Çağatay Ulusoy’un Sevgilisi Kim? Ceyda Gönenç Mi?

Çağatay Ulusoy ve Sevgilisi Ceyda Gönenç

Feriha adlı dizinin yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy, sevgilisi Ceyda Gönenç‘den ayrıldı mı?

Son Dakiki: 21 yaşındaki Çağatay Ulusoy kendisinden 12 yaş büyük olan sevgilisi Ceyda Gönenç ile ayrıldı. Ayrılık kararını Ceyda Gönenç’in aldığı bildirildi.  Çağatay Ulusoy sevgilisiyle birlikte yaşadığı evi eşyalarını toplayarak terk etti.

Son Dakika: Adını Feriha Koydum adlı dizide Çağatay Ulusoy’un yeni rol arkadaşı Beril Kayar oldu. Beril Kayar kimdir öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Önceki Haber:

Basında çıkan haberlere göre “Adını Feriha Koydum” adlı dizinin üç ana karakteri Çağatay Ulusoy ile Ceyda Gönenç, Hazal Kaya ile Cahiz Baha Pars, Ceyda Ateş ile Can Yurtsevdi yaklaşık olarak aynı zamanlarda ilişkilerine son vererek sevgililerinden ayrıldılar. Bu üç oyuncununda ayrılık nedenleri aynı yani ‘kıskançlık’.

Ayrılık Nedenleri (iddia):

Çağatay Ulusoy ve Ceyda Gönenç’in ayrılıklarının nedeni kıskançlık (Bu iddianın asılsız olduğu ortaya çıktı).

Hazal Kaya ise iki yıldır ilişkileri olan Cahit Baha Pars’la ayrılmasının nedeninin, dizideki ‘Emir’ karakterini canlandıran Çağatay Ulusoy’la öpüşme sahnelerinden kaynaklandığı iddia ediliyor.

Hande karakterini canlandıran Ceyda Ateş’in ise restoran işletmecisi olan sevgilisi Can Yurtsevdi’nin ayrılık nedeninin de Ceyda Ateş’in bir deodorant firmasının reklam kampanyası için verdiği kışkırtıcı pozların neden olduğu söyleniyor.

82 comments to Çağatay Ulusoy’un Sevgilisi Kim? Ceyda Gönenç Mi?

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

Genel