Candy Crush Saga Oyunu Açılmıyor – Çözümü

Candy Crush Saga oyunu, bilgisayarınızda veya telefonunuzda açılmıyorsa aşağıdaki yazımızı okuyarak sorunu çözebilirsiniz.

Candy Crush Saga Oyunu Neden Açılmıyor?

1- Eğer oyun oynarken ilerleme çubuğu %38, %56 veya %100 gibi rakamlarda kalıyorsa, bu maddedeki açıklamaları iyi okuyunuz.

Bu hatanın nedeni güvenlik sertifikası sorunlarıdır. Facebook’a güvenli bağlantı üzerinden bağlanılıyor. Bazı oyunlar da güvenli bağlantı üzerinden oynanıyor, fakat oyunun güvenlik sertifikalarının süresinin dolması veya güvenlik ihlalinin oluşması durumunda oyuna bağlantı kurulamıyor.

Çözümü: Bu hatayı alıyorsanız. Choreme, Yandex, Firefox, İnternet Explorer veya Operayı kullanın. Örneğin; Internet Explorer’da hata alıyorsanız, Google Chorome’yi veya diğer tarayıcıları deneyin.

2- İnternet çerezlerinde oluşan sorunlardan kaynaklanıyor olabilir.

Çözümü: Bu sayfamıza bakarak internet çerezlerini silebilirsiniz. Sildikten sonra oyunu tekrar açmayı deneyin.

3- Sunucu kaynaklı problemler. Oyun firmasının sunucularında bakıma alınma veya aşırı yoğunluk nedeni gibi sorunlar oluştuğunda oyun açılmayabiliyor. Bu hatada oyuna açmaya çalıştığınızda ilerleme çubuğunun olduğu sayfa gözükmez.

Çözümü: Bu sorun için sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur. Bu sorunlar geçicidir ve genellikle 5-30 dakika sürmektedir. Bir süre sonra tekrar denediğinizde oyun açılacaktır.

Cand-Crush-Saga.hatasi-cozumu

20 comments to Candy Crush Saga Oyunu Açılmıyor – Çözümü

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

Genel