Avea Bedava Hediye İnternet Paketi 2016

Avea, zaman zaman abonelerine özel avea bedava hediye İnternet kampanyaları sunmaktadır. İhtiyaç duyulduğunda, acil durumlarda işinize yarayacak bedava hediye internet paketleri aşağıdaki gibidir. Aşağıdaki hediye internet paketlerinin bir kısmı sürekli tetrarlanabilirken, bir kısmı da zaman zaman tekrarlanabilmektedir. 2016 yılında kullanılabilen ücretsiz internet paketleri aşağıdaki gibidir.

Avea Bedava Hediye İnternet Paketi Kampanyaları

Bedava …Devamı

Vodafone Bedava Hediye İnternet Paketi

Vodafone’dan abonelerine özel bedava hediye internet, dakika ve SMS kampanyaları devam ediyor. Vodafone bedava hediye internet hakları aşağıdaki gibidir. Aşağıdaki kampanyaların bazıları tek kullanımlık, bazıları da belli bir süre sonra tekrar edilebilirdir. Bazı kampanyalar güncelliğini yitirmiş olabilir, bu durumun tespit edilmesi durumunda, ilgili yazı güncellenerek duyurulacaktır. Not: Sizinde başka bildiğiniz bedava hediye kampanyalar varsa yorum …Devamı

905 Hatası Çözümü Google Play Android

Android işletim sistemine sahip cihazlarda Google Play uygulamasıyla bir oyun veya program indirmeye çalıştığınızda şöyle bir hatayla karşılaşırsanız “……….” bir hata nedeniyle indirilemedi. (905) aşağıdaki işlemleri yapmanız sorunu çözecektir.

Hatanın nedenleri nedir?

Google Play’in güncelleme sonrası hata vermesi. Telefonun dahili hafızasında yeterli yer kalmaması. Telefonun ekranı kapatılınca Wi-fi internet bağlantısının kesilmesi.

1) …Devamı

Huawei P8 Özellikleri ve Fiyatı

Dünyaca ünlü Huawei firması yeni telefon modeli Huawei P8 ve Huawei P8 Max modelleri 15 Nisan 2015 tarihi itibariyle tanıttı.

Bu modeller için yurt dışı fiyatları şöyle. Huawei P8 modeli için 499 Euro, Huawei P8 Max için 599 Euro. Türkiye ve bazı Avrupa ülkeleri için Huawei P8 Max’ın belirlenen fiyat 649 Euro.

Telefonun göze …Devamı

Google Play Store Cihazda Yeterli Alan Yok 941

Android işletim sistemine sahip telefonunuzdan Google Play Store uygulamasından bir uygulama veya herhangi bir araç indirmeye çalıştığınızda “Cihazda yeterli alan yok”, “Yeterli depolama alanı yok” uyarısıyla veya “Bir hata nedeniyle indirilemedi 941” uyarısıyla karşılaşılabilmektedir.

GM Discovery Cihazda yeterli alan yok sorunu, Huawei G700 Cihazda yeterli alan yok sorunu ve benzeri hatalar veren Samsung, LG, HTC, …Devamı

Samsung S4’e Format Nasıl Atılır?

Samsung Galaxy S4 telefonunuza şifre unutma, ekran şeklini unutma, donma, kilitlenme gibi durumlarda format atılması gerekebilir. Eğer telefonunuzda donanımsal bir arıza yoksa, format atıldıktan sonra genellikle tüm sorunlar ortadan kalkar ve telefonunuz ilk günkü fabrika ayarlarına geri döner.

Dikkat: Format işlemi yapıldığında telefonunuzdaki tüm rehber kayıtları, resimler, videolar ve diğer herşey …Devamı