02164440333 Bu Numara Kimin Nerenin Niye Arar?

Dikkat: 444 0 333 Garanti Bankası’nın Alo Garanti numarasıdır. Başındaki 212, 216, 232, 312 gibi alan kodları da yerel alan kodlarıdır.


Bu numaradan müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından aranırsınız. Unutmayın müşteri hizmetleri bile olsa asla özel bilgilerinizi vermeyiniz. Sizi arayan yetkili sizin olduğunuzu teyit etmek için size bir kaç özel soru soracaktır. Ancak hiçbir zaman sizten tam olarak bilgileri almaz. Örneğin T.C. numaranızın son iki hanesi, doğum tarihi günü ve ayı gibi.

Turknet Davet Kodu - Arkadaşını Getir Kampanyası

Şubeye gitmenize gerek kalmadan birçok işlemi bu numaradan yapabilirsiniz. Bu numaradan aranırsanız yeni kampanyalar veya kartınızla ilgili işlemlerdeki değişiklikleri bildirmek için aranırsınız. Örn. Kredi kartı ekstreniz bundan sonra elektronik posta yoluyla gönterilecektir gibi. Bu numara tarafından aranırsanız kesinlikle açın yoksa açıncaya kadar zaman zaman aranırsanız. Açtıktan sonra başka bildirim oluncaya kadar birdaha aranmazsınız.

Hangi numara olursa olsun sizden özel bilgilerinizi (kredi kartı numarası, anne kızlık soyadı, doğum tarihi) isterlerse kesinlikle bilgilerinizi vermeyin. Verdiyseniz bile hemen Alo Garanti 4440333 numarasını arayarak kredi kartınızı bloke ettiriniz çünkü bilgileri alan kişiler hemen kredi kartınızdan para çekebilir veya alışveriş yapabilir.

1 comment to 02164440333 Bu Numara Kimin Nerenin Niye Arar?

  • Yonca bozook

    Sayın garanti bankası yetkilileri adınızı kullanarak 4440333 numaralı telefonu kullanarak vatandaşları arayıp taciz eden dolandırıcılık çetesini yakalamayı düşünüyor musunuz? Bu durum bankanızın prestijini sarsmamış ve sizin adınızı kullanarak kötü isler yapmaya devam etmektedir. Bu duruma seyirci mı kalacaksınız? Bizler günde 5 defa bu numara tarafından aranıyoruz. Sizden isteğimiz bu duruma bir müdahale edin bu numarayı kimler kullanıyor, nereden faaliyet gösteriyor bunları yakalatın lütfen saygılar…

Yorum Yazabilirsiniz

  

  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.