verseniz bile gelmeyecek para felanda ödeme yok.sadece milletin nabzını ölçüyorlar.bizde sapık cok atlıyo millet tabi.inanın bana insanları çıplak görmek bütün cinsel yaşamınızı zedeler ,sanıyomusunuz ki 90 60 90 tüm kadınlar bir saglık çalısanı olarak ister istemez bu görüntülere maruz kalıyoruz inanın psikolajimiz bozuluyo insanın aklına kötü bişey gelmesini bırak ,kendi saglıgınız bozuluyor.kısacası hersey sizin hayal gücünüzde olması daha saglıklı herseyi en saglıklı haliyle biliyorsunuz tv de gördügünüz 90 60 90 lıklarla hayal kurun siz en saglıklısı :))

 • çıplak gösteren gözlük

  Arkadaşlar böyle bir gözlük yok. Yukarıdaki yazıyı iyi okuyun. Video bir gözlük firmasının gözlük tanıtımında kullanılmış espirili bir reklam filmi.

  Piyasada çıplak gözlük sattığını idda eden sahtekarlar var sakın bu tür olaylara kanmayınız.

 • gùlabi

  ben bu gözlüğù almak istiyorum. Bana ulasin tabi görunduğu gbi gercekse

 • hakan

  arkadaslar bende bu gözlüğü merak edıp sıparıs verdım hep oyalıyorlar bende sızlerın yorumunu okudum haklısınız gecte olsa hatamı farkettım param gıttı fakat ben o gozlükleri satıyorum dıyen benım sipars verdgm hackerlara sozum var sıtelerını cokertıp analarından dogduguna pısman edecem destek olmak ısteyen varsa beklerım

 • volkan

  değerli arkadaşlar böyle ahlaksız insanlara kanmayın sakın böyle şeyleri aldım baktım çok güzel diyen insanlardan sakının inanın onların katlı helaldır başkasını bırakın kendi aileni aakrabanı düşün onlara bu şekilde bakanı ne yaparsın karar senin?

 • mustafa

  arkadaşlar peki bu söyledikler gerçek olmasa geri iade varmı acaba…?

 • oKi.

  arkadas ole bır gozluk olsa bıle tabıkıde yok mesela olsa bıle satılamaz baskabakanlar var ızınvermezler pıyasaya suruklenmez bıde sey sakın almayın yalan soluyorlar zaten yukarıda konusan kradeslermıde helal olsun ıı konusmular onlarda anlamıs sızde anyalın onun olmayacagını beyler sey bıde durust olup olsa bıle almayın

 • ali turan

  arkadaslar denemeyın paranız gıder ben de meraktan sipariş verdim ve gelen postacı allahtan arkadastıda para getmeden kurtuldum icine erkek geciktirici koymuslar yoladılar arkadas saasınde yırtım sakın ınanmayın acin bakın teslım kagıdına ımza atmayın cunku gelen urunu kabul etmıs olursunuz once bakın ıcıne ne var yok geri eksik frum doldurup postalayın

 • ümit

  arkadaşlar olumsuz yorum yapan herkese çok teşekkür ederim.azdaha bende çok yanlış birşey yapıp alacaktım fakat sizin yorumlarınız üzerine vazgeçtim.hatta postaneye geldiğini bile söylediler.şimdi onu geri göndereceğim ve birdaha böyle edepsiz şeylerle uğraşmayacağım sizlerede söz veriyorum.tekrar teşekkürler.

 • bilal

  benim başıma da geldi dolandırıyolar herkesi dikkat etmek lazım olsa da uzak durmak lazım

 • müslüm

  arkadaşlar bunlara inanmayın

 • yücel

  sakın bu yalanlara inanmayın .hele internet üzerinden böyle reklamlara kanıp sipariş vermeyin.kesinlikle göndermiyorlar paranız yanıp gidiyor yaşadım ben 220 tl param uçtu gitti yalancı hepsi

 • hakan

  boş işlerle ugraşmayın arkadaşlar sanal alemde bu tür para tuzakları çok dikkat edin

 • efes

  gerçekten var mı alın ca haber ver

 • alp

  arkadaslar ben bı sıtede buldum kapıda odeme qıbı bı alternatıfı war ben bı sıparıs wereceqım eqer qercekden kullanıslı ıse alırım deqılse red’e basar qeldıqı yere qerı postalarım =))

  • ertunç

   yalan böyle bişey yok beni kandırdılar

  • ozgr

   Kullanışlı olup olmadığını anlamak için kargo görevlisi üzerinde deneyebilirsin. :) Ancak durumu bi çakarsa…

 • yorumsuz

  Arkadaslar internetten bi sahis benim adima gozluk satin almis benim adresimi ve numarami yazmis…adamlar eve geldi gozluk vermeye bende ne isiniz var ben gozluk falan almadim dedim…ama almis gozukuyom ne yapmaliyim

  • alper

   arkadaşım sana böle bişey yaptılarsa sen de gider polise şikayette bulunursun.

 • yılmaz guney

  bu gözluğu alanda satanda melğundur bıraksınlar insanları kandırmayı

 • diyarbakır

  sakın almayın ınsanı kandırıyorlar

  • tasin

   sen aldınmı keke ben az daha inanacaktım yaa.sagolun arkadaşlar..

  • ertunç

   kesinlikle benide kandırdılar. inanmayın sakın

 • cengo19

  yukardaki arkadaşlara hak veriyorum doğru sölüyolar. böle bi gözlük yok TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜ dür. sakın var diyenlere aldanıp ta almaya kalkmayın yazık olur internet alemi bu tip dolandırıcılarla dolu eskiden yankesiciler vardı şimdi ise hackerlar var kuruyolar yalandan bi site kandırıyolar insanları. benim bi tanıdığımın başına geldi dolandırdılar onu ve kayıplara karıştılar. hem atalarımız bi söz söylemiş: İĞNEYİ KENDİNE ÇUVALDIZI BAŞKASINA BATIR diye. senin anana bacına böle bi gözlükle bakmaları hoşuna gitmeyecekse emin olki onların da hoşuna gitmez…

  • mert

   aynen öyle kardeşimm benim bence de hiç hoş degil bu tür şeyler

 • oguzcan filiz

  nerle la böle gözlük olcak hmn alırım be

 • coşkun yener

  bu gözlük sadece kadın cinsinimi çıplak gösterecek. erkeklere baktığında seninkinin iki katı malafatları görünce ne olacak. akıllı ol. moralini bozma, hayallerinde kalsın.

 • aziz

  olurki böle bi gözlük var sayalım takmışsıın gözlüğü geziyorsun onun orasına diyerinin burasına bakıorsun o bakışlarla gözün dönüyor bakdığın kişilerin arasından bacın,anan,ninen,teyzen,yengen veya kardeşının nişanlısı veya karısı gözünün önüne geliyor düşünsene ozaman ne duruma düşecen utanmıyacanmı peki o durumdan bunuda geçdik hadi……söle diyelim sen bakıorsun elin namusuna peki senın anan bacın sokağa çıkmayacakmı sokağa sen bakarsan diyer tarfdan senın anana bacına bakarlar onun için böle seyer olsa bile talep edmeğin almayın üreticinin elinde kalsınki piyasaya sürülmesin böle ahlak dışı ürünler satılmasın arkadaşlar duyarlı olalım okadar abazaysan keraneye git söndür ateşini:)))))))))

  • ilker

   kardeşim helel olsun taktir ettim seniböyle insanlar lazım bize

  • laz vegas

   ((((((((((((((YALAN)))))))))))))))))))))

  • mustafa yılmaz

   helal olsun abi valla adamsınn

   • polis

    kesinlikle kanmayın,bunlar dolandırıcı ceteleri,paranızı alıyor boş veya sahte mal veriyorlar.cevrenizi uyarın.biz bazılarını savcılğa verdik.

  • ceza

   helal abi döktür

 • vahit

  inanmayın arkadaslar öle bir gözluk yoktur bır arkadasımı aldatılar postayla aldı icinden cocuk gözluk cıktı öle bir gözluk yok bakın yemın ederımkı hepısı yalan paranızı boşa harcamayın satan insanar şerefsızdır onar sızlerı kazıklıyor

  • emre

   Arkadaşlar benimde bir arkadaşım aldı sakın inanmayın postayla gelen kutuda ne olduğu belirsiz bir şişe çıktı kutuyu parayı vermeden açamıyorsunuz parayı verdikten sonrada iş işten geçiyor sakın tuzağa düşmeyin öyle bir gözlük yok telefonlara bakmıyorlar sana bin tane yalan uyduruyorlar verdikleri adres sahte çoğunda sabit telefon yok faturası yok sakın bu şerefsize inanmayın devlet bu konuya el atmasını istiyorum insanları kandırıp zengin oluyor bu o copcuklar.

   • cemil

    Arkadaşlar doğru söylüyor insanları resmen dolandırıyorlar sakın inanmayın.

 • cahil

  ya ! arkadaşlar böyle bir gözlük varsa bile böyle alen açığa vede bu fiatlara satılması mümkün değil. mutlaka üçkağıt işidir. değilse herkeste olurdu bu gözlüklarden bence. kanun var nizam var. müsade edilemez sanırım. değilse bu ortamda sokağa çıkmak mümkün olmazdı

 • mutsuz insan

  Kardeşim Yukarıdaki Yazıyı Başka Bir Sitede Gördüm Güya Satıyorlardı
  175 Liraya Ama Yalandan İbaret. Sakın Alayım Felan Demeyin.

 • adoo

  ya tamam aldın diyelim yolda gidiyosun gözlüğüde takmıssın yolda giden kızlara manken gibi kadınlara bakıyosun ohhhh ne güzel hayat birden karsına annen cıktı veyatta kız kardesin nasıl hissediceksin kendini cok salakca ,bunuda bos ver piskopat birinin cıktıgı kıza bakıyosun cocuk senden şüpheleniyo ve gözlüğü alıp bakmak istiyo bakınca iş işten gecmeden toz olman lazım yoksa çok kötü seyler olabilir dikkat et:)yusuf dostum

 • tamer

  olm sapık mısın la

 • yusuf

  ben o gözlükleri istiyorum ana günderır mısınız size nasıl olaşa cağıma bilemiyorum cevapınızı bekliyorum

  • kadir ağa

   bende isterim yaa nasil olacak peki sahte değil dimi ne olur ne olmaz okadar para verilecek boşa düşmeyek fiyatı ne kadar acaba şipariş nerden veriliyor ah bir bilsek

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.