Avea Bedava Hediye İnternet Paketi 2016

Avea, zaman zaman abonelerine özel avea bedava hediye İnternet kampanyaları sunmaktadır. İhtiyaç duyulduğunda, acil durumlarda işinize yarayacak bedava hediye internet paketleri aşağıdaki gibidir. Aşağıdaki hediye internet paketlerinin bir kısmı sürekli tetrarlanabilirken, bir kısmı da zaman zaman tekrarlanabilmektedir. 2016 yılında kullanılabilen ücretsiz internet paketleri aşağıdaki gibidir.

Avea Bedava Hediye İnternet Paketi Kampanyaları

Avea Bedava Hediye İnternet

Bedava 1

Avea Bedava Hediye İnternet 500 MB (Sadece 1 kez bedava yapılabilir):
Bu kampanyaya son katılım tarihi 30 Haziran 2016’dır.
Bu paketi yaptığınızda 500 MB internet, 500 SMS ve 500 dakika Avealılarla konuşma hakkı kazanırsınız.

Nasıl yapılır: DENEME yazıp 5555‘e kısa SMS gönderin. Bir süre sonra hediyelerinizin tanımlandığına dair SMS ile bilgilendirileceksiniz. Bu andan itibaren hediyelerinizi kullanabilirsiniz.

Dikkat: 30 gün dolmadan iptal etmeniz gerekmektedir. İptal etmediğiniz durumda sonraki aylarda geçerli fiyat üzerinden ücret kesecektir.

Nasıl iptal edilir: IPTAL DENEME yazıp 5555’e SMS göndererek iptal edebilirsiniz.

Not: İzlenen videolar internet düşmanıdır. 1 GB internetin bitmesi için yaklaşık olarak 10 dakikalık video izleme süresi yeterlidir.

Bedava 2

Avea Bedava Hediye İnternet 1 GB (Sadece 1 kez bedava yapılabilir):
Bu kampanyaya son katılım tarihi 31.01.2016’dır.
Avea 4.5G teknolojisinin tanımı yapmak ve kullanımını yaygınlaştırmak için herkese ücretsiz 4.5G uyumlu simkart ve 30 gün geçerli 1 GB bedava internet veriyor. 4.5G uyumlu telefonu olanlar bu kampanyadan 1 kereliğine yararlanabilirler.

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

Nasıl yapılır: Avea bayilerine giderek ücretsiz verilen 4.5G uyumlu sim kartınızı alın. Simkartınız aktif olduktan sonra 4.5G yazarak 5555‘e kısa SMS gönderin. Bir süre sonra gelecek onay mesajının ardından 1GB hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl iptal edilir: Bunu iptal etmenize gerek yoktur. 30 gün dolduğunda otomatik olarak iptal olacaktır.

Not: İzlenen videolar internet düşmanıdır. 1 GB internetin bitmesi için yaklaşık olarak 10 dakikalık video izleme süresi yeterlidir.

Bedava 3

Avea’dan size özel sürpriz tarifeler, bedava konuşma, bedava 500 MB ve 1GB internet:
Bu servise kayıt olarak, zaman zaman size özel olarak düzenlenen tarifelerden ve bedava kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Kayıt olduğunuzda size özel bir tarife veya hediye olduğunda SMS ile bilgilendirileceksiniz.

Nasıl yapılır: EVET yazıp 8070‘e mesaj gönderiniz.

Avea kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bu sayfaya bakabilirsiniz.

Bedava 4

Bu tarife Avea’nın BİMcell hatları için geçerlidir. BİMcell abonelerine özel 30 gün geçerli bedava 1 GB internet yapabilirsiniz.

Nasıl yapılır: HEDIYE1GB yazıp 4551‘e kısa SMS göndermeniz yeterlidir. Bu kampanya her 30 günde bir tekrarlanabilir. Bedava interneti almanız için tek şart her ay, hattınıza en az 20 TL yüklemeniz gerekir, yüklemenizden sonra 1GB bedava internetinizin tanımlandığına dair SMS almanız gerekir. Bu andan itibaren bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not: Yeni Avea bedava hediye İnternet kampanyaları geldiğinde yazımız güncellenecektir. Avea en hesaplı operatör olduğu için Vodafone kadar bedava kampanyalar yayınlayamıyor.

Not: Size özel gelen Avea bedava hediye İnternet kampanyalarını, aşağıdaki yorum kısmına yazarak diğer ziyaretçilerle paylaşabilirsiniz. Size özel tarifeler tüm aboneler tarafından kullanılabilir.

1 comment to Avea Bedava Hediye İnternet Paketi 2016

  • dimple

    Hiç inanmıyordum ama DENEME yazıp 5555’e gönderdim 5 dakika sonra 500 mb hediye internet geldi :) Bide bedava 500 sms ve 500 dakika geldi ama onlara gerek yoktu paketimde hala var teşekkür ederim.

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.