Fifa 15 Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 2015

Fifa 15 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Fifa 15 oyununun PC versiyonu oynayabilmek için gerekli olan en düşük ve tavsiye edilen sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Fifa 15 En düşük Sistem Gereksinimleri?

İşletim sistemi: Windows Vista, Windows 7 , Windows 8 64 Bit

İşlemci: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz, eş değeri işlemci veya yukarıdakilerden daha yüksek özellikleri …Devamı

Svchost.exe Ram Bellek Kullanımı Sorunu

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda arka planda çalışan çok sayıda işletim sistemi programları vardır. Bu programlar bazen Ram belleği ve işlemciyi aşırı derecede kullanarak bilgisayarın ağırlaşmasına, geç yanıt vermesine bazen de kilitlenmesine neden olmaktadır.

Svchost.exe Nedir? Bu program Windows’un en aktif program çeşitlerinden biridir. İçerisinde birden çok hizmeti barındırır. Bu nedenle görev yöneticisinde birden çok …Devamı

Hacker Nedir? Siyah Beyaz Gri Şapkalı Hackerlar

İnternet ağlarına bağlı olan kişisel veya kurumsal bilgisayarlara, izinsin giriş yaparak bilgiler çalan kişilere hacker, yani Türkçe adıyla “Bilgisayar Korsanı” denir.

Uluslararası ünü olan Anonymous hacker grubunun sembolü

Siyah Hacker Nedir? Siyah Şapkalı Hackerlar: İnternet ağına bağlı olan bilgisayarlara kişisel bilgi çalmak, kredi kartı bilgisi çalmak, bilgisayarları bozmak veya web sitelerine zarar vermek …Devamı

İşlemci Nedir? Bilgisayar Donanımları

İşemci Nedir? Türkçe adı işlemci, İngilizce adı Central Process Unit’in kısaltılması olan CPU’dur. Anakart aracılığıyla gönderilen komutları işleyerek programları çalıştıran ve istenilen bilgiyi kullanıcıya ileten donanım parçasına işlemci denir. Kısacası, işlemci bir bilgisayarın beynidir diyebiliriz.

İşlemci bir bilgisayarın en önemli donanım parçasıdır. Bilgisayardaki işletim sistemi ve tüm programlar işlemci sayesinde çalışır.

İşlemci nedir? Sözlük Anlamı? …Devamı

Anakart Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl Çalışır?

Anakart Nedir? Anakart, üzerinde çok sayıda elektronik devre ve giriş bulunduran bilgisayarın en önemli donanım birimlerinden biridir. İngilizce’de mainboord, motherboard gibi adlarla anılır. Anakart, ince, kare veya dikdörtgen yapılıdır. Bilgisayardaki tüp parçaların çalışmasını sağlayan en önemli parçadır.

Not: Bu yazı, ilkokul, ortaokul ve lise seviyelerindeki öğrencilerin anlayabileceği şekilde oluşturulmuştur.

Anakart Ne …Devamı

Fifa 2014 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Fifa 14 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Fifa 14 oyununun PC versiyonu oynayabilmek için gerekli olan en düşük ve tavsiye edilen sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Fifa 14 En düşük Sistem Gereksinimleri?

İşletim sistemi: Windows 7 SP1 Windows 8, Windows Vista SP2, Windows XP SP 3

İşlemci: Intel Celeron E1200 Dual-Core 1.8GHz AMD Athlon 64 X2 Dual Core …Devamı