2011 KPSS Sonuçları Açıklandı 9 – 10 Temmuz 2011

Sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıdan T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaparak öğrenebileceklerdir. Sınavın sonucuyla ilgili Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek. Sadece internet üzerinden öğrenilebilecektir.

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

38. sorunun cevap şıkkı değiştirildi. ÖSYM Yönetim Kurulu 9 Temmuz 2011 Cumartesi sabah uygulanan Genel Yetenek ve Genel Kültür Testi, Genel Kültür alt alan testinin soru kitapçığındaki 38. sorunun doğru cevap seçeneğinin A yerine C olarak düzeltilerek değerlendirildiği kaydedildi.

Sınavdaki 3 soru iptal edildi. 10 Temmuz 2011 Pazar günü öğleden sonra uygulanan Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri-Ekonometri-İstatistik-Kamu Yönetimi-Uluslararası İlişkiler Testinde yer alan İstatistik alt alan testinin ana soru kitapçığındaki 12. ve 26. sorular ile Uluslararası İlişkiler alt alan testinin 21. sorusunun iptal edilmesine, değerlendirme işleminin ise söz konusu testlere cevap veren tüm adayların soruları doğru cevaplandırdığı kabul edilerek yapılmasına karar verildiği bildirildi.

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.