Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

çapa tıp fakültesi hastanesi giriş tabelası

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi (İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi) için İnternet üzerinden online olarak veya telefonla arayarak randevu alabilirsiniz. Randevular yalnızca hastanenin internet sayfasından verilmektedir. MHRS üzerinden randevu verilmemektedir.

Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nden Randevu Nasıl Alınır?

Önemli Not: Yeni randevu sistemi her gece saat 00:00’da açılmaktadır. Yoğun olan poliklinik randevuları bir kaç dakika içinde dolmaktadır.

İnternetten Randevu Alma:

Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu almak için bura tıklayınız

Telefonla Randevu Alma:

0212 414 22 00

Tahlil ve Tetkik Sonuç Öğrenme:

Laboratuvar sonuçları buradan öğrenebilirsiniz.

Radyoloji sonuçlarını buradan öğrenebilirsiniz.

Patoloji sonuçlarını buradan öğrenebilirsiniz.

Özürlü sağlık raporu sorgulama

Sağlık kurulu raporu sorgulama

4 comments to Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi Randevu Alma

 • AHMET

  Ortopedi kliniğinden 1,5 aydır randevu alamıyorum. Daha önce burada ameliyat oldum. ikinci bir ameliyat olmam lazım.hocam önder yazıcıoğlu’na bir türlü ulaşamıyorum, ağrılarım arttı yere basamıyorum, lütfen yardımcı olun,en kısa zamanda ameliyat olmam lazım, selamla, kolay gelsin.

 • AHMET

  Merhabalar ben 1 aydır çocuğum için çocuk hormon bilimlerine randevu almak istiyorum. bir türlü alamıyorum saat-tarih yazan bilgiler yazılamıyor devam tuşuna basınca hatalı mesaj yazısı geliyor onaylamıyor 182 biz veremiyoruz diyor. Lütfen yardımcı olur musunuz çok acil oğlumun durumu iyi değil.

 • haydar d

  Allahını seven bu çapa tıp randevu sistemine bir el atsın 1 aydır dermotoliden randevu alamıyorum psikolojim bozuldu yaralarım azdı intihar tmeyi düşünüyorum her gece saat 23.59 da aramaya başlıyorum saat 00.01 randevularımız doldu yarın arayın diyor yarın doluysa 1 hafta sonraya ver yahu bunun adı randevu madem günlük veriyorsun ben razıyım sabahın köründe gireyim sıraya olayım muayene canıma tak etti artık.

 • sibel

  Merhabalar hastanenizi ne zaman arayıp randevu almak istesem her defasında dolu diyor. Şimdide internetten almaya çalıştım ama hiç bir yanıt vermiyor. Ben nasıl hastanenize gelip muayene olacağım doktorum tedavime başlamak için beni bekliyor hastanenizi aradım gerekli kişilerle konuştum bana 12 den sonra arayıp randevu almamı söylediler ama bir türlü alamadım hep dolu diyor bu duruma bir çare bulmanızı rica ediyorum hastalığım daha fazla ilerlemeden 2 ay oldu lütfen ilgilenirseniz memnun olurum teşekkürler….

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.