Büyük Beden Abiye Modelleri 2012

Kilonuzu Saklayacak Abiye Seçmenin Püf Noktaları

Kalın Belli iseniz;

-Bu durumda abiyede dikkati omuzlarınıza ve boynunuza çektirecek seçimler yapmakta fayda var. Bunu sağlayacak vatkalar, derin yakalar ve gözalıcı mücevherler, taşlar ve benzeri aksesuarlar bakışları bu bölgelere çeker. Abiyenin üst kısmı hafif detaylı, altı ise daha sade bir model tercih edebilirsiniz. Kruvaze kesimler, derin V yakalar, belinizin daha ince görünmesini sağlar.

– Dikkatleri geniş kalçalarınızdan uzaklaştırmak için, üst bölümü işlemeli veya süslü modelleri seçin. Hafif dekolteli modeller dikkatleri üst kısma çekmekte daha başarılıdırlar. Bel, basen, kalça kısmı detaylarla süslü modellerden kaçının. Üstü açık, altı koyu tonlarda düz kesim elbiseler ince gösterir. Büzgülü, verev ve drapeli modellerden ise kesinlikle uzak durulması gerekir.

– Göbeğiniz fazlaysa bunu saklamanın en kolay ve güzel yolu, göğüs altından genişleyen elbiseler tercih etmektir. Beli dar, vücudu saran modeller giymekten kaçının.

– Korse kullanın. Elbisenin altına korseli iç çamaşırı giyin. Korse, belinizi olduğundan daha ince ve biçimli gösterir.

Beğendiğiniz Modeli Daha Yakından Görmek İçin Üzerine Tıklayabilirsiniz.

Büyük Beden Abiye Modelleri – 2012

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

Vücudu ince gösteren renkler;

– Gece kıyafeti seçerken koyu tonlu renkleri tercih edin. Hem zayıf görünürsünüz hem de klasik şıklığı sağlarsınız.

– Baştan aşağı siyahlara bürünmüş gibi görünmemek için aksesuvarlarınızı canlı ya da pastel tonlarda tercih edebilirsiniz.

Dekolteye dikkat;

– Kilolu bayanlar dekolte seçimlerinde dikkatli olmalıdır. Dekolte ilgiyi başka tarafa çekip kiloları “saklamak” için idealdir. Ama yanlış ve abartılı dekolte kötü görünebilir. Bu yüzden dekolteyi vücudunuzun en hoş görünen yerinde kullanmalısınız. Ölçülü ve abartısız olmasına da dikkat etmelisiniz.

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.