Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

bahçelievler ağız ve diş sağlığı merkezi dış görünüş

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’ne internet üzerinden online olarak veya telefonla arayarak randevu alabilirsiniz. Yeni güne ait randevular gece saat 00:00’dan itibaren verilmeye başlamaktadır.

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden Randevu Nasıl Alınır?

Randevu alabilmek için öncelikle MHRS sistemine üye olmanız gerekmektedir. Üye olmadan randevu alınması mümkün değildir.
MHRS üye giriş ekranı
Üye olmak için öncelikle bu sayfayı açın

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yeni Üyelik

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

MHRS üye kayıt ekranı

Bu sayfadaki tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Yeni Üye yazan yere tıklayın. * işareti olan alanların tümünü eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Kaydete tıklayın. E-posta hesabınıza girerek gelen maili onaylayın. Onay işleminden sonra üyeliğiniz aktifleşecektir. Artık randevu alabilirsiniz.

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden randevu almak için bu sayfayı açın.

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

Açılan sayfaya, T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi girin. Randevu ekranı karşınıza çıkacaktır. Buradan size uygun tarih ve doktorunuzu seçerek randevunuzu alabilirsiniz.

Günlük Hekim Çalışma Listesi – Merkez

Günlük Hekim Çalışma Listesi – Yakuplu Beylikdüzü

Günlük Hekim Çalışma Listesi – Yeşilova

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefonla Randevu Alma:

MHRS’nin telefon hattı üzerinden randevu alabilirsiniz. Bunun için 182 numarasını aramanız yeterli. Telefonu açacak olan personel randevu alma işlemlerinizi yapacaktır.

Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Daha Büyük Görüntüle

4 comments to Bahçelievler Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma

 • murat

  Selamünaleyküm öncelikle geçmiş olsun konuyu uzatmayacağım zaten sistem 15 gün hep dolu sizin yapacağınız saat 23:56 dolaylarında 182 yi aramak siz kendiniz net üzerinden denemeyin oradaki müşteri temsilcileri yoğunluk yaptığı için netten zor ama telefonla basit ben dün gece 3 kişiye aldım darısı başınıza.

 • nasıl randevü alınır

  Randevu alınamıyor 15 gün içinde diyor mrs ama alan nasıl alıyor kim alıyor hastanenin bilgi işleminden mi alınıyor tanıdıklara bunu araştırın on gündür alamıyorum.

 • deniz

  MRS den onbeş gün öncesine vermiyor bakıyon ama alan var nasıl alıyolar onbeş gün sonra almak için uğrsıyom bu seferde vermiyo mrs den randevü alınmıyomu alan kimler onbeş gün öncesi bı araştırın.

 • hakan

  randevu sistemini neye göre ayarlıyorsunuz sigortaya pirim ödüyoruz iki aydır dişimi çektiremedim özelde çektireceksem niçin pirim ödüyorum Ataşehire 5 katlı hastane açmışsınız diş çekecek doktor yok doktorunuz yok hastaneyi niye yaptınız ağrı kesiciler artık işe yaramıyor iki şişe dişinol bitirdim damaklarım çürüdü psikolojim bozuldu bunun hesabını kime sorucam en sonunda dava açıcam böyle sistem olmaz olsun.

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.